بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : پمپ پمپ کف کش

پمپ کف کش لوارا | قیمت کفکش لوارا | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

پمپ کف کش لوارا | قیمت پمپ کفکش لوارا

پمپ کفکش لوارا یکی از محصولات کمپانی معتبر لوارا ( Lowara ) می باشد که در سال 1986 در ایتالیا تاسیس شد. این برند هم اکنون یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده الکتروپمپ در سراسر جهان می باشد که محصولاتی با استاندارد های روز دنیا را در چرخه تولید دارد. پمپ های لوارا از جنس فولاد ضد زنگ ساخته شده كه از آلوده شدن آب جلوگيری می كند. با استفاده از تكنيک جوش ليزری مقاومت مطلوبی در برابر مواد شيميايی خورنده ايجاد می شود. سيستم های پيشرفته تنظيم و كنترل در پمپ ها ، ايمنی و به صرفه بودن استفاده از نیروی آب را به ارمغان می آورد.

پمپ کف کش لوارا | کاتالوگ پمپ کف کش لوارا | قیمت پمپ لوارا | نمایندگی پمپ لوارا اصفهان

عمده محصولات لوارا عبارتند از :

انواع پمپ کف کش لوارا

پمپ کف کش لوارا سری DOC

پمپ کف کش لوارا | پمپ کف کش لوارا سری doc | نمایندگی پمپ لوارا اصفهان

پمپ کف کش لوارا سری DOC جهت انتقال آب تمیز به کار می رود. این سری از پمپ کف کش لوارا  با داشتن پروانه ای از جنس نوریل توانایی انتقال سیالات تمیز و بدون خوردگی تا ارتفاع 11 متر را دارد. قطر خروجی در این سری 1و1/4 اینچ می باشد. موتور پمپ کف کش لوارا ضد آب بوده و دارای کلاس حفاظتی IP68 می باشد. از ویژگی های بارز پمپ کف کش لوارا می توان به راندمان بالا ، طراحی کوچک و جمع و جور ، مقاوم در برابر خوردگی ، حمل  آسان و .. اشاره کرد. همچنین از کاربردهای پمپ کف کش لوارا آبیاری ، تخلیه چاه آسانسور ، انتقال آب ، فواره ها و آب نما ها ، استخر های پرورش ماهی و ... می باشند.

سایر اطلاعات پمپ کف کش لوارا سری DOC ، کاتالوگ پمپ کف کش لوارا و لیست قیمت محصولات لوارا را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ کف کش لوارا

حداکثر ارتفاع : 11 متر                          

دهانه خروجی : 1 و 1/4 اینچ

انتقال ذرات جامد : تا 10 میلیمتر              

حداکثر آبدهی : از 14 متر مکعب بر ساعت

کلاس حفاظتی : IP 68                        

توان موتور : 0.25 تا 0.55 کیلووات 

جنس بدنه : نوریل                              

حداکثر دما : 40 درجه سانتیگراد

جنس پروانه : نوریل                              

فلوتر : دارد

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش لوارا مراجعه نمایید.

 
پمپ کف کش لوارا | پمپ کف کش لوارا سری doc | نمایندگی پمپ لوارا اصفهان
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش لوارا مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ کف کش لوارا

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ کف کش لوارا در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ کف کش لوارا با ما تماس بگیرید.


پمپ کف کش استیل لوارا سری DIWA

پمپ کف کش لوارا | پمپ کف کش لوارا سری diwa | نمایندگی پمپ لوارا اصفهان

پمپ کف کش لوارا سری DIWA برای انتقال کثیف بسیار موثر است . این سری از پمپ کف کش لوارا پروانه ای باز از جنس استیل 304 دارد که در چهار سایز از 0.55 تا 1.5 کیلووات تولید می شود. جنس بدنه پمپ کف کش لوارا سری DIWA استیل 304 است و قطر خروجی در همه سایز ها 1 و 1/2 می باشد. این سری از پمپ کف کش لوارا دارای سیستم آب بندی Drivelub و سیل مکانیکی است . همچنین دارای صفحه دیفیوزر پوشش دار برای حداکثر مقاومت در برابر مواد ساینده می باشد. از ویژگی های بارز پمپ کف کش لوارا می توان به راندمان بالا ، طراحی کوچک و جمع و جور ، مقاوم در برابر خوردگی ، حمل  آسان ، بدنه استیل و .. اشاره کرد. همچنین از کاربردهای پمپ کف کش لوارا انتقال آب گل ، آبیاری ، تخلیه چاه آسانسور ، انتقال آب ، فواره ها و آب نما ها ، استخر های پرورش ماهی و ... می باشند.

سایر اطلاعات پمپ کف کش لوارا سری DIWA ، کاتالوگ پمپ کف کش لوارا و لیست قیمت محصولات لوارا را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ کف کش لوارا

حداکثر ارتفاع : 11 متر                           

دهانه خروجی : 1 و 1/2 اینچ

انتقال ذرات جامد : تا 8 میلیمتر                  

حداکثر آبدهی : از 25.2 متر مکعب بر ساعت

کلاس حفاظتی : IP 68                        

توان موتور : 0.55 تا 1.5 کیلووات 

جنس بدنه : استیل 304                      

حداکثر دمای سیال : 50 درجه سانتیگراد

جنس پروانه :  استیل 304                   

فلوتر : دارد

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش لوارا مراجعه نمایید.

 
پمپ کف کش لوارا | پمپ کف کش لوارا سری diwa | نمایندگی پمپ لوارا اصفهان
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش لوارا مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ کف کش لوارا

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ کف کش لوارا در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ کف کش لوارا با ما تماس بگیرید.


پمپ کف کش لوارا سری DN

پمپ کف کش لوارا | پمپ کف کش لوارا سری dn | نمایندگی پمپ لوارا اصفهان

پمپ کف کش لوارا سری DN پمپی  ایده آل جهت انتقال آب های کثیف می باشد. این سری از پمپ کف کش لوارا سیالاتی تا دمای 50 درجه سانتی گراد و حاوی ذرات معلق تا 5 میلیمتر بدون مواد خورنده را در بزرگترین سایز تا 20 متر ارتفاع انتقال می دهد. پمپ کف کش لوارا سری DN پروانه باز است که با لایه ای پلاستیکی پوشیده شده است تا در مقابل موادی که کمی خاصیت خورندگی دارند مقاوم باشد. بدنه این سری از پمپ کف کش لوارا چدنی و پروانه ای استیل دارد. از ویژگی های بارز پمپ کف کش لوارا می توان به راندمان بالا ، توانایی انتقال مواد با خورندگی پایین ، قابلیت حمل و نصب آسان و ... اشاره کرد. همچنین از کاربردهای پمپ کف کش لوارا انتقال آب گل ، آبیاری ، تخلیه چاه آسانسور ، انتقال آب ، فواره ها و آب نما ها ، استخر های پرورش ماهی و ... می باشند.

سایر اطلاعات پمپ کف کش لوارا سری DN ، کاتالوگ پمپ کف کش لوارا و لیست قیمت محصولات لوارا را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ کف کش لوارا

حداکثر ارتفاع : 22 متر                              

دهانه خروجی : 1 و 1/2 اینچ

انتقال ذرات جامد : تا 5 میلیمتر                     

حداکثر آبدهی : تا 16.8 متر مکعب بر ساعت

کلاس حفاظتی : IP 68                            

توان موتور : تا 0.75 کیلووات 

حداکثر دما : 50 درجه سانتیگراد (کاملا غوطه ور در سیال)  

حداکثر دما : 25 درجه سانتیگراد (نیمه غوطه ور در سیال)

جنس بدنه : چدن                                 

جنس پروانه : استیل 304 (با پوشش XNBR)                 

 فلوتر : دارد

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش لوارا مراجعه نمایید.

 
پمپ کف کش لوارا | پمپ کف کش لوارا سری dn | نمایندگی پمپ لوارا اصفهان
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش لوارا مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ کف کش لوارا

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ کف کش لوارا در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ کف کش لوارا با ما تماس بگیرید.


در این زمینه بیشتر بدانید :

لوارا را بهتر بشناسیم

پمپ کف کش پنتاکس

پمپ کف کش ابارا

پمپ کف کش اسپیکو

پمپ کف کش لیو


پمپ کف کش چیست

پمپ کف کش چیست | مکانیزم پمپ کف کشپمپ کف کش یا پمپ چاهی ( submersible pump )  از دسته پمپ های سانتریفیوژ مستغرق است که جهت انتقال سیالات تمیز همچون آب مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال حوضچه ای عمیق را در نظر بگیرید که قصد تخلیه آب جمع شده داخل آن را داریم . در چنین موقعیتی بهترین گزینه برای تخلیه پساب استفاده از پمپی است که داخل حوضچه قرار گرفته و پساب را به بالا هدایت کند. این پمپ که پمپ کف کش نامیده می شود با قرار گیری در سیال آن را انتقال می دهد. کف کش ها با توجه به اینکه در داخل سیال قرار می گیرند باید حتما ضد آب بوده و الکتروموتور آن ها نیز دارای کلاس حفاظتی IP 68 می باشد. به طور کلی پمپ های کف کش به دو گروه زیر طبقه بندی می شوند :

1. پمپ مستغرق

2. پمپ شافت و غلاف 

مکانیزم کار پمپ های شافت و غلاف که در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفت به این صورت بود که موتور این پمپ در بیرون از چاه قرار می گرفت و پروانه را به حرکت در می آورد . این بیرون بودن موتور از چاه از طرفی موجب تعمیر راحت الکتروموتور است و از طرفی نیاز به موتور های IP بالا را کاهش می دهد. اما از طرف دیگر هم الکتروموتور به دلیل نمایان بودن برای مکان هایی که امنیت ندارند خطرناک است. 

 اجزای پمپ های کف کش عبارتند از:      

. پروانه                          . موتور                           . حلزون              

. محور                           . مکانیکال سیل               . کابل و ملحقات


انتخاب پمپ کف کش

برای انتخاب پمپ کف کش عوامل متعددی وجود دارند که باید آن ها را در نظر گرفت که به بررسی مهم ترین موارد از این عوامل می پردازیم :

ارتفاع

انتخاب پمپ کف کشارتفاع از کف ترین جایی که کف کش در آن می نشیند تا بالاترین نقطه ای که سیال را آنجا میریزد مهم ترین عامل در انتخاب پمپ کف کش است. نکته ای که باید در این عامل در نظر داشت این است که ارتفاع یا هد نامی هر کف کش آن ارتفاعی است که در آبدهی « صفر » می زند. یعنی در شرایط معمول ارتفاعی کمتر از آنچه بر روی کف کش ها درج شده است خروجی دارد. لذا بهتر است کف کش انتخابی چندین متر بالاتر از آنچه نیاز داریم انتخاب شود. برای مثال اگر ارتفاع مورد نیازمان 38 متر است بهتر است کف کش انتخابی بین 45 تا 50 متر ارتفاع بزند.

قطر خروجی

انتخاب پمپ کف کشقطر لوله خروجی نیز عاملی بسیار مهم است چرا که به صورت مستقیم به آبدهی پمپ کف کش مرتبط است. باید با توجه به حجم آب موجود و همچنین زمان مورد نیاز جهت تخلیه آب ، قطر لوله و به تبع آن قطر خروجی کف کش را انتخاب کرد. قطر های معمول در خروجی کف کش ها 1 , 1و1/4 , 1و1/2 , 2 , 2 و1/2 , 3 , 4 , 6 , 8 , 12 و ... می باشد که بسته به حجم آب موجود و نوع کاربرد مورد استفاده قرار می گیرد. نکته حائز اهمیت درباره قطر خروجی کف کش این است که نباید در خروجی آن به طور مستقیم تبدیل زد و سایز آن را تغییر داد. چرا که این امر سبب فشار به موتور و در نهایت سوختن آن می شود. بهتر است اگر مجبور به تغییر خروجی کف کش شدیم ، ابتدا به اندازه حدودا 1.5 متر با سایز اصلی خود کف کش لوله گذاری شود و از آنجا به بعد تغییر قطر انجام پذیرد. ارتفاع با میزان آبدهی رابطه معکوس دارد.

برق

انتخاب پمپ کف کشکف کش ها معمولا از برق AC تغذیه می کنند و بسته به توان موتور مورد نیاز کف کش ( که معمولا در سایز های بزرگ توان های بالایی نیاز دارند ) از برق سه فاز یا تک فاز استفاده می کنند. کف کش 12 ولت ، کف کش 24 ولت ، کف کش 110 - 120 ولت ، کف کش 220 - 240 ولت و کف کش 380 - 400 ولت در ایران بیشترین مصرف را دارند.

سیستم قطع کننده

انتخاب پمپ کف کشبه طور کلی می توان کف کش ها را به گونه ای تنظیم کرد که پس از انتقال حجم مشخصی از آب به طور خودکار کف کش متوقف شود. برای این کار میتوان از تابلو برقی برنامه ریزی شده استفاده کرد. اما در حالت ساده تر می توان از قطع کن های برقی که در اصطلاح به آن ها شناور و یا فلوتر گفته می شود بهره برد. فلوتر ها در سایز های محدودی بر روی کف کش ها آپارات می شوند و مکانیزم عملکرد آن ها به گونه ایست که پس از اینکه سطح آب تا حد مشخصی پایین آمد به طور خودکار کف کش را خاموش می کند. در مکان هایی که حجم آب محدود است و امکان دارد پس از مدتی آب تمام شود و کف کش با کارکرد خشک بسوزد بهتر است از کف کش های فلوتر دار استفاده کرد. کف کش ها معمولا به صورت ساده و یا فلوتردار تولید می شوند که می توان کف کش های ساده را نیز فلوتر دار کرد.


کاربرد پمپ کف کش لوارا

پمپ کف کش لوارا کاربرد های بسیار زیادی در حوزه های صنعتی و کشاورزی دارد که در زیر تعدادی از آن ها ذکر شده اند :

  • پمپ کف کش لوارا جهت آبیاری
  • پمپ کف کش لوارا جهت تخلیه آب چاله آسانسور
  • پمپ کف کش لوارا جهت سپتینک تانک
  • پمپ کف کش لوارا جهت فواره و آب نما
  • پمپ کف کش لوارا جهت استخر های پرورش ماهی
  • پمپ کف کش لوارا جهت تخلیه آبگیر ها
  • پمپ کف کش لوارا جهت انتقال مواد شیمیایی
  • پمپ کف کش لوارا جهت حفاری چاه
  • پمپ کف کش لوارا جهت تخلیه آب استخر
  • پمپ کف کش لوارا جهت مصارف خانگی

تعمیر پمپ کف کش لوارا

تعمیر پمپ کف کشپمپ کف کش لوارا اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ کف کش لوارا ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ کف کش را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه باز گرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

کف کش ایتالیایی کف کش استخر کف کش استیل کف کش آب کف کش صنعتی کف کش اسید کف کش 1 اینچ کف کش 2 اینچ کف کش 3 اینچ قیمت پمپ کفکش LOWARA کف کش
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی