بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : پمپ دیافراگمی

پمپ دیافراگمی RV | ریور ویو | River wave | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

پمپ دیافراگمی RV 

شرکت River Wave در سال 2006 در چین شروع به فعالیت کرد و به تولید انواع پمپ دیافراگمی پرداخت. از همان ابتدا ریور ویو که به دنبال گسترش فعالیت های خود بود به تحقیق و توسعه پرداخت و توانست محصولات متعددی همچون محصولات پنوماتیکی و هیدورولیکی تولید کند. ریور ویو هم اکنون محصولات خود را در سرتاسر دنیا به فروش می رساند که این موضوع گواهی بر کیفیت بالای محصولات تولیدی این شرکت می باشد.

پمپ دیافراگمی RV

انواع پمپ دیافراگمی RV عبارتند از :

 • پمپ دیافراگمی بادی RV

 • پمپ دیافراگمی برقی RV

 • پمپ پیستونی RV

 • والو های RV

پمپ دیافراگمی بادی RV

پمپ دیافراگمی RV

پمپ دیافراگمی RV در مدل ها و سایز های مختلف جهت کاربری های مختلفی همچون انتقال انواع مربا ، شیر ، روغن ، سوخت و ... استفاده می شود. پمپ دیافراگمی RV با توجه به قیمت مناسب و کیفیت مطلوبی که دارد توانسته است به فروش خوبی در بازار دست پیدا کند. پمپ دیافراگمی RV در مدل های زیر تولید و عرضه می گردد :

پمپ دیافراگمی RV پمپ دیافراگمی RV سری RV06 : این سری دارای قطر خروجی 1/4 اینچ می باشد که 7 بار فشار و 17 لیتر بر دقیقه آبدهی دارد . این سری از پمپ دیافراگمی RV با بدنه PP به صورت بسیار کوچک و مقرون به صرفه تولید می شود. سری RV06 دارای مکانیزم شیر یک طرفه به صورت گلوله و فنر و حداکثر ارتفاع مکش سیال 2.5 متر در حالت خشک و 3 متر در حالت خیس می باشد. حداکثر میزان مصرف هوا برای این مدل پمپ 1.7 متر مکعب در هر دقیقه است.


پمپ دیافراگمی RV پمپ دیافراگمی RV سری RV10 : این سری در مدلPP با سایز 3/8 اینچ تولید می گردد. فشار ماکسیمم در سری RV10 حدود 8 بار و حداکثر آبدهی 27 لیتر بر دقیقه می باشد. پمپ دیافراگمی RV سری RV10 مکش 3 متری دارد و تا دمای 70 درجه سانتیگراد سیالات را پمپاژ می کند. حداکثر میزان مصرف هوا برای این مدل پمپ 1.7 متر مکعب در هر دقیقه است و دارای مکانیزم شیر یک طرفه به صورت گلوله و فنر می باشد.


پمپ دیافراگمی RV پمپ دیافراگمی RV سری RV15  : خروجی پمپ در این سری 1/2 اینچ است که در حدود 7 بار فشار ایجاد می کند. آبدهی این سری 57 لیتر بر دقیقه می باشد و در سه مدل Kynar ، PP و PVDF تولید می گردد. پمپ دیافراگمی RV سری RV15 در حدود 4.5 متر مکش در حالت خشک دارد و تا 70 درجه سانتیگراد سیالات را انتقال می دهد. پوسته پمپ با استفاده از پیچ و مهره استینلس استیل به بخش داخلی پمپ متصل و آب بندی میگردد .


پمپ دیافراگمی RV پمپ دیافراگمی RV سری RV25 : سری RV25 در چهار مدل آلومینیومی ، استیل ، PP و PVDF با سایز 1 اینچ تولید می گردد. ماکسیمم فشار حدود 8.4 بار و حداکثر آبدهی 150 لیتر بر دقیقه می باشد. پمپ دیافراگمی RV سری RV25 مکش 5.4 متری دارد و تا دمای 70 درجه سانتیگراد سیالات را پمپاژ می کند. مدل های فلزی این سری از پمپ های دیافراگمی دارای استاندارد ضد جرقه و ضد انفجار (Ex) می باشد .


پمپ دیافراگمی RV پمپ دیافراگمی RV سری RV40 : خروجی پمپ در این سری 1و1/2 اینچ است که در حدود 8 بار فشار ایجاد می کند. آبدهی این سری 446 لیتر بر دقیقه می باشد و در چهار مدل آلومینیومی ، استیل ، PP و PVDF تولید می گردد. پمپ دیافراگمی RV سری RV40 در حدود 5 متر مکش در حالت خشک دارد و تا 70 درجه سانتیگراد سیالات را انتقال می دهد. مدل های فلزی این سری از پمپ های دیافراگمی دارای استاندارد ضد جرقه و ضد انفجار (Ex) می باشد .


پمپ دیافراگمی RV پمپ دیافراگمی RV سری RV50 : این سری از پمپ دیافراگمی RV حدود 8 بار فشار و 507 لیتر بر دقیقه آبدهی دارد. این سری در مدل های آلومینیومی ، استیل ، چدنی ، PP و PVDF تولید می شود که با مکش 5 متری تا 70 درجه سانتیگراد سیالات را پمپاژ می کند. مدل های فلزی این سری از پمپ های دیافراگمی دارای استاندارد ضد جرقه و ضد انفجار (Ex) می باشد .


 

پمپ دیافراگمی RV پمپ دیافراگمی RV سری RV80 : بزرگترین سایز پمپ دیافراگمی RV  سه اینچ می باشد که 8 بار فشار و 1041 لیتر بر دقیقه آبدهی دارد. این سری در مدل های آلومینیومی ، استیل ، چدنی ، PP و PVDF تولید می شود که با مکش 5 متری تا 70 درجه سانتیگراد سیالات را پمپاژ می کند. مدل های فلزی این سری از پمپ های دیافراگمی دارای استاندارد ضد جرقه و ضد انفجار (Ex) می باشد .

 

سایر اطلاعات پمپ دیافراگمی RV ، کاتالوگ پمپ دیافراگمی RV و لیست قیمت محصولات RV را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت نمایندگی پمپ دیافراگمی RV 

حداکثر فشار کاری : 8.4 بار                          

حداکثر آبدهی : 1041 لیتر بر دقیقه

حداکثر مکش : 5.6 متر                              

حداکثر دما : 70 درجه سانتیگراد

قطر ورود : 1/4 تا 3 اینچ

قطر خروج : 1/4 تا 3 اینچ

جنس بدنه : آلومینیوم ، استیل ، PP ، PVDF ، چدن

حداکثر اندازه ذرات معلق قابل انتقال : 9.4 میلیمتر

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ دیافراگمی RV مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ دیافراگمی RV

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ دیافراگمی RV در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ دیافراگمی RV با ما تماس بگیرید.

در این زمینه بیشتر بدانید :

RV را بهتر بشناسیم

پمپ دیافراگمی ARO

پمپ دیافراگمی RAN

پمپ دیافراگمی یامادا

پمپ دیافراگمی WILDEN


پمپ دیافراگمی چیست

پمپ دیافراگمی چیست

پمپ های دیافراگمی که از دسته پمپ های جابجایی مثبت هستند ، به طور گسترده در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. ایـن پمپ هـا بـصورت بـرقی ، پنوماتیکی یـا دستی راه اندازی می شوند. پـرمصرف ترین نوع پمپ هـای دیافراگمی ،  پمپ دیافراگمی بادی می باشد که به AODD یا AOD معروفند. ایـن پمپ هـا شامل دو دیـافراگم است کـه بـا فشار هوا کـار می کنند و محفظه هوایی پشت دیافراگم هـا بـه شیر اطمینان منتهی می شود. جنس بدنه پمپ دیافراگمی آلومینیوم ، چدن ، PVDF ، Aceta ، PTFE ،PP ، Kynar ، Stainless Steel  و جنـس دیافـراگم  Viton، Neoprene، Nitrile ، Hytrol و تفلون می باشد.


نحوه نصب پمپ دیافراگمی

نحوه نصب پمپ دیافراگمی


مزایای پمپ دیافراگمی

 برای پمپ های دیافراگمی مزایای زیادی را می توان بر شمرد که در ادامه به بررسی چند مورد از مهم ترین آن ها می پردازیم :

ایمنی بالا

پمپ های دیافراگمی به دلیل اینکه سیستم نیروی محرک آن ها هوا می باشد و با کمپرسور هوا کار می کنند بسیار ایمن می باشند. همچنین بسیاری از مدل های پمپ های دیافراگمی ضد انفجار بوده و دارای گواهینامه های معتبر ایمنی می باشند.

 

پرتابل و نصب آسان

پمپ های دیافراگمی به راحتی قابل حمل و جا به جایی می باشند و می توان آن ها را از جایی به جای دیگر برد. فقط کافیست خروجی هوای کمپرسور را به ورودی هوای پمپ وصل کنید تا پمپ آماده راه اندازی شود. تنوع نصب در حالات مختلف نیز از محاسن پمپ های دیافراگمی می باشد.

خود مکشی

یکی از ویژگی های مثبت پمپ های دیافراگمی خودمکش ( Self-priming ) بودن آن هاست. این پمپ ها قدرت ساکشن و مکش بالایی دارند و بدون نیاز به هر گونه تجهیزات و همچنین بدون نیاز به هوا گیری انواع سیالات را مکش می کنند. همچنین این پمپ ها توانایی کارکرد خشک را نیز دارند.

فشار و آبدهی متغیر

در پمپ های دیافراگمی شما ملزم به داشتن فشار و دبی ثابت و معینی نیستید. این پمپ ها فشار و آبدهی متغیری دارند که می توانید با تغییر فشار و دبی هوای کمپرسور میزان فشار و آبدهی پمپ را تغییر دهید. این ویژگی باعث شده است تا بتوان از این پمپ ها در بسیاری از مواقعی که باید دبی را تغییر داد استفاده کرد.

غوطه وری

پمپ های دیافراگمی را می توانید همچون کف کش داخل سیال بیندازید تا برایتان سیال را از داخل پمپاژ کند. این پمپ ها برای موادی که حساسیت زیادی در انتقال دارند ، بسیار مفید بوده و بدون هیچگونه آسیبی به سیال آن را انتقال می دهند.

 

سایر مزایای پمپ های دیافراگمی عبارتند از :

 • عدم نیـاز بـه مکانیکال سیل
 • تعمیرات و نگهداری آسان
 • نشتی حداقل
 • انتقال سیالات با ذرات جامد زیاد
 • قابلیت کارکرد خشک
 • تولید در مدل های مختلف

مقایسه پمپ دیافراگمی با سایر پمپ ها


کاربرد پمپ دیافراگمی RV 

پمپ دیافراگمی جهت موارد زیر در صنایع شیمیایی ، غذایی ، کاغذ و بسته بندی ، کاشی و سرامیک ، نفت و پتروشیمی و ... به کار می رود :

 • پمپ دیافراگمی RV جهت انتقال سس
 • پمپ دیافراگمی RV جهت انتقال رب
 • پمپ دیافراگمی RV جهت انتقال مربا
 • پمپ دیافراگمی RV جهت انتقال شربت
 • پمپ دیافراگمی RV جهت انتقال شکلات
 • پمپ دیافراگمی RV جهت انتقال آب نمک 
 • پمپ دیافراگمی RV جهت انتقال خمیر
 • پمپ دیافراگمی RV جهت انتقال رزین
 • پمپ دیافراگمی RV جهت انتقال حلال
 • پمپ دیافراگمی RV جهت انتقال رنگ
 • پمپ دیافراگمی RV جهت انتقال لاتکس
 • پمپ دیافراگمی RV جهت انتقال پودر
 • پمپ دیافراگمی RV جهت انتقال سیلیس
 • پمپ دیافراگمی RV جهت انتقال چسب 
 • پمپ دیافراگمی RV جهت انتقال كاستيك
 • پمپ دیافراگمی RV جهت انتقال نفت
 • پمپ دیافراگمی RV جهت انتقال  بنزین
 • پمپ دیافراگمی RV جهت انتقال  روغن
 • پمپ دیافراگمی RV جهت انتقال  الکل
 • پمپ دیافراگمی RV جهت انتقال اسید و باز

لوازم یدکی پمپ دیافراگمی RV 

لوازم پمپ دیافراگمیمهمترین قطعه مصرفی پمپ دیافراگمی RV دیافراگم های آن می باشد که ممکن است پس از مدتی دچار استهلاک شده و از بین بروند. از این رو توصیه کارشناسان ما به مصرف کنندگان عزیز این است که هنگام تهیه پمپ دیافراگمی ، دیافراگم های آن را نیز تهیه نمایید. جهت تهیه لوازم و قطعات پمپ دیافراگمی می توانید با ما تماس بگیرید.


تعمیر پمپ دیافراگمی RV 

تعمیر پمپ دیافراگمی پمپ دیافراگمی RV اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ دیافراگمی RV ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیر کار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ دیافراگمی را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند.

از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

پمپ دیافراگمی بادی تعمیر پمپ دیافراگمی پمپ دیافراگمی پنوماتیک پمپ دیافراگمی اصفهان پمپ دیافراگمی اسید عملکرد پمپ دیافراگمی پمپ دیافراگمی RV پمپ دیافراگمی ریور ویو
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی