بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : پمپ پمپ کف کش

کف کش اسپیکو | قیمت پمپ کف کش اسپیکو | آتورصنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

کف کش اسپیکو | قیمت پمپ کف کش اسپیکو

پمپ کف کش اسپیکو یکی از محصولات شرکت اسپیکو می باشد که سالیان سال است در صنعت پمپ سازی کشور فعالیت دارد و توانسته است نیاز بسیاری از صنعتگران و مصرف کنندگان داخلی را برطرف سازد. اسپیکو با تکیه بر اصول کیفی جهانی در صنعت پمپ سازی از ابتدا تا انتهای تولید یک محصول توانسته است محصولاتی با کیفیت جهانی به بازار عرضه کند.

پمپ کف کش اسپیکو | قیمت کف کش اسپیکو | نمایندگی پمپ کفکش اسپیکو

عمده محصولات اسپیکو عبارتند از :

 انواع پمپ کف کش اسپیکو

پمپ کف کش اسپیکو 2 اینچ

پمپ کف کش 2 اینچ اسپیکو | قیمت کف کش اسپیکو | نمایندگی پمپ کفکش اسپیکو

به طور کلی پمپ کف کش اسپیکو در دو سایز 2 و 3 اینچ تولید می شود که سری 2 اینچ آن شامل مدل های زیر می شود :

1. پمپ کف کش اسپیکو مدل S32 , S28 , S18 و S38 : این سری از پمپ کف کش اسپیکو جهت انتقال آب تمیز و صاف طراحی شده است و در دو مدل تکفاز و سه فاز تولید می شود (S18-1 , S28 , S38-1 تکفاز | S18-3 و S38-3 و S32 سه فاز ). از موارد کاربرد این سری از پمپ کف کش اسپیکو می توان به تخلیه آب چاه ، مخازن ، جوی ، نهر و ... اشاره کرد.

2. پمپ کف کش اسپیکو مدل SI-23 و S-18A : این سری جهت انتقال آب آلوده و کثیف بدون مواد خورنده می باشد و با پروانه باز و چدنی و سیلهای مخصوص پمپهای آبهای کثیف و بدون مواد ساینده برای انتقال آبهای آلوده حاوی مواد جامد ریز غیر ساینده و همچنین جابجائی آب های زائد باران و سیلاب ها ، انتقال پساب گودال ها ، مورد استفاده قرار می گیرد . این سری از پمپ کف کش اسپیکو نیز در دو مدل تکفاز و سه فاز قابل عرضه است.

مقاومت به خوردگی در پمپ کف کش اسپیکو بالاست و کلیه قسمتها از آلیاژ مخصوص ساخته شده است. پروانه ، شفت و کلیه پیچهای متعلقه از جنس استینلس استیل می باشد که مقاومت پمپ کف کش اسپیکو را در مقابل خوردگی چندین برابر افزایش می دهد. یکی از ویژگی های پمپ کف کش اسپیکو استفاده از روتور و استاتور ایتالیایی و بلبرینگ های ژاپنی در کف کش های خود است که سبب طول عمر بیشتر آنها شده است. از ویژگی های پمپ کف کش اسپیکو می توان به داشتن ضمانت ، در دسترس بودن قطعات ، کیفیت و راندمان بالا ، مقاومت به خوردگی مناسب و ... اشاره کرد.

سایر اطلاعات پمپ کف کش اسپیکو ، کاتالوگ پمپ کف کش اسپیکو و لیست قیمت محصولات اسپیکو را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ کف کش اسپیکو

حداکثر ارتفاع : 38 متر                    

دهانه خروجی : 2 اینچ  

حداکثر آبدهی : 32 متر مکعب بر ساعت            

جنس پروانه : استیل , چدن

کلاس حفاظتی : IP 68                    

توان موتور : 1.1 تا 2 کیلووات

حداکثر دما : 40 درجه سانتیگراد    

فلوتر : در صورت درخواست

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش اسپیکو مراجعه نمایید.

مشخصات فنی پمپ کف کش اسپیکو | قیمت کف کش اسپیکو | نمایندگی پمپ کفکش اسپیکو
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش اسپیکو مراجعه نمایید.

لیست قیمت کف کش اسپیکو

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ کف کش اسپیکو در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ کف کش اسپیکو با ما تماس بگیرید.


پمپ کف کش اسپیکو 3 اینچ

پمپ کف کش 3 اینچ اسپیکو | قیمت کف کش اسپیکو | نمایندگی پمپ کفکش اسپیکو

پمپ کف کش اسپیکو 3 اینچ با حداکثر ارتفاع 25 متر جهت انتقال آب تمیز در مصارف صنعتی و کشاورزی مناسب است. این سری از پمپ کف کش اسپیکو در دو مدل تکفاز و سه فاز و با نوسان ولتاژ 10% تولید می گردد. پمپ کف کش اسپیکو 3 اینچ برای تخلیه آب در ساختمان ها ، منابع آب و آب های زائد ، آبهای صنعتی ، گلخانه ها ، مزارع ، باغات و استخر بکار گرفته می شود. مقاومت در برابر خوردگی در پمپ کف کش اسپیکو بالاست و کلیه قسمتها از آلیاژ مخصوص و پروانه ، شفت و کلیه پیچهای متعلقه از استینلس استیل ساختـه شده است که مقاومت پمپ کف کش اسپیکو را در مقابل خوردگی چندین برابر افزایش میدهد. یکی از ویژگی های پمپ کف کش اسپیکو استفاده از روتور و استاتور ایتالیایی و بلبرینگ های ژاپنی در کف کش های خود است که سبب طول عمر بیشتر آنها شده است. از ویژگی های پمپ کف کش اسپیکو می توان به داشتن ضمانت ، در دسترس بودن قطعات ، کیفیت و راندمان بالا ، مقاومت به خوردگی مناسب و ... اشاره کرد.

سایر اطلاعات پمپ کف کش اسپیکو ، کاتالوگ پمپ کف کش اسپیکو و لیست قیمت محصولات اسپیکو را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ کف کش اسپیکو

حداکثر ارتفاع : 25 متر                    

دهانه خروجی : 3 اینچ  

حداکثر آبدهی : 53 متر مکعب بر ساعت                

جنس پروانه : استیل , چدن

کلاس حفاظتی : IP 68                    

توان موتور : 1.5 تا 1.9 کیلووات

حداکثر دما : 40 درجه سانتیگراد    

فلوتر : در صورت درخواست

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش اسپیکو مراجعه نمایید.

پمپ کف کش اسپیکو | قیمت کف کش اسپیکو | نمایندگی پمپ کفکش اسپیکو
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش اسپیکو مراجعه نمایید.

لیست قیمت کف کش اسپیکو

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ کف کش اسپیکو در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ کف کش اسپیکو با ما تماس بگیرید.


در این زمینه بیشتر بدانید :

اسپیکو را بهتر بشناسیم

پمپ کف کش پنتاکس

پمپ کف کش ابارا

پمپ کف کش لیو


پمپ کف کش چیست

پمپ کف کش چیست | مکانیزم پمپ کف کشپمپ کف کش یا پمپ چاهی ( submersible pump ) از دسته پمپ های سانتریفیوژ مستغرق است که جهت انتقال سیالات تمیز همچون آب مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال حوضچه ای عمیق را در نظر بگیرید که قصد تخلیه آب جمع شده داخل آن را داریم. در چنین موقعیتی بهترین گزینه برای تخلیه پساب استفاده از پمپی است که داخل حوضچه قرار گرفته و پساب را به بالا هدایت کند. این پمپ که پمپ کف کش نامیده می شود با قرار گیری در سیال آن را انتقال می دهد. کف کش ها با توجه به اینکه در داخل سیال قرار می گیرند حتما ضد آب بوده و الکتروموتور آن ها نیز دارای کلاس حفاظتی IP 68 می باشد. به طور کلی پمپ های کف کش به دو گروه زیر طبقه بندی می شوند :

1. پمپ مستغرق

2. پمپ شافت و غلاف 

مکانیزم کار پمپ های شافت و غلاف که در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفتند به این صورت بود که موتور این پمپ در بیرون از چاه قرار می گرفت و پروانه را به حرکت در می آورد . این بیرون بودن موتور از چاه از طرفی موجب تعمیر راحت الکتروموتور است و از طرفی نیاز به موتور های IP بالا را کاهش می دهد. اما از طرف دیگر هم الکتروموتور به دلیل نمایان بودن برای مکان هایی که امنیت ندارند خطرناک است. 

 اجزای پمپ های کف کش عبارتند از :      

. پروانه                          . موتور                           . حلزون              

. محور                          . مکانیکال سیل               . کابل و ملحقات


انتخاب پمپ کف کش

برای انتخاب پمپ کف کش عوامل متعددی وجود دارند که باید آن ها را در نظر گرفت که به بررسی مهم ترین موارد از این عوامل می پردازیم :

ارتفاع

انتخاب پمپ کف کشارتفاع از کف ترین جایی که کف کش در آن می نشیند تا بالاترین نقطه ای که سیال را آنجا میریزد مهم ترین عامل در انتخاب پمپ کف کش است. نکته ای که باید در این عامل در نظر داشت این است که ارتفاع یا هد نامی هر کف کش آن ارتفاعی است که در آبدهی «صفر» می زند. یعنی در شرایط معمول ارتفاعی کمتر از آنچه بر روی کف کش ها درج شده است خروجی دارد. لذا بهتر است کف کش انتخابی چندین متر بالاتر از آنچه نیاز داریم انتخاب شود. برای مثال اگر ارتفاع مورد نیازمان 38 متر است بهتر است کف کش انتخابی بین 45 تا 50 متر ارتفاع بزند.

قطر خروجی

انتخاب پمپ کف کشقطر لوله خروجی نیز عاملی بسیار مهم است چرا که به صورت مستقیم به آبدهی پمپ کف کش مرتبط است. باید با توجه به حجم آب موجود و همچنین زمان مورد نیاز جهت تخلیه آب ، قطر لوله و به تبع آن قطر خروجی کف کش را انتخاب کرد. قطر های معمول در خروجی کف کش ها 1 , 1و1/4 , 1و1/2 , 2 , 2 و1/2 , 3 , 4 , 6 , 8 , 12 و ... می باشد که بسته به حجم آب موجود و نوع کاربرد مورد استفاده قرار می گیرد. نکته حائز اهمیت درباره قطر خروجی کف کش این است که نباید در خروجی آن به طور مستقیم تبدیل زد و سایز آن را تغییر داد. چرا که این امر سبب فشار به موتور و در نهایت سوختن آن می شود. بهتر است اگر مجبور به تغییر خروجی کف کش شدیم ، ابتدا به اندازه حدودا 1.5 متر با سایز اصلی خود کف کش لوله گذاری شود و از آنجا به بعد تغییر قطر انجام پذیرد. ارتفاع با میزان آبدهی رابطه معکوس دارد.

برق

انتخاب پمپ کف کشکف کش ها معمولا از برق AC تغذیه می کنند و بسته به توان موتور مورد نیاز کف کش (که معمولا در سایز های بزرگ توان های بالایی نیاز دارند) از برق سه فاز یا تک فاز استفاده می کنند. کف کش 12 ولت ، کف کش 24 ولت ، کف کش 110 - 120 ولت ، کف کش 220-240 ولت و کف کش 380 - 400 ولت در ایران بیشترین مصرف را دارند.

 

سیستم قطع کننده

انتخاب پمپ کف کشبه طور کلی می توان کف کش ها را به گونه ای تنظیم کرد که پس از انتقال حجم مشخصی از آب به طور خودکار کف کش متوقف شود. برای این کار میتوان از تابلو برقی برنامه ریزی شده استفاده کرد. اما در حالت ساده تر می توان از قطع کن های برقی که در اصطلاح به آن ها شناور و یا فلوتر گفته می شود بهره برد. فلوتر ها در سایز های محدودی بر روی کف کش ها آپارات می شوند و مکانیزم عملکرد آن ها به گونه ایست که پس از اینکه سطح آب تا حد مشخصی پایین آمد به طور خودکار کف کش را خاموش می کند. در مکان هایی که حجم آب محدود است و امکان دارد پس از مدتی آب تمام شود و کف کش با کارکرد خشک بسوزد بهتر است از کف کش های فلوتر دار استفاده کرد. کف کش ها معمولا به صورت ساده و یا فلوتردار تولید می شوند که می توان کف کش های ساده را نیز فلوتر دار کرد.


کاربرد پمپ کف کش اسپیکو

پمپ کف کش اسپیکو کاربرد های بسیار زیادی در حوزه های صنعتی و کشاورزی دارد که در زیر تعدادی از آن ها ذکر شده اند :

  • پمپ کف کش اسپیکو جهت آبیاری
  • پمپ کف کش اسپیکو جهت تخلیه آب چاله آسانسور
  • پمپ کف کش اسپیکو جهت سپتینگ تانک
  • پمپ کف کش اسپیکو جهت فواره و آب نما
  • پمپ کف کش اسپیکو جهت استخر های پرورش ماهی
  • پمپ کف کش اسپیکو جهت تخلیه آبگیر ها
  • پمپ کف کش اسپیکو جهت انتقال مواد شیمیایی
  • پمپ کف کش اسپیکو جهت حفاری چاه
  • پمپ کف کش اسپیکو جهت تخلیه آب استخر
  • پمپ کف کش اسپیکو جهت مصارف خانگی

تعمیر  پمپ کف کش اسپیکوتعمیر پمپ کف کش

پمپ کف کش اسپیکو اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ کف کش اسپیکو ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیر کار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ کف کش را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

خرید پمپ کف کش اسپیکو كفكش توان خرید کف کش ایرانی قیمت کف کش اسپیکو راهنمای انتخاب کف کش
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی