بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : سایر تجهیزات پمپ وکیوم

فروش پمپ وکیوم Joysun | قیمت پمپ خلاء | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

پمپ وکیوم Joysun

پمپ وکیوم Joysun، حاصل فعالیت مجموعه ای چینیست که در سال 1995 بنا نهاده شده است. این گروه صنعتی با تکیه بر مهارت متخصصین خود و تمرکز بر  رعایت اصل کیفیت در پروسه ی تولید، مرزهای جغرافیایی را در نوردیده و محصولات خود را به بسیاری از کشورها اعم از کشور های آسیایی، آفریقایی، آمریکایی و اروپایی عرضه داشته اند. تولیدات Joysun محدود به پمپ های خلاء نشده و موارد دیگر چون ماشین آلات پردازش پلاستیک و ماشین آلات بسته بندی نوشیدنی را نیز شامل می شود.

کاتالوگ پمپ وکیوم,پمپ وکیوم روغنی,خرید پمپ روغنی,پمپ وکیوم,پمپ خلاء روتاری,فروش پمپ وکیوم Joysun,قیمت پمپ خلاء,مشخصات پمپ وکیوم روغنی,وکیوم Joysun

عمده محصولات Joysun عبارتند از :

 • پمپ های وکیوم Joysun

 • ماشین آلات پردازش پلاستیک Joysun

 • ماشین آلات بسته بندی نوشیدنی Joysun

انواع پمپ وکیوم Joysun

پمپ وکیوم Joysun سری X

کاتالوگ پمپ وکیوم,پمپ وکیوم روغنی,خرید پمپ روغنی,پمپ وکیوم,پمپ خلاء روتاری,فروش پمپ وکیوم Joysun,قیمت پمپ خلاء,مشخصات پمپ وکیوم روغنی,وکیوم Joysun

پمپ وکیوم Joysun سری X در بیش از شش مدل عرضه می شود که همه ی آنها محدوده فشاری برابر 0.1 تا 0.5 میلی بار را پشتیبانی می کنند. حداکثر ظرفیت مکش این سری متعلق به مدل X-302 با میزان 300 متر مکعب بر ساعت و حداقل مقدار آن متعلق به سری X-10 می باشد. موتورهای بکار برده شده برای ساخت این تجهیزات تکفاز بوده و توان آنها متناسب با مدل متغیر است. کاربری آسان و قیمت مناسب از جمله محاسن پمپ وکیوم Joysun می باشد. در ادامه مشخصات هریک از مدل های این سری از پمپ خلاء Joysun به تفکیک ارائه خواهد شد : 

1.پمپ وکیوم Jysun سری X-10 : ظرفیت مکش این پمپ خلاء 10 متر مکعب بر ساعت بوده و حداکثر فشار آن 0.5 میلی بار می باشد. برای سری X-10 ورودی با قطر 3/4 اینچ تعبیه گردیده و توان موتور در آن 0.37 کیلووات است.


2.پمپ وکیوم Joysun سری X-25 : از دیگر مدل های تکفاز پمپ وکیوم Joysun سری X-25 میباشد که توانی برابر با 0.9 کیلووات دارد. این سری نیز مانند سری های دیگر محدوده فشاری برابر 0.1 تا 0.5 میلی بار را دارا بوده و برای تامین خلاء با حداکثر ظرفیت 25 متر مکعب بر ساعت مناسب می باشد. قطر ورودی در نظر گرفته شده برای سری X-25 معادل 3/4 اینچ است.


3.پمپ وکیوم Joysun سری X-40 : حداکثر میزان خلاء در این سری 40 متر مکعب بر ساعت بوده و موتوری با توان 1.1 کیلووات در ساختار آن بکار رفته است. قطر ورودی و خرجی در سری X-40 پمپ وکیوم Joysun برابر با 1 و 1/4 اینچ می باشد.


4.پمپ وکیوم Joysun سری X-63 : این سری از پمپ وکیوم Joysun ظرفیت تامین خلاء تا 63 مترمکعب بر ساعت را دارا می باشد. توان موتور در سری X-63 برابر 1.5 کیلووات و قطر ورودی آن معادل 1و 1/4 اینچ است.


5.پمپ وکیوم Joysun سری X-100 : سری X-100 پمپ وکیوم Joysun دارای ورودی به قطر 1و 1/4 اینچ و موتوری با توان 2.2 کیلووات است. جهت تامین خلاء تا حجم 100 متر مکعب بر ساعت این مورد گزینه ی مناسبی می باشد.


6.پمپ وکیوم Joysun سری X-160 : در این سری حجم خلاء معادل 160 مترمکعب بر ساعت، توان موتور 4 کیلووات و قطر ورودی 2 اینچ می باشد.


7.پمپ وکیوم Joysun سری X-250 : این سری همانند سری های دیگر تکفاز بوده و قادر به تامین فشار در محدوده ی 0.1 تا 0.5 میلی بار است. قطر ورودی درنظر گرفته شده برای سری X-250 پمپ وکیوم Joysun ، برابر 2 اینچ و حجم خلاء آن 250 متر مکعب بر ساعت می باشد.


8.پمپ وکیوم Joysun سری X-302 : جهت تامین خلاء با میزان 300 متر مکعب بر ساعت این سری گزینه ی مناسبی است. توان موتور در سری X-302 برابر 7.5 کیلووات و قطر ورودی در آن 2 اینچ می باشد.

 

پمپ های وکیوم Joysun در فرایندهایی چون انتقال مواد ، فرمینگ قطعات یا صنایعی از قبیل صنایع چوب و چاپ و ... کاربرد دارند.

سایر اطلاعات پمپ وکیوم Joysun ، کاتالوگ پمپ وکیوم Joysun و لیست قیمت محصولات Joysun را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ وکیوم Joysun 

محدوده فشار : از 0.1 تا 0.5 میلی بار

ظرفیت خلاء : از 10 تا 300 مترمکعب بر ساعت

نوع موتور : تکفاز

محدوده توان موتور : از 0.37 تا 7.5 کیلووات

محدوده قطر ورودی : از 3/4 تا 2 اینچ

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ وکیوم Joysun مراجعه فرمایید.

لیست قیمت پمپ وکیوم joysun

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ وکیوم Joysun در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ خلاء Joysun با ما تماس بگیرید.

در این زمینه بیشتر بدانید :

Joysun را بهتر بشناسیم

پمپ وکیوم بوش

پمپ وکیوم کیان پارس

پمپ وکیوم Woosung

پمپ وکیوم Edward


پمپ وکیوم چیست

پمپ وکیوم امـروزه سیستم هـای وکیـوم در صنـایع مختلف کـاربرد زیـادی پیدا کـرده اند. صنـایع مـواد غذایی ، ضدعفونی محصولات کشـاورزی ، تولید مواد شیمیـایی ، تعمیر سیستم هـای سرد کننده ، تعویض روغن اتومبیل ، بـازرسی جوش ، سـاخت کامپوزیت ، تولید بدنه های فلزی ، مصارف آزمایشگاهی و ... با وکیوم سر و کار دارند. به فشارهای پایین تر از فشار اتمسفر هوا حالت خلاء گفته می شود. این کار را پمپ های وکیوم انجام می دهند. حوزه عملکرد سیستم های وکیوم مابین فشار اتمسفر و صفر مطلق است. خلاء بسته به فشار گاز به چهار دسته تقسیم می شود: خلاء کم : از فشار اتمسفر تا 1 میلی بار ، خلاء متوسط : از 1 تا 10 میلی بار ، خلاء زیاد : از 10 تا 100 میلی بار ، خلاء خیلی زیاد : از 100 تا 1000 میلی بار با توجه به دسته بندی فوق جهت خلاء های مختلف از پمپ های رینگ آبی ، روغنی و خشک استفاده می شود.


انواع پمپ وکیوم

پمپ وکیوم آبی

پمپ وکیوم چیستپمپ وکیوم آبی به دلیل کاربرد های بسیار زیادی که در صنایع گوناگون دارد ، محبوب ترین نوع از انواع پمپ های وکیوم شناخته می شود. مکانیزم عملکرد پمپ وکیوم آبی به این صورت است که حرکت دورانی و خارج از مرکز پروانه حول محور پمپ وکیوم در داخل سیلندر محتوی آب سبب تشکیل رینگ آب می گردد. در جهت دوران با ورود و خروج مداوم پره ها در داخل آب ، حجم بسته فضای بین دو سرسیلندر ، هر دو پره و جداره داخلی رینگ آب در یکطرف افزایش می یابد و عمل مکش صورت می گیرد و در طرف دیگر کاهش یافته و عمل تراکم انجام می پذیرد. عمل خنک کردن در این مدل از پمپ وکیوم بوسیله آب انجام می گیرد که سبب می شود تا فشار 33 میلیمتر جیوه مکش داشته باشد.

شرایط بهینه برای پمپ وکیوم دمای گاز یا هوای ورودی 20°C ، فشار محیط 760mmhg و دمـای آب ورودی به پمپ 15°C یا کمتر می باشد.

پمپ وکیوم روغنی

پمپ وکیوم روغنیطبق تعریفی که از پمپ های وکیوم داشتیم این پمپ ها وظیفه ایجاد خلاء را بر عهده دارند. یکی دیگر از انواع پمپ های خلاء یا پمپ وکیوم ، پمپ وکیوم روغنی می باشد که از روغن به عنوان سیال خنک کار در گردش استفاده می کند. ساختار و عملکرد این پمپ به گونه ای است که به صورت چرخشی ، نیروی گریز از مرکز و حرکت دورانی روتاری ، در پمپ ایجاد وکیوم و خلاء میکند. پمپ وکیوم روغنی با پمپ وکیوم آبی تفاوت هایی دارد که از آن ها می توان به میزان خلاء ، میزان مصرف انرژی و ... اشاره کرد. به طور کلی از پمپ وکیوم روغنی بیشتر جهت صنایع متوسط و برای فرآیندهایی که نیاز به حجم خلاء زیادی ندارند مانند طلاسازی ها ، چیلر های جذبی یا کمپرسی ، صنایع پزشکی ، صنایع لاستیک سازی و ... استفاده می شود. از ویژگی های پمپ وکیوم روغنی می توان به صدای کم ، مصرف انرژی پایین ، اشغال حجم فضای کم و ... اشاره کرد.

پمپ وکیوم خشک

پمپ وکیوم خشکاین نوع از پمپ های وکیوم دارای تیغه های کربنی هستند که بدون روغن کار می کنند و عمر بالایی دارند. پمپ وکیوم خشک حداکثر تا 500 متر مکعب ساخته می شود و حداکثر خلاء این پمپ 80 میلی بار می باشد. پمپ وکیوم خشک در صورت کار مداوم ، بعد از یک سال نیاز به تعویض تیغه ها دارد. در این نوع پمپ هوای ورودی نقش خنک کننده را نیز بر عهده دارد. از پمپ وکیوم خشک بیشتر در صنایع چاپ ، بسته بندی ، چوب و ... استفاده می شود.

میزان قدرت خلاء نهایی این نوع پمپ نسبت به پمپ وکیوم روغنی کمتر است.


کاربرد پمپ وکیوم Joysun

پمپ وکیوم Joysun بسته به نوع آن کاربرد های بسیاری دارد که در ذیل تعدادی از آن ها ذکر شده است :

 • پمپ وکیوم Joysun جهت صنایع چوب
 • پمپ وکیوم Joysun جهت انتقال مواد
 • پمپ وکیوم Joysun جهت صنایع فولاد
 • پمپ وکیوم Joysun جهت شیر دوشی
 • پمپ وکیوم Joysun جهت صنایع غذایی
 • پمپ وکیوم Joysun جهت بازرسی جوش
 • پمپ وکیوم Joysun جهت صنایع نفت و گاز
 • پمپ وکیوم Joysun جهت صنایع کشاورزی
 • پمپ وکیوم Joysun جهت صنایع قند و شکر
 • پمپ وکیوم Joysun جهت صنایع بسته بندی
 • پمپ وکیوم Joysun جهت صنایع کاغذ سازی
 • پمپ وکیوم Joysun جهت صنایع فیلتر سازی
 • پمپ وکیوم Joysun جهت جا به جایی قطعات
 • پمپ وکیوم Joysun جهت فرمینگ قطعات فلزی
 • پمپ وکیوم Joysun جهت  تخلیه مبرد سیستم های سرمایش 
 • پمپ وکیوم Joysun جهت تخلیه هوای داخل لاستیک در صنایع لاستیک سازی

تعمیر پمپ وکیوم Joysun 

تعمیر پمپ وکیومپمپ وکیوم Joysun اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ وکیوم Joysun ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ وکیوم Joysun را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

پمپ وکیوم Joysun پمپ خلاء فروش وکیوم joysun
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی