بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : پمپ پمپ کف کش

فروش پمپ کفکش کالمو | کف کش Calmo سری QDX | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

 

فروش پمپ کفکش کالمو

Calmo از دسته محصولات چینیست که بخاطر تناسب قیمت و کیفیت و همچنین تنوع در محصولات ، مصرف کنندگان زیادی را به خود جذب نموده است. این تولید کننده که در حوزه ی تولید انواع پمپ اعم از مگنتی ، کفکش و خانگی فعال است ، در بسیاری از کشورها از جمله کشور های آسیایی و اروپایی محصولات خود را بفروش می رساند. امروزه پمپ های کفکش Calmo به آسانی در کشور ما در دسترس بوده و قابل تامین می باشند.

کف کش کالمو,فروش پمپ کفکش کالمو,کالمو,پمپ کف کش,کف کش 1 اینچ کالمو,Calmo Pump,کفکش کالمو مدل S 100P,کفکش Calmo 12 متری,کالمو تکفاز فلوتر دارعمده محصولات Calmo عبارتند از :

انواع کفکش های Calmo

پمپ کف کش کالمو | سری QDX

کف کش کالمو,فروش پمپ کفکش کالمو,کالمو,پمپ کف کش,کف کش 1 اینچ کالمو,Calmo Pump,کفکش کالمو مدل S 100P,کفکش Calmo 12 متری,کالمو تکفاز فلوتر دارکف کش Calmo سری QDX از دسته پمپ های تکفاز این برند می باشد که با توان 0.75 کیلووات به بازار عرضه می شود. این سری با بدنه ای از جنس چدن برای انتقال سیالات با حداکثر دمای 40 درجه سانتیگراد مناسب می باشد. حداکثر دبی در کف کش Calmo سری QDX برابر با 25 لیتر بر دقیقه بوده و در کمترین میزان آن ، پمپ قدرت تامین فشار تا 32 متر را داراست. نصب و نگهداری آسان در کنار مقرون بصرفه بودن این تجهیز ، آن را در سبد خرید بسیاری از مصرف کنندگان کف کش قرار داده است. از پمپ کف کش Calmo سری QDX به منظور انتقال آبهای تمیز استفاده میشود. 

سایر اطلاعات پمپ کفکش کالمو ، کاتالوگ پمپ کفکش کالمو و لیست قیمت محصولات Calmo را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ کف کش کالمو

حداکثر دبی : 25 لیتر بر دقیقه

حداکثر ارتفاع : 32 متر

توان : 0.75 کیلووات

نوع موتور : تکفاز

جنس بدنه : چدن

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کفکش کالمو مراجعه نمایید.
کاتالوگ پمپ کف کش کالمو

کف کش کالمو | سری S 100P

کف کش کالمو,فروش پمپ کفکش کالمو,کالمو,پمپ کف کش,کف کش 1 اینچ کالمو,Calmo Pump,کفکش کالمو مدل S 100P,کفکش Calmo 12 متری,کالمو تکفاز فلوتر دار

سری S 100P کف کش های کالمو از مدل های تکفاز با توان 0.14 اسب بخار می باشد که برای ایجاد فشار تا ارتفاع 6 متر مناسب است. قطر خروجی در این پمپ ها 1 اینچ و شفت آنها از استیل می باشد. بکار بردن بدنه و تیغه ی پلاستیکی در ساختار پمپ کف کش کالمو سری S 100P علاوه بر افزایش مقاومت این تجهیز در برابر رطوبت ، کاهش وزن آن به منظور سهولت در امر جابجایی را به دنبال داشته است. این سری از کف کش Calmo جهت انتقال آب های تمیز استفاده می شود. 

سایر اطلاعات پمپ کفکش کالمو ، کاتالوگ پمپ کفکش کالمو و لیست قیمت محصولات Calmo را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ کف کش کالمو

حداکثر دبی : 3.6 متر مکعب بر ساعت
حداکثر ارتفاع : 6 متر 
قطر خروجی : 1 اینچ
توان : 0.14 اسب بخار
نوع موتور : تکفاز
جنس پروانه : پلاستیک
جنس بدنه : پلاستیک
جنس شفت : استیل
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش Calmo مراجعه نمایید.
کاتالوگ پمپ کف کش Calmo

پمپ کف کش کالمو | سری CSM 4700

کف کش کالمو,فروش پمپ کفکش کالمو,کالمو,پمپ کف کش,کف کش 1 اینچ کالمو,Calmo Pump,کفکش کالمو مدل S 100P,کفکش Calmo 12 متری,کالمو تکفاز فلوتر دار

سری CSM 4700 کف کش Calmo از دسته پمپ های سانتریفیوژ با بدنه و پروانه پلاستیکی است. قطر خروجی در آن 50 میلیمتر و توان آن معادل 190 وات می باشد. قابلیت کار با باطری و اندازه ی متناسب آن سبب شده تا فروش پمپ کفکش کالمو روز به روز افزایش یابد. سری CSM کف کش های Calmo با حداکثر دبی برابر 17.8 متر مکعب بر ساعت، برای انتقال آب های تمیز مناسب می باشد.

سایر اطلاعات پمپ کفکش کالمو ، کاتالوگ پمپ کفکش کالمو و لیست قیمت محصولات Calmo را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ کف کش کالمو

حداکثر دبی : 17.8 متر مکعب بر ساعت

حداکثر ارتفاع : 8 متر

قطر خروجی : 50 میلیمتر

توان : 190 وات

جنس بدنه : پلاستیک

جنس پروانه : پلاستیک

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کفکش کالمو مراجعه نمایید.
کاتالوگ پمپ کف کش Calmo

در این زمینه بیشتر بدانید :

Calmo را بهتر بشناسیم

پمپ کف کش لیو

پمپ کف کش لوارا

پمپ کف کش راد


پمپ کف کش چیست

پمپ کف کش چیست | مکانیزم پمپ کف کشپمپ کف کش یا پمپ چاهی ( submersible pump ) از دسته پمپ های سانتریفیوژ مستغرق است که جهت انتقال سیالات تمیز همچون آب مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال حوضچه ای عمیق را در نظر بگیرید که قصد تخلیه آب جمع شده داخل آن را داریم . در چنین موقعیتی بهترین گزینه برای تخلیه پساب استفاده از پمپی است که داخل حوضچه قرار گرفته و پساب را به بالا هدایت کند. این پمپ که پمپ کف کش نامیده می شود با قرار گیری در سیال آن را انتقال می دهد. کف کش ها با توجه به اینکه در داخل سیال قرار می گیرند حتما ضد آب بوده و الکتروموتور آن ها نیز دارای کلاس حفاظتی IP 68 می باشد. به طور کلی پمپ های کف کش به دو گروه زیر طبقه بندی می شوند :

1. پمپ مستغرق

2. پمپ شافت و غلاف 

مکانیزم کار پمپ های شافت و غلاف که در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفتند به این صورت بود که موتور این پمپ در بیرون از چاه قرار می گرفت و پروانه را به حرکت در می آورد . این بیرون بودن موتور از چاه از طرفی موجب تعمیر راحت الکتروموتور است و از طرفی نیاز به موتور های IP بالا را کاهش می دهد. اما از طرف دیگر هم الکتروموتور به دلیل نمایان بودن برای مکان هایی که امنیت ندارند خطرناک است. 

 اجزای پمپ های کف کش عبارتند از:      

. پروانه                          . موتور                           . حلزون              

. محور                           . مکانیکال سیل               . کابل و ملحقات


انتخاب پمپ کف کش

برای انتخاب پمپ کف کش عوامل متعددی وجود دارند که باید آن ها را در نظر گرفت که به بررسی مهم ترین موارد از این عوامل می پردازیم :

ارتفاع

انتخاب پمپ کف کشارتفاع از کف ترین جایی که کف کش در آن می نشیند تا بالاترین نقطه ای که سیال را آنجا میریزد مهم ترین عامل در انتخاب پمپ کف کش است. نکته ای که باید در این عامل در نظر داشت این است که ارتفاع یا هد نامی هر کف کش آن ارتفاعی است که در آبدهی «صفر» می زند. یعنی در شرایط معمول ارتفاعی کمتر از آنچه بر روی کف کش ها درج شده است خروجی دارد. لذا بهتر است کف کش انتخابی چندین متر بالاتر از آنچه نیاز داریم انتخاب شود. برای مثال اگر ارتفاع مورد نیازمان 38 متر است بهتر است کف کش انتخابی بین 45 تا 50 متر ارتفاع بزند.

قطر خروجی

انتخاب پمپ کف کشقطر لوله خروجی نیز عاملی بسیار مهم است چرا که به صورت مستقیم به آبدهی پمپ کف کش مرتبط است. باید با توجه به حجم آب موجود و همچنین زمان مورد نیاز جهت تخلیه آب ، قطر لوله و به تبع آن قطر خروجی کف کش را انتخاب کرد. قطر های معمول در خروجی کف کش ها 1 , 1و1/4 , 1و1/2 , 2 , 2 و1/2 , 3 , 4 , 6 , 8 , 12 و ... می باشد که بسته به حجم آب موجود و نوع کاربرد مورد استفاده قرار می گیرد. نکته حائز اهمیت درباره قطر خروجی کف کش این است که نباید در خروجی آن به طور مستقیم تبدیل زد و سایز آن را تغییر داد. چرا که این امر سبب فشار به موتور و در نهایت سوختن آن می شود. بهتر است اگر مجبور به تغییر خروجی کف کش شدیم ، ابتدا به اندازه حدودا 1.5 متر با سایز اصلی خود کف کش لوله گذاری شود و از آنجا به بعد تغییر قطر انجام پذیرد. ارتفاع با میزان آبدهی رابطه معکوس دارد.

برق

انتخاب پمپ کف کشکف کش ها معمولا از برق AC تغذیه می کنند و بسته به توان موتور مورد نیاز کف کش ( که معمولا در سایز های بزرگ توان های بالایی نیاز دارند) از برق سه فاز یا تک فاز استفاده می کنند. کف کش 12 ولت ، کف کش 24 ولت ، کف کش 110 - 120 ولت ، کف کش 220-240 ولت و کف کش 380 - 400 ولت در ایران بیشترین مصرف را دارند.

 

سیستم قطع کننده

انتخاب پمپ کف کشبه طور کلی می توان کف کش ها را به گونه ای تنظیم کرد که پس از انتقال حجم مشخصی از آب به طور خودکار کف کش متوقف شود. برای این کار میتوان از تابلو برقی برنامه ریزی شده استفاده کرد. اما در حالت ساده تر می توان از قطع کن های برقی که در اصطلاح به آن ها شناور و یا فلوتر گفته می شود بهره برد. فلوتر ها در سایز های محدودی بر روی کف کش ها آپارات می شوند و مکانیزم عملکرد آن ها به گونه ایست که پس از اینکه سطح آب تا حد مشخصی پایین آمد به طور خودکار کف کش را خاموش می کند. در مکان هایی که حجم آب محدود است و امکان دارد پس از مدتی آب تمام شود و کف کش با کارکرد خشک بسوزد بهتر است از کف کش های فلوتر دار استفاده کرد. کف کش ها معمولا به صورت ساده و یا فلوتردار تولید می شوند که می توان کف کش های ساده را نیز فلوتر دار کرد.


کاربرد پمپ کف کش کالمو

پمپ کف کش کالمو کاربرد های بسیار زیادی در حوزه های صنعتی و کشاورزی دارد که در زیر تعدادی از آن ها ذکر شده اند :

  • پمپ کف کش کالمو جهت آبیاری

  • پمپ کف کش کالمو جهت تخلیه آب چاله آسانسور

  • پمپ کف کش کالمو جهت سپتینک تانک

  • پمپ کف کش کالمو جهت فواره و آب نما

  • پمپ کف کش کالمو جهت استخر های پرورش ماهی

  • پمپ کف کش کالمو جهت تخلیه آبگیر ها

  • پمپ کف کش کالمو جهت انتقال مواد شیمیایی

  • پمپ کف کش کالمو جهت حفاری چاه

  • پمپ کف کش کالمو جهت تخلیه آب استخر

  • پمپ کف کش کالمو جهت مصارف خانگی


تعمیر پمپ کف کش کالمو

پمپ کف کش کالمو اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ کف کش کالمو ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیر کار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ کف کش را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه باز گرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

کف کش کالمو فروش پمپ کفکش کالمو کالمو پمپ کف کش کف کش 1 اینچ کالمو Calmo Pump کفکش کالمو مدل S 100P کفکش Calmo 12 متری کالمو تکفاز فلوتر دار
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی