بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : گیربکس حلزونی و مکعبی

لیست قیمت گیربکس حلزونی کاردان | گیربکس VF | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

گیربکس حلزونی کاردان

 

کاردان از برند های مطرح کشور در عرصه ی تولید گیربکس می باشد که در سال 1386 با تولید گیربکس های حلزونی، رسما فعالیت خود را در بازارهای ایران آغاز نمود. با گسترش فعالیت های این مجموعه ، نه تنها تولید انواع گیربکس های کتابی ، گیربکس های محور موازی و گیربکس های ترکیبی در دستور کار آن قرار گرفت بلکه شرایطی فراهم شد تا مصرف کنندگان گیربکس جهت ساخت گیربکس های مورد نظر خود به این مجموعه مراجعه نمایند. در حال حاضر گیربکس های کاردان در سطوح وسیعی از صنعت بکار گرفته می شوند. 

گیربکس کاردان,سایت کاردان گیربکس,محصولات شرکت کاردان صنعت,لیست قیمت گیربکس کاردان,اصفهان کاردان گیربکس,گیربکس حلزونی کاردان,گیربکس بالابر ساختمانی کاردان,گیربکس VF,گیربکس MVF,ویژگی های گیربکس حلزونی کاردان

عمده محصولات کاردان گیربکس عبارتند از :

 • گیربکس های حلزونی کاردان

 • گیربکس های کتابی کاردان

 • گیربکس های محور موازی کاردان

انواع گیربکس حلزونی کاردان

گیربکس حلزونی کاردان | سری VF

گیربکس کاردان,سایت کاردان گیربکس,محصولات شرکت کاردان صنعت,لیست قیمت گیربکس کاردان,اصفهان کاردان گیربکس,گیربکس حلزونی کاردان,گیربکس بالابر ساختمانی کاردان,گیربکس VF,گیربکس MVF,ویژگی های گیربکس حلزونی کاردان

از پر کاربرد ترین سری های گیربکس حلزونی کاردان ، سری VF آن می باشد که در 9 مدل عرضه می گردد. این سری دارای بدنه ای آلومینیومی و دنده ای از جنس برنج بوده و حداکثر دور خروجی آن به 200 دور بر دقیقه می رسد. قطر محور خروجی سری VF گیربکس حلزونی کاردان از 16 میلیمتر تا 55 میلیمتر متغیر بوده و حداکثر قطر خروجی تعبیه شده برای آنها 110 میلیمتر است.

این تجهیز بخاطر قیمت مناسب و در دسترس بودن قطعات بسیاری از مصرف کنندگان گیربکس حلزونی را به خود اختصاص داده است. از گیربکس حلزونی کاردان سری VF در بالابر ها ، میکسر ها ، خرد کن ها ، کانوایر ها ، دستگاه های نانوایی ، میکسر های بتن ، کوره های صنعتی ، هواکش ها و .... استفاده می شود.

سایر اطلاعات گیربکس حلزونی کاردان ، کاتالوگ گیربکس حلزونی کاردان و لیست قیمت گیربکس حلزونی کاردان را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. آتور صنعت عرضه کننده گیربکس حلزونی کاردان 

نسبت تبدیل دور : از 7 تا 100

گشتاور:  از 4.9 تا 480 نیوتون متر

حداکثر دور خروجی : 200 دور بر دقیقه

قطر محور ورودی : از 16 میلیمتر تا 55 میلیمتر

قطر محور خروجی : از 22 میلیمتر تا 110 میلیمتر

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ گیربکس حلزونی کاردان مراجعه نمایید.


گیربکس حلزونی کاردان | سری MVF

گیربکس کاردان,سایت کاردان گیربکس,محصولات شرکت کاردان صنعت,لیست قیمت گیربکس کاردان,اصفهان کاردان گیربکس,گیربکس حلزونی کاردان,گیربکس بالابر ساختمانی کاردان,گیربکس VF,گیربکس MVF,ویژگی های گیربکس حلزونی کاردان

مدل MVF سری دیگری از گیربکس های حلزونی کاردان می باشد که همانند گیربکس VF حداکثر دور خروجی آن به 200 دور بر دقیقه می رسد. گشتاور این سری از محصولات کاردان محدوده ی 3 تا 480 نیوتون متری را شامل شده و نسبت تبدیل آن 100-7 می باشد. از ویژگی های بارز این تجهیز کاربری آسان و هزینه پایین نگهداری و تعمیر آن است. قابلیت استفاده در بالابر ها ، میکسر ها ، خرد کن ها ، کانوایر ها ، دستگاه های نانوایی ، میکسر های بتن ، کوره های صنعتی ، هواکش ها و ... از مصارف عمده ی گیربکس حلزونی کاردان سری MVF می باشد.

سایر اطلاعات گیربکس حلزونی کاردان ، کاتالوگ گیربکس حلزونی کاردان و لیست قیمت گیربکس حلزونی کاردان را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. آتور صنعت عرضه کننده گیربکس حلزونی کاردان 

نسبت تبدیل دور : 100-7

محدوده توان : از 0.16 تا 60 اسب بخار

گشتاور : از 3 تا 480 نیوتون متر

حداکثر دور خروجی : 200 دور بر دقیقه

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ گیربکس حلزونی کاردان مراجعه نمایید.

در این زمینه بیشتر بدانید :

کاردان را بهتر بشناسیم

گیربکس حلزونی موتوواریو

گیربکس حلزونی Bonfiglioli

گیربکس حلزونی ایلماز


گیربکس حلزونی چیست 

گیربکس حلزونی یا مکعبی از نوع گیربکس های دو دنده هستند که مارپیچ ورودی آنها از جنس فولاد و دنده آنها از جنس برنج یا فسفر برنز با هاب داخلی چدنی می باشد. زاویه بین محور ورودی و خروجی این گیربکس ها 90 درجه و یا به عبارتی دیگر خروجی آنها از بغل است.

این گیربکس ها بیشترین کاهش دور را در ابعاد کوچک ممکن می سازند. از این گیربکس ها در گشتاور های متوسط به پایین به طور گسترده در صنایع مختلف استفاده می شود. در کاربردهای یکسان ، این گیربکس ها نسبت به سایر گیربکس ها قیمت ارزان تری دارند. در این گیربکس ها به جهت جلوگیری از قفل شدن دنده ها در یکدیگر با افزایش دما و همچنین جنس نرم دنده ها ، لقی (back Lash) وجود دارد.

جنس ساختمان گیربکس حلزونی :        

 . پوسته از چدن یا فولاد                       . محور فولادی                      . چرخ دنده های برنج یا فسفر برنز

مشخصات فنی گیربکس :        

  . محدوده گشتاور قابل انتقال : تا 7100 نیوتون متر                                   . محدوده نسبت تبدیل : 5 :1 تا 1:288


نصب گیربکس حلزونی کاردان

موقعیت نصب

در صورتی که حالت نصب گیربکس حلزونی متفاوت با B3 است برای آنکه روغن کاری به طور صحیح انجام شود می بایست وضعیت آن مشخص شود. گیربکس هایی که گریس کاری دائمی شده اند دارای درپوش های تراز روغن ، پیچ تخلیه روغن و هواکش نیستند.

گیربکس هایی که می باید روغنکاری شوند بدون روغن ارائه شده و دارای در پوش های هواکش ، تراز و تخلیه روغن متناسب با موقعیت نصب ( که مصرف کننده مشخص خواهد کرد ) هستند. این گیربکس ها را قبل از نصب باید با مقدار صحیح روغن پر کرد.

روغن مناسب گیربکس

در جدولی که در ذیل آمده است روغن های معدنی مناسب برای گیربکس حلزونی ذکر شده است. روغن های زیر را می توان برای دماهای بین 0 تا 30 درجه سانتی گراد به کار برد. اگر دما از 30 تا 35 درجه سانتی گراد تجاوز کند ، باید روغنی که ویسکوزیته مناسب را دارا می باشد بکار برد.

اگر دما کمتر از 0 درجه سانتی گراد باشد باید روغنی با ویسکوزیته پایین تر را مورد استفاده قرار داد.

وقتی گیربکس را با گریس ترکیبی روغن کاری کرده باشید نیاز به روغن کاری بعدی نیست. اگر روغن معدنی استفاده شده توصیه می گردد که روغن را پس از 500 تا 1000 ساعت اولیه عوض کرده و بهتر است داخل گیربکس را شست و شو دهید. همچنین در فواصل زمانی منظم ، سطح روغن را پس از 4000 ساعت تعویض نمایید.

انتخاب روغن گیربکس

نکاتی در نصب گیربکس حلزونی

گیربکس باید محکم به یک پایه پیچ شود تا ارتعاش نماید. اگر احتمال ضربه ، بار بیش از حد یا گریپاژ می دهید از کوپلینگ های هیدرولیکی ، محدود کننده های گشتاور نیرو ، کلاج و غیره استفاده کنید. اگر میخواهید گیربکس را رنگ بزنید ، کاسه نمد ها را بپوشانید تا از خراب شدن آن ها جلوگیری شود. محور گیربکس ها سوراخ دار و رزوه شده است تا بتوانید روی چرخ دنده یا چرخ زنجیر مورد نصب ، پیچ ببندید. قبل از راه اندازی گیربکس اطمینان حاصل کنید که سطح روغن درست بوده و ویسکوزیته روغن برای نوع بار مصرفی صحیح است.


کاربرد گیربکس حلزونی کاردان

گیربکس حلزونی از پر کاربرد ترین گیربکس های صنعتی است. در ذیل به ذکر چند نمونه از آن ها می پردازیم :

 • گیربکس حلزونی کاردان  جهت بالابر ها
 • گیربکس حلزونی کاردان  جهت میکسر ها
 • گیربکس حلزونی کاردان  جهت خرد کن ها
 • گیربکس حلزونی کاردان  جهت کانوایر ها
 • گیربکس حلزونی کاردان  جهت دستگاه های نانوایی
 • گیربکس حلزونی کاردان  جهت میکسر های بتن
 • گیربکس حلزونی کاردان  جهت کوره های صنعتی
 • گیربکس حلزونی کاردان  جهت هواکش ها
 • گیربکس حلزونی کاردان  جهت پر کن ها
 • گیربکس حلزونی کاردان  جهت صنایع بسته بندی
 • گیربکس حلزونی کاردان  جهت آسیاب ها
 • گیربکس حلزونی کاردان  جهت بلوک زنی

تعمیر گیربکس حلزونی کاردان  

گیربکس حلزونی موتوواریوگیربکس حلزونی کاردان اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال گیربکس حلزونی کاردان ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر گیربکسی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند گیربکس حلزونی کاردان را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند.

از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع گیربکس بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

گیربکس کاردان سایت کاردان گیربکس محصولات شرکت کاردان صنعت لیست قیمت گیربکس کاردان اصفهان کاردان گیربکس گیربکس حلزونی کاردان گیربکس بالابر ساختمانی کاردان گیربکس VF گیربکس MVF ویژگی های گیربکس حلزونی کاردان
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی