بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : گیربکس حلزونی و مکعبی

گیربکس اصفهان پیشرو | گیربکس حلزونی VF | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

 

گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو

اصفهان پیشرو ، همان طور که از نام آن پیداست ، از برند های داخلیست که در سال 1380 پا به عرصه ی صنعت نهاد. فعالیت این مجموعه به صورت تخصصی بر تولید گیربکس های حلزونی متمرکز بوده و توانسته است جایگزین مناسبی برای نمونه های خارجی باشد. شرکت گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو با ایجاد نمایندگی هایی در شهرهای مختلف کشورمان ، امکان دستیابی به محصولاتش را تسهیل نموده است.   

 

گیربکس اصفهان پیشرو,شرکت اصفهان پیشرو,نمایندگی پیشرو اصفهان,فروش گیربکس حلزونی,گیربکس حلزونی,ویژگی گیربکس حلزونی,بازرگانی اصفهان پیشرو,گیربکس حلزونی سری VF

انواع محصولات اصفهان پیشرو

اصفهان پیشرو به صورت تخصصی بر تولید انواع گیربکس حلزونی سری VF تمرکز دارد.

انواع گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو

گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو | سری VF

گیربکس اصفهان پیشرو,شرکت اصفهان پیشرو,نمایندگی پیشرو اصفهان,فروش گیربکس حلزونی,گیربکس حلزونی,ویژگی گیربکس حلزونی,بازرگانی اصفهان پیشرو,گیربکس حلزونی سری VF

گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو که نامی آشنا برای تمامی مصرف کنندگان داخلی گیربکس های حلزونی سری VF است ، دارای بدنه ای از جنس چدن می باشد. نسبت تبدیل دور گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو سری VF که در تیپ های 49 ، 62 ، 86 ، 110 ، 130 ، 150 تولید می شود در بازه 7 تا 100 قرار دارد. ارائه ی گیربکس حلزونی سری VF توسط این کمپانی دسترسی آسان به این تولیدات و قطعات سازنده آنها را در پی داشته است. 

از سری VF گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو در صنایع غذایی ، ساختمانی ، معدنی و ... جهت راه بست ورودی مجتمع و پارکینگ ها ، کالیبر و پیشراب سنگبری ، خاموت زن ساختمانی ، داغ زن شیرینی و قنادی ، سیم برش معدن سنگ کوه و ... استفاده می شود.

برای راندمان و طول عمر بیشتر گیربکس حلزونی بهتر است از الکتروموتورهایی با دور 1450 و کمتر استفاده کرد.

گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو در دسته های مختلفی تولید می شود که عبارتند از :

گیربکس اصفهان پیشرو,شرکت اصفهان پیشرو,نمایندگی پیشرو اصفهان,فروش گیربکس حلزونی,گیربکس حلزونی,ویژگی گیربکس حلزونی,بازرگانی اصفهان پیشرو,گیربکس حلزونی سری VF

گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو سری VF به صورت شافت دار بوده که به صورت غیر مستقیم با الکتروموتور کوپل می شود. سری MVF گیربکس اصفهان پیشرو به صورت هالو شافت و فلنچدار می باشد تا به صورت مستقیم با الکتروموتور کوپل شود. از نظر نسبت تبدیل و مشخصات تبدیل ، گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو سری MVF هیچگونه تفاوتی با سری VF ندارد.

گیربکس اصفهان پیشرو,شرکت اصفهان پیشرو,نمایندگی پیشرو اصفهان,فروش گیربکس حلزونی,گیربکس حلزونی,ویژگی گیربکس حلزونی,بازرگانی اصفهان پیشرو,گیربکس حلزونی سری VF

برای انتخاب روغن مناسب ، طریقه نصب و سایر نکات به انتهای این صفحه مراجعه نمایید.

سایر اطلاعات گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو ، کاتالوگ گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو و لیست قیمت محصولات اصفهان پیشرو را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو

حداکثر گشتاور : 7100 نیوتون متر                      

نسبت تبدیل دور : از 7 تا 100

توان موتور : از 0.19 تا 56 اسب بخار                            

جنس بدنه : چدن

جنس شافت : استیل                          

جنس دنده : برنز

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو مراجعه نمایید.


در این زمینه بیشتر بدانید :

اصفهان پیشرو را بهتر بشناسیم

گیربکس حلزونی موتوواریو

گیربکس حلزونی SEW

گیربکس حلزونی ایلماز


گیربکس حلزونی چیست 

گیربکس حلزونی یا مکعبی از نوع گیربکس های دو دنده هستند که مارپیچ ورودی آنها از جنس فولاد و دنده آنها از جنس برنج یا فسفر برنز با هاب داخلی چدنی می باشد. زاویه بین محور ورودی و خروجی این گیربکس ها 90 درجه و یا به عبارتی دیگر خروجی آنها از بغل است.

این گیربکس ها بیشترین کاهش دور را در ابعاد کوچک ممکن می سازند. از این گیربکس ها در گشتاورهای متوسط به پایین به طور گسترده در صنایع مختلف استفاده می شود. در کاربردهای یکسان ، این گیربکس ها نسبت به سایر گیربکس ها قیمت ارزان تری دارند. در این گیربکس ها به جهت جلوگیری از قفل شدن دنده ها در یکدیگر با افزایش دما و همچنین جنس نرم دنده ها ، لقی (back Lash) وجود دارد.

جنس ساختمان گیربکس حلزونی :        

 . پوسته از چدن یا فولاد                       . محور فولادی                      . چرخ دنده های برنج یا فسفر برنز

مشخصات فنی گیربکس :        

   . محدوده گشتاور قابل انتقال : تا 7100 نیوتون متر                                    . محدوده نسبت تبدیل : 5 :1 تا 1:288


نصب گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو 

موقعیت نصب

در صورتی که حالت نصب گیربکس حلزونی متفاوت با B3 است برای آنکه روغن کاری به طور صحیح انجام شود ، می بایست وضعیت آن مشخص شود. گیربکس هایی که گریس کاری دائمی شده اند دارای درپوش های تراز روغن ، پیچ تخلیه روغن و هواکش نیستند.

گیربکس هایی که می باید روغنکاری شوند بدون روغن ارائه شده و دارای درپوش های هواکش ، تراز و تخلیه روغن متناسب با موقعیت نصب (که مصرف کننده مشخص خواهد کرد) هستند. این گیربکس ها را قبل از نصب باید با مقدار صحیح روغن پر کرد.

روغن مناسب گیربکس

در جدولی که در ذیل آمده است روغن های معدنی مناسب برای گیربکس حلزونی ذکر شده است. روغن های زیر را می توان برای دماهای بین 0 تا 30 درجه سانتی گراد بکار برد. اگر دما از 30 تا 35 درجه سانتی گراد تجاوز کند ، باید روغنی که ویسکوزیته مناسب را دارا می باشد بکار برد.

اگر دما کمتر از 0 درجه سانتی گراد باشد باید روغنی با ویسکوزیته پایین تر را مورد استفاده قرار داد.

وقتی گیربکس را با گریس ترکیبی روغنکاری کرده باشید نیاز به روغنکاری بعدی نیست. اگر روغن معدنی استفاده شده توصیه می گردد ، روغن را پس از 500 تا 1000 ساعت اولیه عوض کرده و بهتر است داخل گیربکس را شست و شو دهید. همچنین در فواصل زمانی منظم ، سطح روغن را پس از 4000 ساعت تعویض نمایید.

انتخاب روغن گیربکس

نکاتی در نصب گیربکس حلزونی

گیربکس باید محکم به یک پایه پیچ شود تا ارتعاش نماید. اگر احتمال ضربه ، بار بیش از حد یا گریپاژ می دهید از کوپلینگ های هیدرولیکی ، محدود کننده های گشتاور نیرو ، کلاج و غیره استفاده کنید. اگر می خواهید گیربکس را رنگ بزنید ، کاسه نمدها را بپوشانید تا از خراب شدن آن ها جلوگیری شود. محور گیربکس ها سوراخ دار و رزوه شده است تا بتوانید روی چرخ دنده یا چرخ زنجیر مورد نصب ، پیچ ببندید. قبل از راه اندازی گیربکس اطمینان حاصل کنید که سطح روغن درست بوده و ویسکوزیته روغن برای نوع بار مصرفی صحیح است.


کاربرد گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو

گیربکس حلزونی از پر کاربرد ترین گیربکس های صنعتی است. در زیر به ذکر چند مورد از آن ها می پردازیم :

 • گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو جهت خرد کن ها
 • گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو جهت کانوایر ها
 • گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو جهت دستگاه های نانوایی
 • گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو جهت میکسر های بتن
 • گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو جهت کوره های صنعتی
 • گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو جهت هواکش ها
 • گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو جهت پر کن ها
 • گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو جهت صنایع بسته بندی
 • گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو جهت آسیاب ها
 • گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو جهت بلوک زنی
 • گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو جهت بالابرهای ساختمانی
 • گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو جهت تابلوها ی چرخشی تبلیغاتی
 • گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو جهت راه بست ورودی مجتمع و پارکینگ ها

تعمیر گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو

گیربکس حلزونی موتوواریوگیربکس حلزونی اصفهان پیشرو اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر گیربکسی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند گیربکس حلزونی اصفهان پیشرو را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند.

از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع گیربکس بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

گیربکس اصفهان پیشرو شرکت اصفهان پیشرو نمایندگی پیشرو اصفهان فروش گیربکس حلزونی گیربکس حلزونی ویژگی گیربکس حلزونی بازرگانی اصفهان پیشرو گیربکس حلزونی سری VF
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی