بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : پمپ پمپ لجن کش

پمپ لجن کش لوارا | پمپ لجن کش چیست | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

پمپ لجن کش لوارا

پمپ لجن کش لوارا یکی از محصولات کمپانی معتبر لوارا ( Lowara ) می باشد که در سال 1986 در ایتالیا تاسیس شد. این برند هم اکنون یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده الکتروپمپ در سراسر جهان می باشد که محصولاتی با استاندارد های روز دنیا را در چرخه تولید دارد. پمپ هاي لوارا از جنس فولاد ضد زنگ ساخته شده كه از آلوده شدن آب جلوگيری مي كند. با استفاده از تكنيك جوش ليزری مقاومت مطلوبی در برابر مواد شيميايی خورنده ايجاد می شود. سيستم های پيشرفته تنظيم و كنترل در پمپ ها ، ايمنی و به صرفه بودن استفاده از نیروی آب را به ارمغان مي آورد.

پمپ لوارا - کاتالوگ پمپ لوارا- قیمت پمپ لوارا- نمایندگی پمپ لوارااصفهان

عمده محصولات لوارا عبارتند از :

 • انواع پمپ های خانگی و مصارف عمومی لوارا مانند مدل های P - PSA - PAB
 • انواع پمپ های چدنی سانتریفیوژ لوارا مانند مدل های FH - eNSH
 • انواع پمپ های استیل لوارا مانند مدل های CO - CEA - CA - eSH - HM - HMS
 • انواع پمپ های خطی لوارا مانند مدل های eLNE - eLNT
 • انواع پمپ های مستغرق لوارا مانند مدل های DOC - DIWA - DN - DOMO - 1300 - DL - GL
 • انواع مدل های شناور لوارا eGS - SCUBA - Z6 - Z8
 • انواع پمپ های خودمکش لوارا مانند مدل های SP - BG
 • انواع پمپ های طبقاتی لوارا مانند مدل های SV - HM - VM - SVI  
 • انواع بوستر پمپ های لوارا ( Lowara ) 

انواع پمپ لجن کش لوارا | LOWARA

پمپ لجن کش لوارا | سری DL

پمپ لجن کش لوارا | سری DL

پمپ لجن کش لوارا سری DL از سری پمپ های مستغرق لوارا می باشد که برای تخلیه فاضلاب های صنعتی و خانگی کاربرد دارد. این سری از پمپ لجن کش لوارا  بدنه ای چدنی و پروانه ای از جنس استیل یا چدن دارد و در سایز های 2 اینچ تا 3 اینچ تولید می شود. پمپ لجن کش لوارا سری DL دارای الکتروموتور با کلاس حفاظتی IP68 از 0.6 تا 4 کیلو وات می باشد. حداکثر ارتفاعی که این سری می تواند پمپاژ کند 21 متر و حداکثر آبدهی آن 120 متر مکعب بر ساعت است. از ویژگی های پمپ لجن کش لوارا می توان به کیفیت بالای ساخت ، راندمان بالا ، استفاده از بهترین متریال ، کارکرد روان و بدون صدا و ... اشاره کرد. از پمپ لجن کش لوارا در تخلیه فاضلاب در کارخانه ها ، سیستم های تخلیه در واحد های تصفیه فاضلاب شهری ، ایستگاه های فاضلاب در محله های مسکونی ، استخر گاز متان و آبیاری زمین ها استفاده می شود.

سایر اطلاعات پمپ لجن کش لوارا ، کاتالوگ پمپ لجن کش لوارا و لیست قیمت محصولات لوارا را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ لجن کش لوارا

حداکثر ارتفاع : 21 متر                

دهانه خروجی : 2 - 2 و 1/2  - 3 اینچ             

حداکثر آبدهی : 120 متر مکعب بر ساعت

حداکثر قطر ذرات جامد : تا 65 میلیمتر

کلاس حفاظتی : IP 68                        

توان موتور : 0.6 تا 4 کیلووات 

جنس بدنه : چدن

حداکثر دمای سیال : 50 درجه سانتیگراد

جنس پروانه : چدن یا استیل 

فلوتر : ندارد

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ لجن کش لوارا مراجعه نمایید.

 
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ لجن کش لوارا مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ لجن کش لوارا

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ لجن کش لوارا در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ لجن کش لوارا با ما تماس بگیرید.


پمپ لجن کش لوارا | سری DOMO

پمپ لجن کش لوارا | سری DOMO

پمپ لجن کش لوارا سری DOMO از دسته پمپ های مستغرق استیل است که جهت تخلیه زیرزمین ها ، مخازن و چاه های منازل کاربرد دارد. سری DOMO پمپ لجن کش لوارا بدنه و پروانه ای از جنس استیل دارد که تا 15 متر ارتفاع را پمپاژ می کند. این سری از پمپ لجن کش لوارا در دو مدل سه فاز و تکفاز و با دهانه های خروجی 1و1/2 و 2 اینچ عرضه می شود. از ویژگی های پمپ لجن کش لوارا می توان به کیفیت بالای ساخت ، راندمان بالا ، استفاده از بهترین متریال ، کارکرد روان و بدون صدا و ... اشاره کرد. از پمپ لجن کش لوارا در تخلیه فاضلاب در کارخانه ها ، سیستم های تخلیه در واحد های تصفیه فاضلاب شهری ، ایستگاه های فاضلاب در محله های مسکونی ، استخر گاز متان و آبیاری زمین ها استفاده می شود.

سایر اطلاعات پمپ لجن کش لوارا ، کاتالوگ پمپ لجن کش لوارا و لیست قیمت محصولات لوارا را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ لجن کش لوارا

حداکثر ارتفاع : 15 متر                

دهانه خروجی : 2 - 1و1/2 اینچ             

حداکثر آبدهی : 40 متر مکعب بر ساعت

حداکثر قطر ذرات جامد : 50 میلیمتر

کلاس حفاظتی : IP 68                        

توان موتور : 0.55 تا 1.5 کیلووات 

جنس بدنه : استیل 304

جنس پروانه : استیل 304 یا فایبر گلاس

حداکثر دمای سیال : 35 درجه سانتیگراد

فلوتر : دارد

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ لجن کش لوارا سری DOMO مراجعه نمایید.

 
لجن کش لوارا سری DOMO
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ لجن کش لوارا سری DOMO مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ لجن کش لوارا

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ لجن کش لوارا سری DOMO در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ لجن کش لوارا سری DOMO  با ما تماس بگیرید.


در این زمینه بیشتر بدانید :

لوارا را بهتر بشناسیم

پمپ لجن کش لیو

پمپ لجن کش ابارا

پمپ لجن کش پنتاکس


پمپ لجن کش چیست

پمپ لجن کش مکانیزمی همانند پمپ های کف کش دارد و در رده پمپ های سانتریفیوژ مستغرق قرار می گیرد. پمپ لجن کش با قرار گرفتن در محلی که سیالات لجن دار قرار دارند ، آن ها را پمپاژ می کند. پمپ لجن کش جهت انتقال انواع فاضلاب های صنعتی و خانگی ، لجن  ، سیالات همراه با ذرات و ... مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ لجن کش دارای الکتروموتوری با کلاس حفاظتی بالا (IP68) می باشد که بسته به غلظت سیال از 750 تا 3000 دور متغیر است. به گونه ای که برای پمپاژ سیالات رقیق به دور بالا و برای پمپاژ سیالات غلیظ تر ، به دور پایین تر نیاز است. پمپ لجن کش از جهت ولتاژی به دو دسته پمپ لجن کش سه فاز و پمپ لجن کش تک فاز طبقه بندی می شود.


انواع پمپ لجن کش عبارتند از :

 1. پمپ لجن کش استیل
 2. پمپ لجن کش خرد کن دار
 3. پمپ لجن کش ضد انفجار
 4. پمپ لجن کش پنوماتیک

پمپ لجن کش استیل

پمپ لجن کش استیل برای انتقال سیالات اسیدی و خورنده استفاده می شود . این لجن کش ها با بدنه و پروانه ای از جنس استیل 316 یا استیل 304 در مدل های گوناگون تولید می گردد.

پمپ لجن کش خرد کن دار

پمپ لجن کش خردکن دار نوعی از پمپ لجن کش است که قابلیت پمپاژ سیالات دارای الیاف بلند ، پارچه ، لاستیک و پلاستیک را بدون انسداد مجاری پمپ دارد . در قسمت ورودی این نوع از پمپ لجن کش ، تیغه های برنده ای برای خرد و تکه تکه کردن پلاستیک ، پارچه ، چوب و ... وجود دارد.

پمپ لجن کش ضد انفجار و پمپ لجن کش پنوماتیک

این مدل ها بیشتر برای پمپاژ سیالات قابل اشتعال و انفجار در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی کاربرد دارد.


اجزای تشکیل دهنده پمپ لجن کش

عمده پمپ های لجن کش از اجزای زیر تشکیل شده اند :

پمپ لجن کش چیست


انتخاب پمپ لجن کش

برای انتخاب پمپ لجن کش عوامل متعددی وجود دارند که باید آن ها را در نظر گرفت که به بررسی مهم ترین موارد از این عوامل می پردازیم :

ارتفاع

انتخاب پمپ کف کشارتفاع از کف ترین جایی که پمپ لجن کش در آن می نشیند تا بالاترین نقطه ای که سیال را آنجا میریزد مهم ترین عامل در انتخاب پمپ لجن کش است. نکته ای که باید در این عامل در نظر داشت این است که ارتفاع یا هد نامی هر لجن کش آن ارتفاعی است که در آبدهی « صفر » می زند. یعنی در شرایط معمول ارتفاعی کمتر از آنچه بر روی لجن کش ها درج شده است خروجی دارد. لذا بهتر است لجن کش انتخابی چندین متر بالاتر از آنچه نیاز داریم انتخاب شود. برای مثال اگر ارتفاع مورد نیازمان 38 متر است بهتر است لجن کش انتخابی بین 45 تا 50 متر ارتفاع بزند.

قطر خروجی

انتخاب پمپ کف کشقطر لوله خروجی نیز عاملی بسیار مهم است چرا که به صورت مستقیم به آبدهی پمپ لجن کش مرتبط است. باید با توجه به حجم آب موجود و همچنین زمان مورد نیاز جهت تخلیه آب ، قطر لوله و به تبع آن قطر خروجی لجن کش را انتخاب کرد. قطر های معمول در خروجی لجن کش ها 1 , 1و1/4 , 1و1/2 , 2 , 2 و1/2 , 3 , 4 , 6 , 8 , 12 و ... می باشد که بسته به حجم آب موجود و نوع کاربرد مورد استفاده قرار می گیرد. نکته حائز اهمیت درباره قطر خروجی لجن کش این است که نباید در خروجی آن به طور مستقیم تبدیل زد و سایز آن را تغییر داد. چرا که این امر سبب فشار به موتور و در نهایت سوختن آن می شود. بهتر است اگر مجبور به تغییر خروجی لجن کش شدیم ، ابتدا به اندازه حدودا 1.5 متر با سایز اصلی خود لجن کش لوله گذاری شود و از آنجا به بعد تغییر قطر انجام پذیرد. ارتفاع با میزان آبدهی رابطه معکوس دارد.

برق

انتخاب پمپ کف کشلجن کش ها معمولا از برق AC تغذیه می کنند و بسته به توان موتور مورد نیاز لجن کش ( که معمولا در سایز های بزرگ توان های بالایی نیاز دارند ) از برق سه فاز یا تک فاز استفاده می کنند. لجن کش سه فاز و لجن کش تکفاز در ایران بیشترین مصرف را دارند.

 

سیستم قطع کننده

انتخاب پمپ کف کشبه طور کلی می توان لجن کش ها را به گونه ای تنظیم کرد که پس از انتقال حجم مشخصی از آب به طور خودکار لجن کش متوقف شود. برای این کار میتوان از تابلو برقی برنامه ریزی شده استفاده کرد. اما در حالت ساده تر می توان از قطع کن های برقی که در اصطلاح به آن ها شناور و یا فلوتر گفته می شود بهره برد. فلوتر ها در سایز های محدودی بر روی لجن کش ها آپارات می شوند و مکانیزم عملکرد آن ها به گونه ایست که پس از اینکه سطح آب تا حد مشخصی پایین آمد به طور خودکار لجن کش را خاموش می کند. در مکان هایی که حجم آب محدود است و امکان دارد پس از مدتی آب تمام شود و لجن کش با کارکرد خشک بسوزد بهتر است از لجن کش های فلوتر دار استفاده کرد. لجن کش ها معمولا به صورت ساده و یا فلوتردار تولید می شوند که می توان لجن کش های ساده را نیز فلوتر دار کرد.


کاربرد پمپ لجن کش

از کاربرد های پمپ لجن کش می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • پمپ لجن کش لوارا جهت صنایع چوب و کاغذ
 • پمپ لجن کش لوارا جهت صنایع چرم سازی
 • پمپ لجن کش لوارا جهت مزارع پرورش ماهی و میگو
 • پمپ لجن کش لوارا جهت انتقال آب
 • پمپ لجن کش لوارا جهت کشتارگاه ها
 • پمپ لجن کش لوارا جهت صنایع ساختمانی
 • پمپ لجن کش لوارا جهت نیروگاه ها ، پمپاژ دوغاب و مواد ساختمانی رقیق
 • پمپ لجن کش لوارا جهت آبیاری باغها و گلخانه ها
 • پمپ لجن کش لوارا جهت انتقال آب های کثیف
 • پمپ لجن کش لوارا جهت تخلیه پس آبهای باران
 • پمپ لجن کش لوارا جهت انتقال لجن فعال فاضلاب
 • پمپ لجن کش لوارا جهت انتقال لجن پسابهای صنعتی مخلوط
 • پمپ لجن کش لوارا جهت انتقال فاضلاب خاص با الياف بلند
 • پمپ لجن کش لوارا جهت انتقال فاضلاب صنعت
 • پمپ لجن کش لوارا جهت انتقال انواع فاضلاب خام
 • پمپ لجن کش لوارا جهت لایروبی استخرها ، مخازن و چاه ها

تعمیر پمپ لجن کش لوارا 

تعمیر پمپ لجن کشپمپ لجن کش لوارا اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ لجن کش لوارا  ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ لجن کش را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

لجن کش قوی لجن کش قیمت پمپ لجن کش استخر پمپ لجن کش 2 اینچ لجن کش تمام استیل لجن کش چاه لجن کش چینی لجن کش چیست پمپ لجن کش خردکن دار Lowara
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی