بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : پمپ طبقاتی

پمپ طبقاتی E-Tech | پمپ طبقاتی عمودی | آتورصنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

کمپانی E-Tech | پمپ طبقاتی E-Tech

کمپانی E-Tech ، فعالیت خود را در سال 1977 به عنوان یک فروشنده استیل آغاز نمود و در سال 2000 ، با طراحی و تولید پمپ هایی از جنس استیل پا به این عرصه نهاد . رفته رفته با کسب تجارب بیشتر ، تنوع در محصولات E-Tech افزایش یافت و این کمپانی به تولید پمپ هایی از جمله پمپ های طبقاتی ، پمپ های شناور و طراحی مجدد آنها متناسب با نیازهای بازار پرداخت. امروزه کمپانی E-Tech به عنوان یک تولید کننده جهانی موفق به دستیابی به بازرهای کشورهای مختلف شده و به خاطر رعایت اصول تولید و استانداردهای مربوطه مورد تایید مصرف کنندگان قرار گرفته است. 

پمپ طبقاتی E-Tech / پمپ طبقاتی چیست / کاتالوگ پمپ طبقاتی

انواع محصولات E-Tech عبارتند از :

انواع پمپ طبقاتی E-Tech

پمپ طبقاتی E-Tech | سری EV

پمپ طبقاتی E-Tech سری EV/ کاتالوگ پمپ طبقاتیپمپ طبقاتی E-Tech سری EV از گروه پمپ های عمودی است که دبی با ماکزیمم 120 مترمکعب بر ساعت ایجاد می کند. توان موتور این سری از 0.37 تا 45 کیلو وات بوده و برای سیالاتی با دمای 15- تا 120 درجه سانتیگراد کاربرد دارد. پمپ طبقاتی E-Tech سری EV در مدل های مختلف از جمله EV3, EV1 ، EV6,... تولید می شود. پمپ های طبقاتی E-Tech جهت آبیاری ، انتقال مایعات بدون ذرات معلق ، بوستر پمپ های آتش نشانی ، دیگ بخار و ... کاربرد دارد. از ویژگی پمپ طبقاتی E-Tech سری EV نصب و نگهداری آسان ، هزینه ی پایین نگهداری ، کم مصرف بودن و مقاومت در برابر خوردگی می باشد.

سایر اطلاعات پمپ طبقاتی E-Tech ، کاتالوگ پمپ طبقاتی E-Tech و لیست قیمت محصولات E-Tech را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. آتورصنعت عرضه کننده پمپ طبقاتی E-Tech

حداکثر فشار کاری : 32 بار                         

حداکثر آبدهی : 120 مترمکعب بر ساعت

توان موتور : 0.37 تا 45 کیلو وات           

جنس بدنه : استیل                   

محدوده دما : 15- تا 120 درجه سانتیگراد

جنس شافت : استیل                              

جنس پروانه : استیل

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ طبقاتی E-Tech مراجعه نمایید.

E-tech multi stage chart
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ طبقاتی E-Tech مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ طبقاتی E-Tech

بازدید کننده گرامی از آنجا که قیمت پمپ طبقاتی E-Tech سری EV در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان می باشد ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ طبقاتی E-Tech با ما تماس بگیرید.

پمپ طبقاتی E-Tech | سری EHپمپ طبقاتی E-Tech سری EH/ کاتالوگ پمپ طبقاتی E-Tech سری EH

پمپ طبقاتی E-Tech سری EH با کلاس حفاظتی IP55 از جمله پمپ های طبقاتی افقیست که با دبی 29 متر مکعب بر ساعت تولید می شود. حداکثر فشار پمپ طبقاتی E-Tech ده (10) بار و محدوده ی دمای مایع که پمپ در آن کاربرد دارد 15- تا 100 درجه سانتیگراد می باشد. قطر ورودی این سری 1 و 1/4 تا 2 اینچ و قطر خروجی آن 1 تا 1 و 1/2 اینچ است.

پمپ طبقاتی E-Tech قابلیت انتقال مایعات دارای ذرات خارجی با غلظت 50 گرم در متر مکعب با حداکثر قطر 2 میلیمتر را دارد. تامین فشار سیستم های آبرسانی ، دیگ بخار ، آب شیرین کن های صنعتی و بوستر پمپ های آتش نشانی از موارد استفاده ی پمپ طبقاتی E-Tech سری EH می باشد. نصب آسان ، هزینه ی پایین نگهداری ، طول عمر بالا از جمله ویژگی پمپ طبقاتی E-Tech می باشد.

سایر اطلاعات پمپ طبقاتی E-Tech ، کاتالوگ پمپ طبقاتی E-Tech و لیست قیمت محصولات E-Tech را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. آتورصنعت عرضه کننده پمپ طبقاتی E-Tech

حداکثر فشار کاری : 10 بار
 
حداکثر آبدهی : 29 متر مکعب بر ساعت
 
توان موتور : 0.33 تا 5.5 کیلو وات
 
کلاس حفاظتی : IP55
 
قطر ورودی : 1 و 1/4 تا 2 اینچ
 
قطر خروجی : 1 تا 1و1/2 اینچ
 
جنس بدنه : استیل
 
جنس پروانه : استیل
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ طبقاتی E-Tec مراجعه نمایید.
منحنی پمپ طبقاتی E-Tech سری EH
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ طبقاتی E-Tech مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ طبقاتی E-Tech

بازدید کننده گرامی از آنجا که قیمت پمپ طبقاتی E-Tech سری EH در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت دریافت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ طبقاتی E-Tech با ما تماس بگیرید.

در این زمینه بیشتر بدانید :

E-Tech را بهتر بشناسیم

پمپ طبقاتی گراندفوس

پمپ طبقاتی لوارا

پمپ طبقاتی ابارا

پمپ طبقاتی پمپیران


پمپ طبقاتی چیست

پمپ طبقاتی چیست - نحوه عملکرد پمپ طبقاتیپمپ های طبقاتی از دسته پمپ های سانتریفیوژ می باشند که بصورت افقی یـا عمودی موجود هستند. ایـن پمپ ها از جنس استیل یـا چدن ساخته می شوند و کاربردهای متنوع و فراوانی دارند. بـه جهت پمپـاژ آب بـا هد 350 متر لازم است پروانه پمپ یک طبقه (سانتریفیوژ تک پروانه) بـا دور 7500RPM دوران نمـاید و قطر آن بسیار بزرگ باشد ، از همین رو اگر به جای یک طبقه از چند طبقه استفاده شود علاوه بر امکان کاهش دور می توان قطر پروانه ها را کاهش داد.  

 در پمپ های طبقاتی تعدادی پروانه و دیفیوزر بصورت سری روی محور قرار گرفته بـه نحوی که سیال از خروجی پروانه اول وارد ورودی پروانه دوم می شود و با این عمل به فشارهای بالاتری می توان دست پیدا نمود. با توجه به موارد ذکر شده، فشار کلی پمپ های طبقاتی برابر با حاصل جمع فشارهای هر طبقه است. پمپ های طبقـاتی یک واحد حجم مشخص سیـال را بـا توان مصرفی کمتر نسبت بـه الکتروپمپ هـای تک پـروانه بـه ارتفاع لازم می رساند. لازم بذکر است کـه پمپ های طبقاتی عمودی به نسبت پمپ های طبقاتی افقی در شرایط یکسان هد و دبی ، فضای کمتری اشغال نموده و استهلاک آنها کمتر و صدای کمتری نیز تولید می نمایند.


کاربرد پمپ طبقاتی E-Tech 

 پمپ طبقاتی E-Tech دارای کاربرد های گسترده ای می باشد که برخی از آن ها عبارتند از :

  • پمپ طبقاتی E-Tech جهت سیستم های آب شیرین کن
  • پمپ طبقاتی E-Tech جهت بوستر پمپ های آبرسانی
  • پمپ طبقاتی E-Tech جهت آبرسانی به بویلر ها
  • پمپ طبقاتی E-Tech جهت سیستم های تهویه مطبوع
  • پمپ طبقاتی E-Tech جهت آب نما ها و فواره ها

قطعات پمپ طبقاتی E-Tech 

برخی قطعات پمپ طبقاتی E-Tech به مرور زمان دچار استهلاک شده و نیاز به تعویض دارند ، که می توان از این قطعات به پروانه ها و مکانیکال سیل آن اشاره کرد. اما متاسفانه دسترسی به این قطعات به دلیل کمبود در بازار به راحتی امکان پذیر نیست. شرکت آتور صنعت در راستای تکمیل تعهدات خود به مشتریان ، آماده خدمت رسانی در تامین انواع قطعات پمپ طبقاتی E-Tech می باشد.با ما تماس بگیرید.


تعمیر پمپ طبقاتی E-Tech

تعمیر پمپ سیرکولاتور | تعمیر پمپ آب گرم پمپ طبقاتی E-Tech اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ طبقاتی E-Tech ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ طبقاتی E-Tech را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ،  شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

پمپ طبقاتی E-Tech کاتالوگ پمپ طبقاتی E-Tech قیمت پمپ طبقاتی E-Tech پمپ طبقاتی عمودی فروش پمپ طبقاتی پمپ طبقاتی چیست تعمیر پمپ طبقاتی
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی