بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : الکتروموتور معمولی TEFC

الکتروموتور موتوژن | لیست قیمت موتوژن | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

الکتروموتور موتوژن | لیست قیمت موتوژن

الکتروموتور موتوژن به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های تولید کننده الکتروموتور در منطقه خاورمیانه در سال 1352 با نام گلد الکتریک تاسیس شد و در سال 1354 به موتوژن تغییر نام داد و در حال حاضر بیش از 2 ميليون دستگاه انواع الکتروموتور های تک فاز و سه فاز با کاربردهای صنعتی و خانگی ، مطابق با استانداردهای جهانی نظیر IEC و NEMA و DIN تولید و به بازارهاى مصرف ایران ، اروپا ، آسیا و آفریقا عرضه مى کند.

 الکتروموتور موتوژن در حال حاضر از پر مصرف ترین الکتروموتور ها در صنعت است که به خوبی توانسته است به نیاز صنعتگران پاسخ دهد. الکتروموتور موتوژن با بهره گیری از آزمایشگاه های مدرن ، دقیق و مجهز صنعتی و اجرای سیستم مدیریت کیفیت ، موفق شده است تا گواهی ISO 9001 - 2008 را از مؤسسه SGS سوئيس اخذ کند.

موتوژن | الکتروموتور موتوژن | کاتالوگ موتوژن | فروش موتوژن | لیست قیمت موتوژن | نمایندگی موتوژن

انواع الکتروموتور موتوژن عبارتند از :

انواع الکتروموتور TEFC موتوژن

الکتروموتور موتوژن سه فاز ( آلومینیوم )

الکتروموتور سه فاز موتوژن | موتوژن | الکتروموتور موتوژن | کاتالوگ موتوژن | فروش موتوژن | لیست قیمت موتوژن | نمایندگی موتوژن

الکتروموتور موتوژن معمولی سه فاز یکی از پرکاربردترین الکتروموتورهـا در صنایع مختلف است. موتوژن با تولید با کیفیت این محصول ، توانسته است سهم زیادی از بازار داخلی را به خود اختصاص دهد. الکتروموتور موتوژن معمولی سه فاز در چهار دور 750 ، 900 ، 1400 ، 3000 و از توان 0.06 تا 18/5 کیلو وات در سری آلومینیومی تولید و عرضه می گردد. الکتروموتور موتوژن معمولی سه فاز مطابق استانداردهای IEC34 تولید می شود و روتور قفس سنجابی و درجه حفاظت IP54 دارد.

از مهم ترین ویژگی های الکتروموتور موتوژن می توان به کیفیت و طول عمر بالا ، تولید در سایز های مختلف ، در دسترس بودن لوازم یدکی ، راندمان نسبتا خوب ، قیمت مناسب و ... اشاره کرد. همچنین کاربرد الکتروموتور موتوژن در صنایع سیمان ، فولاد ، پتروشیمی ، کاشی و سرامیک ، ذوب فلزات ، خودرو سازی و ... می باشد.  

سایر اطلاعات الکتروموتور موتوژن ، کاتالوگ الکتروموتور موتوژن و لیست قیمت محصولات موتوژن را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. آتور صنعت عرضه کننده الکتروموتور موتوژن

محدوده توان : از 0.06 تا 18.5 کیلو وات          

تعداد پل ها : 2 , 4 , 6 , 8

کلاس حفاظتی : IP 54                   

کلاس حرارتی : F

فرکانس : 50 هرتز                           

ولتاژ نامی : 380 ولت

روتور : قفسه سنجابی                      

جنس بدنه : آلومینیوم

سایز شفت خروجی : از 9 تا 42 میلیمتر   

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ الکتروموتور موتوژن مراجعه نمایید.
کاتالوگ الکتروموتور موتوژن - فروش الکتروموتور موتوژن - قیمت موتوژن
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ الکتروموتور موتوژن مراجعه نمایید.

لیست قیمت الکتروموتور موتوژن

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت الکتروموتور موتوژن در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش الکتروموتور موتوژن با ما تماس بگیرید.


الکتروموتور موتوژن سه فاز ( چدن )

الکتروموتور چدنی موتوژن | موتوژن | الکتروموتور موتوژن | کاتالوگ موتوژن | فروش موتوژن | لیست قیمت موتوژن | نمایندگی موتوژن

با توجه به این که در برخی از فعالیت های صنعتی سنگین نمی توان از الکتروموتور آلومینیومی موتوژن استفاده کرد ، موتوژن به تولید الکتروموتور چدنی پرداخته است. الکتروموتور موتوژن چدنی معمولی سه فاز در چهار دور 750 ، 900 ، 1400 ، 3000 و از توان 2/2 تا 400 کیلو وات  تولید و عرضه می گردد. الکتروموتور موتوژن معمولی سه فاز مطابق استانداردهای IEC34 تولید می شود و درجه حفاظت IP54 دارد.

از مهم ترین ویژگی های الکتروموتور موتوژن می توان به کیفیت و طول عمر بالا ، تولید در سایز های مختلف ، در دسترس بودن لوازم یدکی ، راندمان نسبتا خوب ، قیمت مناسب و ... اشاره کرد. همچنین کاربرد الکتروموتور موتوژن در صنایع سیمان ، فولاد ، پتروشیمی ، کاشی و سرامیک ، ذوب فلزات ، خودرو سازی و ... می باشد.  

سایر اطلاعات الکتروموتور موتوژن ، کاتالوگ الکتروموتور موتوژن و لیست قیمت محصولات موتوژن را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. آتور صنعت عرضه کننده الکتروموتور موتوژن 

محدوده توان : از 2.2 تا 400 کیلو وات             

تعداد پل ها : 2 , 4 , 6 , 8

کلاس حفاظتی : IP 54                     

کلاس حرارتی : F

فرکانس : 50 هرتز                           

ولتاژ نامی : 380 ولت

روتور : قفسه سنجابی                      

جنس بدنه : چدن

سایز شفت خروجی : از 9 تا 42 میلیمتر

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ الکتروموتور موتوژن مراجعه نمایید.

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ الکتروموتور موتوژن مراجعه نمایید.

لیست قیمت الکتروموتور موتوژن

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت الکتروموتور موتوژن در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش الکتروموتور موتوژن با ما تماس بگیرید.

در این زمینه بیشتر بدانید :

موتوژن را بهتر بشناسیم

الکتروموتور زیمنس

الکتروموتور الکتروژن

الکتروموتور VEM

الکتروموتور WEG


الکتروموتور چیست

الکتروموتور ماشین الکتریکی است که انرژی الکتریسته را به انرژی مکانیکی تبدیل می نماید و از این تجهیز به طور گسترده در صنایع مختلف استفاده می شود. هر الکتروموتور بر اساس ساختارش توسط برق جریان مستقیم DC و یا برق جریان متناوب AC تغذیه میگردد. نکته حائز اهمیت در رابطه با الکتروموتور ها مشخصات روی پلاک است که جهت استفاده بهینه در طراحی و راه اندازی باید به این نکات توجه داشت تا از بروز خسارت به تجهیزات جلوگیری شود.


اجزای تشکیل دهنده الکتروموتور موتوژن 

الکتروموتور موتوژن معمولی AC از دو قسمت تشکیل شده است :

نحوه عملکرد الکتروموتور-1 استـاتور : قسمت ثابت موتور بوده کـه از روی هم قرار گرفتن ورقـه های نازک با ضخامت حدود نیم میلیمتر از جنـس فولاد سیـلیـس دار ، تشکیل یـک استوانه توخالی را می دهد. شیار های استاتور محل قرار گیری سیم پیچ است تا با القای الکتریکی و تشکیل میدان مغناطیسی ، روتور را به حرکت در آورد.

-2 روتور : قسمت گردنده موتور بوده کـه از ورقه هـای فولادی عـایق ، تشکیل شده است. این قطعه دارای شیارهـایی می باشد کـه در داخل آنها بسته به نوع موتور سیم پیچی شده است و یا از مفتول های مسی یا آلومینیومی و یا آلیاژ پر شده است. الکتروموتور موتوژن معمـولی ، محفظه بسته بوده و یـک فـن (پروانه) بـه قسمت انتهای محور متصل شده کـه وظیفه خنـک کـاری الکتروموتور را بر عهده دارد.     


مشخصات مهم روی پلاک الکتروموتور

پلاک الکتروموتورA : حداکثر جریان مصرفی مجاز الکتروموتور

V : ولتاژ کاری الکتروموتور

RPM : دور خروجی الکتروموتور بر حسب دور بر دقیقه

HZ : فرکانس کاری الکتروموتور (در شبکه برق ایران این میزان 50Hz می باشد.)

Kw : توان الکتروموتور بر حسب کیلو وات (در بعضی از الکتروموتورها بر حسب اسب بخار (HP) نیز نمایش داده می شود.)

IP : میزان حفاظت الکتروموتور در مقابل گرد و غبار ، رطوبت و ...

اگر روی پلاک الکتروموتور V= 220/380 باشد بدین معنی است که این الکتروموتور در شبکه برق 110 ولت باید به صورت مثلث و در 220 ولت (ایران) به صورت ستاره بسته شود. دور الکتروموتور ها با فرکانس رابطه مستقیم دارد. برای مثال اگر الکتروموتور 1500 دور در فرکانس 50Hz دارد، در فرکانس 60Hz بیش از 1500 دوران می نماید.


کاربرد الکتروموتور موتوژن

الکتروموتور موتوژن در صنایع مختلف کاربرد های فراوانی دارد که در ادامه به چند نمونه آن ها اشاره می شود :

 • الکتروموتور موتوژن جهت نوارنقاله ها
 • الکتروموتور موتوژن جهت همزن ها
 • الکتروموتور موتوژن جهت رولینگ ها
 • الکتروموتور موتوژن جهت جرثقیل ها
 • الکتروموتور موتوژن جهت تابلوهای گردان
 • الکتروموتور موتوژن جهت صنایع فولاد
 • الکتروموتور موتوژن جهت صنایع سیمان
 • الکتروموتور موتوژن جهت صنایع نفت و پتروشیمی
 • الکتروموتور موتوژن جهت صنایع کاشی و سرامیک
 • الکتروموتور موتوژن جهت صنایع نیروگاهی

تعمیر الکتروموتور موتوژن

تعمیر الکتروموتور الکتروموتور موتوژن اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال الکتروموتور موتوژن ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر الکتروموتوری می باشد که هم راستایی این موارد می تواند الکتروموتور موتوژن را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند.

از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع الکتروموتور بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

الکتروموتور موتوژن الکتروموتور سه فاز الکتروموتور 3فاز الکتروموتور معمولی موتوژن موتوژن ژن موتور بالابر موتور 3000 دور موتور 1400 دور الکتروموتور چیست اجزای الکتروموتور انتخاب الکتروموتور خرید الکتروموتور موتوژن اصفهان لیست قیمت موتوژن کاتا
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی