بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : پمپ دنده ای

پمپ دنده ای ایران تولید |لیست قیمت ایران تولید |آتورصنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

پمپ دنده ای ایران تولید

گروه صنعتی ایران تولید با بیش از سی سال تجربه علمی در زمینه ساخت پمپ های دنده ای ، امروزه مفتخر است با بهره مندی از دانش فنی ، تجهیزات سخت افزاری و ماشین آلات مدرن و تلاش مهندسین و متخصصین خود در خدمت صنایع کشور باشد. استقبال و تشویق روز افزون مصرف کنندگان ، گروه صنعتی ایران تولید را بر آن داشت ، تا نسل جدید پمپ های دنده ای مخصوص مواد سنگین و الکترو گیربکس های خاص این پمپها را طراحی و پس از آزمایشات لازم در خط تولید قرار دهد. سالهاست که محصولات ایران تولید در پالایشگاه ها ، کارخانجات تصفیه روغن ، قند و ... مورد استفاده قرار می گیرند.

پمپ دنده ای ایران تولید

عمده محصولات شرکت ایران تولید عبارتند از :

 • پمپ دنده ای ایران تولید مدل HF
 • پمپ دنده ای ایران تولید مدل GF
 • پمپ دنده ای ایران تولید مدل WHF
 • پمپ دنده ای ایران تولید مدل HFP
 • پمپ دنده ای ایران تولید مدل WGF
 • پمپ دنده ای ایران تولید مدل VGF
 • پمپ دنده ای ایران تولید مدل VG
 • پمپ دنده ای ایران تولید مدل SGP
 • پمپ دنده ای ایران تولید مدل GM
 • پمپ روغن داغ ایران تولید 

انواع پمپ دنده ای ایران تولید

پمپ دنده ای ایران تولید | مدل HF

پمپ دنده ای ایران تولید

پمپ دنده ای ایران تولید از سری پمپ های جابه جایی مثبت می باشد که جهت انتقال مواد با ویسکوزیته بالا و بدون ذرات معلق به کار برده می شود. پمپ دنده ای ایران تولید بسته به غلظت موادی که باید انتقال دهد با الکتروموتور 700 - 900 یا 1400 دور کوپل می شود. از این پمپ ها در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی ( جهت انتقال گازوئیل ، قیر و ... ) ، در صنایع غذایی ( جهت انتقال عسل ، روغن خوراکی ، انواع ملاس ها ، خمیر ها و ... ) ، صنایع شیمیایی و ... استفاده می شود. سری HF پمپ دنده ای ایران تولید در چهار مدل HF -  PHF و WHF و BHF تولید می شود که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم :

سری HF پمپ دنده ای ایران تولید : بدنه این پمپ چدنی و دنده ی آن فولادی است که جهت انتقال مواد بدون خوردگی استفاده می شود.

سری PHF پمپ دنده ای ایران تولید : این پمپ دارای همان سیستم سری HF می باشد با این تفاوت که به جای نخ نسوز از بلبرینگ جهت نشت مایع از اطراف محور استفاده می شود.

سری BHF پمپ دنده ای ایران تولید : این پمپ دارای بدنه برنجی و دنده استنلس استیل می باشد.

سری SHF پمپ دنده ای ایران تولید : این پمپ تماما از جنس استنلس استیل می باشد.

پمپ دنده ای ایران تولید

 سایر اطلاعات پمپ دنده ای ایران تولید مدل HF ، کاتالوگ پمپ دنده ای ایران تولید و لیست قیمت محصولات ایران تولید را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ دنده ای ایران تولید

پمپ دنده ای ایران تولید

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ دنده ای ایران تولید مراجعه نمایید.

پمپ دنده ای ایران تولید
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ دنده ای ایران تولید مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ دنده ای ایران تولید

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ دنده ای ایران تولید در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ دنده ای ایران تولید با ما تماس بگیرید.


پمپ دنده ای ایران تولید | مدل GF

پمپ دنده ای ایران تولید

پمپ  دنده ای ایران تولید سری GF در سه مدل GF ، VGF و WGF  تولید می شود . پمپ های دنده ای GF دارای بدنه ای از جنس چدن خاکستری و دنده فولادی می باشند و برای جابجایی مواد با حجم بیشتر و غلظت بالا استفاده می شوند. عمده تفاوت پمپ های دنده ای GF با HF در غلظت مواد انتقالی و همچنین دنده ی آن می باشد ، بدین صورت که پمپ های دنده ای GF مواد با غلظت های بالا مانند قیر و ملاس های غلظت بالا را پمپاژ می کنند ، اما سری HF مواد با ویسکوزیته پایین تری را پمپاژ می کنند. در خصوص دنده ها نیز در سری HF دنده ها مستقیم ، اما در سری GF به صورت جناغی می باشند. از کاربرد های پمپ دنده ای سری GF می توان به انتقال مواد با ویسکوزیته بالا در صنایع مختلف مانند قیر ، مواد سنگین نفتی ، ملاس ، مواد پلیمری و ... اشاره کرد.

 سایر اطلاعات پمپ دنده ای ایران تولید مدل GF ، کاتالوگ پمپ دنده ای ایران تولید و لیست قیمت محصولات ایران تولید را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ دنده ای ایران تولید

پمپ دنده ای ایران تولید
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ دنده ای ایران تولید مراجعه نمایید.
 
پمپ دنده ای ایران تولید
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ دنده ای ایران تولید مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ دنده ای ایران تولید

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ دنده ای ایران تولید در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ دنده ای ایران تولید با ما تماس بگیرید.


در این زمینه بیشتر بدانید :

ایران تولید را بهتر بشناسیم

پمپ دنده ای نقش جهان

پمپ دنده ای Rickmeier

پمپ دنده ای KRACHT

پمپ دنده ای David Brown


پمپ دنده ای چیست 

   پمپ دنده ای نوعی از پمپ های جابجایی مثبت دورانی است. در این نوع پمپ ها با دور شدن دندانه های در حال دوران ، در محل تماس دنده هـا ، در اثر خلاء نسبی سیال به داخل پمپ کشیده شده و در سمت دیگر با محبوس شدن سیال بین دنده و پوسته ، فشار سیـال افزایش می یابد و نهایتا سیـال به سمت خروجی هدایت می شود. پمپ دنده ای در هر دور گردش مقدار ثابتی از سیال را پمپاژ می کند. پمپ دنده ای بدلیل درگیری دنده ها و مکانیزم حرکتی آنها دارای خروجی یکنواخت ، متناوب و بدون پالس می باشد. ایـن پمپ هـا توانایی پمپاژ مواد بـا ویسکوزیته بالا را دارند.

در پمپ دنده ای با تغییر جهت چرخش ، ورودی و خروجی پمپ تغییر می نماید که پرکردن و تخلیه مخزن را بدون نیاز به تعویض اتصالات ممکن می سازد. بدلیل عدم وجود شیر در مسیـر سیـال (مانند پمپ های سانتریفیوژ) نیـازی بـه افزایش دور جهت غلبه بـر اصطکاک نیست و بدین جهت ایـن پمپ هـا در دورهـای پایین کارایی و بازدهی خوبی دارند ، از ایـن رو جهت پمپاژ سیالات بـا ویسکوزیته بـالا ، سوخت ها و روغن های مختلف بسیـار مناسب می باشند. جهت پمپاژ ذرات جـامد و مایعـات حـاوی مواد جـامد ، پمپ هـای دنده ای مناسب نمی بـاشند. پمپ دنده ای به دو دسته دنده داخلی و دنده خارجی تقسیم می شود که در هر دو نـوع از یک چرخدنده هرز گرد و یـک چرخدنده محرک استفـاده می شـود و تفـاوت عمده آنهـا در محل قرارگیـری دنده هـا و محل حبس سیـال می باشد.   


کاربرد پمپ دنده ای ایران تولید

پمپ دنده ای ایران تولید توانایی پمپاژ مواد مختلف با ویسکوزیته های متفاوت را دارد. همین امر سبب شده است تا پمپ دنده ای ایران تولید کاربرد های بسیار زیادی در صنایع مختلف داشته باشد که در ادامه به ذکر چند مورد می پردازیم :

 • پمپ دنده ای ایران تولید جهت انتقال کره
 • پمپ دنده ای ایران تولید جهت انتقال روغن
 • پمپ دنده ای ایران تولید جهت انتقال رزین
 • پمپ دنده ای ایران تولید جهت انتقال شکلات
 • پمپ دنده ای ایران تولید جهت انتقال قیر
 • پمپ دنده ای ایران تولید جهت انتقال حلال
 • پمپ دنده ای ایران تولید جهت انتقال رنگ
 • پمپ دنده ای ایران تولید جهت انتقال مواد پلیمری
 • پمپ دنده ای ایران تولید جهت انتقال چسب
 • پمپ دنده ای ایران تولید جهت انتقال صابون
 • پمپ دنده ای ایران تولید جهت انتقال آسفالت
 • پمپ دنده ای ایران تولید جهت انتقال جوهر

تعمیر پمپ دنده ای ایران تولید

پمپ دنده ای ایران تولید اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ دنده ای ایران تولید ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ دنده ای ایران تولید را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند.

از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه باز گرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

پمپ دنده ای استیل پمپ دنده ای روغن پمپ دنده ای داخلی پمپ دنده ای خارجی پمپ دنده ای اصفهان پمپ دنده ای گازوئیل پمپ دنده ای پتروشیمی قیمت پمپ چرخ دنده ای پمپ دنده ای ایران تولید محصولات ایران تولید
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی