بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : سایر تجهیزات پمپ وکیوم

پمپ وکیوم روغنی JB | پمپ وکیوم چیست | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

پمپ وکیوم JB 

کمپانی JB در سال 1967 در آمریکا تاسیس شد و در طول 5 دهه فعالیت خود ، توانست جایگاه خوبی در بین مصرف کنندگان پمپ وکیوم روغنی در سراسر دنیا به دست آورد. استانداردهای بالای کمپانی JB در تولید پمپ وکیوم روغنی JB و مطابقت این محصولات با نیاز های روز دنیا ، منجر به کسب جوایز مختلفی توسط این واحد صنعتی شد. امروزه پمپ های وکیوم روغنی JB نقش بسزایی در صنعت تهویه و یخچال سازی ایفا میکنند.

پمپ وکیوم JB

محصولات JB عبارتند از :

انواع پمپ وکیوم JB 

پمپ وکیوم  روغنی JB | سری Platinum

پمپ وکیوم JBپمپ وکیوم JB با بهره بردن از استاندارد های جهانی توانسته در زمره ی با کیفیت ترین نوع پمپ های وکیوم روغنی به خصوص در زمینه تخلیه گاز ، قرار گیرد. به همین دلیل پمپ های JB کاربرد وسیعی در تولید سیستم های سرمایشی و تهویه ایفا می کنند. حداکثر خلاء این پمپ 12 متر مکعب بر ساعت می باشد. از ویژگی های پمپ وکیوم روغنی JB می توان به مواردی چون ساختار دو مرحله ای و استفاده از فناوری های پیشرفته جهت حداقل سازی میزان نشتی و قابلیت تعمیر اجزا اشاره کرد. از این محصولات در صنایع چوب ، بسته بندی ، نفت و گاز ، انتقال مواد و ... استفاده می شود.

سایر اطلاعات پمپ وکیوم روغنی JB ، کاتالوگ پمپ وکیوم روغنی JB و لیست قیمت محصولات JB را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. آتور صنعت عرضه کننده پمپ وکیوم روغنی JB.

پمپ وکیوم JB
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ وکیوم روغنی JB مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ وکیوم JB

بازدید کننده ی گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ وکیوم روغنی JB در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ وکیوم JB با ما تماس بگیرید

در این زمینه بیشتر بدانید :

JB را بهتر بشناسیم

پمپ وکیوم بوش

پمپ وکیوم کیان پارس

پمپ وکیوم Woosung

پمپ وکیوم Edward


پمپ وکیوم چیست

پمپ وکیوم امـروزه سیستم هـای وکیـوم در صنـایع مختلف کـاربرد زیـادی پیدا کـرده اند. صنـایع مـواد غذایی ، ضدعفونی محصولات کشـاورزی ، تولید مواد شیمیـایی ، تعمیر سیستم هـای سرد کننده ، تعویض روغن اتومبیل ، بـازرسی جوش ، سـاخت کامپوزیت ، تولید بدنه های فلزی ، مصارف آزمایشگاهی و ... با وکیوم سر و کار دارند. به فشارهای پایین تر از فشار اتمسفر هوا حالت خلاء گفته می شود. این کار را پمپ های وکیوم انجام می دهند. حوزه عملکرد سیستم های وکیوم مابین فشار اتمسفر و صفر مطلق است. خلاء بسته به فشار گاز به چهار دسته تقسیم می شود: خلاء کم : از فشار اتمسفر تا 1 میلی بار ، خلاء متوسط : از 1 تا 10 میلی بار ، خلاء زیاد : از 10 تا 100 میلی بار ، خلاء خیلی زیاد : از 100 تا 1000 میلی بار با توجه به دسته بندی فوق جهت خلاء های مختلف از پمپ های رینگ آبی ، روغنی و خشک استفاده می شود.


انواع پمپ وکیوم

پمپ وکیوم آبی

پمپ وکیوم چیستپمپ وکیوم آبی به دلیل کاربرد های بسیار زیادی که در صنایع گوناگون دارد ، محبوب ترین نوع از انواع پمپ های وکیوم شناخته می شود. مکانیزم عملکرد پمپ وکیوم آبی به این صورت است که حرکت دورانی و خارج از مرکز پروانه حول محور پمپ وکیوم در داخل سیلندر محتوی آب سبب تشکیل رینگ آب می گردد. در جهت دوران با ورود و خروج مداوم پره ها در داخل آب ، حجم بسته فضای بین دو سرسیلندر ، هر دو پره و جداره داخلی رینگ آب در یکطرف افزایش می یابد و عمل مکش صورت می گیرد و در طرف دیگر کاهش یافته و عمل تراکم انجام می پذیرد. عمل خنک کردن در این مدل از پمپ وکیوم بوسیله آب انجام می گیرد که سبب می شود تا فشار 33 میلیمتر جیوه مکش داشته باشد.

شرایط بهینه برای پمپ وکیوم دمای گاز یا هوای ورودی 20°C ، فشار محیط 760mmhg و دمـای آب ورودی به پمپ 15°C یا کمتر می باشد.

پمپ وکیوم روغنی

پمپ وکیوم روغنیطبق تعریفی که از پمپ های وکیوم داشتیم این پمپ ها وظیفه ایجاد خلاء را بر عهده دارند. یکی دیگر از انواع پمپ های خلاء یا پمپ وکیوم ، پمپ وکیوم روغنی می باشد که از روغن به عنوان سیال خنک کار در گردش استفاده می کند. ساختار و عملکرد این پمپ به گونه ای است که به صورت چرخشی ، نیروی گریز از مرکز و حرکت دورانی روتاری ، در پمپ ایجاد وکیوم و خلاء میکند. پمپ وکیوم روغنی با پمپ وکیوم آبی تفاوت هایی دارد که از آن ها می توان به میزان خلاء ، میزان مصرف انرژی و ... اشاره کرد. به طور کلی از پمپ وکیوم روغنی بیشتر جهت صنایع متوسط و برای فرایند هایی که نیاز به حجم خلاء زیادی ندارند مانند طلاسازی ها ، چیلر های جذبی یا کمپرسی ، صنایع پزشکی ، صنایع لاستیک سازی و ... استفاده می شود. از ویژگی های پمپ وکیوم روغنی می توان به صدای کم ، مصرف انرژی پایین ، اشغال حجم فضای کم و ... اشاره کرد.

پمپ وکیوم خشک

پمپ وکیوم خشکاین نوع از پمپ های وکیوم دارای تیغه های کربنی هستند که بدون روغن کار می کنند و عمر بالایی دارند. پمپ وکیوم خشک حداکثر تا 500 متر مکعب ساخته می شود و حداکثر خلاء این پمپ 80 میلی بار می باشد. پمپ وکیوم خشک در صورت کار مداوم نیاز به تعویض تیغه ها بعد از یکسال دارد. در این نوع پمپ هوای ورودی نقش خنک کننده را نیز بر عهده دارد. از پمپ وکیوم خشک بیشتر در صنایع چاپ ، بسته بندی ، چوب و ... استفاده می شود.

میزان قدرت خلاء نهایی این نوع پمپ نسبت به پمپ وکیوم روغنی کمتر است.


کاربرد پمپ وکیوم JB

پمپ وکیوم بسته به نوع آن کاربرد های بسیاری دارد که در ذیل تعدادی از آن ها ذکر شده است :

 • پمپ وکیوم JB جهت صنایع بسته بندی
 • پمپ وکیوم JB جهت صنایع غذایی
 • پمپ وکیوم JB جهت صنایع چوب
 • پمپ وکیوم JB جهت صنایع نفت و گاز
 • پمپ وکیوم JB جهت صنایع قند و شکر
 • پمپ وکیوم JB جهت صنایع فولاد
 • پمپ وکیوم JB جهت صنایع کشاورزی
 • پمپ وکیوم JB جهت صنایع کاغذ سازی
 • پمپ وکیوم JB جهت صنایع فیلتر سازی
 • پمپ وکیوم JB جهت جا به جایی قطعات
 • پمپ وکیوم JB جهت بازرسی جوش
 • پمپ وکیوم JB جهت فرمینگ قطعات فلزی
 • پمپ وکیوم JB جهت شیر دوشی
 • پمپ وکیوم JB جهت انتقال مواد
 • پمپ وکیوم JB جهت  تخلیه مبرد سیستم های سرمایش
 •  پمپ وکیوم JB جهت تخلیه هوای داخل لاستیک در صنایع لاستیک سازی

تعمیر پمپ وکیوم JB

تعمیر پمپ وکیومپمپ وکیوم JB اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ وکیوم JB​​​​ پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیر کار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ وکیوم را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

پمپ خلاء JB پمپ JB پمپ وکیوم JB پمپ وکیوم روغنی JB نمایندگی پمپ JB
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی