بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : سایر تجهیزات پمپ وکیوم

پمپ وکیوم Leybold | پمپ وکیوم آلمانی | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

پمپ وکیوم لیبولد | Leybold

کمپانی Leybold ، از پیشروان صنعت تولید پمپ وکیوم ، در سال 1850 توسط ارنست لیبولد در کلن آلمان تاسیس شد و راه را برای استفاده جوامع صنعتی از فناوری خلاء باز کرد. شرکت لیبولد در طول 165 سال فعالیت خود به تولید انواع پمپ وکیوم مطابق با استاندارد های جهانی و متناسب با نیاز مشتریان پرداخته و این برند را جزء انتخاب های نخست مصرف کننده قرار داده است. تجهیزات پیشرفته Leybold در تولید پمپ وکیوم کیفیت محصولات آن را بالا برده و موجب دریافت گواهینامه های متعدد توسط این شرکت گردیده است.

 پمپ وکیوم لیبولد

محصولات لیبولد عبارتند از : 

 • پمپ وکیوم روغنی Leybold
 • پمپ وکیوم خشک Leybold
 • سیستم های وکیوم Leybold
 • لوازم و قطعات وکیوم Leybold

انواع پمپ وکیوم Leybold

پمپ وکیوم روغنی Leybold | سری SV

پمپ وکیوم لیبولد

پمپ وکیوم روغنی Leybold برای ایجاد خلاء و قابل استفاده در تولید موتور خلاء ، تولیدات صنعتی و برنامه های تحقیقاتی می باشد. پمپ وکیوم سری SV امکان استفاده به عنوان پشتیبان سیستم خلاء را دارا بوده و جهت تخلیه گاز نیز مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ های وکیوم روغنی Leybold سری SV در مدل های تک مرحله ای و دو مرحله ای تولید می شوند. این پمپ ها با گستره ی حجم 40 تا 100 متر مکعب بر ساعت و فشار 0.5 تا 1.5 میلی بار تولید می شوند. این پمپ ها دارای ارتعاش کمی بوده و تعمیرات و نگهداری آنها آسان می باشد. از پمپ وکیوم Leybold در صنایع برای انتقال مواد ، فرمینگ قطعات و ... استفاده می کنند. 

سایر اطلاعات پمپ وکیوم روغنی لیبولد ، کاتالوگ پمپ وکیوم روغنی لیبولد و لیست قیمت محصولات لیبولد را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. آتور صنعت عرضه کننده پمپ وکیوم  روغنی لیبولد

پمپ وکیوم روغنی لیبولد

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ وکیوم لیبولد مراجعه نمایید.


پمپ وکیوم روغنی لیبولد

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ وکیوم لیبولد مراجعه نمایید.پمپ وکیوم روغنی لیبولد

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ وکیوم لیبولد مراجعه نمایید.

پمپ وکیوم لیبولد
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ وکیوم لیبولد مراجعه نمایید.
پمپ وکیوم روغنی لیبولد
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ وکیوم لیبولد مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ وکیوم روغنی لیبولد

بازدید کننده ی گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ وکیوم روغنی لیبولد ، در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ وکیوم روغنی لیبولد با ما تماس بگیرید. 

در این زمینه بیشتر بدانید :

Leybold را بهتر بشناسیم

پمپ وکیوم بوش

پمپ وکیوم کیان پارس

پمپ وکیوم Woosung

پمپ وکیوم Edwards


پمپ وکیوم چیست

پمپ وکیوم امـروزه سیستم هـای وکیـوم در صنـایع مختلف کـاربرد زیـادی پیدا کـرده اند. صنـایع مـواد غذایی ، ضدعفونی محصولات کشـاورزی ، تولید مواد شیمیـایی ، تعمیر سیستم هـای سرد کننده ، تعویض روغن اتومبیل ، بـازرسی جوش ، سـاخت کامپوزیت ، تولید بدنه های فلزی ، مصارف آزمایشگاهی و ... با وکیوم سر و کار دارند. به فشارهای پایین تر از فشار اتمسفر هوا حالت خلاء گفته می شود. این کار را پمپ های وکیوم انجام می دهند. حوزه عملکرد سیستم های وکیوم مابین فشار اتمسفر و صفر مطلق است. خلاء بسته به فشار گاز به چهار دسته تقسیم می شود : خلاء کم : از فشار اتمسفر تا 1 میلی بار ، خلاء متوسط : از 1 تا 10 میلی بار ، خلاء زیاد : از 10 تا 100 میلی بار ، خلاء خیلی زیاد : از 100 تا 1000 میلی بار با توجه به دسته بندی فوق جهت خلاء های مختلف از پمپ های رینگ آبی ، روغنی و خشک استفاده می شود.


انواع پمپ وکیوم

پمپ وکیوم آبی

پمپ وکیوم چیستپمپ وکیوم آبی به دلیل کاربرد های بسیار زیادی که در صنایع گوناگون دارد ، محبوب ترین نوع از انواع پمپ های وکیوم شناخته می شود. مکانیزم عملکرد پمپ وکیوم آبی به این صورت است که حرکت دورانی و خارج از مرکز پروانه حول محور پمپ وکیوم در داخل سیلندر محتوی آب سبب تشکیل رینگ آب می گردد. در جهت دوران با ورود و خروج مداوم پره ها در داخل آب ، حجم بسته فضای بین دو سرسیلندر ، هر دو پره و جداره داخلی رینگ آب در یکطرف افزایش می یابد و عمل مکش صورت می گیرد و در طرف دیگر کاهش یافته و عمل تراکم انجام می پذیرد. عمل خنک کردن در این مدل از پمپ وکیوم بوسیله آب انجام می گیرد که سبب می شود تا فشار 33 میلیمتر جیوه مکش داشته باشد.

شرایط بهینه برای پمپ وکیوم دمای گاز یا هوای ورودی 20°C، فشار محیط 760mmhg و دمـای آب ورودی به پمپ 15°C یا کمتر می باشد.

پمپ وکیوم روغنی

پمپ وکیوم روغنیطبق تعریفی که از پمپ های وکیوم داشتیم این پمپ ها وظیفه ایجاد خلاء را بر عهده دارند. یکی دیگر از انواع پمپ های خلاء یا پمپ وکیوم ، پمپ وکیوم روغنی می باشد که از روغن به عنوان سیال خنک کار در گردش استفاده می کند. ساختار و عملکرد این پمپ به گونه ای است که به صورت چرخشی ، نیروی گریز از مرکز و حرکت دورانی روتاری ، در پمپ ایجاد وکیوم و خلاء میکند. پمپ وکیوم روغنی با پمپ وکیوم آبی تفاوت هایی دارد که از آن ها می توان به میزان خلاء ، میزان مصرف انرژی و ... اشاره کرد. به طور کلی از پمپ وکیوم روغنی بیشتر جهت صنایع متوسط و برای فرایند هایی که نیاز به حجم خلاء زیادی ندارند مانند طلاسازی ها ، چیلر های جذبی یا کمپرسی ، صنایع پزشکی ، صنایع لاستیک سازی و ... استفاده می شود. از ویژگی های پمپ وکیوم روغنی می توان به صدای کم ، مصرف انرژی پایین ، اشغال حجم فضای کم و ... اشاره کرد.

پمپ وکیوم خشک

پمپ وکیوم خشکاین نوع از پمپ های وکیوم دارای تیغه های کربنی هستند که بدون روغن کار می کنند و عمر بالایی دارند. پمپ وکیوم خشک حداکثر تا 500 متر مکعب ساخته می شود و حداکثر خلاء این پمپ 80 میلی بار می باشد. پمپ وکیوم خشک در صورت کار مداوم نیاز به تعویض تیغه ها بعد از یکسال دارد. در این نوع پمپ هوای ورودی نقش خنک کننده را نیز بر عهده دارد. از پمپ وکیوم خشک بیشتر در صنایع چاپ ، بسته بندی ، چوب و ... استفاده می شود.

میزان قدرت خلاء نهایی این نوع پمپ نسبت به پمپ وکیوم روغنی کمتر است.


کاربرد پمپ وکیوم Leybold

پمپ وکیوم Leybold بسته به نوع آن کاربرد های بسیاری دارد که در ذیل تعدادی از آن ها ذکر شده است :

 • پمپ وکیوم Leybold جهت صنایع چوب
 • پمپ وکیوم Leybold جهت انتقال مواد
 • پمپ وکیوم Leybold جهت شیر دوشی
 • پمپ وکیوم Leybold جهت صنایع فولاد
 • پمپ وکیوم Leybold جهت صنایع غذایی
 • پمپ وکیوم Leybold جهت بازرسی جوش
 • پمپ وکیوم Leybold جهت صنایع کشاورزی
 • پمپ وکیوم Leybold جهت صنایع نفت و گاز
 • پمپ وکیوم Leybold جهت صنایع قند و شکر
 • پمپ وکیوم Leybold جهت صنایع بسته بندی
 • پمپ وکیوم Leybold جهت صنایع کاغذ سازی
 • پمپ وکیوم Leybold جهت صنایع فیلتر سازی
 • پمپ وکیوم Leybold جهت جا به جایی قطعات
 • پمپ وکیوم Leybold جهت فرمینگ قطعات فلزی
 • پمپ وکیوم Leybold جهت  تخلیه مبرد سیستم های سرمایش 
 • پمپ وکیوم Leybold جهت تخلیه هوای داخل لاستیک در صنایع لاستیک سازی

تعمیر پمپ وکیوم  Leybold

تعمیر پمپ وکیومپمپ وکیوم Leybold اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ وکیوم Leybold ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ وکیوم را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

شرکت لیبولد پمپ لیبولد پمپ وکیوم لیبولد پمپ وکیوم روغنی لیبولد پمپ وکیوم Leybold
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی