بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : سایر تجهیزات پمپ وکیوم

نمایندگی پمپ وکیوم متحد | قیمت وکیوم متحد | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

 

پمپ وکیوم متحد

پمپ وکیوم متحد، همانطور که از نام آن بر می آید، از دسته تولیدات داخلی می باشد که توسط مجموعه ای با همین نام به بازار عرضه می شود. سازنده ی این تجهیز فعالیت خود را در سال 1357 با تولید انواع الکتروپمپ سانتریفیوژ و ونتیلاتور آغاز و در راستای گسترش حوزه ی کاری خود، اقدام به ساخت اولین وکیوم های خشک کن چرم ایرانی نمود. امروزه نمایندگی های پمپ وکیوم متحد به عنوان اعضای متعهد این مجموعه در شهرهای مختلف، آماده خدمت رسانی هرچه بهتر به مصرف کنندگان این برند می باشند.

پمپ وکیوم متحد,بازرگانی متحد,پمپ وکیوم آب در گردش,لیست قیمت پمپ متحد,مشخصات فنی,فروش پمپ وکیوم متحد,نمایندگی وکیوم متحد,پمپ وکیوم آبی

عمده محصولات متحد :

مجموعه متحد در حوزه ی تولید، فعالیت خود را به ساخت انواع پمپ وکیوم اختصاص داده است.

انواع پمپ وکیوم متحد 

پمپ وکیوم متحد,بازرگانی متحد,پمپ وکیوم آب در گردش,لیست قیمت پمپ متحد,مشخصات فنی,فروش پمپ وکیوم متحد,نمایندگی وکیوم متحد,پمپ وکیوم آبیپمپ های وکیوم متحد در مدلهای مختلفی تولید می شوند که تفاوت عمده آنها در میزان دبی و قطر دهانه ورودی و خروجی آنهاست. حداکثر فشار در این پمپ ها 800- میلی بار و حداکثر ظرفیت مکش در آنها 1000 متر مکعب بر ساعت می باشد. جنس بدنه پمپ های وکیوم متحد از جنس چدن خاکستری بوده و بغیر از سری MVP 1000 که پروانه ای از همین جنس دارا می باشد، از برنز آلیاژی برای ساخت پروانه ها استفاده شده است. در ادامه اطلاعات مرتبط به هر سری بصورت مجزا آورده شده است :

پمپ وکیوم متحد سری MVP-25 : این سری با دو نوع موتور تکفاز و سه فاز ، با توان 1.1 کیلووات موجود می باشد. قطر ورودی و خروجی هوا در آن 1 اینچ بوده و حجم جریان مکش آن تا 25 مترمکعب بر ساعت قابل تغییر است.

 


پمپ وکیوم متحد سری MVP-60 : موتور در این سری توانی معادل 2.2 کیلووات داشته و در دو نوع تکفاز و سه فاز موجود می باشد. حداکثر ظرفیت مکش در پمپ های وکیوم متحد سری MVP-60 برابر 60 مترمکعب بر ساعت بوده و ماکزیمم فشار نسبی آن به 800- میلی بار می رسد. قطر ورودی و خروجی هوا در این پمپ برابر 1و 1/4 اینچ می باشد.


پمپ وکیوم متحد سری MVP-100 : پمپ وکیوم متحد سری MVP-100 با توان 4 کیلووات، برای تامین مکش تا حجم 100 متر مکعب بر ساعت مناسب است. قطر ورودی و خروجی هوا در این سری 1/5 اینچ می باشد.

 


پمپ وکیوم متحد سری MVP-200 M : برای تامین مکش تا حداکثر حجم 200 متر مکعب بر ساعت سری MVP-200 M یکی از بهترین گزینه ها می باشد. این سری از پمپ وکیوم متحد دارای یک موتور 5.5 کیلووات بوده و مجرایی با قطر 1/5 اینچ جهت انتقال جریان هوا در آن تعبیه شده است. 


پمپ وکیوم متحد سری MVP-300 : این سری با موتور 11 کیلووات عرضه می گردد و حداکثر ظرفیت مکش آن برابر با 300 مترمکعب بر ساعت می باشد. قطر ورودی و خروجی هوا در سری MVP-300 وکیوم متحد 2 اینچ و قطر دهانه ی ورودی آب آنها 1 اینچ می باشد.

 


پمپ وکیوم متحد سری MVP-500 :  قطر ورودی و خروجی هوا و آب در این سری همانند سری MVP-300 به ترتیب برابر 2 اینچ و 1 اینچ می باشد اما ظرفیت مکش در آن تا سقف 500 متر مکعب بر ساعت قابل تغییر است. تفاوت دیگری که سری MVP-500 پمپ وکیوم متحد را کمی متمایزتر می کند، وجود موتور با توان 15 کیلووات می باشد.


پمپ وکیوم متحد سری MVP-750 : جریان الکتریکی مورد نیاز پمپ در این سری که حداکثر ظرفیت مکشی معادل 750 متر مکعب بر ساعت دارد، توسط یک موتور 18.5 کیلوواتی تامین می گردد. مجرای 1 اینچی جهت جریان آب در آن تعبیه شده و قطر ورودی و خروجی هوا در آن 3 اینچ می باشد.


پمپ وکیوم متحد سری MVP-1000 : بزرگترین مجرا برای جریان هوا با اندازه ی 6 اینچ متعلق به سری MVP-1000 وکیوم های متحد می باشد. توان موتور در این سری معادل 30 کیلووات و حداکثر ظرفیت مکش آن برابر 1000 متر مکعب بر ساعت می باشد.

 

کیفیت مطلوب و به صرفه بودن قیمت وکیوم های متحد، از جمله ویژگی هایی می باشند که این تجهیز را در سبد خرید بسیاری از مصرف کنندگان این نوع پمپ قرار داده اند. از وکیوم های متحد جهت انتقال مواد، فرمینگ قطعات، صنایع چوب، بسته بندی و ... استفاده می شود.  

سایر اطلاعات پمپ وکیوم متحد ، کاتالوگ پمپ وکیوم متحد و لیست قیمت پمپ وکیوم متحد را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. آتور صنعت عرضه کننده پمپ وکیوم متحد

ظرفیت مکش : از 25 تا 1000 مترمکعب بر ساعت

حداکثر فشار نسبی : 800 - میلی بار

محدوده توان موتور : از 1.1 تا 30 کیلووات

جنس بدنه : چدن خاکستری

جنس پروانه : برنز آلیاژی یا چدن خاکستری

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ وکیوم متحد مراجعه نمایید.

در این زمینه بیشتر بدانید :

وکیوم متحد را بهتر بشناسیم

پمپ وکیوم بوش

پمپ وکیوم کیان پارس

پمپ وکیوم Woosung

پمپ وکیوم Edward


پمپ وکیوم چیست

پمپ وکیوم امـروزه سیستم هـای وکیـوم در صنـایع مختلف کـاربرد زیـادی پیدا کـرده اند. صنـایع مـواد غذایی ، ضدعفونی محصولات کشـاورزی ، تولید مواد شیمیـایی ، تعمیر سیستم هـای سرد کننده ، تعویض روغن اتومبیل ، بـازرسی جوش ، سـاخت کامپوزیت ، تولید بدنه های فلزی ، مصارف آزمایشگاهی و ... با وکیوم سر و کار دارند. به فشارهای پایین تر از فشار اتمسفر هوا حالت خلاء گفته می شود. این کار را پمپ های وکیوم انجام می دهند. حوزه عملکرد سیستم های وکیوم مابین فشار اتمسفر و صفر مطلق است. خلاء بسته به فشار گاز به چهار دسته تقسیم می شود : خلاء کم : از فشار اتمسفر تا 1 میلی بار ، خلاء متوسط : از 1 تا 10 میلی بار ، خلاء زیاد : از 10 تا 100 میلی بار ، خلاء خیلی زیاد : از 100 تا 1000 میلی بار با توجه به دسته بندی فوق جهت خلاء های مختلف از پمپ های رینگ آبی ، روغنی و خشک استفاده می شود.


انواع پمپ وکیوم

پمپ وکیوم آبی

پمپ وکیوم چیستپمپ وکیوم آبی به دلیل کاربرد های بسیار زیادی که در صنایع گوناگون دارد ، محبوب ترین نوع از انواع پمپ های وکیوم شناخته می شود. مکانیزم عملکرد پمپ وکیوم آبی به این صورت است که حرکت دورانی و خارج از مرکز پروانه حول محور پمپ وکیوم در داخل سیلندر محتوی آب سبب تشکیل رینگ آب می گردد. در جهت دوران با ورود و خروج مداوم پره ها در داخل آب ، حجم بسته فضای بین دو سرسیلندر ، هر دو پره و جداره داخلی رینگ آب در یکطرف افزایش می یابد و عمل مکش صورت می گیرد و در طرف دیگر کاهش یافته و عمل تراکم انجام می پذیرد. عمل خنک کردن در این مدل از پمپ وکیوم بوسیله آب انجام می گیرد که سبب می شود تا فشار 33 میلیمتر جیوه مکش داشته باشد.

شرایط بهینه برای پمپ وکیوم دمای گاز یا هوای ورودی 20°C ، فشار محیط 760mmhg و دمـای آب ورودی به پمپ 15°C یا کمتر می باشد.

پمپ وکیوم روغنی

پمپ وکیوم روغنیطبق تعریفی که از پمپ های وکیوم داشتیم این پمپ ها وظیفه ایجاد خلاء را بر عهده دارند. یکی دیگر از انواع پمپ های خلاء یا پمپ وکیوم ، پمپ وکیوم روغنی می باشد که از روغن به عنوان سیال خنک کار در گردش استفاده می کند. ساختار و عملکرد این پمپ به گونه ای است که به صورت چرخشی ، نیروی گریز از مرکز و حرکت دورانی روتاری ، در پمپ ایجاد وکیوم و خلاء میکند. پمپ وکیوم روغنی با پمپ وکیوم آبی تفاوت هایی دارد که از آن ها می توان به میزان خلاء ، میزان مصرف انرژی و ... اشاره کرد. به طور کلی از پمپ وکیوم روغنی بیشتر جهت صنایع متوسط و برای فرآیندهایی که نیاز به حجم خلاء زیادی ندارند مانند طلاسازی ها ، چیلر های جذبی یا کمپرسی ، صنایع پزشکی ، صنایع لاستیک سازی و ... استفاده می شود. از ویژگی های پمپ وکیوم روغنی می توان به صدای کم ، مصرف انرژی پایین ، اشغال حجم فضای کم و ... اشاره کرد.

پمپ وکیوم خشک

پمپ وکیوم خشکاین نوع از پمپ های وکیوم دارای تیغه های کربنی هستند که بدون روغن کار می کنند و عمر بالایی دارند. پمپ وکیوم خشک حداکثر تا 500 متر مکعب ساخته می شود و حداکثر خلاء این پمپ 80 میلی بار می باشد. پمپ وکیوم خشک در صورت کار مداوم ، بعد از یک سال نیاز به تعویض تیغه ها دارد. در این نوع پمپ هوای ورودی نقش خنک کننده را نیز بر عهده دارد. از پمپ وکیوم خشک بیشتر در صنایع چاپ ، بسته بندی ، چوب و ... استفاده می شود.

میزان قدرت خلاء نهایی این نوع پمپ نسبت به پمپ وکیوم روغنی کمتر است.


کاربرد پمپ وکیوم متحد

پمپ وکیوم متحد بسته به نوع آن کاربرد های بسیاری دارد که در ذیل تعدادی از آن ها ذکر شده است :

 • پمپ خلاء متحد جهت صنایع چوب
 • پمپ خلاء متحد جهت انتقال مواد
 • پمپ خلاء متحد جهت صنایع فولاد
 • پمپ خلاء متحد جهت شیر دوشی
 • پمپ خلاء متحد جهت صنایع غذایی
 • پمپ خلاء متحد جهت بازرسی جوش
 • پمپ خلاء متحد جهت صنایع نفت و گاز
 • پمپ خلاء متحد جهت صنایع کشاورزی
 • پمپ خلاء متحد جهت صنایع قند و شکر
 • پمپ خلاء متحد جهت صنایع بسته بندی
 • پمپ خلاء متحد جهت صنایع کاغذ سازی
 • پمپ خلاء متحد جهت صنایع فیلتر سازی
 • پمپ خلاء متحد جهت جا به جایی قطعات
 • پمپ خلاء متحد جهت فرمینگ قطعات فلزی
 • پمپ خلاء متحد جهت تخلیه مبرد سیستم های سرمایش 
 • پمپ خلاء متحد جهت تخلیه هوای داخل لاستیک در صنایع لاستیک سازی

تعمیر پمپ وکیوم متحد 

تعمیر پمپ وکیومپمپ وکیوم متحد اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ وکیوم متحد ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ وکیوم متحد را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.

 


کلمات کلیدی :

پمپ وکیوم متحد بازرگانی متحد پمپ وکیوم آب در گردش لیست قیمت پمپ متحد مشخصات فنی فروش پمپ وکیوم متحد نمایندگی وکیوم متحد پمپ وکیوم آبی
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی