بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : پمپ پمپ شناور

پمپ شناور استیل داب | نمایندگی پمپ داب | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

پمپ شناور استیل داب | کاتالوگ پمپ DAB

شرکت DAB از سال 1975 در ایتالیا تاسیس شد و به تولید انواع پمپ پرداخت.کیفیت بالای محصولات این شرکت باعث شد که بسیار سریع داب ( DAB ) به چهره ای جهانی مبدل شود. هم اکنون محصولات داب در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند که این خود نشان دهنده کیفیت محصولات داب ( DAB ) می باشد. داب توانسته است با مدیریتی یکپارچه و استفاده از متخصصین با تجربه و تجهیزات به روز دنیا ، گواهینامه های معتبر ایمنی و کیفی مختلفی را کسب کند.

پمپ داب ایتالیا - قیمت پمپ داب - کاتالوگ پمپ داب - فروش پمپ DAB

عمده محصولات شرکت داب عبارتند از :

انواع پمپ شناور داب

پمپ شناور استیل داب | سری S4

پمپ شناور استیل داب

پمپ شناور استیل داب سری S4 از سری شناور های استیل برای چاه های 4 اینچ می باشد که جهت انتقال آب تمیز از چاه های عمیق مورد استفاده قرار می گیرد. این سری از پمپ شناور استیل داب که به صورت چند مرحله ای است با پروانه ای تکنو پلیمری و بدنه ای استیل توانایی پمپاژ پمپ تا ارتفاع 320 متری را دارد. پمپ شناور استیل داب سری S4 در دو مدل S4D با دهانه خروجی 1و1/4 و S4E با دهانه خروجی 6 اینچ تولید می شود. این سری از پمپ شناور استیل داب با الکتروموتور های تحت استاندارد NEMA کوپل می شود. از ویژگی های الکتروپمپ شناور استیل داب می توان به کیفیت ساخت بالا ، تنوع مدل ، کارکرد کم صدا و ... اشاره کرد.

نکته مهم : از پمپ شناور استیل داب نباید برای انتقال آب در چاه هایی که حاوی شن و ماسه ( حتی به مقدار کم ) هستند استفاده کرد.

سایر اطلاعات پمپ شناور استیل داب ، کاتالوگ پمپ شناور استیل داب و لیست قیمت محصولات داب را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ شناور استیل داب 

حداکثر ارتفاع : 320 متر                           

حداکثر آبدهی : 24 متر مکعب بر ساعت               

قطر خروجی  : 1 و 1/4 -  2 اینچ    

حداکثر دمای سیال : 40 درجه سانتیگراد      

جنس پروانه : تکنو پلیمر

جنس بدنه : استیل 304

توان الکتروموتور : از 0.37 تا 5.5 کیلووات       

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ شناور استیل داب مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ شناور استیل داب

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ شناور استیل داب در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ شناور  استیل داب با ما تماس بگیرید.


در این زمینه بیشتر بدانید :

داب را بهتر بشناسیم

پمپ شناور لیو

پمپ شناور ابارا

پمپ شناور پدرولا


مکانیزم پمپ شناور | پمپ شناور چیست

پمپ شناور از دسته پمپ های سانتریفیوژ مستغرق بوده که جهت انتقال آب از چاه ها استفاده می شود. اساس کار این پمپ ها که با نام های پمپ شناور چاه عمیق یا پمپ شناور کشاورزی بین کشاورزان شناخته می شوند همانند پمپ های طبقاتی است. بدین ترتیب کـه سیال از چشمه یـا مرکز پروانه اول وارد پمپ شده و پس از خارج شدن از محیط پـروانه وارد طبقه بعدی شده و از خروجی آخرین پـروانه خـارج می شود و بدین تـرتیب فشـار را افزایش می دهد.

پمپ شناور امروزه بیش از نیم قرن است کـه در دنیا رایج است و علاوه بـر صنایع کشاورزی و باغبانی و خانگی در صنایع نفت و گاز نیز نمونه هـای خاص آن مورد استفاده قرار می گیرد. جنس بدنه این پمپ هـا چدن ، استیل و در مواقع خاص ممکن است برنزی یـا برنجـی باشد. پروانه ایـن پمپ ها نیز از جنس چـدن ، استیل ، باکالیت ، برنز یا برنج می باشد.

در استفاده از پمپ شناور این نکته بـاید مورد توجه قرار گیرد کـه بـا توجه بـه میزان وجود ماسه در آب یـا سیال ، نوع پمپ انتخاب شود. ایـن پمپ ها در انواع خمره ای و تخت وجود دارند کـه نوع خمره ای امـکان پمپاژ سیـال بـا درصد ماسه بیشتری را فراهم می نماید.

برای چاه هایی که آب آن حاوی شن و ماسه حتی به میزان کم است ، استفاده از شناور های استیل به هیچ وجه توصیه نمی گردد.

الکتروموتور ایـن پمپ هـا از نـوع آب خنک یـا بعضـا روغن خنک است.  یکی از عمومی ترین کاربردهای این پمپ ها چاه های آب می باشد.


پمپ شناور شافت و غلاف

مکانیزم کار پمپ های شافت و غلاف که در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفت به این صورت است که موتور این پمپ در بیرون از چاه قرار گرفته و پروانه را به حرکت در می آورد . این بیرون بودن موتور از چاه از طرفی موجب تعمیر راحت الکتروموتور است و از طرفی نیاز به موتور های IP بالا را کاهش می دهد. اما از طرف دیگر هم الکتروموتور به دلیل نمایان بودن برای مکان هایی که امنیت ندارد خطرناک است.

پمپ شناور استیل

پمپ شناور استیل بسیار ظریف تر از پمپ شناور تخت و معمولی است و برای چاه هایی که قطر دیواره آن ها باریک است بسیار مناسب است. این شناور ها در دو مدل تکفاز و سه فاز به صورت موتور و پمپ جدا عرضه می گردد. این پمپ ها جهت استفاده برای آب زلال می باشند و برای چاه های شن و ماسه دار توصیه نمی گردند.

پمپ شناور تکفاز

پمپ شناور تکفاز که اکثرا از سری شناور های استیل هستند با موتور های تکفاز تا 3 اسب تولید می شود و جهت مصارفی که در آن آب هیچ گونه شن و ماسه ای ندارد مناسب است.


کاربرد پمپ شناور داب

کاربرد های پمپ شناور داب عبارتند از :

  • پمپ شناور استیل داب جهت فواره ها

  • پمپ شناور استیل داب جهت انتقال آب چاه

  • پمپ شناور استیل داب جهت انتقال آب آبگیر و استخر ها

  • پمپ شناور استیل داب جهت مصارف کشاورزی

  • پمپ شناور استیل داب جهت آبیاری

  • پمپ شناور استیل داب جهت ايستگاه های تقويت فشار

  • پمپ شناور استیل داب جهت مصارف شستشوی صنعتی و سيستمهای آتش نشانی

  • پمپ شناور استیل داب جهت تأمين آب اضطراری


تعمیر پمپ شناور | قطعات پمپ شناور

پمپ شناور استیل داب اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ شناور استیل داب ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ شناور را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

قیمت پمپ شناور پمپ شناور چاه عمیق پمپ شناور چیست تعمیر پمپ شناور پمپ شناور طبقاتی نمایندگی پمپ شناور کاتالوگ پمپ شناور شناور DAB داب
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی