بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : پمپ پمپ خانگی

پمپ آب خانگی Loma | فروش محصولات Loma | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

پمپ آب خانگی Loma

Loma محصول کشور چین مدت هاست که در قالب انواع پمپ در کشورهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. شاید محصولات Loma هم سطح با انواع مشابه برندهای معروف از جمله پنتاکس و LEO نباشند ، اما بخاطر محسناتشان ، در مواقع نیاز به پمپ های خانگی ، شناور و کف کش از گزینه های پیشنهادی بسیاری از عرضه کنندگان این تجهیزات هستند. پمپ های آب خانگی Loma در ایران نیز در دسترس می باشند. 

 پمپ آب خانگی,پمپ لوما,Loma پمپ آب,Loma پمپ آب خانگی,پمپ آب خانگی پنتاکس,پمپ آب LEO

عمده محصولات Loma عبارتند از :

انواع پمپ آب خانگی Loma

پمپ آب خانگی Loma | بشقابی سری CM 100

پمپ آب خانگی,پمپ لوما,Loma پمپ آب,Loma پمپ آب خانگی,پمپ آب خانگی پنتاکس,پمپ آب LEO

پمپ آب خانگی Loma سری CM 100 از انواع بشقابی این مجموعه می باشد که توانی معادل یک اسب دارد. این سری از پمپ آب خانگی Loma برای انتقال آب تا حداکثر ارتفاع 30 متر مناسب است. تفاوت مدل 00 و 01 سری CM 100 ، در متریال بکار برده شده برای ساخت پروانه های آن ها می باشد که به ترتیب از جنس باکالیت و برنج می باشند. نگهداری آسان ، در دسترس بودن قطعات و از همه مهمتر ارائه ی خدمات پس از فروش از جمله مزیت های پمپ آب خانگی Loma هستند. از این تجهیز می توان در سطوح خانگی و صنعتی و یا جهت انتقال آب در فرآیند کشاورزی استفاده نمود.

سایر اطلاعات پمپ آب خانگی Loma ، کاتالوگ پمپ آب خانگی Loma و لیست قیمت محصولات Loma را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. آتور صنعت عرضه کننده پمپ آب خانگی Loma

حداکثر ارتفاع : 30 متر

حداکثر دبی : 100 لیتر بر دقیقه

جنس پروانه : باکالیت ، برنج

قطر ورودی : 1 اینچ

قطر خروجی : 1 اینچ

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ آب خانگی Loma مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ آب خانگی Loma

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ آب خانگی Loma در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ آب خانگی Loma با ما تماس بگیرید.

کاتالوگ پمپ آب خانگی Loma

پمپ آب خانگی Loma | جتی سری CAM 100

پمپ آب خانگی,پمپ لوما,Loma پمپ آب,Loma پمپ آب خانگی,پمپ آب خانگی پنتاکس,پمپ آب LEO

سری CAM 100 پمپ های آب خانگی Loma از دسته پمپ های جتی این مجموعه بوده و توانی برابر یک اسب دارد. حداکثر ارتفاعی که توسط این سری پوشش داده می شود 45 متر و حداکثر دبی آن 65 لیتر بر دقیقه است. پروانه های بکار برده شده برای این سری از پمپ آب خانگی Loma ، همانند سری CM 100 ، در دو جنس باکالیت و برنج موجود می باشند. کاربری آسان ، هزینه ی تعمیرات و نگهداری پایین و از همه مهمتر ارائه ی خدمات پس از فروش برای این تجهیز آن را به محصولی ایده آل برای مصرف کنندگان بدل نموده است. پمپ آب خانگی Loma برای انتقال آب در فرآیندهای خانگی ، صنعتی و کشاورزی بسیار مناسب است.

سایر اطلاعات پمپ آب خانگی Loma ، کاتالوگ پمپ آب خانگی Loma و لیست قیمت محصولات Loma را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. آتور صنعت عرضه کننده پمپ آب خانگی Loma

حداکثر ارتفاع : 45 متر

حداکثر دبی : 65 لیتر بر دقیقه

جنس پروانه : باکالیت ، برنج

قطر ورودی : 1 اینچ

قطر خروجی : 1 اینچ

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ آب خانگی Loma مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ آب خانگی Loma

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ آب خانگی Loma در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ آب خانگی Loma با ما تماس بگیرید.

کاتالوگ پمپ آب خانگی Loma

در این زمینه بیشتر بدانید :

Loma را بهتر بشناسیم

پمپ آب خانگی لیو

پمپ آب خانگی ابارا

پمپ آب خانگی پدرولا


انتخاب پمپ خانگی

عوامل متعددی در انتخاب پمپ آب خانگی مناسب برای یک ساختمان دخیل است که از آن ها می توان به تعداد طبقات ، تعداد واحد ها ، تعداد حمام و دستشویی در هر واحد ، متراژ هر واحد ، سایز لوله ها در داخل ساختمان و ... اشاره کرد. جدول زیر بر اساس شرایط عمومی ساختمان ها به صورتی که هر واحد حدود 120 متر و با یک حمام و یک دستشویی باشد تنظیم شده است. لذا جهت بررسی و مشاوره دقیق با کارشناسان آتور صنعت در تماس باشید.


سیستم کنترل پمپ ؛ کلید اتوماتیک یا مخزن تحت فشار ؟

وقتی پمپ آب خانگی را برای ساختمان انتخاب می کنیم شاید یکی از سوالاتی که برایمان مطرح می شود این است که کدام یک از سیستم های کنترل را برای STOP و START پمپ آب خانگی انتخاب کنیم.

منبع تحت فشار

 

سیستم منبع تحت فشار که به عنوان منبع انبساط نیز نام گذاری می شود به همراه لوازم های همراهش ( پرشر سوییچ ، 5 راهی و درجه ) یکی از قدیمی ترین سیستم های کنترل پمپ خانگی است. نحوه کار منابع انبساط به این صورت است که  داخل منبع تیوپ لاستیکی قرار گرفته است که حدود 2/3 حجم مخزن را با آب پر می کند و خارج از آن تیوپ پلاستیکی ، داخل منبع را گاز پر میکند. با افت فشار آب ساختمان ، آب و فشار هوای داخل منبع کاهش می یابد. پس از این کاهش پرشر سوییچ فرمان استارت را به پمپ می دهد و پمپ آب خانگی جهت افزایش فشار آب داخل ساختمان روشن می گردد. بعد از اینکه فشار آب ساختمان به حداکثر فشاری که در پرشر سوییچ تنظیم شده است رسید ، فرمان  قطع کار  را  به پمپ  آب  خانگی می

                                                   دهد.

به تیوپ داخل منابع انبساط «ممبران» گفته می شود.

 

کلید اتوماتیک دیجیتال

سیستم دیگری که جهت کنترل پمپ آب خانگی مورد استفاده قرار می گیرد « کلید اتوماتیک دیجیتال » می باشد. این کلید ها به نوعی سیستم الکترونیکی جایگزین منابع انبساط می باشند که با محدودیت هایی مواجه هستند. مکانیزم کار ست کنترل ها به این ترتیب است که یک سوپاپ در داخل آن ها قرار گرفته است و وقتی که فشار آب حدود 0.5 بار از آن بگذرد پمپ را استارت می کند و در حداکثر فشار پیش فرضی که برای دستگاه تعریف شده ( حدودا 3 بار ) پمپ را خاموش می کند. همانطور که گفته شد ست کنترل یا کلید اتوماتیک دیجیتال دارای محدودیت هایی است که باعث می شود نتوان از آن ها در همه جا استفاده کرد. اولین محدودیت در اندازه ورود و خروج آن است. اکثر ست کنترل های موجود در بازار ورود و خروج 1 اینچ دارند و همین امر سبب می شود تا بتوان این سیستم را روی سایز های محدودی از پمپ آب خانگی پیاده سازی کرد.

ست کنترل ها برای ساختمان هایی که نهایتا 3 طبقه و 3 واحد دارند توصیه می شود و استفاده برای بیش از این تعداد موجب افزایش خاموش و روشن شدن پمپ و افزایش چشمگیر استهلاک پمپ و کلید خواهد شد.

 یکی دیگر از محدودیت ها ، فشار پیش نیاز (حدودا 0.5 بار ) است که حتما باید از طرف شبکه پشت ست کنترل باشد تا  کار کند. دلیل آن هم وجود سوپاپی است که درباره آن توضیح داده شد. بنابراین :

در مواقعی که منبع ذخیره آب پشت پمپ قرار می دهیم به دلیل عدم وجود پیش فشار شبکه ، از « کلید اتوماتیک دیجیتال » نمی توان استفاده کرد.

البته متاسفانه خیلی از نصابان محترم از قبول این مورد امتناع می کنند و به محض وقوع مشکل ست کنترل را تعویض می کنند اما بررسی های انجام شده نشان می دهد که اکثر ست کنترل هایی که از منبع ذخیره آب می گیرند عملکرد ناقصی دارند در حالی که کلید کاملا سالم است. از مزایای ست کنترل ها می توان به قیمت مناسب تر ، نصب آسان ، اشغال فضای بسیار کم ، کارکرد بهتر در نواحی مرطوب و ... اشاره کرد.

نتیجه گیری

هر دو سیستم اگر در جای خود به کار گرفته شوند ، به خوبی جوابگوی نیاز شما خواهند بود. اگر ساختمان تا 3 طبقه و 3 واحد است و پشت پمپ آب منبع آبی قرار نمی گیرد ، بهترین گزینه ، استفاده از « کلید اتوماتیک دیجیتال » خواهد بود. اما برای ساختمان های بزرگ تر با توجه به مصرف بالای آب در این ساختمان ها ، توصیه بر این است که از منبع تحت فشار استفاده شود.


پمپ آب خانگی بی صدا ؟؟؟

اینکه یک پمپ آب خانگی بی صداست از اساس غلط است و بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد. هر پمپی با هر برندی و از هر کشوری هنگام کار صدا تولید می کند. اما این صدا در پمپ های مختلف میزان متفاوتی داشته و بسته به عوامل گوناگون می تواند کم یا زیاد باشد. از مهم ترین عوامل در صدای پمپ آب خانگی می توان به جنس پروانه ، جنس پوسته ، کیفیت ماشین کاری پمپ ، طریقه مونتاژ و ... اشاره کرد. با توجه به کیفیت محصولات Loma و رعایت اصول کیفیتی و تولیدی می توان این پمپ را از دسته پمپ های کم صدای بازار دانست.


کاربرد پمپ آب خانگی Loma

پمپ آب خانگی Loma شامل مدل هایی است که در بالا معرفی شدند. همانطور که اشاره شد عمده کاربرد این پمپ ها جهت مصارف خانگی است اما غیر از آن ، کاربرد های دیگری می توانند داشته باشند که در ادامه به ذکر چند مورد می پردازیم :

  • پمپ آب خانگی Loma جهت آب نماها

  • پمپ آب خانگی Loma جهت فواره ها

  • پمپ آب خانگی Loma جهت مصارف آبیاری کوچک

  • پمپ آب خانگی Loma جهت آبرسانی ویلاها

  • پمپ آب خانگی Loma جهت آبرسانی مجتمع های اداری و تجاری

  • پمپ آب خانگی Loma جهت استفاده در بوستر پمپ ها


تعمیر پمپ آب خانگی Loma

پمپ آب خانگی Loma اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ آب خانگی Loma ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیر کار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ آب خانگی را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه باز گرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

پمپ آب خانگی پمپ لوما Loma پمپ آب Loma پمپ آب خانگی پمپ آب خانگی پنتاکس پمپ آب LEO
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی