بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : سایر تجهیزات پمپ وکیوم

پمپ وکیوم Becker | کاتالوگ پمپ وکیوم Becker | آتورصنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

پمپ وکیوم Becker

کمپانی Becker در سال 1983 در انگلستان به منظور رفع نیاز های مشتریان و کاهش واردات این محصول ، از کمپانی مادر در آلمان ، تاسیس شد. این کمپانی با استفاده از کادری مجرب و بکارگیری تکنولوژی خلاء و پنوماتیک به تولید محصولات مختلف از جمله انواع پمپ خلاء ، کمپرسورها ، لوازم جانبی و تجهیزات می پردازد. کمپانی Becker خدماتی از جمله تعمیر ، سرویس و پشتیبانی محصولات را نیز ارائه می دهد. شرکت Becker ، امروزه به عنوان یک عرضه کننده ی شناخته شده ، محصولات خود را به اقصی نقاط جهان ارسال می کند ، به همین منظور تمام  تولیدات خود را بر اساس استانداردهای جهانی و مطابق با نیاز های روز طراحی و تولید می نماید.   

کمپانی Becker ، پمپ خلاء Becker، وکیوم پمپ

عمده محصولات Becker عبارتند از : 

 • پمپ وکیوم خشک Becker 

 • پمپ وکیوم روغنی Becker

 • پمپ وکیوم  رادیال Becker

 • سایدچنل تک مرحله ای Becker

 • ساید چنل دو مرحله ای Becker

 • لوازم جانبی و تجهیزات Becker 

انواع پمپ وکیوم Becker

پمپ وکیوم روغنی Becker

Becker oil vacuum pump/oil vacuum pump catalog

پمپ وکیوم روغنی Becker در سری های مختلفی تولید می شود ، که به طور کل در دو دسته با رنج دبی 4 تا 240 مترمکعب بر ساعت و 244 تا 732 مترمکعب بر ساعت جای می گیرد. پمپ وکیوم روغنی Becker با توان 0.1 تا 18.5 کیلووات تولید می شود. این پمپ ها دارای سیستم خنک کننده ای می باشند که به آنها اجازه می دهد تا در محیط هایی با دمای بالا کار کرده و یا گازهایی با رنج دمایی زیاد را تخلیه کنند. پمپ های Becker جهت انتقال مواد ، فرمینگ قطعات ، صنایع چوب و بسته بندی و ... کاربرد دارند. از ویژگی های پمپ وکیوم روغنی Becker صدای کم ، نصب آسان ، میزان لرزش پایین و مرغوبیت آن می باشد.

سایر اطلاعات پمپ وکیوم روغنی Becker ، کاتالوگ پمپ وکیوم روغنی Becker و لیست قیمت محصولات Becker را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. آتور صنعت عرضه کننده پمپ وکیوم روغنی Becker 


پمپ وکیوم روغنی Becker | کاتالوگ پمپ وکیوم روغنی beckerپمپ وکیوم روغنی becker | کاتالوگ پمپ وکیوم روغنی becker
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ وکیوم روغنی Becker مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ وکیوم Becker

بازدیدکننده گرامی ، از آنجا که قیمت پمپ وکیوم روغنی Becker در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان می باشد ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ وکیوم روغنی Becker با ما تماس بگیرید.

در این زمینه بیشتر بدانید :

Becker را بهتر بشناسیم

پمپ وکیوم بوش

پمپ وکیوم کیان پارس

پمپ وکیوم Woosung

پمپ وکیوم Edward


پمپ وکیوم چیست

پمپ وکیوم امـروزه سیستم هـای وکیـوم در صنـایع مختلف کـاربرد زیـادی پیدا کـرده اند. صنـایع مـواد غذایی ، ضدعفونی محصولات کشـاورزی ، تولید مواد شیمیـایی ، تعمیر سیستم هـای سرد کننده ، تعویض روغن اتومبیل ، بـازرسی جوش ، سـاخت کامپوزیت ، تولید بدنه های فلزی ، مصارف آزمایشگاهی و ... با وکیوم سر و کار دارند. به فشارهای پایین تر از فشار اتمسفر هوا حالت خلاء گفته می شود. این کار را پمپ های وکیوم انجام می دهند. حوزه عملکرد سیستم های وکیوم مابین فشار اتمسفر و صفر مطلق است. خلاء بسته به فشار گاز به چهار دسته تقسیم می شود: خلاء کم : از فشار اتمسفر تا 1 میلی بار ، خلاء متوسط : از 1 تا 10 میلی بار ، خلاء زیاد : از 10 تا 100 میلی بار ، خلاء خیلی زیاد : از 100 تا 1000 میلی بار با توجه به دسته بندی فوق جهت خلاء های مختلف از پمپ های رینگ آبی ، روغنی و خشک استفاده می شود.


انواع پمپ وکیوم

پمپ وکیوم آبی

پمپ وکیوم چیستپمپ وکیوم آبی به دلیل کاربرد های بسیار زیادی که در صنایع گوناگون دارد ، محبوب ترین نوع از انواع پمپ های وکیوم شناخته می شود. مکانیزم عملکرد پمپ وکیوم آبی به این صورت است که حرکت دورانی و خارج از مرکز پروانه حول محور پمپ وکیوم در داخل سیلندر محتوی آب سبب تشکیل رینگ آب می گردد. در جهت دوران با ورود و خروج مداوم پره ها در داخل آب ، حجم بسته فضای بین دو سرسیلندر ، هر دو پره و جداره داخلی رینگ آب در یکطرف افزایش می یابد و عمل مکش صورت می گیرد و در طرف دیگر کاهش یافته و عمل تراکم انجام می پذیرد. عمل خنک کردن در این مدل از پمپ وکیوم بوسیله آب انجام می گیرد که سبب می شود تا فشار 33 میلیمتر جیوه مکش داشته باشد.

شرایط بهینه برای پمپ وکیوم دمای گاز یا هوای ورودی 20°C ، فشار محیط 760mmhg و دمـای آب ورودی به پمپ 15°C یا کمتر می باشد.

پمپ وکیوم روغنی

پمپ وکیوم روغنیطبق تعریفی که از پمپ های وکیوم داشتیم این پمپ ها وظیفه ایجاد خلاء را بر عهده دارند. یکی دیگر از انواع پمپ های خلاء یا پمپ وکیوم ، پمپ وکیوم روغنی می باشد که از روغن به عنوان سیال خنک کار در گردش استفاده می کند. ساختار و عملکرد این پمپ به گونه ای است که به صورت چرخشی ، نیروی گریز از مرکز و حرکت دورانی روتاری ، در پمپ ایجاد وکیوم و خلاء میکند. پمپ وکیوم روغنی با پمپ وکیوم آبی تفاوت هایی دارد که از آن ها می توان به میزان خلاء ، میزان مصرف انرژی و ... اشاره کرد. به طور کلی از پمپ وکیوم روغنی بیشتر جهت صنایع متوسط و برای فرآیندهایی که نیاز به حجم خلاء زیادی ندارند مانند طلاسازی ها ، چیلر های جذبی یا کمپرسی ، صنایع پزشکی ، صنایع لاستیک سازی و ... استفاده می شود. از ویژگی های پمپ وکیوم روغنی می توان به صدای کم ، مصرف انرژی پایین ، اشغال حجم فضای کم و ... اشاره کرد.

پمپ وکیوم خشک

پمپ وکیوم خشکاین نوع از پمپ های وکیوم دارای تیغه های کربنی هستند که بدون روغن کار می کنند و عمر بالایی دارند. پمپ وکیوم خشک حداکثر تا 500 متر مکعب ساخته می شود و حداکثر خلاء این پمپ 80 میلی بار می باشد. پمپ وکیوم خشک در صورت کار مداوم ، بعد از یک سال نیاز به تعویض تیغه ها دارد. در این نوع پمپ هوای ورودی نقش خنک کننده را نیز بر عهده دارد. از پمپ وکیوم خشک بیشتر در صنایع چاپ ، بسته بندی ، چوب و ... استفاده می شود.

میزان قدرت خلاء نهایی این نوع پمپ نسبت به پمپ وکیوم روغنی کمتر است.


کاربرد پمپ وکیوم Becker

پمپ وکیوم Becker بسته به نوع آن کاربرد های بسیاری دارد که در ذیل تعدادی از آن ها ذکر شده است :

 • پمپ وکیوم Becker جهت صنایع چوب
 • پمپ وکیوم Becker جهت انتقال مواد
 • پمپ وکیوم Becker جهت صنایع فولاد
 • پمپ وکیوم Becker جهت شیر دوشی
 • پمپ وکیوم Becker جهت صنایع غذایی
 • پمپ وکیوم Becker جهت بازرسی جوش
 • پمپ وکیوم Becker جهت صنایع نفت و گاز
 • پمپ وکیوم Becker جهت صنایع کشاورزی
 • پمپ وکیوم Becker جهت صنایع قند و شکر
 • پمپ وکیوم Becker جهت صنایع بسته بندی
 • پمپ وکیوم Becker جهت صنایع کاغذ سازی
 • پمپ وکیوم Becker جهت صنایع فیلتر سازی
 • پمپ وکیوم Becker جهت جا به جایی قطعات
 • پمپ وکیوم Becker جهت فرمینگ قطعات فلزی
 • پمپ وکیوم Becker جهت  تخلیه مبرد سیستم های سرمایش 
 • پمپ وکیوم Becker جهت تخلیه هوای داخل لاستیک در صنایع لاستیک سازی

تعمیر پمپ وکیوم Becker 

تعمیر پمپ وکیومپمپ وکیوم Becker اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ وکیوم Becker ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ وکیوم Becker را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

پمپ وکیوم Becker نمایندگی پمپ وکیوم Becker قیمت پمپ وکیوم پمپ خلاء روتاری پمپ خلاء چیست خرید پمپ خلاء
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی