بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : سایر تجهیزات ویبراتور

موتور ویبره KemP ترکیه | موتور ویبره صنعتی | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

موتور ویبره KemP ترکیه

KemP یکی از کمپانی های موفق ترک در زمینه تولید انواع ویبراتور می باشد که در سال های اخیر توانسته است به موفقیت های زیادی دست پیدا کند. KemP  با بهره گیری از دانش روز و همچنین به پشتوانه مدیریتی مدرن توانسته است فروش خوبی را در خاورمیانه و اروپا داشته باشد. کیفیت خوب ، تنوع محصول و قیمت مناسب از دلایل موفقیت موتور ویبره KemP در خاورمیانه می باشد.

موتور ویبره kemp

عمده محصولات KemP عبارتند از :

 • موتور ویبره برقی KemP 

 • موتور ویبره بادی KemP 

 • موتور ویبره ضد انفجار KemP 

 • شلنگ ویبره KemP

 موتور ویبره برقی KemP | سری EVM

 موتور ویبره برقی KemP

این سری از موتور ویبره برقی KemP پر فروش ترین سری از ویبراتور های این کمپانی ترک است که در صنایع مختلف معدنی ، سیمانی ، ساختمانی و ... استفاده های فراوانی دارد. سری EVM  موتور ویبره برقی KemP در دو نوع تکفاز و سه فاز و در چهار دور 750 ، 1000 ، 1400 و 3000 تولید می شود و از 20 تا 15000 کیلوگرم ویبره می کند. از ویژگی های بارز موتور ویبره برقی KemP می توان به تنوع بالای محصولات ، راندمان و کیفیت بالا ، مصرف بهینه انرژی ، قیمت مناسب و ... اشاره کرد. همچنین از موتور ویبره برقی KemP در کانوایر ها ، دهانه قیف ها و سیلو ها ، سنگ شکن ها ، صنایع معدنی و ... استفاده می شود.

سایر اطلاعات موتور ویبره برقی KemP ، کاتالوگ موتور ویبره برقی KemP و لیست قیمت محصولات KemP را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده موتور ویبره برقی KemP ترکیه

دور : 3000 , 1400 , 1000 , 750

وزن : از 20 تا 15000 کیلوگرم

توان موتور : از 0.01 تا 11 کیلووات

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ موتور ویبره برقی KemP مراجعه نمایید.

لیست قیمت ویبره برقی KemP

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت موتور ویبره KemP در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش موتور ویبره برقی KemP با ما تماس بگیرید.


در این زمینه بیشتر بدانید :

kemP را بهتر بشناسیم

ویبراتور OLI

ویبراتور OMB

 


ویبراتور بدنه چیست

در برخی از صنایع نیازمند تکانه هایی هستیم تا سیستم را به لرزه در آورد. برای مثال در قالب های بتن برای جداسازی مانده بتن از دیواره قالب ها نیازمند ضربه و لرزشی هست تا بتواند ذرات به جای مانده بر بدنه قالب ها را جدا کند. برای این کار از موتور ویبراتور استفاده می کنیم. ویبراتور بدنه انواع مختلفی دارد که هر یک بسته به ماهیتش کاربرد های مختص به خود را دارد. موتور ویبراتور در دور های 750 ، 1000 ، 1400 و 3000 دور و در حجم هایی از 10 تا 10000 کیلو گرم تولید می شوند. 


انواع ویبراتور بدنه عبارتند از :

1. موتور ویبراتور بنزینی

2. موتور ویبراتور دیزلی

3. ویبراتور بتن بدنه بادی و برقی

4. موتور ویبراتور برقی


موتور ویبراتور برقی 

الکتروموتور ویبراتور یا موتور ویبراتور برقی از یک الکتروموتور تشکیل شده کـه دو سر شافت است و بـر روی هـر سمت شافت وزنه هـایی نصـب شده تـا محور نابالانس شود. بـا چرخش شافت و جابجایی سریع نقطه ثقل ، لرزش در دستگاه ایجاد می شود. وزنه های روی شافت در برخی از ویبراتور ها قابل تنظیم است که هر چه وزنه ها به سمت بالانس بودن پیش برود ، لرزش های دستگاه کمتر می شود.

هر چقدر دور موتور ویبراتور برقی کمتر باشد ، ویبراتور ضربه های سنگین تری وارد می کند و هر چه دور افزایش یابد ضربات ریز تر و بیشتر می شود.


موتور ویبراتور بنزینی

 موتور ویبراتور بنزینی دارای یک موتور بنزینی می باشد که روی آن سوار شده است. موتور ویبراتور بنزینی به دو صورت ثابت و گردان عرضه می شود که نوع ثابت آن به صورت ثابت و در نوع گردان پایه به صورت گردان بر روی شاسی قرار گرفته است. همراه با موتور ویبراتور بنزینی از شیلنگ ویبره بتون استفاده می شود. 

 


کاربرد موتور ویبراتور KemP

از موتور ویبراتور جهت مصارف زیر استفاده می شود :

 • موتور ویبره KemP جهت سرند ها
 • موتور ویبره KemP جهت بونکر های سیمان
 • موتور ویبره KemP جهت بتون
 • موتور ویبره KemP جهت سنگ شکن ها
 • موتور ویبره KemP جهت صنایع فولاد
 • موتور ویبره KemP جهت ماشین های ساختمانی
 • موتور ویبره KemP جهت سیلو ها
 • موتور ویبره KemP جهت ماشین های شست و شو
 • موتور ویبره KemP جهت صنایع بازیافت
 • موتور ویبره KemP جهت تخلیه گرانول از قیف
 • موتور ویبره KemP جهت فیدر ها

تعمیر موتور ویبراتور KemP

موتور ویبراتور OLIموتور ویبراتور KemP اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال موتور ویبراتور KemP ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر ویبراتوری می باشد که هم راستایی این موارد می تواند موتور ویبراتور KemP را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع ویبراتور بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

ویبراتور بدنه ویبره بتن ویبره بتن دیزلی ویبراتور برقی ویبره برقی بتن ویبره KemP ویبراتور بادی قیمت موتور ویبره صنعتی موتور ویبره چینی
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی