بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : گیربکس حلزونی و مکعبی

گیربکس حلزونی ایلماز | گیربکس Yilmaz | آتورصنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

گیربکس حلزونی ایلماز | موتور گیربکس حلزونی Yilmaz 

گیربکس حلزونی ایلماز از محصولات شرکت Yilmaz یکی از بزرگترین کارخانه های صنعتی در ترکیه است که از سال 1963 به طور رسمی به تولید انواع گیربکس پرداخته است. ایلماز از همان سال ها کیفیت بالا را با در اختیار گرفتن تجهیزات و تکنولوژی روز جهان سر لوحه کار خود قرار داد و توانست به برترین صادر کننده انواع گیربکس صنعتی در ترکیه تبدیل شود.

امروزه ایلماز ( Yilmaz ) به یکی از تامین کنندگان پیشرو در حوزه ی گیربکس های صنعتی و موتور گیربکس در سراسر جهان بدل گشته است و صادرات قابل توجهی به سراسر دنیا دارد. ایلماز به واسطه کیفیت مطلوب محصولات خود  توانسته است در ایران هم سهم خوبی از بازار گیربکس داشته باشد.

گیربکس شافت مستقیم ایلماز| گیربکس هلیکال ایلماز | نمایندگی گیربکس ایلماز| YILMAZعمده محصولات ایلماز عبارتند از :

انواع گیربکس حلزونی ایلماز | Yilmaz

گیربکس حلزونی ایلماز | سری E

گیربکس حلزونی ایلماز| گیربکس ایلماز | نمایندگی گیربکس ایلماز| YILMAZ

گیربکس حلزونی ایلماز از دسته گیربکس های پر کاربرد و پرفروش ایلماز است که با طراحی خوب ، امکان نصب در موقعیت‌های متنوع در شرایط دمایی بالا را دارند. این سری از گیربکس حلزونی ایلماز که سری E نام دارد انعطاف پذیری بالایی دارد و حداکثر گشتاور 900 نیوتون متر را در نسبت تبدیل 5 تا 110 انتقال می دهد. نکته حائز اهمیت این است که گیربکس حلزونی ایلماز را با توجه به شرایط می توان با هم ترکیب کرد تا به دور های کمتری دست یافت. گیربکس حلزونی ایلماز سری E در سه مدل زیر تولید و عرضه می گردد :

 1. گیربکس حلزونی ایلماز سری EN : گیربکس تک با فلنچ B5/B14
 2. گیربکس حلزونی ایلماز سری EV : کوپل شده به وسیله فلنچ B5/B14 با الکتروموتور 
 3. گیربکس حلزونی ایلماز سری ET : گیربکس تک با شافت ورودی

گیربکس حلزونی ایلماز | گیربکس ایلماز | نمایندگی گیربکس ایلماز | YILMAZ

از ویژگی های گیربکس حلزونی ایلماز می توان به مقاومت حرارتی ، انعطاف پذیری و نصب آسان ، استفاده در همه موقعیت ها ، کاربرد های زیاد ، استحکام و راندمان بالا و ... اشاره کرد. نکته حائز اهمیت این است که گیربکس حلزونی ایلماز را با توجه به شرایط می توان با هم ترکیب کرد تا به دور های کمتری دست یافت. از گیربکس حلزونی ایلماز در بالابر ها ، میکسر ها ، خرد کن ها ، کانوایر ها ، دستگاه های نانوایی ، میکسر های بتن ، کوره های صنعتی ، هواکش ها و ... استفاده می شود.

 سایر اطلاعات گیربکس حلزونی ایلماز ، کاتالوگ گیربکس حلزونی ایلماز و لیست قیمت محصولات ایلماز را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده گیربکس حلزونی ایلماز

حداکثر گشتاور : 900 نیوتون متر                         

نسبت تبدیل دور : از 5 تا 110       

جنس شافت : استیل                               

جنس بدنه : چدن  

 جنس دنده : برنج                                  

شافت خروجی : 20 تا 120 میلیمتر

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ گیربکس حلزونی ایلماز ( Yilmaz ) مراجعه نمایید.

لیست قیمت گیربکس حلزونی ایلماز

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت گیربکس حلزونی ایلماز در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش الکتروگیربکس حلزونی ایلماز  با ما تماس بگیرید.

در این زمینه بیشتر بدانید :

ایلماز را بهتر بشناسیم

گیربکس حلزونی موتوواریو

گیربکس حلزونی Bonfiglioli

گیربکس حلزونی SEW


گیربکس حلزونی چیست 

گیربکس های حلزونی یا مکعبی از نوع گیربکس های دو دنده هستند که مارپیچ ورودی آنها از جنس فولاد و دنده آنها از جنس برنج یا فسفر برنز با هاب داخلی چدنی می باشد. زاویه بین محور ورودی و خروجی این گیربکس ها 90 درجه و یا به عبارت دیگر خروجی آنها از بغل است.

گیربکس حلزونی ایلماز| گیربکس ایلماز | نمایندگی گیربکس ایلماز| YILMAZ این گیربکس ها بیشترین کاهش دور را در ابعاد کوچک ممکن می سازند. از این گیربکس ها در گشتاور های متوسط به پایین به طور گسترده در صنایع مختلف استفاده می شود. در کاربردهای یکسان ، این گیربکس ها نسبت به سایر گیربکس ها قیمت ارزان تری دارند. در این گیربکس ها به جهت جلوگیری از قفل شدن دنده ها در یکدیگر با افزایش دما و همچنین جنس نرم دنده ها ، لقی (back Lash) وجود دارد.

جنس ساختمان گیربکس حلزونی :        

 . پوسته از چدن یا فولاد                       . محور فولادی                      . چرخ دنده های برنج یا فسفر برنز

مشخصات فنی گیربکس حلزونی :        

   . محدوده گشتاور قابل انتقال : تا 7100 نیوتون متر                                    . محدوده نسبت تبدیل : 5 :1 تا 1:288


نصب گیربکس حلزونی ایلماز

موقعیت نصب

در صورتی که حالت نصب گیربکس حلزونی متفاوت با B3 است برای آنکه روغن کاری به طور صحیح انجام شود می بایست وضعیت آن مشخص شود. گیربکس هایی که گریس کاری دائمی شده اند دارای درپوش های تراز روغن ، پیچ تخلیه روغن و هواکش نیستند.

گیربکس هایی که می باید روغنکاری شوند بدون روغن ارائه شده و دارای در پوش های هواکش ، تراز و تخلیه روغن متناسب با موقعیت نصب ( که مصرف کننده مشخص خواهد کرد ) هستند. این گیربکس ها را قبل از نصب باید با مقدار صحیح روغن پر کرد.

روغن مناسب گیربکس

در جدولی که در ذیل آمده است روغن های معدنی مناسب برای گیربکس حلزونی ذکر شده است. روغن های زیر را می توان برای دماهای بین 0 تا 30 درجه سانتی گراد به کار برد. اگر دما از 30 تا 35 درجه سانتی گراد تجاوز کند ، باید روغنی که ویسکوزیته مناسب را دارا می باشد بکار برد.

اگر دما کمتر از 0 درجه سانتی گراد باشد باید روغنی با ویسکوزیته پایین تر را مورد استفاده قرار داد.

وقتی گیربکس را با گریس ترکیبی روغن کاری کرده باشید نیاز به روغن کاری بعدی نیست. اگر روغن معدنی استفاده شده توصیه می گردد که روغن را پس از 500 تا 1000 ساعت اولیه عوض کرده و بهتر است داخل گیربکس را شست و شو دهید. همچنین در فواصل زمانی منظم ، سطح روغن را پس از 4000 ساعت تعویض نمایید.

انتخاب روغن گیربکس

نکاتی در نصب گیربکس حلزونی

گیربکس باید محکم به یک پایه پیچ شود تا ارتعاش نماید. اگر احتمال ضربه ، بار بیش از حد یا گریپاژ می دهید از کوپلینگ های هیدرولیکی ، محدود کننده های گشتاور نیرو ، کلاج و غیره استفاده کنید. اگر میخواهید گیربکس را رنگ بزنید ، کاسه نمد ها را بپوشانید تا از خراب شدن آن ها جلوگیری شود. محور گیربکس ها سوراخ دار و رزوه شده است تا بتوانید روی چرخ دنده یا چرخ زنجیر مورد نصب ، پیچ ببندید. قبل از راه اندازی گیربکس اطمینان حاصل کنید که سطح روغن درست بوده و ویسکوزیته روغن برای نوع بار مصرفی صحیح است.


کاربرد گیربکس حلزونی ایلماز

گیربکس حلزونی از پر کاربرد ترین گیربکس های صنعتی است. در زیر به ذکر چند نوع از آن ها می پردازیم :

 • گیربکس حلزونی ایلماز جهت بالابر ها
 • گیربکس حلزونی ایلماز جهت میکسر ها
 • گیربکس حلزونی ایلماز جهت خرد کن ها
 • گیربکس حلزونی ایلماز جهت کانوایر ها
 • گیربکس حلزونی ایلماز جهت دستگاه های نانوایی
 • گیربکس حلزونی ایلماز جهت میکسر های بتن
 • گیربکس حلزونی ایلماز جهت کوره های صنعتی
 • گیربکس حلزونی ایلماز جهت هواکش ها
 • گیربکس حلزونی ایلماز جهت پر کن ها
 • گیربکس حلزونی ایلماز جهت صنایع بسته بندی
 • گیربکس حلزونی ایلماز جهت آسیاب ها
 • گیربکس حلزونی ایلماز جهت بلوک زنی

تعمیر گیربکس حلزونی ایلماز

گیربکس حلزونی ایلماز گیربکس حلزونی ایلماز اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال گیربکس حلزونی ایلماز ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیر کار ماهر لازمه تعمیر هر گیربکسی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند گیربکس حلزونی ایلماز را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند.

از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع گیربکس بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

گیربکس حلزونی اصفهان گیربکس حلزونی ایلماز انواع گیربکس حلزونی گیربکس حلزونی بالابر گیربکس حلزونی چیست yilmaz
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی