بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : پمپ پمپ مگنتی

پمپ ضد اسید | پمپ اسید پلیمری Vigor | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

پمپ اسید پلیمری Vigor

Vigor از دسته برندهای چینی می باشد که مرزهای این کشور را در نوردیده و محصولات خود را به جهانیان معرفی نموده است. این تولید کننده که تمام تمرکز خود را بر ساخت پمپ های مگنتی قرار داده است، توانسته با عرضه تجهیزاتی با طیف گسترده ای از دبی و فشار ، جایگاه مطلوبی در میان رقبا به خود اختصاص دهد. در حال حاضر پمپ های ضد اسید Vigor در ایران در دسترس می باشند.

پمپ مگنتی ضد اسید,پمپ ضد اسید,پمپ اسید پلیمری Vigor,پمپ مگنتی Vigor,پمپ ضد اسید ویگور,قیمت پمپ مگنتی,فروش پمپ مگنتی,پمپ مگنتی چیست,پمپ پلیمریعمده محصولات Vigor

Vigor بطور اختصاصی بر تولید انواع پمپ مگنتی قابل استفاده در صنایع مختلف متمرکز می باشد.

انواع پمپ مگنتی Vigor

پمپ مگنتی Vigor سری MD

پمپ اسید پلیمری Vigor

پمپ اسید پلیمری Vigor سری MD از دسته پمپ های مگنتی با محدوده دبی 5.5 تا 150 لیتر بر دقیقه است. این سری که در مدل های متنوعی موجود می باشد قابلیت تامین فشار تا حداکثر ارتفاع 14 متر را دارد. سهولت در استفاده و همچنین تنوع بالای پمپ های مگنتی Vigor که پیشتر به آن اشاره شد ، سبب شده تا بتوان از آنها به عنوان تجهیزاتی مناسب جهت انتقال اسیدها ، بازها ، مواد شیمیایی ، سم ، سیالات خطرناک ، آروماتیک ها و سایر موارد از این دست ، قابل استفاده در صنایع مختلف ، یاد کرد. 

سایر اطلاعات پمپ ضد اسید Vigor ، کاتالوگ پمپ ضد اسید Vigor و لیست قیمت محصولات Vigor را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. آتور صنعت عرضه کننده پمپ مگنتی Vigor

محدوده دبی : از 5.5 تا 150 لیتر بر دقیقه

محدوده ارتفاع : از 1 تا 14 متر

جنس هد : pp

حداکثر قطر ورودی : 40 میلیمتر

حداکثر قطر خروجی : 40 میلیمتر

نوع موتور : تکفاز ، سه فاز

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ ضد اسید Vigor مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ ضد اسید Vigor

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ مگنتی Vigor در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ مگنتی Vigor با ما تماس بگیرید.


پمپ مگنتی Vigor سری MX

پمپ مگنتی ضد اسید,پمپ ضد اسید,پمپ اسید پلیمری Vigor,پمپ مگنتی Vigor,پمپ ضد اسید ویگور,قیمت پمپ مگنتی,فروش پمپ مگنتی,پمپ مگنتی چیست,پمپ پلیمری

پمپ مگنتی Vigor سری MX با قابلیت تامین دبی 200 لیتر بر دقیقه و ارتفاع 10 متر، بیشترین میزان این دو کمیت را در مقایسه با سری MD دارا می باشد. این پمپ با یک موتور سه فاز کوپل شده و وزنی معادل 1.2 کیلوگرم دارد. قطر ورودی و خروجی سری MX پمپ اسید پلیمری ویگور 40 میلیمتر است. نصب و کاربری آسان از ویژگی های بارز این برند بشمار می آید. از پمپ ضد اسید Vigor در صنایع مختلف جهت انتقال اسیدها ، بازها ، مواد شیمیایی ، آروماتیک ها و ... استفاده می شود.

سایر اطلاعات پمپ ضد اسید Vigor، کاتالوگ پمپ ضد اسید Vigor و لیست قیمت محصولات Vigor را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. آتور صنعت عرضه کننده پمپ مگنتی Vigor

دبی : 200 لیتر بر دقیقه

حداکثر ارتفاع : 10.5 متر

جنس هد : PP

قطر ورودی : 40 میلیمتر

قطر خروجی : 40 میلیمتر

نوع موتور : سه فاز

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ ضد اسید Vigor مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ ضد اسید Vigor

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ مگنتی Vigor در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ مگنتی Vigor با ما تماس بگیرید.


در این زمینه بیشتر بدانید :

Vigor را بهتر بشناسیم

پمپ مگنتی تراندین

پمپ مگنتی آرگال

پمپ مگنتی CSE

 


پمپ مگنتی چیست

یکی از مشکلاتی که در صنعت پمپ وجود دارد ، آب بند مکانیکی است. مکانیکال سیل ، نخ های گرافیتی و سایر آب بند ها در نهایت مشکل آب بندی داشته و مشکلاتی را چه از نظر کارکردی و چه از نظر زیست محیطی ایجاد می کنند. به گونه ای که بسیاری از نهاد های زیست محیطی تشکل هایی را برای مقابله با استفاده از این نوع از آب بند ها تشکیل داده اند. یکی از بهترین راهکار ها برای جلوگیری از نشتی پمپ و مشکلات حاصله از آن ، استفاده از پمپ مگنتی است.

پمپ مگنتی چیستپمپ های مگنتی عمدتا از دسته پمپ های سانتریفیوژ می باشند که بین الکتروموتور و پروانه پمپ آن ها اتصال مستقیم وجود ندارد و پروانه در اثر میدان مغناطیسی به حرکت در می آید. این امر عملا با حذف آب بند مکانیکی مشکل نشتی را به طور کامل بر طرف می کند. اساس کار پمپ مگنتی اینگونه است که یک شافت دو تکه در قسمت آب بند قرار دارد که به بخش شافت داخلی و شافت خارجی تقسیم بندی می شود. در قسمت مربوط به شافت داخلی یک مجموعه از مگنت های دارای خاصیت آهن ربایی می باشند که بر روی شافت قرار دارند. بر روی شافت خارجی نیز یک مجموعه مگنت قرار دارد که با شار مغناطیسی این مگنت ها ، مگنت های داخلی و پروانه به حرکت در می آیند.

 

پمپ مگنتی به هیچ عنوان توانایی کارکرد خشک و مقاومت در برابر کاویتاسیون را ندارد.

 


مزایای استفاده از پمپ مگنتی 

 • عدم نشت سیال به محیط
 • هدر نرفتن سیالات با ارزش موجود در پمپ
 • سر و صدای کم
 • ساختار ساده و نگهداری آسان
 • توانایی پمپاژ سیالات ویژه

کاربرد پمپ مگنتی Vigor

پمپ های مگنتی روز به روز توسعه یافته اند و امروزه می توانند انواع سیالات تا دمای 450 درجه سانتیگراد و فشار های 200 بار را پمپاژ کنند. از این رو کاربرد های بسیار زیادی دارند که در ادامه به ذکر چند نمونه از آن ها می پردازیم :

 • پمپ ضد اسید Vigor جهت انتقال حلال ها
 • پمپ ضد اسید Vigor جهت انتقال مواد نفتی
 • پمپ ضد اسید Vigor جهت انتقال کاستیک ها
 • پمپ ضد اسید Vigor جهت انتقال سیالات بد بو
 • پمپ ضد اسید Vigor جهت انتقال مواد شیمیایی
 • پمپ ضد اسید Vigor جهت انتقال آروماتیک ها
 • پمپ ضد اسید Vigor جهت انتقال اسید ها و بازها 
 • پمپ ضد اسید Vigor جهت انتقال سیالات گران قیمت
 • پمپ ضد اسید Vigor جهت انتقال آب صابون
 • پمپ ضد اسید Vigor جهت انتقال آب نمک
 • پمپ ضد اسید Vigor جهت انتقال مواد سمی
 • پمپ ضد اسید Vigor جهت انتقال سیالات شیمیایی مرگ بار
 • پمپ ضد اسید Vigor جهت انتقال مواد اشتعال زا
 • پمپ ضد اسید Vigor جهت انتقال رنگ
 • پمپ ضد اسید Vigor جهت تصفیه آب

تعمیر پمپ مگنتی Vigor

گیربکس حلزونی موتوواریوپمپ مگنتی Vigor اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ مگنتی Vigor ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ مگنتی را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

پمپ مگنتی ضد اسید پمپ ضد اسید پمپ اسید پلیمری Vigor پمپ مگنتی Vigor پمپ ضد اسید ویگور قیمت پمپ مگنتی فروش پمپ مگنتی پمپ مگنتی چیست پمپ پلیمری
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی