بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : پمپ پمپ مگنتی

فروش پمپ مگنتی CSE | پمپ ضد اسید CSE کره | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

پمپ ضد اسید CSE

شرکت CSE کره، از تولیدکنندگان بنام پمپ در این کشور است که بیش از دو دهه از حضور آن در بازار می گذرد. این کمپانی که فعالیت حرفه ای خود را در سال 1988 آغاز نموده است، در ساخت انواع پمپ آب، پمپ باد و بوستر پمپ های دیافراگمی تبحر دارد. کیفیت محصولات CSE، بالاخص پمپ های ضد اسید CSE ، به اندازه ایست که این مجموعه را به دریافت نشان های معتبر جهانی از جمله نشان استاندارد ISO 9001 نائل آورده است. در حال حاضر بازار فروش پمپ مگنتی CSE در ایران از رونق خوبی برخوردار بوده و هر روز طرفداران بیشتری را به خود جذب می کند. 

پمپ مگنتی,پمپ مگنتی CSE,فروش پمپ مگنتی CSE,کاتالوگ پمپ مگنتی CSE,قیمت محصولات CSE,پمپ ضد اسید CSEکره,مشخصات فنی پمپ مگنتی CSE

عمده محصولات CSE عبارتند از : 

 • پمپ آب CSE

 • پمپ دنده ای CSE

 • پمپ خود مکش CSE

 • پمپ وکیوم CSE

 • بوستر پمپ دیافراگمی CSE

 • کمپرسور باد CSE

انواع پمپ مگنتی CSE

پمپ مگنتی CSE مدل CS

پمپ مگنتی,پمپ مگنتی CSE,فروش پمپ مگنتی CSE,کاتالوگ پمپ مگنتی CSE,قیمت محصولات CSE,پمپ ضد اسید CSEکره,مشخصات فنی پمپ مگنتی CSE

پمپ مگنتی CSE ، سری CS که خود در مدل های مختلفی عرضه می شود، برای انتقال سیالاتی تا حداکثر دمای 70 درجه سانتیگراد مناسب می باشد. این تجهیز توانایی انتقال سیال تا ارتفاع 3 متر را داراست. حداکثر قطر ورودی و خروجی سری CS پمپ مگنتی CSE، برابر با 14 میلیمتر و نهایت دبی که توسط این پمپ ایجاد می شود 13 لیتر بر دقیقه است. از مزیت های پمپ مگنتی CSE می توان به طول عمر زیاد، کیفیت مناسب و بهره وری بالای آنها اشاره نمود. از پمپ مگنتی CSE برای انتقال مواد گوناگون از جمله اسیدها، بازها، سم، سیالات خطرناک، آروماتیک ها و حلال ها استفاده می شود.

سایر اطلاعات پمپ مگنتی CSE ، کاتالوگ پمپ مگنتی CSE و لیست قیمت محصولات CSE را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ مگنتی CSE

حداکثر ارتفاع : 3 متر

حداکثر دبی : 13 لیتر بر دقیقه

حداکثر دمای سیال : 70 درجه سانتیگراد

حداکثر قطر ورودی : 14 میلیمتر

حداکثر قطر خروجی : 14 میلیمتر

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ مگنتی CSE مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ مگنتی CSE

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ مگنتی CSE در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ مگنتی CSE  با ما تماس بگیرید.


پمپ مگنتی CSE مدل MPپمپ مگنتی,پمپ مگنتی CSE,فروش پمپ مگنتی CSE,کاتالوگ پمپ مگنتی CSE,قیمت محصولات CSE,پمپ ضد اسید CSEکره,مشخصات فنی پمپ مگنتی CSE

سری MP پمپ مگنتی CSE از دیگر مدل های پرکاربرد این برند می باشد که مانند سری CS، دارای مدلهای متنوعی است. مدل MP قادر به پشتیبانی دبی تا 70 لیتر بر دقیقه می باشد و از این لحاظ بر سری CS برتری دارد. این سری از پمپ مگنتی CSE که برای سیالات با دمای 80 درجه سانتیگراد یک گزینه ی مناسب است، با ورودی هایی در بازه ی 1/4 تا 1 اینچ موجود می باشد. کارایی بالا، مطابقت این محصول با استانداردهای روز و گستره ی وسیع تنوع از ویژگی های بارز محصولات CSE می باشد. پمپ ضد اسید CSE کره برای انتقال موادی از جمله اسیدها، بازها، سم، سیالات خطرناک، آروماتیک ها و حلال ها مناسب می باشد.

سایر اطلاعات پمپ مگنتی CSE ، کاتالوگ پمپ مگنتی CSE و لیست قیمت محصولات CSE را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ مگنتی CSE

حداکثر ارتفاع : 10 متر

حداکثر دبی : 70 لیتر بر دقیقه

حداکثر دمای سیال : 80 درجه سانتیگراد

محدوده قطر ورودی : از 1/4 تا 1 اینچ

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ مگنتی CSE مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ مگنتی CSE

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ مگنتی CSE در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ مگنتی CSE  با ما تماس بگیرید.


در این زمینه بیشتر بدانید :

CSE را بهتر بشناسیم

پمپ مگنتی تراندین

پمپ مگنتی آرگال

پمپ مگنتی Vigor

 


پمپ مگنتی چیست

یکی از مشکلاتی که در صنعت پمپ وجود دارد ، آب بند مکانیکی است. مکانیکال سیل ، نخ های گرافیتی و سایر آب بند ها در نهایت مشکل آب بندی داشته و مشکلاتی را چه از نظر کارکردی و چه از نظر زیست محیطی ایجاد می کنند. به گونه ای که بسیاری از نهاد های زیست محیطی تشکل هایی را برای مقابله با استفاده از این نوع از آب بند ها تشکیل داده اند. یکی از بهترین راهکار ها برای جلوگیری از نشتی پمپ و مشکلات حاصله از آن ، استفاده از پمپ مگنتی است.

پمپ مگنتی چیستپمپ های مگنتی عمدتا از دسته پمپ های سانتریفیوژ می باشند که بین الکتروموتور و پروانه پمپ آن ها اتصال مستقیم وجود ندارد و پروانه در اثر میدان مغناطیسی به حرکت در می آید. این امر عملا با حذف آب بند مکانیکی مشکل نشتی را به طور کامل بر طرف می کند. اساس کار پمپ مگنتی اینگونه است که یک شافت دو تکه در قسمت آب بند قرار دارد که به بخش شافت داخلی و شافت خارجی تقسیم بندی می شود. در قسمت مربوط به شافت داخلی یک مجموعه از مگنت های دارای خاصیت آهن ربایی می باشند که بر روی شافت قرار دارند. بر روی شافت خارجی نیز یک مجموعه مگنت قرار دارد که با شار مغناطیسی این مگنت ها ، مگنت های داخلی و پروانه به حرکت در می آیند.

 

پمپ مگنتی به هیچ عنوان توانایی کارکرد خشک و مقاومت در برابر کاویتاسیون را ندارد.

 


مزایای استفاده از پمپ مگنتی 

 • عدم نشت سیال به محیط
 • هدر نرفتن سیالات با ارزش موجود در پمپ
 • سر و صدای کم
 • ساختار ساده و نگهداری آسان
 • توانایی پمپاژ سیالات ویژه

کاربرد پمپ مگنتی CSE

پمپ های مگنتی روز به روز توسعه یافته اند و امروزه می توانند انواع سیالات تا دمای 450 درجه سانتیگراد و فشار های 200 بار را پمپاژ کنند. از این رو کاربرد های بسیار زیادی دارند که در ادامه به ذکر چند نمونه از آن ها می پردازیم :

 • پمپ مگنتی CSE جهت انتقال حلال ها
 • پمپ مگنتی CSE جهت انتقال مواد نفتی
 • پمپ مگنتی CSE جهت انتقال کاستیک ها
 • پمپ مگنتی CSE جهت انتقال سیالات بد بو
 • پمپ مگنتی CSE جهت انتقال مواد شیمیایی
 • پمپ مگنتی CSE جهت انتقال آروماتیک ها
 • پمپ مگنتی CSE جهت انتقال اسید ها و بازها 
 • پمپ مگنتی CSE جهت انتقال سیالات گران قیمت
 • پمپ مگنتی CSE جهت انتقال آب صابون
 • پمپ مگنتی CSE جهت انتقال آب نمک
 • پمپ مگنتی CSE جهت انتقال مواد سمی
 • پمپ مگنتی CSE جهت انتقال سیالات شیمیایی مرگ بار
 • پمپ مگنتی CSE جهت انتقال مواد اشتعال زا
 • پمپ مگنتی CSE جهت انتقال رنگ
 • پمپ مگنتی CSE جهت تصفیه آب

تعمیر پمپ مگنتی CSE

گیربکس حلزونی موتوواریوپمپ مگنتی CSE اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ مگنتی CSE ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ مگنتی را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

پمپ مگنتی پمپ مگنتی CSE فروش پمپ مگنتی CSE کاتالوگ پمپ مگنتی CSE قیمت محصولات CSE پمپ ضد اسید CSE کره مشخصات فنی پمپ مگنتی CSE
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی