بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : سایر تجهیزات شیرآلات صنعتی

پینچ ولو آوند | پینچ ولو نیوماتیک | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

پینچ ولو آوند

پینچ ولو آوند یکی از محصولات شرکت پارت گستر آوند (PGA) می باشد که به عنوان اولین تولید کننده شیرهای سوپاپی مورب و پینچ ولو در خاورمیانه به یکی از نوآوران صنعت شیرآلات بدل گشته است. آوند با بهره گیری از مدیریتی نوین و همچنین پرسنلی متخصص توانسته است با تولید محصولات بسیار با کیفیت گام های رو به جلویی در جهت رفع نیاز های صنعتگران بردارد. این مجموعه با الگو قرار دادن استاندارد های روز جهانی ( ISO9001/ISO14001/ISO18001) و بکار گیری تکنولوژی روز محصولاتی با کیفیت جهانی تولید می کند.

شیر آلات آوند

عمده محصولات آوند عبارتند از : 

 • پینچ ولو آوند
 • صافی فلنچدار آوند
 • شیر دیافراگم آوند
 • پینچ ولو نیوماتیک آوند
 • شیر یک طرفه سوپاپی آوند
 • شیر کشویی زبانه فلزی آوند

انواع پینچ ولو آوند

پینچ ولو بدنه بسته و باز آوند

پینچ ولو

پینچ ولو آوند از سری شیر های کنترلی می باشد که جهت قطع و وصل و تنظیم جریان در سیستم های دارای سیالات غلیظ و خورنده کاربرد دارد. پینچ ولو آوند افت فشار بسیار پایینی دارد و قابلیت استفاده در شرایط کاری تا فشار 16 بار و دمای 50- تا 160 درجه سانتی گراد را دارد. پینچ ولو آوند در مدل های زیر تا سایز 20 اینچ تولید و عرضه می شود :

 • پینچ ولو آوند بدنه باز ( PV ) 
 • پینچ ولو آوند بدنه بسته کوتاه ( PVE 1 )
 • پینچ ولو آوند بدنه بسته بلند ( PVE 12 )
 • پینچ ولو آوند بدنه بسته با آب بندی دو طرفه ( PVED 1 )

انواع پینچ ولو

پینچ ولو های آوند دارای ویژگی خود پاک کنندگی بوده که امکان آب بندی صد در صدی را فراهم می سازد. در شرایطی که ذرات جامد و رسوبات جداره غلاف را می پوشانند ، غلاف لاستیکی حین عملکرد کلیه این رسوبات را از خود جدا کرده و به سمت خروجی شیر هدایت می کند. از ویژگی های پینچ ولو آوند می توان به قابلیت خود پاک کنندگی ، مقاومت بالا در مقابل سایش ، مقاومت بالا در مقابل خوردگی ، تعمیرات و نگهداری آسان و با هزینه پایین ، قیمت مناسب و ... اشاره کرد. همچنین از پینچ ولو آوند در سیستم های انتقال آب ، سیستم های انتقال بخار ، انتقال سیالات شیمیایی و خورنده ، سیالات ساینده و اسلاری و ... استفاده می شود.

 سایر اطلاعات پینچ ولو آوند ، کاتالوگ پینچ ولو آوند و لیست قیمت محصولات آوند را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت نماینده پینچ ولو آوند

فشار کاری : 6 - 10 - 16 بار
 
سایز : از 1 تا 14 اینچ
 
جنس اسلیو : NBR
 
جنس بدنه و درپوش : فولاد - چدن داکتیل - چدن خاکستری
 
قطعات داخلی : استیل 
جهت دریافت اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پینچ ولو آوند مراجعه نمایید.

لیست قیمت پینچ ولو آوند

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه لیست قیمت پینچ ولو آوند در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پینچ ولو آوند با ما تماس بگیرید. 

پینچ ولو نیوماتیک آوند

پینچ ولو آوند

 پینچ ولو نیوماتیک آوند در سایز های 1 تا 10 اینچ تولید می شود و قابلیت کارکرد با فشار هوای حداقل 3/5 بار را دارد. یکی از محاسن پینچ ولو نیوماتیک آوند قابلیت نصب انشعابات سیستم هوای فشرده از دو طرف شیر می باشد. جنس بدنه پینچ ولو نیوماتیک آوند از چدن داکتیل و فلنچ های آن ، فولادی می باشد. حداکثر فشار کاری در این مدل 4 بار است. از ویژگی های پینچ ولو نیوماتیک آوند می توان به قابلیت خود پاک کنندگی ، مقاومت بالا در مقابل سایش ، مقاومت بالا در مقابل خوردگی ، تعمیرات و نگهداری آسان و با هزینه پایین ، قیمت مناسب و ... اشاره کرد. همچنین از پینچ ولو نیوماتیک آوند در سیستم های انتقال آب ، سیستم های انتقال بخار ، انتقال سیالات شیمیایی و خورنده ، سیالات ساینده و اسلاری و ... استفاده می شود.

 سایر اطلاعات پینچ ولو نیوماتیک آوند ، کاتالوگ پینچ ولو نیوماتیک آوند و لیست قیمت محصولات آوند را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت نماینده پینچ ولو نیوماتیک آوند

فشار کاری : 4 بار
 
فشار هوا : از 3.5 تا 8.5 بار
 
سایز : از 1 تا 10 اینچ
 
جنس اسلیو : NBR
 
جنس بدنه : چدن داکتیل
جهت دریافت اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پینچ ولو آوند مراجعه نمایید.

لیست قیمت پینچ ولو آوند

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه لیست قیمت پینچ ولو نیوماتیک آوند در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پینچ ولو نیوماتیک آوند با ما تماس بگیرید.

در این زمینه بیشتر بدانید:

آوند را بهتر بشناسیم

 

 

 


پینچ ولو چیست

بر کسی پوشیده نیست که امروزه شیرآلات صنعتی در همه حوزه های صنعت نقش بسیار کلیدی داشته و روز به روز این نقش پر رنگ تر می شود. شرایط کاری متنوع ، شرایط کاری سخت ، پیشرفت تکنولوژی و دیگر عوامل سبب شده است تا صنعتگران به فکر گسترش این دسته از تجهیزات باشند. پینچ ولو ها ( Pinch Valve ) یک نوع از انواع مختلف ولو ها می باشند که همگی وظیفه قطع ، وصل و کنترل جریان را دارند. وقتی که سیال سخت و دارای سایندگی و خورندگی باشد استفاده از ولو های معمولی امکان پذیر نمی باشد و باید در این شرایط از پینچ ولو ها استفاده کرد. در پینچ ولو به دلیل عدم برخورد سیال با اجزای داخلی ، افت فشار بسیار پایین است. پینچ ولو ها از سه بخش اصلی بدنه ، غلاف ( اسلیو ) و سیستم تحریک تشکیل می شوند که فقط غلاف با سیال در ارتباط است. مکانیزم کاری پینچ ولو به گونه ای است که با فشار وارده از طرف سیستم تحریک ، غلاف فشرده شده و به قسمت نشیمنگاه می چسبد و اجازه عبور سیال را نمی دهد.


انواع پینچ ولو

پینچ ولو ها بسته به معیار ، به انواع مختلفی تقسیم می شوند که در ادامه به طور کلی به معرفی چند مورد می پردازیم :

پینچ ولو نیوماتیک

پینچ ولوهای نیوماتیک دارای عملگر پنوماتیک می باشند که سبب می شود تا عملیات باز و بست ، سریع تر از حالت معمول انجام گردد. این پینچ ولو ها قابلیت دسترسی به فشار های بالاتری را نیز می دهند. برای کنترل دقیق تر سیال امکان نصب انواع سویچ های کنترلی و دیتالاگر ها بر روی این شیر وجود دارد که این امکان را به اپراتور می دهد تا کنترل دقیق تری بر روی خصوصیات سیال خروجی داشته باشد.

پینچ ولو بدنه بسته

این نوع پرمصرف ترین نوع پینچ ولو ها می باشد. طراحی این نوع به گونه ایست که از فرسودگی غلاف جلوگیری نموده و در برابر عوامل فیزیکی مراقبت می کند و ایمنی عملیات را به طور چشمگیری افزایش می دهد. بدنه این سری می تواند از چدن ، فولاد های ساختمانی ، فولاد های ضد زنگ ، آلومینیوم یا پلاستیک ساخته شود.

پینچ ولو بدنه باز

پینچ ولو بدنه باز عموما برای سیالات غیر مضر ، فشار ها و دماهای پایین ساخته شده اند. این نوع محصولات نا هم مرکزی های اندکی را تحمل نموده و جلوی انتقال لرزش های سیستم را میگیرند. همچنین پینچ ولو بدنه باز از وزن کمتری برخوردار بوده و به سادگی تعمیر می شود. جنس بدنه این شیر ها عموما از فولاد های ساختمانی و ضد زنگ می باشد.


مزایای پینچ ولو

 • سهولت در عملیات
 • مقاومت در برابر خوردگی بالا
 • مقاومت در برابر ساییدگی بالا
 • قابلیت نصب عملگر های مختلف در سیستم
 • تنوع مدل و سایز
 • تعمیرات و نگهداری آسان
 • قیمت مناسب

کاربرد پینچ ولو آوند

پینچ ولو ها در صنایع زیادی کاربرد دارند که در ادامه به ذکر چند مورد از آنها می پردازیم :

 • پینچ ولو آوند جهت صنایع سیمانی
 • پینچ ولو آوند جهت صنایع فولادی
 • پینچ ولو آوند جهت صنایع معدنی
 • پینچ ولو آوند جهت صنایع چوبی
 • پینچ ولو آوند جهت انتقال دوغاب
 • پینچ ولو آوند جهت انتقال مواد ساینده
 • پینچ ولو آوند جهت انتقال بخار
 • پینچ ولو آوند جهت انتقال سیالات خورنده
 • پینچ ولو آوند جهت انتقال سیلیس

تعمیر پینچ ولو آوند

گیربکس حلزونی موتوواریوپینچ ولو آوند اگر به صورت منظم سرویس شود ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پینچ ولو آوند ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر تجهیزی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پینچ ولو آوند را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات هر تجهیزی بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

پینچ ولو آوند پینچ ولو ایرانی تعمیر پینچ ولو کاربرد پینچ ولو پینچ ولو نیوماتیک پینچ ولو چیست
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی