بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : پمپ روغن داغ

پمپ روغن داغ پمپیران | قیمت روغن داغ پمپیران | آتورصنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

پمپ روغن داغ پمپیران | قیمت پمپ روغن داغ پمپیران

پمپیران بی شک معروف ترین برند صنعتی داخل کشور در زمینه تولید پمپ می باشد که از سال 1354 تحت لیسانس شرکت KSB آلمان شروع به فعالیت نمود. پمپیران با بیش از 400 کارمند توانسته است با ارائه کیفیتی مطلوب در بازار پمپ کشور به جایگاه مطلوبی دست یابد. شرکت پمپیران پمپ های تولیدی خــود را مطابق با استــانــداردهای جهانی ISO 9908 و ISO 9906 و IEC 34 تولید می کند. وجود آزمایشگاه های مجهز و بکارگیری نیروهای متخصص و متبحر در پمپیران  یکی از مهم ترین دلایل تولید محصولات با کیفیت در صنایع پمپ سازی و همچنین شرکت پمپیران است.

پمپیران - کاتالوگ پمپیران - لیست قیمت پمپیران - قطعات پمپیران - نمایندگی پمپیران - تعمیرات پمپیران

عمده محصولات پمپیران عبارتند از :

انواع پمپ روغن داغ پمپیران

پمپ روغن داغ پمپیران

کاتالوگ پمپ روغن داغ پمپیران - لیست قیمت پمپ روغن داغ پمپیران

پمپ روغن داغ پمپیران از سری پمپ های سانتریفیوژ پروانه بسته است که جهت انتقال سیالات داغ نظیر روغن تا 300 درجه سانتیگراد به کار می رود. پمپ روغن داغ پمپیران با پروانه ای چدنی تا 10 بار فشار ایجاد می کند و می تواند تا 120 متر مکعب بر ساعت آبدهی داشته باشد. این سری از  پمپ روغن داغ پمپیران طبق استاندارد EN 733 تولید شده و از قابلیت اطمینان بالایی جهت انتقال سیالات داغ برخوردار است. از ویژگی های بارز پمپ روغن داغ پمپیران می توان به کیفیت و قابلیت اطمینان بالا ، مصرف پایین  انرژی ، عدم نشت سیال و ... اشاره کرد. از پمپ روغن داغ پمپیران در مبدل های حرارتی ، تولید حلال ها ، صنایع پتروشیمی ، قیر سازی ، صنایع شیمیایی و .... استفاده می شود.

سایر اطلاعات پمپ روغن داغ پمپیران ، کاتالوگ پمپ روغن داغ پمپیران و قیمت محصولات پمپیران را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ روغن داغ پمپیران

حداکثر فشار : 10 بار                               

حداکثر آبدهی : 120 متر مکعب بر ساعت

قطر ورودی : از 50 تا 125 میلیمتر                         

قطر خروجی : از 32 تا 100 میلیمتر

حداکثر دمای سیال : 300 درجه سانتیگراد      

جنس پروانه : چدن

جنس بدنه : چدن                                    

کلاس حفاظتی : IP 55

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ روغن داغ پمپیران مراجعه نمایید.

 
کاتالوگ پمپ روغن داغ پمپیران - لیست قیمت پمپ روغن داغ پمپیران
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ روغن داغ پمپیران مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ روغن داغ پمپیران  

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ روغن داغ پمپیران در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ روغن داغ پمپیران با ما تماس بگیرید.


در این زمینه بیشتر بدانید :

پمپیران را بهتر بشناسیم

پمپ روغن داغ KSB

پمپ روغن داغ SIHI

پمپ روغن داغ NORM

پمپ روغن داغ ایران تولید


پمپ روغن داغ چیست

پمپ روغن داغ چیست | مکانیزم پمپ روغن داغپمپ های روغن داغ از دسته پمپ های سانتریفیوژ می باشند که جهت انتقال و سیرکوله روغن داغ و حتی آب با درجه حرارت بالا در صنایع مختلف استفاده می شوند. این پمپ ها به صورت افقی یک طبقه و تک مکشه می باشند. پمپ های روغن داغ از محفظه ، پروانه ، شافت ، یاتاقان و آب بند تشکیل شده اند. آب بندی محور ایـن پمپ هـا در دو بخش انجـام می شود. یک قسمت پشت پـروانه است کـه از بوش های گرافیتی یا سیلیکون کارباید و یا حتی برنجی با تلرانس های خاص اسـتفاده می شود که مانع جریان زیاد و پـر فشار روغن بـه سمت یاتاقانها می شود و قسمت دیگر شامل مکانیکال سیل می باشد. ابعاد کلی و ویژگیهای کاری پمپ های روغن داغ مطابق با استاندارد DIN24255) 733 EN DIN) است.


انواع پمپ روغن داغ

پمپ روغن داغ بسته به نوع کاربرد آن ها دارای نوع های مختلفی می باشد که در زیر به آن ها اشاره شده است :

 1. پمپ روغن داغ سانتریفیوژ
 2. پمپ روغن داغ دنده ای
 3. پمپ روغن داغ مگنتی
 4. پمپ روغن داغ کند پمپ

کاربرد پمپ روغن داغ پمپیران

پمپ های روغن داغ کاربرد های زیادی در صنایع مختلف شیمیایی و نفت و گاز و پتروشیمی دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • پمپ روغن داغ پمپیران جهت قیر سازی
 • پمپ روغن داغ پمپیران جهت تولید فیبر
 • پمپ روغن داغ پمپیران جهت تولید حلال ها
 • پمپ روغن داغ پمپیران جهت چربی زدایی فلزات
 • پمپ روغن داغ پمپیران جهت پرس آجر
 • پمپ روغن داغ پمپیران جهت صابون سازی
 • پمپ روغن داغ پمپیران جهت پرس های حرارتی
 • پمپ روغن داغ پمپیران جهت سیستم های خشک کن
 • پمپ روغن داغ پمپیران جهت مبدل های حرارتی
 • پمپ روغن داغ پمپیران جهت ماشین آلات چسب
 • پمپ روغن داغ پمپیران جهت صنایع شیمیایی
 • پمپ روغن داغ پمپیران جهت صنایع دارویی
 • پمپ روغن داغ پمپیران جهت پالایشگاه ها
 • پمپ روغن داغ پمپیران جهت انتقال انواع قیر و روغن

راهنمای انتخاب پمپ روغن داغ

انتخاب پمپ روغن داغجهت انتخاب پمپ روغن داغ مناسب عوامل متعددی را باید در نظر گرفت که مهم ترین آن ها ویسکوزیته و حداکثر دمای سیال می باشد. شرایط کاری ، آبدهی مورد نیاز ، طول مسیر ، قطر لوله ورود و خروج ، آب و هوا و ... از دیگر عوامل تاثیر گذار در انتخاب پمپ روغن داغ مناسب می باشند. برای انتخاب پمپ روغن داغ نیاز به شناخت تجهیزات لازم و پیاده سازی بهینه ترین سیستم است تا هم خرید تجهیزات و هم هزینه ها را کاهش دهد. جهت مشاوره رایگان برای انتخاب پمپ روغن داغ مناسب و همچنین اطلاع از قیمت پمپ روغن داغ با ما در تماس باشید.


تعمیر پمپ روغن داغ پمپیران 

تعمیر پمپ روغن داغپمپ روغن داغ پمپیران اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ روغن داغ پمپیران ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ روغن داغ پمپیران را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

قیمت پمپ روغن داغ پمپیران کاتالوگ پمپ روغن داغ پمپ روغن داغ اصفهان پمپ دنده ای روغن داغ انتخاب پمپ روغن داغ پمپ انتقال روغن داغ فروش پمپ روغن داغ خرید پمپ روغن داغ
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی