بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : پمپ دنده ای

پمپ دنده ای Oberdorfer | پمپ دنده ای چیست | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

پمپ دنده ای Oberdorfer 

Oberdorfer ( اوبر دورفر ) در سال 1890 در آمریکا و با تاریخچه ای غنی از کیفیت تاسیس شد. این شرکت ابتدا به تولید پمپ های دنده ای برنجی در کارگاهی کوچک پرداخت. به مرور زمان و با توجه به نیاز زمان در هر برهه Oberdorfer به توسعه محصولات خود و افزایش کیفیت آنها پرداخت و توانست به چهره ای جهانی در صنعت پمپ بدل گردد.

پمپ دنده ای Oberdorfer

عمده محصولات Oberdorfer عبارتند از :

انواع پمپ دنده ای Oberdorfer

پمپ دنده ای Oberdorfer

پمپ دنده ای Oberdorfer دارای مدل های بسیار زیاد با تنوع وسیعی از مشخصات فنی و متریال بدنه می باشد. پمپ دنده ای Oberdorfer در بدنه هایی چدنی ، برنزی و فولادی تولید می شود. این پمپ ها با کیفیتی مثال زدنی در سایزهایی از 1 تا 4 و برای درجه حرارت های متفاوت و سیالاتی با ویسکوزیته های متفاوت عرضه می شوند. از ویژگی های پمپ دنده ای Oberdorfer می توان به کیفیت بالای ساخت ، تنوع مدل ، راندمان بالا و ... اشاره کرد. از کاربردهای پمپ دنده ای Oberdorfer میتوان به انتقال مواد با ویسکوزیته بالا در صنایع مختلف مانند قیر ، مواد سنگین نفتی ، ملاس ، مواد پلیمری و ... اشاره کرد.

 سایر اطلاعات پمپ دنده ای Oberdorfer ، کاتالوگ پمپ دنده ای Oberdorfer و لیست قیمت محصولات Oberdorfer را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ دنده ای Oberdorfer

حداکثر ارتفاع : 6 متر

محدوده دبی : از 4 تا 75 لیتر بر دقیقه

حداکثر دما : 204 درجه سانتیگراد

جنس بدنه : برنز

جنس شفت : استینلس استیل

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ دنده ای Oberdorfer مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ دنده ای Oberdorfer

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه لیست قیمت پمپ دنده ای Oberdorfer در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ دنده ای Oberdorfer با ما تماس بگیرید.


در این زمینه بیشتر بدانید :

Oberdorfer را بهتر بشناسیم

پمپ دنده ای ایران تولید

پمپ دنده ای Rickmeier

پمپ دنده ای KRACHT

پمپ دنده ای David Brown


پمپ دنده ای چیست 

   پمپ دنده ای نوعی از پمپ های جابجایی مثبت دورانی است. در این نوع پمپ ها با دور شدن دندانه های در حال دوران ، در محل تماس دنده هـا ، در اثر خلاء نسبی سیال به داخل پمپ کشیده شده و در سمت دیگر با محبوس شدن سیال بین دنده و پوسته ، فشار سیـال افزایش می یابد و نهایتا سیـال به سمت خروجی هدایت می شود. پمپ دنده ای در هر دور گردش مقدار ثابتی از سیال را پمپاژ می کند. پمپ دنده ای بدلیل درگیری دنده ها و مکانیزم حرکتی آنها دارای خروجی یکنواخت ، متناوب و بدون پالس می باشد. ایـن پمپ هـا توانایی پمپاژ مواد بـا ویسکوزیته بالا را دارند.

در پمپ دنده ای با تعویض جهت چرخش ، ورودی و خروجی پمپ تغییر می نماید که پر و تخلیه کردن مخزن را بدون نیاز به تعویض اتصالات ممکن می سازد. بدلیل عدم وجود شیر در مسیـر سیـال (مانند پمپ های سانتریفیوژ) نیـازی بـه افزایش دور جهت غلبه بـر اصطکاک نیست و بدین جهت ایـن پمپ هـا در دورهـای پایین کارایی و بازدهی خوبی دارند. از ایـن رو جهت پمپاژ سیالات بـا ویسکوزیته بـالا و سوخت ها و روغن های مختلف بسیـار مناسب می باشند. جهت پمپاژ ذرات جـامد و مایعـات حـاوی مواد جـامد ، پمپ هـای دنده ای مناسب نمی بـاشند. پمپ دنده ای به دو دسته دنده داخلی و دنده خارجی تقسیم می شود که در هر دو نـوع از یک چرخ دنده هرز گرد و یـک چرخ دنده محرک استفـاده می شـود و تفـاوت عمده آنهـا در محل قرارگیـری دنده هـا و محل حبس سیـال می باشد.   


کاربرد پمپ دنده ای Oberdorfer

پمپ دنده ای Oberdorfer توانایی پمپاژ مواد مختلف با ویسکوزیته های متفاوت را دارد. همین امر سبب شده است تا پمپ دنده ای Oberdorfer کاربردهای بسیار زیادی در صنایع مختلف داشته باشد که در ادامه به ذکر چند مورد می پردازیم :

 • پمپ دنده ای Oberdorfer جهت انتقال کره
 • پمپ دنده ای Oberdorfer جهت انتقال روغن
 • پمپ دنده ای Oberdorfer جهت انتقال رزین
 • پمپ دنده ای Oberdorfer جهت انتقال شکلات
 • پمپ دنده ای Oberdorfer جهت انتقال قیر
 • پمپ دنده ای Oberdorfer جهت انتقال حلال
 • پمپ دنده ای Oberdorfer جهت انتقال رنگ
 • پمپ دنده ای Oberdorfer جهت انتقال مواد پلیمری
 • پمپ دنده ای Oberdorfer جهت انتقال چسب
 • پمپ دنده ای Oberdorfer جهت انتقال صابون
 • پمپ دنده ای Oberdorfer جهت انتقال آسفالت
 • پمپ دنده ای Oberdorfer جهت انتقال جوهر

تعمیر پمپ دنده ای Oberdorfer

پمپ دنده ای Oberdorfer اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال  پمپ دنده ای Oberdorfer ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ دنده ای Oberdorfer را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند.

از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

پمپ دنده ای استیل پمپ دنده ای روغن پمپ دنده ای داخلی پمپ دنده ای خارجی پمپ دنده ای اصفهان پمپ دنده ای گازوئیل پمپ دنده ای پتروشیمی قیمت پمپ چرخ دنده ای پمپ دنده ای Oberdorfer
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی