بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : سایر تجهیزات بوستر پمپ

مشخصات بوستر پمپ داب | کاتالوگ پمپ DAB | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

بوستر پمپ داب

شرکت DAB از سال 1975 در ایتالیا تاسیس شد و به تولید انواع پمپ پرداخت. کیفیت بالای محصولات این شرکت باعث شد که بسیار سریع داب به چهره ای جهانی مبدل شود. هم اکنون بوستر پمپ های داب در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند که این خود نشان دهنده کیفیت آنها می باشد.

مشخصات بوستر پمپ داب

عمده محصولات داب عبارتند از :

انواع بوستر پمپ داب

بوستر پمپ داب | سری 2JET

کاتالوگ بوستر پمپ داب

بوستر پمپ داب سری 2JET ، از سری پمپ های خودمکش با حداکثر دبی 14.4 مترمکعب بر ساعت می باشد. این سری از بوستر پمپ های داب که سیالاتی با حداکثر دمای 35 درجه سانتیگراد را انتقال می دهند ، از قابلیت اطمینان بالایی برخوردار می باشند و علاوه بر نصب آسان ، هزینه ی نگهداری کمی دارند. بدنه و پروانه ی بوستر پمپ داب به ترتیب از چدن و تکنوپلیمر ساخته شده است. از بوستر پمپ داب سری 2JET به منظور انتقال سیالات از جمله آب با درصد کم ناخالصی ، گاز و مواردی از این دست ، در سطح صنعتی و خانگی استفاده می شود.

سایر اطلاعات بوستر پمپ داب ، کاتالوگ بوستر پمپ داب و لیست قیمت محصولات داب را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. آتور صنعت عرضه کننده بوستر پمپ داب

حداکثر دبی : 14.4 مترمکعب بر ساعت

حداکثر فشار : 6.4 بار

جنس بدنه : چدن

جنس پروانه : تکنوپلیمر

قطر خروجی : 1/2 "1 اینچ

محدوده دمای سیال : 0 تا 35 درجه سانتیگراد

حداکثر دمای محیط : 40 درجه سانتیگراد

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ بوستر پمپ داب مراجعه نمایید. 

لیست قیمت بوستر پمپ داب

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت بوستر پمپ داب در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش بوستر پمپ داب با ما تماس بگیرید.

بوستر پمپ داب | سری 2EUROINOX 

مشخصات بوستر پمپ داب

بوستر پمپ داب سری 2EUROINOX ، بدنه ای از جنس استیل 304 داشته و برای انتقال آب تمیز و فاقد ناخالصی ، سیالات رقیق بدون مواد شیمیایی مناسب است. حداکثر دبی این سری از بوستر پمپ داب 11 مترمکعب بر ساعت و حداکثر فشار آن 6.5 بار می باشد. نصب آسان ، هزینه ی نگهداری کم و قابلیت اطمینان بالا از ویژگی هاییست که بوستر پمپ داب سری 2EUROINOX را از سایر برند های مشابه متمایز می سازد. بوستر پمپ داب سری 2EUROINOX با قطر خروجی 1و 1/2 اینچ عرضه می شود و جهت آبرسانی مسکونی ، آبیاری کشاورزی ، آب نماها ، آبرسانی تجاری و ... کاربرد دارد.   

سایر اطلاعات بوستر پمپ داب ، کاتالوگ بوستر پمپ داب و لیست قیمت محصولات داب را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. آتور صنعت عرضه کننده بوستر پمپ داب

حداکثر دبی : 11 مترمکعب بر ساعت

حداکثر فشار : 6.5 بار

قطر خروجی : 1/2 "1 اینچ

جنس بدنه : استیل 304

جنس پروانه : تکنوپلیمر

حداکثر دمای محیط : 40 درجه سانتیگراد

محدوده دمای سیال : 0 تا 35 درجه سانتیگراد

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ بوستر پمپ داب مراجعه نمایید.

لیست قیمت بوستر پمپ داب

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت بوستر پمپ داب در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش بوستر پمپ داب با ما تماس بگیرید.

در این زمینه بیشتر بدانیم

داب را بهتر بشناسیم

بوستر پمپ پنتاکس

 

 


بوستر پمپ چیست

بوستر پمپ به مجموع یک یا چند پمپ که به صورت موازی به یکدیگر متصل شده اند و از تابلو برق فرمان می گیرند گفته می شود. این پمپ ها با توجه به میزان فشار مورد نیاز به ترتیب وارد چرخه کار شده و در صورت عدم نیاز از دور خارج می شوند. به عبارت ساده تر بوستر پمپ ها جهت تثبیت فشار جریان موجود در سطح مشخصی بکار می روند. این پمپ ها که در اکثر موارد جهت انتقال سیالات مورد استفاده قرار میگیرند ، در جنس ها و انواع مختلف تولید می شوند. 


انواع بوستر پمپ ها

بوستر پمپ ها در دو نوع دور ثابت و دور متغیر تولید می شوند. در بوستر پمپ های دور متغیر با بهره گیری از تکنولوژی روز امکان کنترل سرعت دوران بر اساس فرامین صادره از اینورترهای نصب شده در مدار فرمان وجود دارد. ولی در بوستر پمپ های دور ثابت سرعت دوران پمپ ها ثابت و با تنظیم پرشر سوئیچ ها امکان استارت نوبتی پمپ ها وجود دارد.


مزایای بوستر پمپ

از جمله عواملی که استفاده از بوستر پمپ ها را نسبت به سایر پمپ ها مقرون به صرفه می کند عبارتست از :

 • حذف ضربات هیدرولیکی
 • کاهش استهلاک
 • قابلیت حمل و نصب آسان
 • کاهش مصرف انرژی
 • قابلیت سرویس در حین کار
 • گستره وسیع آبدهی بر اساس نیاز 

کاربرد بوستر پمپ داب 

بوستر پمپ ها حوزه ی کاری وسیعی دارند که در زیر به بخشی از آن ها اشاره می شود :

 • بوستر پمپ داب جهت آبیاری کشاورزی
 • بوستر پمپ داب جهت آب نماهای شهری
 • بوستر پمپ داب جهت سیستم اطفاء حریق
 • بوستر پمپ داب جهت آبرسانی مسکونی و تجاری
 • بوستر پمپ داب جهت آبرسانی هتل ها
 • بوستر پمپ داب جهت آبرسانی مراکز صنعتی
 • بوستر پمپ داب جهت آبرسانی بیمارستانها و فرودگاه ها  

تعمیر بوستر پمپ داب

تعمیر پمپ روغن داغبوستر پمپ داب اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال بوستر پمپ داب ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر بوستر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند بوستر پمپ داب را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع بوستر پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

پمپ داب پمپ داب خانگی Dab چیست داب موتور بوستر پمپ داب مدار فرمان بوستر پمپ دور متغیر Dub dab pump dab کاتالوگ پمپ DAB Dab مشخصات پمپ dab پمپ سیرکولاتور شرکت dab نماینگی پمپ dab در ایران
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی