شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط


نگاهی کوتاه به آتورصنعت و خدمات شرکت

شرکت فنی مهندسی آتور صنعت
با بیش از یک دهه سابقه مفید کادر شرکت، در زمینه مشاوره، تامین تجهیزات مکانیکی و اجرای پروژه های صنعتی با هدف تامین پمپ، الکتروموتور ، گیربکس و تجهیزات خاص تاسیس شد. از ابتدا ارائه محصولات با کیفیت، مشتری مداری و رعایت حقوق مصرف کننده از اهداف و دغدغه های اصلی مدیران شرکت بوده است.

در راستای نیل به این هدف، شرکت آتور صنعت ضمن همکاری با تولید کنندگان مطرح این تجهیزات در داخل و خارج از کشور و انجام پروژه های مشترک با تولیدکنندگان مطرح و حرکت به سمت بومی سازی برخی تجهیزات خاص و بومی سازی برخی تجهیزات مانند پمپ، وکیوم، گیربکس های خاص و ... گام های ارزشمندی را جهت تامین تجهیزات صنایع برداشته و عیار واقعی خود را نمایان ساخته است.


در ادامه با توجه به اهمیت ارائه خدمات به مشتریان و تعمیرات تخصصی تجهیزات ، این شرکت اقدام به راه اندازی کارگاه تولیدی ، خدمات و تعمیرات تجهیزات نمود.

امروز آتورصنعت با افتخار به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی تجهیزات صنعتی در کشور و همچنین ارائه دهنده خدمات و تعمیر تجهیزات صنعتی ، در خدمت بسیاری از بخش های صنعتی از جمله صنایع نفت،گاز ، پتروشیمی ، فولاد ، سیمان ، غذایی ، دارویی ، خودروسازی ، کاشی و سرامیک ، شیمیایی و ... می باشد و خدمت رسانی به مشتریان را از وظایف خود می داند.


وب سایت آتور صنعت
در جهت ارائه خدمات هرچه بهتر با توجه به نیاز بازار تیم مدیریت شرکت تصمیم به راه اندازی وب سایت شرکت نمود. پس از بررسی های گوناگون و نیازسنجی وب سایت آتور صنعت در آبان ماه 95 جهت ارائه خدمات نوین و به روز با هدف اطلاع رسانی و در دسترس بودن اطلاعات صنعت پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و ... راه اندازی شد.امید است با توسعه روز افزون بتوانیم خدمات متنوع تری را به شما دوستان و همراهان همیشگی ارائه نماییم. آدرس وب سایت : www.atoorsanat.com


ایمیل پشتیبانی :
شماره تلفن مستقیم با 8 خط ارتباطی : 6 - 32351494 - (031)
زمان تماس ساعت 8 صبح الی 17:30 بعد از ظهر

ماموریت و چشم انداز شرکت

مجموعه مدیریت و کارکنان شرکت تلاش می کنند تا نقش محوری در ارتقای سطح کیفی خدمات ارائه شده به صنایع کشور ایفا نموده و با توسعه فعالیتهای خود در حوزه های مختلف صنعتی به الگویی سرآمد در زمینه تامین تجهیزات صنایع و ارائه خدمات فنی و مهندسی تبدیل گردد.تلاش می شود با اتکا به نیروهای بومی ، با مهندسی معکوس و طراحی و ساخت برخی از تجهیزات صنایع این شرکت گام مثبتی در زمینه اقتصاد مقاومتی بردارد.

تعهدها

مدیریت و کارکنان مجموعه متعهد به ارائه بهترین سطح کیفی خدمات در کوتاهترین زمان ممکن به صنایع بوده و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نخواهند کرد.

دستورالعمل ها و ضوابط ابلاغی

در این مجموعه طبق ضوابط ابلاغی مدیران به کلیه پرسنل، حفظ حقوق مشتری و ارائه بهترین سطح خدمات مهندسی با هدف رضایتمندی مشتری و آشنایی با علم روز دنیا ،دستورالعملی لازم الاجرا از سوی کلیه پرسنل است.

اصول رقابتی

امروزه هر شرکت یا سازمانی برای حفظ و تداوم حیات خود بایدبا شرکتها یا سازمانهای دیگر به رقابت بپردازد و رقابت سالم و سازنده ابزار کارآمدی جهت ارتقای سطح کیفی خدمات است.آتور صنعت پایبند به رعایت اصول اخلاقی رقابت بوده و اینکه سریعتر،بهتر و ارزانتر از رقبایمان باشیم برای ما بسیار اهمیت دارد.

تعهدات به مشتری

1 - خرید مطمئن کالا و خدمات از شرکت

2 - امکان مرجوعیت کالاها مگر در شرایط خاص

3 - رعایت حریم شخصی افراد و شرکتها و حفاظت از اطلاعات آنها

و این شعار همیشگی ماست : همیشه حق با مشتری است

مجوزها

این مجموعه با قرارگرفتن در وندور لیست بسیاری از صنایع و شرکتهای بزرگ مجوز تامین تجهیزات بسیاری از صنایع کشور را دارا می باشد.

درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی