بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : گیربکس حلزونی و مکعبی

گیربکس حلزونی موتوواریو | گیربکس حلزونی NMRV | آتورصنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

گیربکس حلزونی موتوواریو | گیربکس مکعبی Motovario

گیربکس حلزونی موتوواریو از محصولات شرکت موتوواریو ایتالیا می باشد که از سال 1965 فعالیت خود را در شهر فرمیگین آغاز کرد. موتوواریو ( Motovario ) توانسته است با سرلوحه قرار دادن استاندارد های روز دنیا ، بکارگیری مدیریتی مدرن و همچنین به واسطه کیفیت بالا و قیمت مناسب به یکی از بازیگران اصلی تولید گیربکس در دنیا تبدیل شود. امروزه محصولات موتوواریو در بیشتر کشور های دنیا به فروش می رسد. گیربکس موتوواریو ( Motovario ) در ایران نیز محصولی شناخته شده می باشد که در صنایع کاشی و سرامیک بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

گیربکس شافت مستقیم motovario | گیربکس هلیکال motovario | گیربکس شافت مستقیم موتوواریو گیربکس هلیکال موتوواریوعمده محصولات موتوواریو عبارتند از :

انواع گیربکس حلزونی موتوواریو | Motovario

گیربکس حلزونی موتوواریو | سری NMRV

گیربکس حلزونی motovario | گیربکس مکعبی motovario |

سری NMRV گیربکس حلزونی موتوواریو یکی از مشهورترین محصولات شرکت موتوواریو است. NMRV یک گیربکس حلزونی جمع و جور است که در اصطلاح به آن گیربکس مکعبی نیز می گویند. این گیربکس ها از لحاظ کارایی برای بسیاری از سیستم های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند که این بخاطر انعطاف پذیری بسیار بالای سری NMRV می باشد. این سری نسبت تبدیلی از 5 تا 100 را پشتیبانی می کند و تا 1550 نیوتون متر گشتاور را انتقال می دهد. گیربکس حلزونی موتوواریو سری NMRV در دو مدل NMRV و NMRVPOWER تولید می شود که مدل های آن به صورت زیر می باشد :

مدلهای سری NMRV عبارت است از : NMRV 25 - NMRV 30 - NMRV 40 - NMRV 50- NMRV 130 - NMRV 150

مدلهای سری NMRV/P عبارتست از : NMRV 63 - NMRV 75 - NMRV 90 - NMRV 110

در بین مدل های گیربکس حلزونی موتوواریو از مدل NMRV 25 تا NMRV 110 پوسته از جنس آلومینیوم و از NMRV 130 به بعد پوسته چدن خاکستری می باشد. نکته حائز اهمیت این است که گیربکس حلزونی موتوواریو را با توجه به شرایط می توان با هم ترکیب کرد تا به دور های کمتری دست یافت. ورودی مدل های NMRV به صورت هالو شافت و سری NRV به شکل شافت دار می باشد.

از ویژگی های گیربکس حلزونی موتوواریو می توان به انعطاف پذیری و نصب آسان ، استفاده از بهترین متریال ، کاربرد های زیاد ، استحکام و راندمان بالا و ... اشاره کرد. از گیربکس حلزونی موتوواریو در بالابر ها ، میکسر ها ، خرد کن ها ، کانوایر ها ، دستگاه های نانوایی ، میکسر های بتن ، کوره های صنعتی ، هواکش ها و .... استفاده می شود.

 سایر اطلاعات گیربکس حلزونی موتوواریو  ، کاتالوگ گیربکس موتوواریو و لیست قیمت محصولات موتوواریو را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده گیربکس حلزونی موتوواریو ( Motovario )

حداکثر گشتاور : 1550 نیوتون متر                         

نسبت تبدیل دور : 5 تا 100

توان موتور : تا 18.5 کیلو وات                             

گواهینامه ها : ATEX 2GD/3GD 

جنس شافت : استیل                              

جنس دنده : برنز   

جنس بدنه از NMRV 25 تا NMRV 110 : آلومینیوم  

جنس بدنه از NMRV 130 به بعد : چدن خاکستری  

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ گیربکس حلزونی موتوواریو ( Motovario ) مراجعه نمایید.

گیربکس حلزونی موتوواریو

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ گیربکس حلزونی موتوواریو ( Motovario ) مراجعه نمایید.

گیربکس حلزونی موتوواریو

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ گیربکس حلزونی موتوواریو ( Motovario ) مراجعه نمایید.

لیست قیمت گیربکس حلزونی موتوواریو

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت گیربکس حلزونی موتوواریو در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش گیربکس حلزونی موتوواریو با ما تماس بگیرید.


گیربکس حلزونی موتوواریو | سری SW

گیربکس حلزونی موتوواریو

گیربکس حلزونی موتوواریو سری SW جمع و جور تر و فشرده تر از سری NMRV طراحی شده است تا بتواند در مکان هایی که محدودیت فضایی بیشتری وجود دارد مورد استفاده قرار گیرد. اما در این سری  چرخ دنده ها ، فلنچ ها ، یاتاقان ها شبیه سری NMRV طراحی شده اند. گیربکس حلزونی موتوواریو سری SW در سه مدل زیر تولید و عرضه می شود :

 1. گیربکس حلزونی موتوواریو سری SW : جهت اتصال الکتروموتور
 2. گیربکس حلزونی موتوواریو سری ISW : دارای شافت ورودی
 3. گیربکس حلزونی موتوواریو سری LSW : دارای محدود کننده گشتاور 

از ویژگی های گیربکس حلزونی موتوواریو می توان به مقاومت مکانیکی بالا با توجه به وزن پایین گیربکس ، انعطاف پذیری و نصب آسان ، استفاده از بهترین متریال ، کاربرد های زیاد ، استحکام و راندمان بالا و ... اشاره کرد. این مدل به دلیل اینکه جنس بدنه آن از استیل می باشد در برابر شرایط خورندگی و کار در شرایط شیمیایی با آلودگی خورنده گازی مقاوم است.

نکته حائز اهمیت این است که گیربکس حلزونی موتوواریو را با توجه به شرایط می توان با هم ترکیب کرد تا به دور های کمتری دست یافت. از گیربکس حلزونی موتوواریو سری SW در بالابر ها ، میکسر ها ، خرد کن ها ، کانوایر ها ، دستگاه های نانوایی ، میکسر های بتن ، کوره های صنعتی ، هواکش ها و ... استفاده می شود.

سایر اطلاعات گیربکس حلزونی موتوواریو ، کاتالوگ گیربکس موتوواریو و لیست قیمت محصولات موتوواریو را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده گیربکس حلزونی موتوواریو ( Motovario )

حداکثر گشتاور : 630 نیوتون متر                      

نسبت تبدیل دور : 5 تا 100

توان موتور : تا 7.5 کیلو وات                           

جنس بدنه : آلومینیوم  

جنس شافت : استیل                           

جنس دنده : برنز   

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ گیربکس حلزونی موتوواریو ( Motovario ) مراجعه نمایید.

گیربکس حلزونی موتوواریو

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ گیربکس حلزونی موتوواریو ( Motovario ) مراجعه نمایید.

لیست قیمت گیربکس حلزونی موتوواریو

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت گیربکس حلزونی موتوواریو در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش گیربکس حلزونی موتوواریو با ما تماس بگیرید.


گیربکس حلزونی موتوواریو | سری SWX / NMRX

گیربکس حلزونی موتوواریو

نیاز به ارائه الکتروگیربکس مناسب برای استفاده در محیط های مرطوب و خورنده ، باعث شد Motovario محصولی جدید برای این شرایط طراحی و تولید کند. گیربکس حلزونی موتوواریو سری SWX / NMRX به گونه ای ساخته شده است که برای محیط های خورنده و مرطوب استحکام و قابلیت اطمینان بالایی داشته باشد. سری SWX از متریال ضد زنگ ساخته شده است. گشتاور قابل انتقال در گیربکس حلزونی موتوواریو سری SWX / NMRX حداکثر 660 نیوتون متر می باشد.

از ویژگی های گیربکس حلزونی موتوواریو می توان به مقاومت مکانیکی بالا با توجه به وزن پایین گیربکس ، انعطاف پذیری و نصب آسان ، استفاده از بهترین متریال ، کاربرد های زیاد ، استحکام و راندمان بالا و ... اشاره کرد. نکته حائز اهمیت این است که گیربکس حلزونی موتوواریو را با توجه به شرایط می توان با هم ترکیب کرد تا به دور های کمتری دست یافت. از گیربکس حلزونی موتوواریو NMRX / SWX در صنایع شیمیایی ، لبنی ، نفت و پتروشیمی  و ... استفاده می شود.

 سایر اطلاعات گیربکس حلزونی موتوواریو ، کاتالوگ  گیربکس موتوواریو و لیست قیمت محصولات موتوواریو را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده گیربکس حلزونی موتوواریو ( Motovario )

حداکثر گشتاور : 660 نیوتون متر                       

نسبت تبدیل دور : 5 تا 100

توان موتور : تا 4.8 کیلو وات                           

جنس بدنه : استیل 

جنس شافت : استیل                           

جنس دنده : برنز   

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ گیربکس حلزونی موتوواریو ( Motovario ) مراجعه نمایید.

گیربکس حلزونی موتوواریو

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ گیربکس حلزونی موتوواریو ( Motovario ) مراجعه نمایید.

لیست قیمت گیربکس حلزونی موتوواریو

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت گیربکس حلزونی موتوواریو در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش گیربکس حلزونی موتوواریو با ما تماس بگیرید.

در این زمینه بیشتر بدانید :

موتوواریو را بهتر بشناسیم

گیربکس حلزونی SEW

گیربکس حلزونی Bonfiglioli

گیربکس حلزونی ایلماز


گیربکس حلزونی چیست 

گیربکس حلزونی یا مکعبی از نوع گیربکس های دو دنده است که مارپیچ ورودی آن از جنس فولاد و دنده آن از جنس برنج یا فسفر برنز با هاب داخلی چدنی می باشد. زاویه بین محور ورودی و خروجی این گیربکس ها 90 درجه و یا به عبارتی دیگر خروجی آنها از بغل است.

این گیربکس ها بیشترین کاهش دور را در ابعاد کوچک ممکن می سازند. از این گیربکس ها در گشتاور های متوسط به پایین به طور گسترده در صنایع مختلف استفاده می شود. در کاربردهای یکسان ، این گیربکس ها نسبت به سایر گیربکس ها قیمت ارزان تری دارند. در این گیربکس ها به جهت جلوگیری از قفل شدن دنده ها در یکدیگر با افزایش دما و همچنین جنس نرم دنده ها ، لقی (back Lash) وجود دارد.

جنس ساختمان گیربکس حلزونی :        

 . پوسته از چدن یا فولاد                       . محور فولادی                      . چرخ دنده های برنج یا فسفر برنز

مشخصات فنی گیربکس:        

   . محدوده گشتاور قابل انتقال : تا 7100 نیوتون متر                                    . محدوده نسبت تبدیل :  5 :1 تا 1:288


نصب گیربکس حلزونی موتوواریو

موقعیت نصب

در صورتی که حالت نصب گیربکس حلزونی متفاوت با B3 است برای آنکه روغن کاری به طور صحیح انجام شود می بایست وضعیت آن مشخص شود. گیربکس هایی که گریس کاری دائمی شده اند دارای درپوش های تراز روغن ، پیچ تخلیه روغن و هواکش نیستند.

گیربکس هایی که می باید روغنکاری شوند بدون روغن ارائه شده و دارای در پوش های هواکش ، تراز و تخلیه روغن متناسب با موقعیت نصب ( که مصرف کننده مشخص خواهد کرد ) هستند. این گیربکس ها را قبل از نصب باید با مقدار صحیح روغن پر کرد.

روغن مناسب گیربکس

در جدولی که در ذیل آمده است روغن های معدنی مناسب برای گیربکس حلزونی ذکر شده است. روغن های زیر را می توان برای دماهای بین 0 تا 30 درجه سانتی گراد به کار برد. اگر دما از 30 تا 35 درجه سانتی گراد تجاوز کند ، باید روغنی که ویسکوزیته مناسب را دارا می باشد بکار برد.

اگر دما کمتر از 0 درجه سانتی گراد باشد باید روغنی با ویسکوزیته پایین تر را مورد استفاده قرار داد.

وقتی گیربکس را با گریس ترکیبی روغن کاری کرده باشید نیاز به روغن کاری بعدی نیست. اگر روغن معدنی استفاده شده توصیه می گردد که روغن را پس از 500 تا 1000 ساعت اولیه عوض کرده و بهتر است داخل گیربکس را شست و شو دهید. همچنین در فواصل زمانی منظم ، سطح روغن را پس از 4000 ساعت تعویض نمایید.

انتخاب روغن گیربکس

نکاتی در نصب گیربکس حلزونی

گیربکس باید محکم به یک پایه پیچ شود تا ارتعاش نماید. اگر احتمال ضربه ، بار بیش از حد یا گریپاژ می دهید از کوپلینگ های هیدرولیکی ، محدود کننده های گشتاور نیرو ، کلاج و غیره استفاده کنید. اگر میخواهید گیربکس را رنگ بزنید ، کاسه نمد ها را بپوشانید تا از خراب شدن آن ها جلوگیری شود. محور گیربکس ها سوراخ دار و رزوه شده است تا بتوانید روی چرخ دنده یا چرخ زنجیر مورد نصب ، پیچ ببندید. قبل از راه اندازی گیربکس اطمینان حاصل کنید که سطح روغن درست بوده و ویسکوزیته روغن برای نوع بار مصرفی صحیح است.


کاربرد گیربکس حلزونی موتوواریو

گیربکس حلزونی از پر کاربرد ترین گیربکس های صنعتی است. در زیر به ذکر چند نوع از آن ها می پردازیم :

 • گیربکس حلزونی موتوواریو جهت بالابر ها
 • گیربکس حلزونی موتوواریو جهت میکسر ها
 • گیربکس حلزونی موتوواریو جهت خرد کن ها
 • گیربکس حلزونی موتوواریو جهت کانوایر ها
 • گیربکس حلزونی موتوواریو جهت دستگاه های نانوایی
 • گیربکس حلزونی موتوواریو جهت میکسر های بتن
 • گیربکس حلزونی موتوواریو جهت کوره های صنعتی
 • گیربکس حلزونی موتوواریو جهت هواکش ها
 • گیربکس حلزونی موتوواریو جهت پر کن ها
 • گیربکس حلزونی موتوواریو جهت صنایع بسته بندی
 • گیربکس حلزونی موتوواریو جهت آسیاب ها
 • گیربکس حلزونی موتوواریو جهت بلوک زنی

تعمیر گیربکس حلزونی موتوواریو

گیربکس حلزونی موتوواریوگیربکس حلزونی موتوواریو اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال گیربکس حلزونی موتوواریو ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر گیربکسی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند گیربکس حلزونی موتوواریو را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند.

از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع گیربکس بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

گیربکس حلزونی اصفهان گیربکس حلزونی nmrv انواع گیربکس حلزونی گیربکس حلزونی بالابر nmrv 40 nmrv50 nmrv63 nmrv90 گیربکس مکعبی گیربکس حلزونی
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی