بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : پمپ دیافراگمی

پمپ دیافراگمی RAN | پمپ دیافراگمی ترکیه | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

پمپ دیافراگمی RAN

پمپ دیافراگمی یکی از محصولات شرکت ترک RAN می باشد. این شرکت نوپا که فعالیت های رسمی خود را از سال 2001 در شهر استامبول ترکیه آغاز نموده است ، توانسته در طی این سال ها با تولید کالایی با کیفیت و قیمت مناسب ، محصولات خود را به بیش از 30 کشور جهان صادر کند. پمپ های RAN که محصولی قابل اعتماد ، با کیفیت و دوام بالا می باشند ، می توانند نیاز های بسیاری از صنعتگران را پوشش دهند.

امروزه RAN گام های بلندی در جهت تولید انواع پمپ دیافراگمی برداشته و به تولید انواع پمپ دیافراگمی RAN در مدل های PTFE , PVDF , PP , استیل و ... با استفاده از بروز ترین تجهیزات کارگاهی و تولیدی پرداخته است.

پمپ دیافراگمی RAN

انواع پمپ دیافراگمی RAN

پمپ دیافراگمی RAN

پمپ دیافراگمی RAN

پمپ دیافراگمی RAN از  دسته پمپ های جابه جایی مثبت می باشد که برای انتقال مواد مختلفی استفاده می شود. پمپ دیافراگمی RAN در سایز های 1/4 ، 1/2 ، 1 ، 1و1/2 ، 2 و 3 اینچ تحت مدل های G , F , E , D , B , A و به صورت پنوماتیک تولید می شود. پمپ دیافراگمی RAN در مدل های ذکر شده ، با جنس های مختلف PP , PVDF ، استیل و آلومینیوم طبق مشخصات زیر عرضه می شود :

پمپ دیافراگمی RANپمپ دیافراگمی RAN سری A : این سری دارای قطر خروجی 1/4 اینچ می باشد که 7 بار فشار و 18 لیتر بر دقیقه آبدهی دارد . این سری از پمپ دیافراگمی RAN در دو مدل با بدنه های PP و PVDF تولید می شود که مدل PP آن با کد A8-PX و مدل PVDF با کد A8-PVX نام گذاری شده است. این سری توانایی پمپاژ سیالات تا دمای 70 درجه سلسیوس را دارا می باشد.


پمپ دیافراگمی RANپمپ دیافراگمی RAN سری B : این سری در چهار مدل آلومینیومی ، استیل ، PP و PVDF با سایز 1/2 اینچ تولید می گردد. فشار ماکسیمم در سری B حدود 7 بار و حداکثر آبدهی 60 لیتر بر دقیقه می باشد. پمپ دیافراگمی RAN سری B مکش 3 متری دارد و سیالات تا دمای 66 درجه سانتیگراد را پمپاژ می کند.


پمپ دیافراگمی RANپمپ دیافراگمی RAN سری D : خروجی پمپ در این سری 1 اینچ است که در حدود 7 بار فشار ایجاد می کند. آبدهی این سری 150 لیتر بر دقیقه می باشد و در چهار مدل آلومینیومی ، استیل ، PP و PVDF تولید می گردد. پمپ دیافراگمی RAN سری D در حدود 5 متر مکش دارد و تا 70 درجه سانتیگراد سیالات را انتقال می دهد.


پمپ دیافراگمی RANپمپ دیافراگمی RAN سری E : سری E در چهار مدل آلومینیومی ، استیل ، PP و PVDF با سایز 1و1/2 اینچ تولید می گردد. ماکسیمم فشار در سری E حدود 8 بار و حداکثر آبدهی 370 لیتر بر دقیقه می باشد. پمپ دیافراگمی RAN سری E مکش 5.2 متری دارد و تا دمای 70 درجه سانتیگراد سیالات را پمپاژ می کند.


پمپ دیافراگمی RANپمپ دیافراگمی RAN سری F : خروجی پمپ در این سری 2 اینچ است که در حدود 8 بار فشار ایجاد می کند. آبدهی این سری 550 لیتر بر دقیقه می باشد و در چهار مدل آلومینیومی ، استیل ، PP و PVDF تولید می گردد. پمپ دیافراگمی RAN سری F در حدود 6.2 متر مکش دارد و تا 70 درجه سانتیگراد سیالات را انتقال می دهد.


پمپ دیافراگمی RAN.پمپ دیافراگمی RAN سری G : بزرگترین سایز پمپ دیافراگمی RAN سه اینچ می باشد که 8 بار فشار و 907 لیتر بر دقیقه آبدهی دارد. این سری در سه مدل آلومینیومی ، PP و PVDF تولید می شود که با مکش 6.3 متری تا 70 درجه سانتیگراد سیالات را پمپاژ می کند.

 

سایر اطلاعات پمپ دیافراگمی RAN ، کاتالوگ پمپ دیافراگمی RAN و لیست قیمت محصولات RAN را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ دیافراگمی RAN

حداکثر فشار کاری : 8 بار                          

حداکثر آبدهی : 907 لیتر بر دقیقه

حداکثر مکش : 6.3 متر                              

حداکثر دما : 70 درجه سانتیگراد

قطر ورود : 1/4 تا 3 اینچ

قطر خروج : 1/4 تا 3 اینچ

جنس بدنه : آلومینیوم ، استیل ، PP و PVDF

حداکثر اندازه ذرات معلق قابل انتقال : 9.5 میلیمتر

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ دیافراگمی RAN مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ دیافراگمی RAN

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ دیافراگمی RAN در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ دیافراگمی RAN با ما تماس بگیرید.

در این زمینه بیشتر بدانید :

RAN را بهتر بشناسیم

پمپ دیافراگمی ARO

پمپ دیافراگمی گراکو

پمپ دیافراگمی RV

پمپ دیافراگمی WILDEN


پمپ دیافراگمی چیست

پمپ دیافراگمی چیست

پمپ های دیافراگمی که از دسته پمپ های جابجایی مثبت هستند ، به طور گسترده در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. ایـن پمپ هـا بـصورت بـرقی ، پنوماتیکی یـا دستی راه اندازی می شوند. پـرمصرف ترین نوع پمپ هـای دیافراگمی ،  پمپ دیافراگمی بادی می باشد که به AODD یا AOD معروفند. ایـن پمپ هـا شامل دو دیـافراگم می باشند کـه بـا فشار هوا کـار می کنند و محفظه هوایی پشت دیافراگم هـا بـه شیر اطمینان منتهی می شود. جنس بدنه پمپ دیافراگمی آلومینیوم ، چدن ، PVDF ، Aceta ، PTFE ، PP ، Kynar ، Stainless Steel و جنـس دیافـراگم Viton، Neoprene، Nitrile، Hytrol و تفلون می باشد.


نحوه نصب پمپ دیافراگمی

نحوه نصب پمپ دیافراگمی


مزایای پمپ دیافراگمی

 برای پمپ های دیافراگمی مزایای زیادی را می توان بر شمرد که در ادامه به بررسی چند مورد از مهم ترین آن ها می پردازیم :

ایمنی بالا

پمپ های دیافراگمی به دلیل اینکه سیستم نیروی محرک آن ها هوا می باشد و با کمپرسور هوا کار می کنند بسیار ایمن می باشند. همچنین بسیاری از مدل های پمپ های دیافراگمی ضد انفجار بوده و دارای گواهینامه های معتبر ایمنی می باشند.

 

پرتابل و نصب آسان

پمپ های دیافراگمی به راحتی قابل حمل و جا به جایی می باشند و می توان آن ها را از جایی به جای دیگر برد. فقط کافیست خروجی هوای کمپرسور را به ورودی هوای پمپ وصل کنید تا پمپ آماده راه اندازی شود. تنوع نصب در حالات مختلف نیز از محاسن پمپ های دیافراگمی می باشد.

خود مکشی

یکی از ویژگی های مثبت پمپ های دیافراگمی خودمکش ( Self-priming ) بودن آن هاست. این پمپ ها قدرت ساکشن و مکش بالایی دارند و بدون نیاز به هر گونه تجهیزات و همچنین بدون نیاز به هوا گیری انواع سیالات را مکش می کنند. همچین این پمپ ها توانایی کارکرد خشک را نیز دارند.

فشار و آبدهی متغیر

در پمپ های دیافراگمی شما ملزم به داشتن فشار و دبی ثابت و معینی نیستید. این پمپ ها فشار و آبدهی متغیری دارند که می توانید با تغییر فشار و دبی هوای کمپرسور میزان فشار و آبدهی پمپ را تغییر دهید. این ویژگی باعث شده است تا بتوان از این پمپ ها در بسیاری از مواقعی که باید دبی را تغییر داد استفاده کرد.

غوطه وری

پمپ های دیافراگمی را می توانید همچون کف کش داخل سیال بیندازید تا برایتان سیال را از داخل پمپاژ کند. این پمپ ها برای موادی که حساسیت زیادی در انتقال دارند بسیار مفید بوده و بدون هیچگونه آسیبی به سیال ، آن را انتقال می دهند.

 

سایر مزایای پمپ های دیافراگمی عبارتند از :

 1. عدم نیـاز بـه مکانیکال سیل
 2. تعمیرات و نگهداری آسان
 3. نشتی حداقل
 4. انتقال سیالات با ذرات جامد زیاد
 5. قابلیت کارکرد خشک
 6. تولید در مدل های مختلف

مقایسه پمپ دیافراگمی با سایر پمپ ها


کاربرد پمپ دیافراگمی RAN

پمپ دیافراگمی جهت کاربرد های زیر در صنایع شیمیایی ، غذایی ، کاغذ و بسته بندی ، کاشی و سرامیک ، نفت و پتروشیمی و ... استفاده می شود :

 • پمپ دیافراگمی RAN جهت انتقال سس
 • پمپ دیافراگمی RAN جهت انتقال رب
 • پمپ دیافراگمی RAN جهت انتقال مربا
 • پمپ دیافراگمی RAN جهت انتقال شربت
 • پمپ دیافراگمی RAN جهت انتقال شکلات
 • پمپ دیافراگمی RAN جهت انتقال آب نمک 
 • پمپ دیافراگمی RAN جهت انتقال خمیر
 • پمپ دیافراگمی RAN جهت انتقال رزین
 • پمپ دیافراگمی RAN جهت انتقال حلال
 • پمپ دیافراگمی RAN جهت انتقال رنگ
 • پمپ دیافراگمی RAN جهت انتقال لاتکس
 • پمپ دیافراگمی RAN جهت انتقال پودر
 • پمپ دیافراگمی RAN جهت انتقال سیلیس
 • پمپ دیافراگمی RAN جهت انتقال چسب 
 • پمپ دیافراگمی RAN جهت انتقال كاستيك
 • پمپ دیافراگمی RAN جهت انتقال نفت
 • پمپ دیافراگمی RAN جهت انتقال  بنزین
 • پمپ دیافراگمی RAN جهت انتقال  روغن
 • پمپ دیافراگمی RAN جهت انتقال  الکل
 • پمپ دیافراگمی RAN جهت انتقال اسید و باز

لوازم یدکی پمپ دیافراگمی RAN 

لوازم پمپ دیافراگمیمهمترین قطعه مصرفی پمپ دیافراگمی RAN دیافراگم های آن ها می باشند که ممکن است پس از مدتی دچار استهلاک شده و از بین بروند. از این رو توصیه کارشناسان ما به مصرف کنندگان عزیز این است که هنگام تهیه پمپ دیافراگمی ، دیافراگم های آن را نیز تهیه نمایید. جهت تهیه لوازم و قطعات پمپ دیافراگمی می توانید با ما تماس بگیرید.


تعمیر پمپ دیافراگمی RAN

تعمیر پمپ دیافراگمی پمپ دیافراگمی RAN  اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ دیافراگمی RAN ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیر کار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ دیافراگمی RAN را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند.

از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

پمپ دیافراگمی بادی تعمیر پمپ دیافراگمی پمپ دیافراگمی پنوماتیک پمپ دیافراگمی اصفهان پمپ دیافراگمی اسید عملکرد پمپ دیافراگمی پمپ دیافراگمی RAN پمپ دیافراگمی ران
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی