بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : پمپ پمپ کف کش

پمپ کف کش توان تک | قیمت کف کش توان تک | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

پمپ کف کش توان تک | قیمت کف کش توان تک

پمپ کف کش توان تک یکی از محصولات شرکت توان تک جم است که از سال 1362 با تولید انواع محصولات کشاورزی شروع به فعالیت کرد. این شرکت در ابتدای امر با طراحی و تولید یک مدل کف کش بنیان گذار مسیری شد که هم اکنون این شرکت را به یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع پمپ کف کش در داخل کشور تبدیل کرده است. امروزه توان تک توانسته با تکیه بر اصول کیفی و تجهیزات به روز سبد محصولاتی با کیفیت و به روز داشته باشد و پا به پای رقبای خارجی خود به رقابت بپردازد.

پمپ کف کش توان تک | قیمت پمپ کف کش توان تک |

عمده محصولات توان تک عبارتند از :

 • پمپ لجن کش توان تک
 • پمپ کف کش صنعتی توان تک
 • پمپ کف کش خانگی توان تک
 • پمپ کف کش فاضلابی توان تک
 • الکتروپمپ خانگی توان تک
 • الکتروپمپ شوفاژی توان تک

انواع پمپ کف کش توان تک

پمپ کف کش خانگی توان تک

پمپ کف کش توان تک | قیمت پمپ کف کش توان تک |

پمپ کف کش توان تک سری خانگی جهت استفاده های عمومی انتقال آب در سطح محدود و خانگی طراحی شده است. این سری از پمپ کف کش توان تک در دو مدل TMR4 و TMR6 تولید می شوند که سری TMR4 شامل پمپ های کف کش با خروجی 1و1/4 اینچ و پروانه استیل هستند. سری TMR6 نیز شامل کف کش هایی با خروجی 2 اینچ با پروانه ای از جنس استیل می باشد. هر دو مدل TMR4 و TMR6 از نوع پروانه بسته بوده و در دو نوع ساده و فلوتر دار تولید می شوند. از ویژگی های بارز پمپ کف کش توان تک می توان به تعمیرات آسان ، کیفیت بسیار بالا در حد رقبای اروپایی ، قیمت مناسب ، قطعات یدکی فراوان ، راندمان بالا ، نصب آسان و ... اشاره کرد. همچنین از کاربرد های پمپ کف کش توان تک ، استفاده جهت فواره ها و آب نما ها ، تخلیه مخازن آب ، تخلیه آب چاه و جوی ، آبیاری و ... می باشد.

سایر اطلاعات پمپ کف کش توان تک سری خانگی ، کاتالوگ پمپ کف کش توان تک و لیست قیمت محصولات توان تک را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ کف کش توان تک

مشخصات فنی سری TMR4

حداکثر ارتفاع : 80 متر                    

دهانه خروجی : 1 و 1/4 اینچ  

حداکثر آبدهی : 16 متر مکعب بر ساعت               

جنس پروانه : استیل

کلاس حفاظتی : IP 68                    

توان موتور : 0.08 تا 2.5 کیلووات

حداکثر دما : 40 درجه سانتیگراد 

فلوتر : در صورت درخواست

 

مشخصات فنی سری TMR6

حداکثر ارتفاع : 40 متر                    

دهانه خروجی : 2 اینچ

حداکثر آبدهی : 21.6 متر مکعب بر ساعت              

جنس پروانه : استیل

کلاس حفاظتی : IP 68                    

توان موتور : 1 تا 2.4 کیلووات

حداکثر دما : 40 درجه سانتیگراد    

فلوتر : در صورت درخواست

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش توان تک مراجعه نمایید.

پمپ کف کش توان تک سری TMR4
 
مشخصات کف کش توان
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش توان تک مراجعه نمایید.
 
پمپ کف کش توان تک سری TMR6
 
مشخصات کف کش توان
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش توان تک مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ کف کش توان تک

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ کف کش توان تک در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ کف کش توان تک با ما تماس بگیرید.


پمپ کف کش صنعتی توان تک

پمپ کف کش توان تک | قیمت پمپ کف کش توان تک |

پمپ کف کش توان تک صنعتی جهت استفاده برای مصارف صنعتی که آب آن ها تمیز نیست و حجم بالایی دارد طراحی شده است. پمپ کف کش توان تک صنعتی در دو مدل TPD و TMK تولید و عرضه می گردد. در سری TPD پروانه و هرجایی که با سیالات در تماس است از جنس چدن بوده و خروجی آن 2 یا 3 اینچ می باشد. اما سری TMK پمپ کف کش توان تک به گونه ای طراحی شده است که برای چاه های باریک قابل استفاده باشد به همین دلیل خروجی آن در بالای کف کش قرار گرفته است و قطری 2و1/2 اینچی دارد. پروانه این پمپ از نوع چند کاناله روباز می باشد. از ویژگی های بارز پمپ کف کش توان تک می توان به  تعمیرات آسان ، کیفیت بسیار بالا در حد رقبای اروپایی ، قیمت مناسب ، قطعات یدکی فراوان ، راندمان بالا ، نصب آسان و ... اشاره کرد. همچنین از کاربرد های سری صنعتی پمپ کف کش توان تک ، استفاده جهت آب های گل آلود و کثیف ، فاضلاب های رقیق و کشاورزی و ... می باشد.

سایر اطلاعات پمپ کف کش توان تک سری صنعتی ، کاتالوگ پمپ کف کش توان تک و لیست قیمت پمپ کف کش توان تک را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ کف کش توان تک

مشخصات فنی سری TPD

حداکثر ارتفاع : 20 متر                    

دهانه خروجی : 2 , 3 اینچ  

حداکثر آبدهی : 56 متر مکعب بر ساعت                

جنس پروانه : چدن

کلاس حفاظتی : IP 68                    

توان موتور : 1 تا 2.2 کیلووات

حداکثر دما : 40 درجه سانتیگراد    

فلوتر : در صورت درخواست

 

مشخصات فنی سری TMK

حداکثر ارتفاع : 22 متر                      

دهانه خروجی : 2و1/2 اینچ

حداکثر آبدهی : 72 متر مکعب بر ساعت               

جنس پروانه : چدن

کلاس حفاظتی : IP 68                    

توان موتور : 1.5 تا 2.7 کیلووات

حداکثر دما : 60 درجه سانتیگراد    

فلوتر : در صورت درخواست

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش توان تک مراجعه نمایید.

سری TPD
 
مشخصات کف کش توان
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش توان تک مراجعه نمایید.
 
سری TMK
 
مشخصات کف کش توان
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش توان تک مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ کف کش توان تک

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ کف کش توان تک در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ کف کش توان تک با ما تماس بگیرید.


در این زمینه بیشتر بدانید :

توان تک را بهتر بشناسیم

پمپ کف کش لیو

پمپ کف کش لوارا

پمپ کف کش راد

 


پمپ کف کش چیست

پمپ کف کش چیست | مکانیزم پمپ کف کشپمپ کف کش یا پمپ چاهی ( submersible pump ) از دسته پمپ های سانتریفیوژ مستغرق است که جهت انتقال سیالات تمیز همچون آب مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال حوضچه ای عمیق را در نظر بگیرید که قصد تخلیه آب جمع شده داخل آن را داریم . در چنین موقعیتی بهترین گزینه برای تخلیه پساب استفاده از پمپی است که داخل حوضچه قرار گرفته و پساب را به بالا هدایت کند. این پمپ که پمپ کف کش نامیده می شود با قرار گیری در سیال آن را انتقال می دهد. کف کش ها با توجه به اینکه در داخل سیال قرار می گیرند حتما ضد آب بوده و الکتروموتور آن ها نیز دارای کلاس حفاظتی IP 68 می باشد. به طور کلی پمپ های کف کش به دو گروه زیر طبقه بندی می شوند :

1. پمپ مستغرق

2. پمپ شافت و غلاف 

مکانیزم کار پمپ های شافت و غلاف که در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفتند به این صورت است که موتور این پمپ ها در بیرون از چاه قرار گرفته و پروانه را به حرکت در می آورد . این بیرون بودن موتور از چاه از طرفی موجب تعمیر راحت الکتروموتور است و از طرفی نیاز به موتور های IP بالا را کاهش می دهد. اما از طرف دیگر هم الکتروموتور به دلیل نمایان بودن برای مکان هایی که امنیت ندارند خطرناک است. 

 اجزای پمپ های کف کش عبارتند از:      

. پروانه                          . موتور                           . حلزون              

. محور                           . مکانیکال سیل               . کابل و ملحقات


انتخاب پمپ کف کش

برای انتخاب پمپ کف کش عوامل متعددی وجود دارند که باید آن ها را در نظر گرفت که به بررسی مهم ترین موارد از این عوامل می پردازیم :

ارتفاع

انتخاب پمپ کف کشارتفاع از کف ترین جایی که کف کش در آن می نشیند تا بالاترین نقطه ای که سیال را آنجا میریزد مهم ترین عامل در انتخاب پمپ کف کش است. نکته ای که باید در این عامل در نظر داشت این است که ارتفاع یا هد نامی هر کف کش آن ارتفاعی است که در آبدهی « صفر » می زند. یعنی در شرایط معمول ارتفاعی کمتر از آنچه بر روی کف کش ها درج شده است خروجی دارد. لذا بهتر است کف کش انتخابی چندین متر بالاتر از آنچه نیاز داریم انتخاب شود. برای مثال اگر ارتفاع مورد نیازمان 38 متر است بهتر است کف کش انتخابی بین 45 تا 50 متر ارتفاع بزند.

قطر خروجی

انتخاب پمپ کف کشقطر لوله خروجی نیز عاملی بسیار مهم است چرا که به صورت مستقیم به آبدهی پمپ کف کش مرتبط است. باید با توجه به حجم آب موجود و همچنین زمان مورد نیاز جهت تخلیه آب ، قطر لوله و به تبع آن قطر خروجی کف کش را انتخاب کرد. قطر های معمول در خروجی کف کش ها 1 , 1و1/4 , 1و1/2 , 2 , 2 و1/2 , 3 , 4 , 6 , 8 , 12 و ... می باشد که بسته به حجم آب موجود و نوع کاربرد مورد استفاده قرار می گیرد. نکته حائز اهمیت درباره قطر خروجی کف کش این است که نباید در خروجی آن به طور مستقیم تبدیل زد و سایز آن را تغییر داد. چرا که این امر سبب فشار به موتور و در نهایت سوختن آن می شود. بهتر است اگر مجبور به تغییر خروجی کف کش شدیم ، ابتدا به اندازه حدودا 1.5 متر با سایز اصلی خود کف کش لوله گذاری شود و از آنجا به بعد تغییر قطر انجام پذیرد. ارتفاع با میزان آبدهی رابطه معکوس دارد.

برق

انتخاب پمپ کف کشکف کش ها معمولا از برق AC تغذیه می کنند و بسته به توان موتور مورد نیاز کف کش ( که معمولا در سایز های بزرگ توان های بالایی نیاز دارند ) از برق سه فاز یا تک فاز استفاده می کنند. کف کش 12 ولت ، کف کش 24 ولت ، کف کش 110 - 120 ولت ، کف کش 220-240 ولت و کف کش 380 - 400 ولت در ایران بیشترین مصرف را دارند.

 

سیستم قطع کننده

انتخاب پمپ کف کشبه طور کلی می توان کف کش ها را به گونه ای تنظیم کرد که پس از انتقال حجم مشخصی از آب به طور خودکار کف کش متوقف شود. برای این کار می توان از تابلو برقی برنامه ریزی شده استفاده کرد. اما در حالت ساده تر می توان از قطع کن های برقی که در اصطلاح به آن ها شناور و یا فلوتر گفته می شود بهره برد. فلوتر ها در سایز های محدودی بر روی کف کش ها آپارات می شوند و مکانیزم عملکرد آن ها به گونه ایست که پس از اینکه سطح آب تا حد مشخصی پایین آمد به طور خودکار کف کش را خاموش می کند. در مکان هایی که حجم آب محدود است و امکان دارد پس از مدتی آب تمام شود و کف کش با کارکرد خشک بسوزد بهتر است از کف کش های فلوتر دار استفاده کرد. کف کش ها معمولا به صورت ساده و یا فلوتردار تولید می شوند که می توان کف کش های ساده را نیز فلوتر دار کرد.


کاربرد پمپ کف کش توان تک

پمپ کف کش توان تک کاربرد های بسیار زیادی در حوزه های صنعتی و کشاورزی دارد که در زیر تعداد از آن ها ذکر شده اند :

 • پمپ کف کش توان تک جهت آبیاری
 • پمپ کف کش توان تک جهت تخلیه آب چاله آسانسور
 • پمپ کف کش توان تک جهت سپتینک تانک
 • پمپ کف کش توان تک جهت فواره و آب نما
 • پمپ کف کش توان تک جهت استخر های پرورش ماهی
 • پمپ کف کش توان تک جهت تخلیه آبگیر ها
 • پمپ کف کش توان تک جهت انتقال مواد شیمیایی
 • پمپ کف کش توان تک جهت حفاری چاه
 • پمپ کف کش توان تک جهت تخلیه آب استخر
 • پمپ کف کش توان تک جهت مصارف خانگی

تعمیر پمپ کف کش توان تک

تعمیر پمپ کف کشپمپ کف کش توان تک اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ کف کش توان تک ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ کف کش را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

خرید پمپ کف کش توان كفكش توان خرید کف کش توان تک قیمت کف کش توان تک راهنمای انتخاب کف کش
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی