بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : پمپ روغن داغ

پمپ روغن داغ استاندارت ترکیه | Standart | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

پمپ روغن داغ استاندارت | پمپ روغن داغ ترکیه

شرکت ترک Standart از سال 1957 کار خود را در زمینه تولید پمپ های با کیفیت با عمر طولانی و دوستدار محیط زیست آغاز کرد. استاندارت کار خود را در خارج از مرز های ترکیه با گسترش شبکه های فروش و با پایه گذاری نمایندگی های فروش در کشور های مختلف توسعه داد و خود را در بازار های بین المللی مطرح نمود. پمپ های استاندارت با بهره گیری از فناوری روز و سرمایه گذاری در توسعه و تحقیق ، توانسته است بخش اعظمی از محصولات خود را در اروپا به فروش برساند. همچنین شرکت استاندارت دارای بیش از 100 مرکز خدمات در سراسر دنیا می باشد و از محصولات آن می توان به انواع پمپ های خانگی ، پمپ های طبقاتی افقی و عمودی ، پمپ های لجن کش ، پمپ های فاضلاب ، پمپ های روغن داغ ، پمپ های خطی و ... اشاره کرد.

پمپ روغن داغ استاندارت

عمده محصولات استاندارت عبارتند از :

 • پمپ های خانگی استاندارت 
 • پمپ های طبقاتی افقی و عمودی استاندارت 
 • پمپ های لجن کش استاندارت 
 • پمپ های فاضلاب
 •  پمپ روغن داغ استاندارت 
 • پمپ های خطی استاندارت 

پمپ روغن داغ استاندارت

پمپ روغن داغ استاندارت

پمپ روغن داغ استاندارت جهت انتقال سیالات داغ تا 320 درجه سانتی گراد و با ویسکوزیته پایین مورد استفاده قرار می گیرد. پروانه های استفاده شده در پمپ روغن داغ  استاندارت از جنس چدن بوده که دارای بالانس دینامیکی طبق استاندارد ISO 1940 Class 6.3 می باشد. پمپ روغن داغ استاندارت از سایز 32 تا 150 تولید می شود ، تا 90 متر ارتفاع و 450 متر مکعب بر ساعت آبدهی دارد. از ویژگی های بارز پمپ روغن داغ استاندارت می توان به کیفیت و قابلیت اطمینان بالا ، مصرف انرژی پایین ، عدم نشت سیال ، استفاده از سیستم آب بندی مطمئن و ... اشاره کرد. از پمپ روغن داغ استاندارت در مبدل های حرارتی ، تولید حلال ها ، صنایع پتروشیمی ، قیر سازی ، صنایع شیمیایی و ... استفاده می شود.

سایر اطلاعات پمپ روغن داغ استاندارت ، کاتالوگ پمپ روغن داغ استاندارت و لیست قیمت محصولات استاندارت را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ روغن داغ استاندارت

حداکثر فشار : 9 بار                            

حداکثر آبدهی : 450 متر مکعب بر ساعت

قطر ورودی : از 2 تا 6 اینچ                            

قطر خروجی : از 1.25 تا 6 اینچ

حداکثر دمای سیال : 320 درجه سانتیگراد      

جنس پروانه : چدن

جنس بدنه : چدن                                    

کلاس حفاظتی : IP 55

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ روغن داغ استاندارت مراجعه نمایید.

پمپ روغن داغ استاندارت 
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ روغن داغ استاندارت مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ روغن داغ استاندارت  

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ روغن داغ استاندارت در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ روغن داغ استاندارت با ما تماس بگیرید.


در این زمینه بیشتر بدانید :

استاندارت را بهتر بشناسیم

پمپ روغن داغ KSB

پمپ روغن داغ SIHI

پمپ روغن داغ NORM

پمپ روغن داغ پمپیران

پمپ روغن داغ ایران تولید


پمپ روغن داغ چیست

پمپ روغن داغ از دسته پمپ های سانتریفیوژ بوده که جهت انتقال و سیرکوله روغن داغ و حتی آب با درجه حرارت بالا در صنایع مختلف استفاده می شود. این پمپ ها به صورت افقی یک طبقه و تک مکشه می باشند. پمپ های روغن داغ از محفظه ، پروانه ، شافت ، یاتاقان و آب بند تشکیل شده است. آب بندی محور ایـن پمپ هـا در دو بخش انجـام می شود. یک قسمت پشت پـروانه است کـه از بوش های گرافیتی یا سیلیکون کاربید و یا حتی برنجی با تلرانس های خاص اسـتفاده می شود که مانع جریان زیاد و پـر فشار روغن بـه سمت یاتاقانها می شود و قسمت دیگر شامل مکانیکال سیل می باشد. ابعاد کلی و ویژگیهای کاری پمپ های روغن داغ مطابق با استاندارد DIN24255) 733 EN DIN) است.


انواع پمپ روغن داغ

پمپ روغن داغ بسته به نوع کاربرد آن ها دارای نوع های مختلفی می باشد که در زیر به آن ها اشاره شده است :

 1. پمپ روغن داغ سانتریفیوژ
 2. پمپ روغن داغ دنده ای
 3. پمپ روغن داغ مگنتی
 4. پمپ روغن داغ کند پمپ

کاربرد پمپ روغن داغ استاندارت

پمپ های روغن داغ کاربردهای زیادی در صنایع مختلف شیمیایی ، نفت ، گاز و پتروشیمی دارند که از آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • پمپ روغن داغ استاندارت جهت قیر سازی
 • پمپ روغن داغ استاندارت جهت تولید فیبر
 • پمپ روغن داغ استاندارت جهت تولید حلال ها
 • پمپ روغن داغ استاندارت جهت چربی زدایی فلزات
 • پمپ روغن داغ استاندارت جهت پرس آجر
 • پمپ روغن داغ استاندارت جهت صابون سازی
 • پمپ روغن داغ استاندارت جهت پرس های حرارتی
 • پمپ روغن داغ استاندارت جهت سیستم های خشک کن
 • پمپ روغن داغ استاندارت جهت مبدل های حرارتی
 • پمپ روغن داغ استاندارت جهت ماشین آلات چسب
 • پمپ روغن داغ استاندارت جهت صنایع شیمیایی
 • پمپ روغن داغ استاندارت جهت صنایع دارویی
 • پمپ روغن داغ استاندارت جهت پالایشگاه ها
 • پمپ روغن داغ استاندارت جهت انتقال انواع قیر و روغن

راهنمای انتخاب پمپ روغن داغ

جهت انتخاب پمپ روغن داغ مناسب عوامل متعددی را باید در نظر گرفت که مهم ترین آن ها  ویسکوزیته نوع سیال انتقالی است. حداکثر دمای سیال عامل مهم دیگری است که حتما باید به آن پرداخت. شرایط کاری ، آبدهی مورد نیاز ، طول مسیر ، قطر لوله ورود و خروج ، آب و هوا از عوامل انتخاب پمپ روغن داغ مناسب می باشند. برای انتخاب پمپ روغن داغ نیاز به شناخت تجهیزات لازم و پیاده سازی بهینه ترین سیستم است تا هم خرید تجهیزات و هم هزینه ها را کاهش دهد. جهت مشاوره رایگان برای انتخاب پمپ روغن داغ مناسب و همچنین اطلاع از قیمت پمپ روغن داغ با ما در تماس باشید.


تعمیر پمپ روغن داغ استاندارت

پمپ روغن داغ استاندارت  اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ روغن داغ استاندارت ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ روغن داغ را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

پمپ روغن داغ پمپ روغن داغ اصفهان پمپ دنده ای روغن داغ انتخاب پمپ روغن داغ پمپ انتقال روغن داغ فروش پمپ روغن داغ خرید پمپ روغن داغ پمپ روغن داغ ترکیه ای پمپ روغن داغ استاندارت
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی