بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : پمپ پمپ کف کش

پمپ کف کش داب | پمپ کف کش ایتالیایی | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

پمپ کف کش داب | DAB

شرکت DAB از سال 1975 در ایتالیا تاسیس شد و به تولید انواع پمپ پرداخت. کیفیت بالای محصولات این شرکت باعث شد که بسیار سریع داب ( DAB ) به چهره ای جهانی مبدل شود. هم اکنون محصولات داب در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند که این خود نشان دهنده کیفیت محصولات داب ( DAB ) می باشد. داب توانسته است با مدیریتی یکپارچه و استفاده از متخصصین با تجربه و تجهیزات به روز دنیا ، گواهینامه های معتبر ایمنی و کیفی مختلفی را کسب کند.

پمپ داب ایتالیا

عمده محصولات شرکت داب عبارتند از :

انواع پمپ کف کش داب

پمپ کف کش داب | سری NOVA

پمپ کف کش داب | سری NOVA

پمپ کف کش داب سری NOVA از سری کف کش های پلاستیکی می باشد که برای مصارف خانگی بیشترین استفاده را دارد. این سری از پمپ کف کش داب با بدنه و پروانه ای از جنس تکنو پلیمر توانایی پمپاژ آب تا ارتفاع 10 متر و حداکثر آبدهی 16 متر مکعب بر ساعت را دارد. از ویژگی های پمپ کف کش داب می توان به قابلیت جا به جایی آسان ، طراحی جمع و جور ، کیفیت ساخت بالا ، داشتن قطع کن و ... اشاره کرد. همچنین از کاربردهای پمپ کف کش داب  انتقال آب گل ، آبیاری ، تخلیه چاه آسانسور ، انتقال آب ، فواره ها و آب نماها ، استخر های پرورش ماهی و ... می باشد.

سایر اطلاعات پمپ کف کش داب ، کاتالوگ پمپ کف کش داب و لیست قیمت محصولات داب را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ کف کش داب

حداکثر ارتفاع : 11 متر                              

دهانه خروجی : 1 و 1/4 اینچ                

حداکثر آبدهی : تا 16 متر مکعب بر ساعت

کلاس حفاظتی : IP 68                            

توان موتور : از 0.2 تا 0.55 کیلووات 

حداکثر دما : 35 درجه سانتیگراد

جنس بدنه : تکنو پلیمر

جنس پروانه : تکنو پلیمر

 فلوتر : دارد

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش داب مراجعه نمایید.

 کاتالوگ پمپ کف کش داب
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش داب مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ کف کش داب

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ کف کش داب در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ کف کش داب با ما تماس بگیرید.


 پمپ کف کش داب | سری DRENAG

  پمپ کف کش داب | سری DRENAG

پمپ کف کش داب سری DRENAG از سری کف کش های تمام استیل 304 می باشد که تا ارتفاع 17 متر را با قطر خروجی 1و1/2 اینچ پمپاژ می کند. این سری از پمپ کف کش داب را تا دمای 35 درجه برای مصارف خانگی و تا 50 درجه سانتیگراد برای سایر کاربری ها می توان به کار برد. از ویژگی های پمپ کف کش داب می توان به تمام استیل بودن ، داشتن مکانیکال سیل دوبل ، داشتن قطع کن ، کیفیت و راندمان بالا و ... اشاره کرد. از پمپ کف کش داب جهت انتقال آب ، شیر ، آبیاری ، تخلیه چاه آسانسور ، فواره ها و آب نماها ، استخر های پرورش ماهی و ... استفاده می شود.

سایر اطلاعات پمپ کف کش داب ، کاتالوگ پمپ کف کش داب و لیست قیمت محصولات داب را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ کف کش داب

حداکثر ارتفاع : 17 متر                              

دهانه خروجی : 1 و 1/2 اینچ                

حداکثر آبدهی : تا 28 متر مکعب بر ساعت

کلاس حفاظتی : IP 68                            

توان موتور : از 1 تا 1.2 کیلووات 

حداکثر دما : 35 تا 50 درجه سانتیگراد

جنس بدنه : استیل 304

جنس پروانه : استیل 304

 فلوتر : ندارد

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش داب مراجعه نمایید.

پمپ کف کش داب
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش داب مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ کف کش داب

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ کف کش داب در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ کف کش داب با ما تماس بگیرید.


در این زمینه بیشتر بدانید :

داب را بهتر بشناسیم

پمپ کف کش لیو

پمپ کف کش لوارا

پمپ کف کش راد

 


پمپ کف کش چیست

پمپ کف کش چیست | مکانیزم پمپ کف کشپمپ کف کش یا پمپ چاهی ( submersible pump ) از دسته پمپ های سانتریفیوژ مستغرق است که جهت انتقال سیالات تمیز همچون آب مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال حوضچه ای عمیق را در نظر بگیرید که قصد تخلیه آب جمع شده داخل آن را داریم . در چنین موقعیتی بهترین گزینه برای تخلیه پساب استفاده از پمپی است که داخل حوضچه قرار گرفته و پساب را به بالا هدایت کند. این پمپ که پمپ کف کش نامیده می شود با قرار گیری در سیال آن را انتقال می دهد. کف کش ها با توجه به اینکه در داخل سیال قرار می گیرند حتما ضد آب بوده و الکتروموتور آن ها نیز دارای کلاس حفاظتی IP 68 می باشد. به طور کلی پمپ های کف کش به دو گروه زیر طبقه بندی می شوند :

1. پمپ مستغرق

2. پمپ شافت و غلاف 

مکانیزم کار پمپ های شافت و غلاف که در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفتند به این صورت است که موتور این پمپ ها در بیرون از چاه قرار گرفته و پروانه را به حرکت در می آورند . این بیرون بودن موتور از چاه از طرفی موجب تعمیر راحت الکتروموتور است و از طرفی نیاز به موتور های IP بالا را کاهش می دهد. اما از طرف دیگر هم الکتروموتور به دلیل نمایان بودن برای مکان هایی که امنیت ندارند خطرناک است. 

 اجزای پمپ های کف کش عبارتند از:      

. پروانه                          . موتور                           . حلزون              

. محور                           . مکانیکال سیل               . کابل و ملحقات


انتخاب پمپ کف کش

برای انتخاب پمپ کف کش عوامل متعددی وجود دارند که باید آن ها را در نظر گرفت که به بررسی مهم ترین موارد از این عوامل می پردازیم :

ارتفاع

انتخاب پمپ کف کشارتفاع از کف ترین جایی که کف کش در آن می نشیند تا بالاترین نقطه ای که سیال را آنجا میریزد مهم ترین عامل در انتخاب پمپ کف کش است. نکته ای که باید در این عامل در نظر داشت این است که ارتفاع یا هد نامی هر کف کش آن ارتفاعی است که در آبدهی « صفر » می زند. یعنی در شرایط معمول ارتفاعی کمتر از آنچه بر روی کف کش ها درج شده است خروجی دارد. لذا بهتر است کف کش انتخابی چندین متر بالاتر از آنچه نیاز داریم انتخاب شود.برای مثال اگر ارتفاع مورد نیازمان 38 متر است بهتر است کف کش انتخابی بین 45 تا 50 متر ارتفاع بزند.

قطر خروجی

انتخاب پمپ کف کشقطر لوله خروجی نیز عاملی بسیار مهم است چرا که به صورت مستقیم به آبدهی پمپ کف کش مرتبط است. باید با توجه به حجم آب موجود و همچنین زمان مورد نیاز جهت تخلیه آب ، قطر لوله و به تبع آن قطر خروجی کف کش را انتخاب کرد. قطر های معمول در خروجی کف کش ها 1 , 1و1/4 , 1و1/2 , 2 , 2 و1/2 , 3 , 4 , 6 , 8 , 12 و ... می باشد که بسته به حجم آب موجود و نوع کاربرد مورد استفاده قرار می گیرند. نکته حائز اهمیت درباره قطر خروجی کف کش این است که نباید در خروجی آن به طور مستقیم تبدیل زد و سایز آن را تغییر داد. چرا که این امر سبب فشار به موتور و در نهایت سوختن آن می شود. بهتر است اگر مجبور به تغییر خروجی کف کش شدیم ، ابتدا به اندازه حدودا 1.5 متر با سایز اصلی خود کف کش لوله گذاری شود و از آنجا به بعد تغییر قطر انجام پذیرد. ارتفاع با میزان آبدهی رابطه معکوس دارد.

برق

انتخاب پمپ کف کشکف کش ها معمولا از برق AC تغذیه می کنند و بسته به توان موتور مورد نیاز کف کش ( که معمولا در سایز های بزرگ توان های بالایی نیاز دارند) از برق سه فاز یا تک فاز استفاده می کنند. کف کش 12 ولت ، کف کش 24 ولت ، کف کش 110 - 120 ولت ، کف کش 220-240 ولت و کف کش 380 - 400 ولت در ایران بیشترین مصرف را دارند.

 

سیستم قطع کننده

انتخاب پمپ کف کشبه طور کلی می توان کف کش ها را به گونه ای تنظیم کرد که پس از انتقال حجم مشخصی از آب به طور خودکار کف کش متوقف شود. برای این کار میتوان از تابلو برقی برنامه ریزی شده استفاده کرد. اما در حالت ساده تر می توان از قطع کن های برقی که در اصطلاح به آن ها شناور و یا فلوتر گفته می شود بهره برد. فلوتر ها در سایز های محدودی بر روی کف کش ها آپارات می شوند و مکانیزم عملکرد آن ها به گونه ایست که پس از اینکه سطح آب تا حد مشخصی پایین آمد به طور خودکار کف کش را خاموش می کند. در مکان هایی که حجم آب محدود است و امکان دارد پس از مدتی آب تمام شود و کف کش با کارکرد خشک بسوزد بهتر است از کف کش های فلوتر دار استفاده کرد. کف کش ها معمولا به صورت ساده و یا فلوتردار تولید می شوند که می توان کف کش های ساده را نیز فلوتر دار کرد.


کاربرد پمپ کف کش داب 

پمپ کف کش داب کاربرد های بسیار زیادی در حوزه های صنعتی و کشاورزی دارد که در زیر تعداد از آن ها ذکر شده اند :

  • پمپ کف کش داب جهت آبیاری
  • پمپ کف کش داب جهت تخلیه آب چاله آسانسور
  • پمپ کف کش داب جهت سپتینک تانک
  • پمپ کف کش داب جهت فواره و آب نما
  • پمپ کف کش داب جهت استخر های پرورش ماهی
  • پمپ کف کش داب جهت تخلیه آبگیر ها
  • پمپ کف کش داب جهت انتقال مواد شیمیایی
  • پمپ کف کش داب جهت حفاری چاه
  • پمپ کف کش داب جهت تخلیه آب استخر
  • پمپ کف کش داب جهت مصارف خانگی

تعمیر پمپ کف کش داب 

پمپ کف کش داب اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ کف کش داب ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ کف کش را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

خرید پمپ کف کش خرید کف کش ایتالیایی قیمت کف کش ایتالیایی راهنمای انتخاب کف کش کف کش 6 اینچ کف کش 4 اینچ کف کش 3 اینچ کف کش 2 اینچ DAB
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی