بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : پمپ مونو پمپ

مونو پمپ بهلول | مونو پمپ چیست | آتورصنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

مونو پمپ بهلول

شرکت مونو پمپ بهلول اولین و بزرگترین سازنده مونو پمپ در ایران و خاورمیانه می باشد. این واحد فعالیت خود را از سال ۱۳۶۰ با تولید پمپ های کف کش آغاز نمود و با توجه به نیاز مبرم صنایع مختلف ، اقدام به تولید پمپ هایی با راندمان بالا ، کارکرد مطمئن جهت انتقال مشتقات نفتی و کلیه مواد با غلظت بالا نمود. از طرفی با توجه به کیفیت بالا در ساخت ، مونتاژ و خدمات گسترده فنی و گارانتی مطلوب محصولات ، با استقبال گسترده صاحبان صنایع در داخل کشور رو به رو شد.
مونوپمپ بهلول

عمده محصولات بهلول عبارتند از :

انواع مونو پمپ بهلول

مونو پمپ مواد غلیظ بهلول

مونو پمپ بهلول

 مونو پمپ مواد غلیظ بهلول که سری P نام گذاری شده است جهت پمپاژ رب ، سوسپانسیون ، عسل ، خمیر ، پمپ گل حفاری و … مورد استفاده قرار می گیرد. این سری از مونو پمپ بهلول تا 20 بار فشار در بزرگترین سایز ایجاد میکند. مونو پمپ بهلول غلیظ کش دارای بدنه محوری از جنس استیل 304 یا 316 و استاتور آن از پلاستیک های مختلف مانند NBR-VITON-EPDM می باشد. این سری از مونو پمپ بهلول برای مواد با ویسکوزیته متوسط که دارای ذرات جامد و یا رشته های فیبری می باشند طراحی شده است.

از ویژگی های مونو پمپ بهلول غلیظ کش می توان به کارایی و راندمان بالا ، بهداشتی جهت مصارف غذایی ، قیمت مناسب نسبت به رقبا ، خدمات مناسب و ... اشاره کرد. همچنین از مونو پمپ بهلول جهت  انتقال  خمیر دندان ، ملات سیمان ، ژل ، شکلات ، انواع لبنیات و ... استفاده می شود.

سایر اطلاعات مونو پمپ بهلول ، کاتالوگ مونو پمپ بهلول و لیست قیمت محصولات بهلول را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده مونو پمپ بهلول

حداکثر فشار : 20 بار                            

حداکثر آبدهی : 200 متر مکعب بر ساعت

جنس بدنه : استیل                              

جنس استاتور : NBR-VITON-EPDM                                    

آب بند : مکانیکال سیل با نوار نخی

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ مونو پمپ بهلول مراجعه نمایید.

لیست قیمت مونو پمپ بهلول  

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت مونو پمپ بهلول در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش مونو پمپ بهلول با ما تماس بگیرید.


مونو پمپ مواد جامد بهلول

مونو پمپ بهلول

مونو پمپ بهلول مواد جامد برای پمپاژ گوشت مرغ و ماهی ، گوجه فرنگی ، سیب ، خمیرهای مختلف ، گلوتن ، میوه و سبزی و … استفاده می شود. این پمپ برای پمپاژ مواد بسیار غلیظ یا دارای رشته های فیبری که بدلیل ویسکوزیته بالای مواد ، امکان عبور از داخل اتصالات باریک را ندارند ، کاربرد دارد. مونو پمپ بهلول مواد جامد با ابعاد مختلف جهت انتقال مواد شیمیایی بدون هیچ گونه ضربه و پالس می باشد که سبب جلوگیری از تخریب ماده شیمیایی و یا تغییر در آن می شود. از دیگر مزایای مونو پمپ بهلول مواد جامد می توان به انتقال مواد با ذرات معلق و همچنین مواد با لزجت بالا (در حدود ۱۰۰۰۰۰۰cps ) اشاره کرد.

سایر اطلاعات مونو پمپ بهلول ، کاتالوگ مونو پمپ بهلول و لیست قیمت محصولات بهلول را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده مونو پمپ بهلول

حداکثر فشار : 20 بار                            

حداکثر آبدهی : 200 متر مکعب بر ساعت

جنس بدنه : استیل                              

جنس استاتور : NBR-VITON-EPDM                                    

آب بند : مکانیکال سیل با نوار نخی

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ مونو پمپ بهلول مراجعه نمایید.

لیست قیمت مونو پمپ بهلول  

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت مونو پمپ بهلول در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش مونو پمپ بهلول با ما تماس بگیرید.

 

در این زمینه بیشتر بدانید :

بهلول را بهتر بشناسیم

مونو پمپ NETZSCH

مونو پمپ INOXPA

 


مونو پمپ چیست

پمپ اسکرو یا مونو پمپ که با نام های "پمپ مارپیچی خارج از مرکز" یا "پمپ با حفره پیش رونده" نیز شناخته می شود ، در دهه ۱۹۳۰ بوسیله رنه مونو اختراع شد. مونو پمپ ها از دسته پمپ های جابجایی مثبت هستند که از دو قسمت اصلی تشکیل شده اند. روتور که عضو گـردنده مونو پمپ هـا است ، معمولا از جنس استنلس استیل می باشد و استـاتور بـه عنوان قسمت ثـابت ایـن پمپ هـا از جنس لاستیک یـا پلاستیک است. در ایـن پمپ ها بـا حرکت روتور مواد از قسمت مکش وارد و با ادامه این حرکت دورانی مواد به قسمت خروجی پمپ هدایت و  ضمن افزایش فشار ، از قسمت خروجی خارج می شوند.

مونو پمپ ها توانایی پمپاژ مواد بـا غلظت بسیار بـالا ، مواد خورنده ، مواد بـا ذرات سایشی و ذرات جامد ، لجن های صنعتی و خانگی  و ... را دارند.

 

فشار خروجی از سه تا 160 بار قابل دستیابی است. ظرفیت فشاری پمپ به تعداد طبقات آن بستگی دارد. خطوط نشت بند در محل تماس روتور و استاتور تشکیل می شوند. در طول هر گام استاتور مجموعه ای کامل از خطوط نشت بند تشکیل می شوند که یک طبقه را می سازند. بنابراین یک زوج روتور/ استاتور در طول یک گام استاتور، یک طبقه را تشکیل می دهد و به همین ترتیب یک زوج روتور/استاتور در طول دو گام استاتور ، دو طبقه را تشکیل می دهند و ... . میزان فشار بیش از شش بار به ازای هر طبقه می تواند منجر به فرسایش بیش از اندازه ، خرابی زودرس یا شکستگی قطعات پمپ شود. معیوب شدن استاتور در اثر خشک کار کردن می تواند در اثر نبود اثر روانکاری سیال پمپ شونده باشد که منجر به اصطکاك و دمای بیش از اندازه روی سطح الاستومر استاتور خواهد شد.

خسارات ناشی از خشک کارکردن ، متداول ترین دلیل از کار افتادگی مونو پمپ ها هستند.

براي اطمینان می توان جهت نشان دادن دمای محل تماس روتور و استاتور وسیله ای نصب کرد تا از پمپ در برابر خشک کارکردن محافظت کند. مونو پمپ ها بطور گسترده در صنایع غذایی ، آب و فاضلاب ، چوب و کاغذ و ... استفاده می شود.


مزایای مونو پمپ

مونو پمپ ها به واسطه سادگی طراحی مزایای زیادی دارند که به طور خلاصه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • جریان یکنواخت
 • NPSH پایین
 • کم صدا بودن
 •  تعمیرات و نگهداری آسان
 • سادگی ساختمان
 • تنوع در کاربرد
 • پمپاژ مواد با غلظت بالا
 • بهداشتی برای صنایع غذایی

راهنمای انتخاب مونو پمپ

برای انتخاب مونو پمپ مناسب باید اندازه و تعداد مراحل برای فراهم کردن شرایط مساعد برای سیال و یافتن محرکی با اندازه مناسب برای تامین توان مورد نیاز پمپ تعیین گردد. بنابراین پیش از انتخاب پمپ بیشترین اطلاعات درباره نوع سیال و کاربرد پمپ باید جمع آوری شود. یک پمپ تنها بر مبنای دبی و فشار می تواند انتخاب گردد اما ویژگی های سیال مانند لزجت ، سایندگی ، اندازه بزرگترین ذرات جامد ، میزان ذرات ، شرایط مکش و دما تاثیر زیادی بر انتخاب پمپ دارند.

 


کاربرد مونو پمپ بهلول

مونو پمپ ها کاربرد های فراوانی در صنایع غذایی و شیمیایی و ... دارند که در ادامه به چند مورد اشاره شده است :

 • مونو پمپ بهلول جهت انتقال خامه
 • مونو پمپ بهلول جهت انتقال عسل
 • مونو پمپ بهلول جهت انتقال رب
 • مونو پمپ بهلول جهت انتقال سس
 • مونو پمپ بهلول جهت انتقال شکلات
 • مونو پمپ بهلول جهت انتقال خمیر
 • مونو پمپ بهلول جهت انتقال پلیمر
 • مونو پمپ بهلول جهت انتقال مایع ظرف شویی
 • مونو پمپ بهلول جهت انتقال گل و لجن
 • مونو پمپ بهلول جهت انتقال خمیر دندان
 • مونو پمپ بهلول جهت انتقال ملات سیمان
 • مونو پمپ بهلول جهت انتقال ژلاتین
 • مونو پمپ بهلول جهت انتقال شیره آهک

تعمیر مونو پمپ بهلول

مونو پمپ بهلول اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال مونو پمپ بهلول ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند مونو پمپ بهلول را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

فروش مونو پمپ قیمت مونو پمپ مونو پمپ اصفهان مونو پمپ ایران مونو پمپ استیل انواع مونو پمپ مونو پمپ چیست مونو پمپ بهلول
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی