بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : پمپ پمپ کف کش

پمپ کف کش راد پمپ | قیمت کف کش راد پمپ | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

پمپ کف کش راد پمپ | قیمت کف کش راد پمپ

پمپ کف کش راد پمپ از نام های معروف صنعت کف کش داخل کشور است که توانسته است جایگاه قابل قبولی کسب کند. کسب این جایگاه را می توان از کیفیت بالای محصولات این شرکت که برگرفته از مدیریتی به روز ، متخصصین مجرب و پایبندی به اصول کیفی و استفاده از بروزترین تجهیزات است ، دانست. راد پمپ توانسته است با تکمیل سبد محصولات خود و کیفیتی روز افزون ، گامی بلند در جهت رفع نیاز های صنعتگران بردارد.

پمپ کف کش راد پمپ | قیمت پمپ کف کش راد | کاتالوگ کف کش راد پمپ

عمده محصولات راد پمپ عبارتند از :

انواع کف کش راد پمپ

پمپ کف کش راد پمپ

پمپ کف کش راد پمپ | قیمت پمپ کف کش راد | کاتالوگ کف کش راد پمپ

پمپ کف کش راد پمپ در سایز های 1 و 1/4 ، 2 و 3 اینچ تولید می شود. همه مدل‌های تولیدی این شرکت دو جداره و تکفاز بوده و جنس بدنه و پروانه آن‌ها از استیل است. پروانه استیل پمپ کف کش راد پمپ با وزن کم و بالانس بالا کمک شایانی در بهبود پمپاژ سیال کرده است. روتور و استاتور در پمپ کف کش راد پمپ مطابق با استاندارد های بین المللی است. از ویژگی های پمپ کف کش راد پمپ می توان به کیفیت بالا ، دو جداره بودن ، تنوع محصول و قیمت مناسب و ... اشاره کرد. همچنین از کاربردهای پمپ کف کش راد پمپ ، استفاده جهت فواره ها و آب نماها ، تخلیه مخازن آب ، تخلیه آب چاه و جوی ، آبیاری و ... می باشد.

سایر اطلاعات پمپ کف کش راد پمپ سری خانگی ، کاتالوگ پمپ کف کش راد پمپ و لیست قیمت محصولات راد پمپ را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت نمایندگی پمپ کف کش راد پمپ

حداکثر ارتفاع : 90 متر                    

دهانه خروجی : 3 اینچ

حداکثر آبدهی : 45 مترمکعب بر ساعت           

جنس پروانه : استیل

کلاس حفاظتی : IP 68                    

توان موتور : 1 تا 2.4 کیلووات

حداکثر دما : 40 درجه سانتی گراد    

فلوتر : در صورت درخواست

جهت دریافت اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش راد پمپ مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ کف کش راد پمپ

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ کف کش راد پمپ در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ کف کش راد پمپ با ما تماس بگیرید. 


در این زمینه بیشتر بدانید :

راد پمپ را بهتر بشناسیم

پمپ کف کش لیو

پمپ کف کش لوارا

پمپ کف کش جهان پمپ


پمپ کف کش چیست

پمپ کف کش چیست | مکانیزم پمپ کف کشپمپ کف کش یا پمپ چاهی ( submersible pump ) از دسته پمپ های سانتریفیوژ مستغرق است که جهت انتقال سیالات تمیز همچون آب مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال حوضچه ای عمیق را در نظر بگیرید که قصد تخلیه آب جمع شده داخل آن را داریم. در چنین موقعیتی بهترین گزینه برای تخلیه پساب ، استفاده از پمپی است که داخل حوضچه قرار گرفته و پساب را به بالا هدایت کند. این پمپ که پمپ کف کش نامیده می شود با قرار گیری در سیال آن را انتقال می دهد. کف کش ها با توجه به اینکه در داخل سیال قرار می گیرند باید حتما ضد آب بوده و الکتروموتور آن ها نیز دارای کلاس حفاظتی IP 68 باشد. به طور کلی پمپ های کف کش به دو گروه زیر طبقه بندی می شوند :

1. پمپ مستغرق

2. پمپ شافت و غلاف 

مکانیزم کار پمپ های شافت و غلاف که در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفتند به این صورت بود که موتور این پمپ ها در بیرون از چاه قرار می گرفت و پروانه را به حرکت در می آورد. این بیرون بودن موتور از چاه از طرفی موجب تعمیر راحت الکتروموتور است و از طرفی نیاز به موتور های IP بالا را کاهش می دهد. اما از طرف دیگر هم الکتروموتور به دلیل نمایان بودن برای مکان هایی که امنیت ندارند خطرناک است. 

 اجزای پمپ های کف کش عبارتند از :      

. پروانه                          . موتور                           . حلزون              

. محور                           . مکانیکال سیل               . کابل و ملحقات


انتخاب پمپ کف کش

برای انتخاب پمپ کف کش عوامل متعددی وجود دارند که باید آن ها را در نظر گرفت که به بررسی مهم ترین موارد از این عوامل می پردازیم :

ارتفاع

انتخاب پمپ کف کشارتفاع از کف ترین جایی که کف کش در آن می نشیند تا بالاترین نقطه ای که سیال را آنجا میریزد مهم ترین عامل در انتخاب پمپ کف کش است. نکته ای که باید در این عامل در نظر داشت این است که ارتفاع یا هد نامی هر کف کش آن ارتفاعی است که در آبدهی « صفر » می زند. یعنی در شرایط معمول ارتفاعی کمتر از آنچه بر روی کف کش ها درج شده است خروجی دارد. لذا بهتر است کف کش انتخابی چندین متر بالاتر از آنچه نیاز داریم انتخاب شود. برای مثال اگر ارتفاع مورد نیازمان 38 متر است بهتر است کف کش انتخابی بین 45 تا 50 متر ارتفاع بزند.

قطر خروجی

انتخاب پمپ کف کشقطر لوله خروجی نیز عاملی بسیار مهم است چرا که به صورت مستقیم به آبدهی پمپ کف کش مرتبط است. باید با توجه به حجم آب موجود و همچنین زمان مورد نیاز جهت تخلیه آب ، قطر لوله و به تبع آن قطر خروجی کف کش را انتخاب کرد. قطر های معمول در خروجی کف کش ها 1 , 1و1/4 , 1و1/2 , 2 , 2 و1/2 , 3 , 4 , 6 , 8 , 12 و ... می باشد که بسته به حجم آب موجود و نوع کاربرد مورد استفاده قرار می گیرند. نکته حائز اهمیت درباره قطر خروجی کف کش این است که نباید در خروجی آن به طور مستقیم تبدیل زد و سایز آن را تغییر داد. چرا که این امر سبب فشار به موتور و در نهایت سوختن آن می شود. بهتر است اگر مجبور به تغییر خروجی کف کش شدیم ، ابتدا به اندازه حدودا 1.5 متر با سایز اصلی خود کف کش لوله گذاری شود و از آنجا به بعد تغییر قطر انجام پذیرد. ارتفاع با میزان آبدهی رابطه معکوس دارد.

برق

انتخاب پمپ کف کشکف کش ها معمولا از برق AC تغذیه می کنند و بسته به توان موتور مورد نیاز کف کش ( که معمولا در سایز های بزرگ توان های بالایی نیاز دارند ) از برق سه فاز یا تک فاز استفاده می کنند. کف کش 12 ولت ، کف کش 24 ولت ، کف کش 110 - 120 ولت ، کف کش 220-240 ولت و کف کش 380 - 400 ولت در ایران بیشترین مصرف را دارند.

 

سیستم قطع کننده

انتخاب پمپ کف کشبه طور کلی می توان کف کش ها را به گونه ای تنظیم کرد که پس از انتقال حجم مشخصی از آب به طور خودکار کف کش متوقف شود. برای این کار میتوان از تابلو برقی برنامه ریزی شده استفاده کرد. اما در حالت ساده تر می توان از قطع کن های برقی که در اصطلاح به آن ها شناور و یا فلوتر گفته می شود بهره برد. فلوتر ها در سایز های محدودی بر روی کف کش ها آپارات می شوند و مکانیزم عملکرد آن ها به گونه ایست که پس از اینکه سطح آب تا حد مشخصی پایین آمد به طور خودکار کف کش را خاموش می کند. در مکان هایی که حجم آب محدود است و امکان دارد پس از مدتی آب تمام شود و کف کش با کارکرد خشک بسوزد بهتر است از کف کش های فلوتر دار استفاده کرد. کف کش ها معمولا به صورت ساده و یا فلوتردار تولید می شوند که می توان کف کش های ساده را نیز فلوتر دار کرد.


کاربرد پمپ کف کش راد پمپ

پمپ کف کش راد پمپ کاربرد های بسیار زیادی در حوزه های صنعتی و کشاورزی دارد که در زیر تعدادی از آن ها ذکر شده اند :

  • پمپ کف کش راد پمپ جهت آبیاری
  • پمپ کف کش راد پمپ جهت حفاری چاه
  • پمپ کف کش راد پمپ جهت سپتینک تانک
  • پمپ کف کش راد پمپ جهت فواره و آب نما
  • پمپ کف کش راد پمپ جهت مصارف خانگی
  • پمپ کف کش راد پمپ جهت تخلیه آب گیر ها
  • پمپ کف کش راد پمپ جهت تخلیه آب استخر
  • پمپ کف کش راد پمپ جهت انتقال مواد شیمیایی
  • پمپ کف کش راد پمپ جهت تخلیه آب چاله آسانسور
  • پمپ کف کش راد پمپ جهت استخر های پرورش ماهی

تعمیر  پمپ کف کش راد پمپتعمیر پمپ کف کش

پمپ کف کش راد پمپ اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ کف کش راد پمپ ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ کف کش را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

راد پمپ راد پمپ پمپ آب راد پمپ کاتالوگ راد پمپ سایت راد پمپ خانگی راد پمپ شرکت محصولات راد پمپ لیست راد پمپ مشخصات راد پمپ
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی