بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : سایر تجهیزات موتور پمپ

موتور پمپ روبین کوشین | موتور پمپ روبین | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

موتور پمپ روبین کوشین

روبین یکی از زیر مجموعه های شرکت سوبارو می باشد که بعنوان یک کمپانی پیشرو در زمینه دیزل ژنراتور ، موتور و پمپ از سال 1917 شروع به فعالیت کرده است. موتور های روبین یکی از محصولات موفق شرکت سوبارو می باشند و سالیان متمادی است که در چرخه تولید قرار دارند. امروزه سوبارو با تولید بیش از یک میلیون موتور در سال بعنوان چهارمین تولید کننده موتور در سرتاسر جهان شناخته می شود. پمپ های روبین در ایران یا با موتور های روبین و یا با موتور های دیگر کارخانه موفق ژاپنی ، کوشین ، و تحت عنوان موتور پمپ روبین کوشین به بازار عرضه می گردد.

موتور پمپ روبین کوشین

عمده محصولات روبین عبارتند از :

موتور بنزینی روبین

موتور دیزلی روبین

موتور پمپ بنزینی روبین

موتور پمپ دیزلی روبین

ژنراتور روبین

موتور پمپ بنزینی روبین کوشین

موتور پمپ روبین کوشین

موتور پمپ های روبین بسته به موتوری که دارند با مدل های مختلفی نام گذاری می شوند. موتور پمپ روبین در سه مدل بنزینی ، دیزلی و نفت و بنزین با موتور هایی با برند های KOSHIN ، HONDA و ROBIN از 1 تا 3 اینچ عرضه می گردد که به صورت زیر می باشد : 

موتور پمپ روبین کوشینموتور پمپ روبین کوشین سری 25-SEV : این سری خروجی 1 اینچ و حداکثر ارتفاع 32 متر و حداکثر آبدهی 110 لیتر بر دقیقه ای دارد. موتور سری 25-SEV بنزینی دو زمانه و از برند کوشین است. بدنه آلومینیومی این سری موجب شده تا با وزنی سبک به راحتی بتوان آن را جا به جا کرد.


موتور پمپ روبین کوشینموتور پمپ روبین کوشین سری 50-SEV : این سری خروجی 2 اینچ و حداکثر ارتفاع 27 متر و حداکثر آبدهی 617 لیتر بر دقیقه ای دارد. این سری از یک موتور بنزینی چهار زمانه کوشین بهره می برد که توانایی تولید قدرت 4.7 اسب بخار را داراست. حداکثر مکش این پمپ 8 متر می باشد.


موتور پمپ روبین کوشینموتور پمپ روبین کوشین سری 80-SEV : این سری خروجی 3 اینچ ، حداکثر ارتفاع 27 متر و حداکثر آبدهی 1000 لیتر بر دقیقه ای دارد. این سری نیز مانند سری 50-SEV از یک موتور بنزینی چهار زمانه کوشین بهره می برد که توانایی تولید قدرت 4.7 اسب بخار را داراست. حداکثر مکش این پمپ 8 متر می باشد.


موتور پمپ روبین روبینموتور پمپ روبین روبین سری SE-50X : این سری خروجی 2 اینچ ، حداکثر ارتفاع 27 متر و حداکثر آبدهی 600 لیتر بر دقیقه ای دارد. این سری از یک موتور بنزینی چهار زمانه روبین بهره می برد که توانایی تولید قدرت 4.7 اسب بخار را داراست. حداکثر مکش این پمپ 8 متر می باشد.


موتور پمپ روبین روبینموتور پمپ روبین روبین سری SE-80X : این سری خروجی 3 اینچ ، حداکثر ارتفاع 27 متر و حداکثر آبدهی 1000 لیتر بر دقیقه ای دارد. این سری نیز مانند سری SE-50X از یک موتور بنزینی چهار زمانه روبین بهره می برد که توانایی تولید قدرت 4.7 اسب بخار را داراست. حداکثر مکش این پمپ 8 متر می باشد.


موتور پمپ روبین روبینموتور پمپ روبین روبین سری SE-50XK : این سری دارای یک موتور 2.1 اسب بخاری نفت و بنزین از برند روبین است که خروجی 2 اینچ ، حداکثر ارتفاع 23 متر و حداکثر آبدهی 560 لیتر بر دقیقه ای دارد. حداکثر مکش این پمپ 8 متر می باشد.


موتور پمپ روبین روبینموتور پمپ روبین روبین سری SE-80XK : این سری دارای یک موتور 3 اسب بخاری نفت و بنزین از برند روبین است که خروجی 3 اینچ ، حداکثر ارتفاع 26 متر و حداکثر آبدهی 900 لیتر بر دقیقه ای دارد. حداکثر مکش این پمپ 8 متر می باشد.


موتور پمپ روبین روبینموتور پمپ روبین روبین سری SE-50XD : سری D شامل موتور های دیزلی برند روبین می باشند که خروجی 2 اینچ ، حداکثر ارتفاع 23 متر و حداکثر آبدهی 560 لیتر بر دقیقه ای دارند. حداکثر مکش این پمپ 8 متر می باشد.


موتور پمپ روبین روبینموتور پمپ روبین روبین سری SE-80XD : سری D شامل موتور های دیزلی برند روبین می باشند که در این سری خروجی 3 اینچ ، حداکثر ارتفاع 26 متر و حداکثر آبدهی 900 لیتر بر دقیقه می باشد. حداکثر مکش این پمپ 8 متر است.


موتور پمپ روبین هونداموتور پمپ روبین هوندا سری SEH-50X : موتور های این سری از برند ژاپنی هوندا می باشد. در این سری حداکثر ارتفاع 30 متر و حداکثر آبدهی 600 لیتر بر دقیقه است.


موتور پمپ روبین هونداموتور پمپ روبین هوندا سری SEH-80X :موتور های این سری از برند ژاپنی هوندا می باشد. در این سری حداکثر ارتفاع 26 متر و حداکثر آبدهی 950 لیتر بر دقیقه است.

 


در این زمینه بیشتر بدانید :

روبین را بهتر بشناسیم

موتور پمپ لیو

 

 


موتور پمپ چیست

انتقال آب همواره یکی از دغدغه های اصلی صنعتگران و کشاورزان بوده است. این ماده حیاتی در طی سال ها با روش های مختلفی انتقال داده شده است. پیشرفت روز افزون صنعت پمپ در این مسیر به کشاورزان و صنعتگران کمک های شایانی کرده است تا بتوانند در دور ترین مناطق نیز این سیال ارزنده را جا به جا کنند. پمپ ها همگی برای راه اندازی و فعالیت نیاز به نیروی محرکه دارند که در اکثر موارد الکتروموتورها به وسیله برق این نیرو را تامین می کنند. اما در مکان هایی که بنا به دلایل مختلف برق وجود ندارد برای تامین نیروی محرکه مورد نیاز باید از سوخت برای راه اندازی پمپ استفاده کرد. موتور های دیزلی و بنزینی با تبدیل انرژی فسیلی به مکانیکی ، توانسته اند تا حدود زیادی مشکل عدم انتقال آب در مکان هایی که برق ندارند را برطرف سازند. ترکیب این موتور های سوختی با پمپ آب مجموعه ای به نام " موتور پمپ " را تشکیل میدهد که در سایز های مختلف تولید و عرضه می شوند.

موتور پمپ ها مکش بالایی در حدود 8 متر در ارتفاع دارند.


انواع موتور پمپ

انواع موتور پمپ بر اساس نوع موتور

موتور پمپ ها از نظر کارکرد موتور به دو دسته « چهار زمانه » و « دو زمانه » تقسیم می شوند. موتور های چهار زمانه و دو زمانه در دو مورد با یکدیگر متفاوتند. اصولی ترین تفاوت در مکانیزم عملکردی این موتور ها می باشد. بدین صورت که در موتور های دو زمانه با یک سیکل رفت و برگشت سیلندر و در موتور های چهار زمانه با دو سیکل رفت و برگشت سیلندر احتراق صورت می گیرد. تفاوت دیگر این است که در موتور های دو زمانه روغن و سوخت با هم ترکیب می شوند اما در موتور های چهار زمانه جدا می باشند.

انواع موتور پمپ بر اساس سایز


کاربرد موتور پمپ روبین کوشین

موتور پمپ ها کاربرد های صنعتی و کشاورزی زیادی دارند که در ادامه به ذکر چند مورد می پردازیم :

  • موتور پمپ روبین کوشین جهت تخلیه چاهک ها
  • موتور پمپ روبین کوشین جهت تخلیه آب رودها
  • موتور پمپ روبین کوشین جهت تخلیه چاله آب باران
  • موتور پمپ روبین کوشین جهت آبیاری کشاورزی
  • موتور پمپ روبین کوشین جهت تخلیه آب منابع

تعمیر موتور پمپ روبین کوشین

موتور ویبراتور OLIموتور پمپ روبین کوشین اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال موتور پمپ روبین کوشین ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر موتور پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند موتور پمپ را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع موتور پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

موتور پمپ آب کشاورزی موتور پمپ بنزینی موتور پمپ دیزلی 3 اینچ موتور پمپ 4 اینچ موتور پمپ 2 اینچ موتور پمپ بنزینی کوچک
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی