بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : سایر تجهیزات پمپ وکیوم

فروش پمپ وکیوم زنیسان | زنیسان سری ZYVP | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

پمپ وکیوم زنیسان

شرکت زنیسان از تولید کنندگان ترک می باشد که فعالیت خود را از سال 1981 آغاز نموده است. این مجموعه که با هدف رفع نیاز کشورش به پمپ های وکیوم تاسیس شد، توانست در سال 1990 اولین سری پمپ های وکیوم روغنی Zinisan را به بازار عرضه نماید. زنیسان همواره بر آن بوده تا با سرمایه گذاری بر  تربیت نیروهای کارآزموده و مجرب، پشتوانه ای محکم برای حضور فعال خود در بازار فراهم آورد و با تکیه بر آن مطمئن تر از پیش به فعالیت های خود ادامه دهد.

پمپ وکیوم روغنی,پمپ وکیوم روغنی زنیسان,پمپ وکیوم Zinisan,Zinisan vacuum pump,Zinisan company

انواع محصولات زنیسان عبارتند از :

 • پمپ های وکیوم روغنی زنیسان سری ZYVP

انواع پمپ وکیوم زنیسان

پمپ وکیوم زنیسان سری ZYVP

پمپ وکیوم روغنی,پمپ وکیوم روغنی زنیسان,پمپ وکیوم Zinisan,Zinisan vacuum pump,Zinisan company

پمپ وکیوم زنیسان سری ZYVP ، سری شناخته شده ی این برند در بازار ایران می باشد که در سایز های متنوع عرضه می شود. قدرت خلاء پمپ وکیوم زنیسان متناسب با مدل آن از 16 مترمکعب بر ساعت تا 750 متر مکعب بر ساعت متغیر است. سری ZYVP پمپ وکیوم زنیسان قابل نصب در محیط هایی با حداکثر دمای 92 درجه سانتیگراد بوده و توانایی ایجاد 2 میلی بار فشار را دارد. سهولت در نصب و استفاده از جمله مزیت های این تجهیز به شمار می آید. از جمله کاربردهای پمپ وکیوم زنیسان می توان به قابلیت استفاده از آن در صنایع غذایی ، چوب ، نفت و گاز ، کشاورزی ، فیلتر سازی ، فولاد و همچنین امکان بکارگیری آن در فرآیندهایی چون بازرسی چوب ، شیردوشی ، فرمینگ قطعات فلزی و ... اشاره نمود. 

مشخصات انواع پمپ وکیوم زنیسان سری ZYVP را در زیر ملاحظه می کنید : 

 

1. پمپ وکیوم زنیسان سری ZYVP 016 : این سری از پمپ وکیوم زنیسان دارای دبی 16 متر مکعب بر ساعت بوده و قابلیت کار در محیط هایی با حداکثر دمای 80 درجه سانتیگراد را دارد. دور موتور این سری 1500 rpm  و فشار آن 2 میلی بار می باشد.


2. پمپ وکیوم زنیسان سری های ZYVP 025-040 : این دو سری از پمپ وکیوم زنیسان دبی در محدوده 25 تا 40 مترمکعب بر ساعت را پشتیبانی نموده و قابلیت کار در محیط هایی در محدوده دمای 80 تا 82 درجه سانتیگراد را دارند. دور موتور در این دو سری نیز مانند سری 016 زنیسان 1500 rpm و فشاری که توسط آنها تامین می شود 2 میلی بار است.


3. پمپ وکیوم زنیسان سری های ZYVP 063-100 : سری های 063 و 100 پمپ وکیوم زنیسان برای تامین دبی در گستره ی 63 تا 100 مترمکعب بر ساعت مناسب می باشند. این دو سری قابلیت کار در حداکثر دمای 84 درجه سانتیگراد را دارا هستند. 


4. پمپ وکیوم زنیسان سری های ZYVP 175-200-250 : مواردی که این سری از پمپ های وکیوم زنیسان را از دیگر سری ها جدا می کند محدوده دبی و محدوده دماییست که پمپ برای کار در آن تعبیه شده است. این دو کمیت هر کدام به ترتیب بازه های 175 تا 250 متر مکعب برساعت و 82 تا 87 درجه سانتیگراد را در بر می گیرند.


5. پمپ وکیوم زنیسان سری های ZYVP 320-400-500 : دبی در این مدل ها از 320 متر مکعب بر ساعت شروع و تا 500 متر مکعب بر ساعت ادامه دارد. پمپ های قرار گرفته در این دسته از برند زنیسان حداکثر توانی برابر با 11 کیلووات دارا می باشند و در محیط هایی با حداکثر دمای 92 درجه سانتی گراد قابل استفاده هستند.


6. پمپ وکیوم زنیسان سری ZYVP 520-650-750 : بیشترین میزان مکش در پمپ های وکیوم زنیسان متعلق به این دسته می باشد که بازه ای از 520 تا 750 متر مکعب برساعت را دربر می گیرد. موتور های تعبیه شده برای این دسته، دارای حداکثر توان 18.5 کیلووات بوده و برای محیط هایی در گستره دمایی 80 تا 88 درجه سانتی گراد مناسب می باشند. 

سایر اطلاعات پمپ وکیوم روغنی زنیسان سری ZYVP ، کاتالوگ پمپ وکیوم روغنی زنیسان و لیست قیمت محصولات زنیسان را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. آتور صنعت عرضه کننده پمپ وکیوم روغنی زنیسان

محدوده دبی : از 16 تا 750 مترمکعب بر ساعت

حداکثر فشار : 2 میلی بار

توان موتور : از 0.37 تا 18.5 کیلووات

دور موتور : از 100تا 1500 rpm

محدوده دمای محیط : از 80 تا 92 درجه سانتیگراد

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ وکیوم روغنی زنیسان مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ وکیوم روغنی زنیسان

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ وکیوم روغنی زنیسان در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ وکیوم روغنی زنیسان با ما تماس بگیرید.


در این زمینه بیشتر بدانید :

زنیسان را بهتر بشناسیم

پمپ وکیوم بوش

پمپ وکیوم JB

پمپ وکیوم Woosung

پمپ وکیوم Edward


پمپ وکیوم چیست

امـروزه سیستم هـای وکیـوم در صنـایع مختلف کـاربرد زیـادی پیدا کـرده اند. صنـایع مـواد غذایی ، ضدعفونی محصولات کشـاورزی ، تولید مواد شیمیـایی ، تعمیر سیستم هـای سرد کننده ، تعویض روغن اتومبیل ، بـازرسی جوش ، سـاخت کامپوزیت ، تولید بدنه های فلزی ، مصارف آزمایشگاهی و ... با وکیوم سر و کار دارند. به فشارهای پایین تر از فشار اتمسفر هوا حالت خلاء گفته می شود. این کار را پمپ های وکیوم انجام می دهند. حوزه عملکرد سیستم های وکیوم مابین فشار اتمسفر و صفر مطلق است. خلاء بسته به فشار گاز به چهار دسته تقسیم می شود : خلاء کم : از فشار اتمسفر تا 1 میلی بار ، خلاء متوسط : از 1 تا 10 میلی بار ، خلاء زیاد : از 10 تا 100 میلی بار ، خلاء خیلی زیاد : از 100 تا 1000 میلی بار با توجه به دسته بندی فوق جهت خلاء های مختلف از پمپ های رینگ آبی ، روغنی و خشک استفاده می شود.


انواع پمپ وکیوم

پمپ وکیوم آبی

پمپ وکیوم چیستپمپ وکیوم آبی به دلیل کاربرد های بسیار زیادی که در صنایع گوناگون دارد ، محبوب ترین نوع از انواع پمپ های وکیوم شناخته می شود. مکانیزم عملکرد پمپ وکیوم آبی به این صورت است که حرکت دورانی و خارج از مرکز پروانه حول محور پمپ وکیوم در داخل سیلندر محتوی آب سبب تشکیل رینگ آب می گردد. در جهت دوران با ورود و خروج مداوم پره ها در داخل آب ، حجم بسته فضای بین دو سرسیلندر ، هر دو پره و جداره داخلی رینگ آب در یک طرف افزایش می یابد و عمل مکش صورت می گیرد و در طرف دیگر کاهش یافته و عمل تراکم انجام می پذیرد. عمل خنک کردن در این مدل از پمپ وکیوم بوسیله آب انجام می گیرد که سبب می شود تا فشار 33 میلیمتر جیوه مکش داشته باشد.

شرایط بهینه برای پمپ وکیوم دمای گاز یا هوای ورودی 20°C ، فشار محیط 760mmhg و دمـای آب ورودی به پمپ 15°C یا کمتر می باشد.

پمپ وکیوم روغنی

طبق تعریفی که از پمپ های وکیوم داشتیم این پمپ ها وظیفه ایجاد خلاء را بر عهده دارند. یکی دیگر از انواع پمپ های خلاء یا پمپ وکیوم ، پمپ وکیوم روغنی می باشد که از روغن به عنوان سیال خنک کار در گردش استفاده می کند. ساختار و عملکرد این پمپ به گونه ای است که به صورت چرخشی ، نیروی گریز از مرکز و حرکت دورانی روتاری ، در پمپ ایجاد وکیوم و خلاء میکند. پمپ وکیوم روغنی با پمپ وکیوم آبی تفاوت هایی دارد که از آن ها می توان به میزان خلاء ، میزان مصرف انرژی و ... اشاره کرد. به طور کلی از پمپ وکیوم روغنی بیشتر جهت صنایع متوسط و برای فرایند هایی که نیاز به حجم خلاء زیادی ندارند مانند طلاسازی ها ، چیلر های جذبی یا کمپرسی ، صنایع پزشکی ، صنایع لاستیک سازی و ... استفاده می شود. از ویژگی های پمپ وکیوم روغنی می توان به صدای کم ، مصرف انرژی پایین ، اشغال حجم فضای کم و ... اشاره کرد.

پمپ وکیوم خشک

این نوع از پمپ های وکیوم دارای تیغه های کربنی هستند که بدون روغن کار می کنند و عمر بالایی دارند. پمپ وکیوم خشک حداکثر تا 500 متر مکعب ساخته می شود و حداکثر خلاء این پمپ 80 میلی بار می باشد. پمپ وکیوم خشک در صورت کار مداوم نیاز به تعویض تیغه ها بعد از یکسال دارد. در این نوع پمپ هوای ورودی نقش خنک کننده را نیز بر عهده دارد. از پمپ وکیوم خشک بیشتر در صنایع چاپ ، بسته بندی ، چوب و ... استفاده می شود.

میزان قدرت خلاء نهایی این نوع پمپ نسبت به پمپ وکیوم روغنی کمتر است.


کاربرد پمپ وکیوم زنیسان

پمپ وکیوم زنیسان بسته به نوع آن کاربرد های بسیاری دارد که در ذیل تعدادی از آن ها ذکر شده است :

 • پمپ وکیوم زنیسان جهت صنایع بسته بندی
 • پمپ وکیوم زنیسان جهت صنایع غذایی
 • پمپ وکیوم زنیسان جهت صنایع چوب
 • پمپ وکیوم زنیسان جهت صنایع نفت و گاز
 • پمپ وکیوم زنیسان جهت صنایع قند و شکر
 • پمپ وکیوم زنیسان جهت صنایع فولاد
 • پمپ وکیوم زنیسان جهت صنایع کشاورزی
 • پمپ وکیوم زنیسان جهت صنایع کاغذ سازی
 • پمپ وکیوم زنیسان جهت صنایع فیلتر سازی
 • پمپ وکیوم زنیسان جهت جا به جایی قطعات
 • پمپ وکیوم زنیسان جهت بازرسی جوش
 • پمپ وکیوم زنیسان جهت فرمینگ قطعات فلزی
 • پمپ وکیوم زنیسان جهت شیر دوشی
 • پمپ وکیوم زنیسان جهت انتقال مواد
 • پمپ وکیوم زنیسان جهت  تخلیه مبرد سیستم های سرمایش 
 • پمپ وکیوم زنیسان جهت تخلیه هوای داخل لاستیک در صنایع لاستیک سازی

تعمیر پمپ وکیوم زنیسان

تعمیر پمپ سیرکولاتور | تعمیر پمپ آب گرمپمپ وکیوم زینیسان اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ وکیوم زینیسان ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ وکیوم زینیسان را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

پمپ وکیوم روغنی پمپ وکیوم روغنی زنیسان پمپ وکیوم Zinisan Zinisan vacuum pump Zinisan company زینیسان پمپ وکیوم زینیسان
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی