بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : پمپ دیافراگمی

پمپ دیافراگمی ویلدن | پمپ دیافراگمی بادی Wilden |آتورصنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

پمپ دیافراگمی ویلدن | پمپ دیافراگمی بادی Wilden

پمپ دیافراگمی یکی از محصولات کمپانی انگلیسی ویلدن می باشد که بیش از 34 سال است که به تولید انواع پمپ های دیافراگمی می پردازد. این شرکت با رعایت موازین مشتری مداری و حقوق مصرف کننده توانسته است نامی نیک از خود در جهان رقم بزند. ساخت بزرگترین پمپ دیافراگمی جهان از افتخارات شرکت ویلدن می باشد.

پمپ دیافراگمی ویلدن- پمپ دیافراگمی ویلدن - پمپ دیافراگمی بادی - پمپ دیافراگمی اصفهان - پمپ دیافراگمی WILDEN - پمپ دیافراگمی graco

پمپ های دیافراگمی ویلدن در دو مدل فلزی و پلاستیکی تولید می شوند که به صورت زیر دسته بندی می شوند :

 • پمپ دیافراگمی ویلدن Pro-Flo X
 • پمپ دیافراگمی ویلدن Pro-Flo
 • پمپ دیافراگمی ویلدن Accu-Flo
 • پمپ دیافراگمی ویلدن Turbo-Flo

انواع پمپ دیافراگمی ویلدن

پمپ دیافراگمی ویلدن Pro-Flo X

پمپ دیافراگمی ویلدن- پمپ دیافراگمی ویلدن - پمپ دیافراگمی بادی - پمپ دیافراگمی اصفهان - پمپ دیافراگمی WILDEN - پمپ دیافراگمی graco

پمپ دیافراگمی ویلدن Pro-Flo X یکی از بهترین سری های کمپانی ویلدن می باشد که از قابلیت اطمینان بسیار بالایی بر خوردار است. ویلدن این سری را در دو مدل تفلونی و فلزی ( آلومینیوم و استیل 316)  و در سایز های 1/2 - 1و1/2 - 2 -3 - 4 اینچ عرضه می کند. از ویژگی های این سری می توان به دوام و راندمان بالا ، بهبود طراحی دیافراگم ها ، قابلیت حمل ، سهولت در تعمیرات و نگهداری و ... اشاره کرد.

از کاربرد های پمپ دیافراگمی ویلدن Pro-Flo X می توان به صنایع شیمیایی جهت انتقال انواع حلال ، گریس ، رزین ، چسب ، رنگ ، مواد سمی ، اسید و ... ، صنایع غذایی جهت انتقال انواع سس ، مربا ، رب ، شکلات  و ... ، صنایع پتروشیمی جهت انتقال نفت ، بنزین و صنایع مختلف دیگر اشاره کرد.

مدل های موجود از این سری عبارتند از :

PX 1 , PX4 , PX8 , PX 15 , PX 20

سایر اطلاعات پمپ دیافراگمی ویلدن ، کاتالوگ پمپ دیافراگمی ویلدن و لیست قیمت محصولات ویلدن را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ دیافراگمی ویلدن

 فشار کاری : 8.6 بار                                

آبدهی : 62 تا 1211 لیتر بر دقیقه

حداکثر مکش : از 5.9 تا 8.6 متر                  

حداکثر دما : 65 درجه سانتیگراد

قطر ورود : 1/2 - 1و1/2 - 2 -3 - 4 اینچ        

قطر خروج : 1/2 - 1و1/2 - 2 -3 - 4 اینچ

جنس بدنه : آلومینیوم و استیل 316            

اندازه ذرات معلق قابل انتقال : از 1.5 تا 35 میلیمتر

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ دیافراگمی ویلدن مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ دیافراگمی ویلدن

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ دیافراگمی ویلدن در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ دیافراگمی ویلدن با ما تماس بگیرید.

پمپ دیافراگمی ویلدن Pro-Flo 

پمپ دیافراگمی ویلدن- پمپ دیافراگمی ویلدن - پمپ دیافراگمی بادی - پمپ دیافراگمی اصفهان - پمپ دیافراگمی WILDEN - پمپ دیافراگمی graco

پمپ دیافراگمی ویلدن Pro-Flo از قابلیت اطمینان بسیار بالایی بر خوردار است. ویلدن این سری را در دو مدل تفلونی و فلزی ( آلومینیوم و استیل 316) و در سایز های 1/4 - 1/2 -1 -2  اینچ عرضه می کند. از ویژگی های این سری می توان به دوام و راندمان بالا ، بهبود طراحی دیافراگم ها ، قابلیت حمل ، سهولت در تعمیرات و نگهداری و ... اشاره کرد. از کاربرد های پمپ دیافراگمی ویلدن Pro-Flo X می توان به صنایع شیمیایی جهت انتقال انواع حلال ، گریس ، رزین ، چسب ، رنگ ، مواد سمی ، اسید و ... ، صنایع غذایی جهت انتقال انواع سس ، مربا ، رب ، شکلات  و ... ، صنایع پتروشیمی جهت انتقال نفت ، بنزین و صنایع مختلف دیگر اشاره کرد.

مدل های موجود از این سری عبارتند از :

P0.25 , P1 , P4 , P8 

سایر اطلاعات پمپ دیافراگمی ویلدن ، کاتالوگ پمپ دیافراگمی ویلدن و لیست قیمت محصولات ویلدن را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ دیافراگمی ویلدن

 فشار کاری : 8.6 بار                                

آبدهی : 18 تا 890 لیتر بر دقیقه

حداکثر مکش : از 4 تا 8.6 متر                    

حداکثر دما : 65 درجه سانتیگراد

قطر ورود : 1/4-1/2 - 1و1/2 - 2 اینچ          

قطر خروج : 1/4-1/2 - 1و1/2 - 2 اینچ

جنس بدنه : آلومینیوم و استیل 316 ، چدن   

اندازه ذرات معلق قابل انتقال : از 0.4 تا 6.5 میلیمتر

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ دیافراگمی ویلدن مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ دیافراگمی ویلدن

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ دیافراگمی ویلدن در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ دیافراگمی ویلدن با ما تماس بگیرید.

در این زمینه بیشتر بدانید :

ویلدن را بهتر بشناسیم

پمپ دیافراگمی ARO

پمپ دیافراگمی RAN

پمپ دیافراگمی RV

پمپ دیافراگمی گراکو


پمپ دیافراگمی چیست

پمپ دیافراگمی گراکو - پمپ دیافراگمی هاسکی - پمپ دیافراگمی بادی - پمپ دیافراگمی اصفهان - پمپ دیافراگمی husky - پمپ دیافراگمی graco

پمپ های دیافراگمی که از دسته پمپ های جابجایی مثبت هستند ، به طور گسترده در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. ایـن پمپ هـا بـصورت بـرقی ، پنوماتیکی یـا دستی راه اندازی می شوند. پـرمصرف ترین نوع پمپ هـای دیافراگمی ،  پمپ دیافراگمی بادی می باشد که به AODD یا AOD معروفند. ایـن پمپ هـا شامل دو دیـافراگم است کـه بـا فشار هوا کـار می کنند و محفظه هوایی پشت دیافراگم هـا بـه شیر اطمینان منتهی می شود. جنس بدنه پمپ دیافراگمی آلومینیوم ، چدن ، PVDF ، Aceta ، PTFE ، PP ، Kynar ، Stainless Steel و جنـس دیافـراگم Viton ، Neoprene ، Nitrile ، Hytrol و تفلون می باشد.


نحوه نصب پمپ دیافراگمی

نحوه نصب پمپ دیافراگمی


مزایای پمپ دیافراگمی

 برای پمپ های دیافراگمی مزایای زیادی را می توان بر شمرد که در ادامه به بررسی چند مورد از مهم ترین آن ها می پردازیم :

ایمنی بالا

پمپ های دیافراگمی به دلیل اینکه سیستم نیروی محرک آنها هوا می باشد و با کمپرسور هوا کار می کنند بسیار ایمن می باشند. همچنین بسیاری از مدل های پمپ های دیافراگمی ضد انفجار بوده و دارای گواهینامه های معتبر ایمنی می باشند.

 

پرتابل و نصب آسان

پمپ های دیافراگمی به راحتی قابل حمل و جا به جایی می باشند و می توان آن ها را از جایی به جای دیگر برد. فقط کافیست خروجی هوای کمپرسور را به ورودی هوای پمپ وصل کنید تا پمپ آماده راه اندازی شود. تنوع نصب در حالات مختلف نیز از محاسن پمپ های دیافراگمی می باشد.

خود مکشی

یکی از ویژگی های مثبت پمپ های دیافراگمی خودمکش ( Self-priming ) بودن آن هاست. این پمپ ها قدرت ساکشن و مکش بالایی دارند و بدون نیاز به هر گونه تجهیزات و همچنین بدون نیاز به هواگیری انواع سیالات را مکش می کنند. همچنین این پمپ ها توانایی کارکرد خشک را نیز دارند.

فشار و آبدهی متغیر

در پمپ های دیافراگمی شما ملزم به داشتن فشار و دبی ثابت و معینی نیستید. این پمپ ها فشار و آبدهی متغیری دارند که می توانید با تغییر فشار و دبی هوای کمپرسور میزان فشار و آبدهی پمپ را تغییر دهید. این ویژگی باعث شده است تا بتوان از این پمپ ها در بسیاری از مواقعی که باید دبی را تغییر داد استفاده کرد.

غوطه وری

پمپ های دیافراگمی را می توانید همچون کف کش داخل سیال بیندازید تا برایتان سیال را از داخل پمپاژ کند. این پمپ ها برای موادی که حساسیت زیادی برای انتقال دارند بسیار مفید بوده و بدون هیچگونه آسیبی به سیال آن را انتقال می دهند.

 

سایر مزایای پمپ های دیافراگمی عبارتند از :

 1. عدم نیـاز بـه مکانیکال سیل
 2. تعمیرات و نگهداری آسان
 3. نشتی حداقل
 4. انتقال سیالات با ذرات جامد زیاد
 5. قابلیت کارکرد خشک
 6. تولید در مدل های مختلف

مقایسه پمپ دیافراگمی با سایر پمپ ها


کاربرد پمپ دیافراگمی ویلدن

پمپ دیافراگمی جهت کاربرد های زیر در صنایع شیمیایی ، غذایی ، کاغذ و بسته بندی ، کاشی و سرامیک ، نفت و پتروشیمی و ... به کار می رود :

 • پمپ دیافراگمی ویلدن جهت انتقال سس
 • پمپ دیافراگمی ویلدن جهت انتقال رب
 • پمپ دیافراگمی ویلدن جهت انتقال مربا
 • پمپ دیافراگمی ویلدن جهت انتقال شربت
 • پمپ دیافراگمی ویلدن جهت انتقال شکلات
 • پمپ دیافراگمی ویلدن جهت انتقال آب نمک 
 • پمپ دیافراگمی ویلدن جهت انتقال خمیر
 • پمپ دیافراگمی ویلدن جهت انتقال رزین
 • پمپ دیافراگمی ویلدن جهت انتقال حلال
 • پمپ دیافراگمی ویلدن جهت انتقال رنگ
 • پمپ دیافراگمی ویلدن جهت انتقال لاتکس
 • پمپ دیافراگمی ویلدن جهت انتقال پودر
 • پمپ دیافراگمی ویلدن جهت انتقال سیلیس
 • پمپ دیافراگمی ویلدن جهت انتقال چسب 
 • پمپ دیافراگمی ویلدن جهت انتقال كاستيك
 • پمپ دیافراگمی ویلدن جهت انتقال نفت
 • پمپ دیافراگمی ویلدن جهت انتقال  بنزین
 • پمپ دیافراگمی ویلدن جهت انتقال  روغن
 • پمپ دیافراگمی ویلدن جهت انتقال  الکل
 • پمپ دیافراگمی ویلدن جهت انتقال اسید و باز

لوازم یدکی پمپ دیافراگمی ویلدن

مهمترین قطعه مصرفی پمپ دیافراگمی ویلدن دیافراگم های آن می باشد که ممکن است پس از مدتی دچار استهلاک شده و از بین رود. از این رو توصیه کارشناسان ما به مصرف کنندگان عزیز این است که هنگام تهیه پمپ دیافراگمی ، دیافراگم های آن را نیز تهیه نمایید. جهت تهیه لوازم و قطعات پمپ دیافراگمی می توانید با ما تماس بگیرید.


 

تعمیر پمپ دیافراگمی ویلدن

تعمیر پمپ دیافراگمی vپمپ دیافراگمی ویلدن اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ دیافراگمی ویلدن ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیر کار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ دیافراگمی ویلدن را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند.

از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه باز گرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

پمپ دیافراگمی بادی تعمیر پمپ دیافراگمی پمپ دیافراگمی پنوماتیک پمپ دیافراگمی اصفهان پمپ دیافراگمی اسید عملکرد پمپ دیافراگمی wilden پمپ دیافراگمی ویلدن
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی