بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : گیربکس حلزونی و مکعبی

گیربکس حلزونی SEW | موتور گیربکس حلزونی SEW | آتورصنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

گیربکس حلزونی SEW | کاتالوگ گیربکس SEW

گیربکس حلزونی SEW از محصولات شرکت آلمانی SEW می باشد که در سال 1931 تاسیس شد و به تولید انواع گیربکس صنعتی پرداخت. امروز SEW یک کمپانی بین المللی است که با به کارگیری 15000 نفر در سراسر جهان به تولید انواع الکتروگیربکس ، اینورتر و سروو درایو می پردازد. حضور گیربکس SEW در ایران سابقه طولانی مدتی دارد و توانسته است به برندی خوشنام در صنعت گیربکس بدل گردد. انواع گیربکس های SEW در ایران در صنایع مختلف نفت و پتروشیمی ، فولاد و سیمان و ... به وفور یافت می شوند. کیفیت ، تنوع محصول و راندمان و استحکام بالا از مشخصه های کلیدی گیربکس SEW می باشد.

گیربکس هلیکال SEW | آتور صنعتانواع گیربکس SEW عبارتند از :

انواع گیربکس حلزونی SEW

گیربکس حلزونی SEW | سری S

موتور گیربکس حلزونی sew | گیربکس حلزونی sew | سری s sew | نمایندگی sew اصفهان

گیربکس حلزونی SEW سری S از نوع « helical/helical-worm » می باشد که همین امر سبب شده است تا از سایر گیربکس های حلزونی کاراتر باشد. با توجه به بهره وری بالایی که گیربکس حلزونی SEW دارد ، می توان از آن در همه ی صنایع استفاده کرد. حداکثر گشتاور قابل انتقال 4000 نیوتون متر میباشد. گیربکس حلزونی SEW سری S در مدل های زیر عرضه می گردد :

 1. گیربکس حلزونی SEW سری S : پایه دار بدون فلنچ
 2. گیربکس حلزونی SEW سری SF : فلنچ دار B5
 3. گیربکس حلزونی SEW سری SAF : فلنچ دار B5 هالوشافت
 4. گیربکس حلزونی SEW سری SHF : فلنچ دار B5 هالوشافت SHRINK DISK
 5. گیربکس حلزونی SEW سری SA : هالوشافت
 6. گیربکس حلزونی SEW سری SH : هالوشافت SHRINK DISK
 7. گیربکس حلزونی SEW سری ST : هالوشافت SHRINK DISK
 8. گیربکس حلزونی SEW سری SAZ : فلنچ دار B14 هالوشافت
 9. گیربکس حلزونی SEW سری SHZ : فلنچ دار B5 هالوشافت Shrink disc

از ویژگی های گیربکس حلزونی SEW سری S می توان به استحکام بالا ، کیفیت مطلوب ، راندمان بالا ، کارکرد بدون ارتعاش ، طراحی یکپارچه و ... اشاره کرد. از گیربکس حلزونی SEW در بالابر ها ، میکسر ها ، خرد کن ها ، کانوایر ها ، دستگاه های نانوایی ، میکسر های بتن ، کوره های صنعتی ، هواکش ها و ... استفاده می شود.

سایر اطلاعات گیربکس حلزونی SEW ، کاتالوگ  گیربکس SEW و لیست قیمت محصولات SEW را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده گیربکس حلزونی SEW 

حداکثر گشتاور : 4000 نیوتون متر                         

نسبت تبدیل دور : 4 تا 288

توان موتور : تا 30 کیلووات                               

جنس بدنه : چدن

جنس شافت : استیل                             

جنس دنده : برنز   

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ گیربکس حلزونی SEW مراجعه نمایید.

لیست قیمت گیربکس حلزونی SEW

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت گیربکس حلزونی SEW در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش الکتروگیربکس حلزونی SEW با ما تماس بگیرید.

در این زمینه بیشتر بدانید :

SEW را بهتر بشناسیم

گیربکس حلزونی موتوواریو

گیربکس حلزونی Bonfiglioli

گیربکس حلزونی ایلماز


گیربکس حلزونی چیست 

گیربکس های حلزونی یا مکعبی از نوع گیربکس های دو دنده هستند که مارپیچ ورودی آنها از جنس فولاد و دنده آنها از جنس برنج یا فسفر برنز با هاب داخلی چدنی می باشد. زاویه بین محور ورودی و خروجی این گیربکس ها 90 درجه و یا به عبارتی دیگر خروجی آنها از بغل است.

این گیربکس ها بیشترین کاهش دور در ابعاد کوچک را ممکن می سازند. از این گیربکس ها در گشتاور های متوسط به پایین به طور گسترده در صنایع مختلف استفاده می شود. در کاربردهای یکسان ، این گیربکس ها نسبت به سایر گیربکس ها قیمت ارزان تری دارند. در این گیربکس ها به جهت جلوگیری از قفل شدن دنده ها در یکدیگر با افزایش دما و همچنین جنس نرم دنده ها، لقی (back Lash) وجود دارد.

جنس ساختمان گیربکس حلزونی        

  

 . پوسته ازچدن یا فولاد                       . محور فولادی                      . چرخ دنده های برنج یا فسفر برنز

مشخصات فنی گیربکس        

   . محدوده گشتاور قابل انتقال : تا 7100 نیوتون متر                                    . محدوده نسبت تبدیل :  5 :1 تا 1:288


نصب گیربکس حلزونی SEW

موقعیت نصب

در صورتی که حالت نصب گیربکس حلزونی متفاوت با B3 است برای آنکه روغن کاری به طور صحیح انجام شود می بایست وضعیت آن مشخص شود. گیربکس هایی که گریس کاری دائمی شده اند دارای درپوش های تراز روغن ، پیچ تخلیه روغن و هواکش نیستند.

گیربکس هایی که می باید روغنکاری شوند بدون روغن ارائه شده و دارای در پوش های هواکش ، تراز و تخلیه روغن متناسب با موقعیت نصب ( که مصرف کننده مشخص خواهد کرد ) هستند. این گیربکس ها را قبل از نصب باید با مقدار صحیح روغن پر کرد.

روغن مناسب گیربکس

در جدولی که در ذیل آمده است روغن های معدنی مناسب برای گیربکس حلزونی ذکر شده است. روغن های زیر را می توان برای دماهای بین 0 تا 30 درجه سانتی گراد به کار برد. اگر دما از 30 تا 35 درجه سانتی گراد تجاوز کند ، باید روغنی که ویسکوزیته مناسب را دارا می باشد بکار برد.

اگر دما کمتر از 0 درجه سانتی گراد باشد باید روغنی با ویسکوزیته پایین تر را مورد استفاده قرار داد.

وقتی گیربکس را با گریس ترکیبی روغن کاری کرده باشید نیاز به روغن کاری بعدی نیست. اگر روغن معدنی استفاده شده توصیه می گردد که روغن را پس از 500 تا 1000 ساعت اولیه عوض کرده و بهتر است داخل گیربکس را شست و شو دهید. همچنین در فواصل زمانی منظم ، سطح روغن را پس از 4000 ساعت تعویض نمایید.

انتخاب روغن گیربکس

نکاتی در نصب گیربکس حلزونی

گیربکس باید محکم به یک پایه پیچ شود تا ارتعاش نماید. اگر احتمال ضربه ، بار بیش از حد یا گریپاژ می دهید از کوپلینگ های هیدرولیکی ، محدود کننده های گشتاور نیرو ، کلاج و غیره استفاده کنید. اگر میخواهید گیربکس را رنگ بزنید ، کاسه نمد ها را بپوشانید تا از خراب شدن آن ها جلوگیری شود. محور گیربکس ها سوراخ دار و رزوه شده است تا بتوانید روی چرخ دنده یا چرخ زنجیر مورد نصب ، پیچ ببندید. قبل از راه اندازی گیربکس اطمینان حاصل کنید که سطح روغن درست بوده و ویسکوزیته روغن برای نوع بار مصرفی صحیح است.


کاربرد گیربکس حلزونی SEW

گیربکس حلزونی از پر کاربرد ترین گیربکس های صنعتی است. در ذیل به ذکر چند مورد از آن ها می پردازیم :

 • گیربکس حلزونی SEW  جهت بالابر ها
 • گیربکس حلزونی SEW  جهت میکسر ها
 • گیربکس حلزونی SEW  جهت خرد کن ها
 • گیربکس حلزونی SEW  جهت کانوایر ها
 • گیربکس حلزونی SEW  جهت دستگاه های نانوایی
 • گیربکس حلزونی SEW  جهت میکسر های بتن
 • گیربکس حلزونی SEW  جهت کوره های صنعتی
 • گیربکس حلزونی SEW  جهت هواکش ها
 • گیربکس حلزونی SEW  جهت پر کن ها
 • گیربکس حلزونی SEW  جهت صنایع بسته بندی
 • گیربکس حلزونی SEW  جهت آسیاب ها
 • گیربکس حلزونی SEW  جهت بلوک زنی

تعمیر گیربکس حلزونی SEW  

گیربکس حلزونی موتوواریوگیربکس حلزونی SEW اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال گیربکس حلزونی SEW ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر گیربکسی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند گیربکس حلزونی SEW را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند.

از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع گیربکس بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

گیربکس حلزونی اصفهان گیربکس حلزونی SEW انواع گیربکس حلزونی گیربکس حلزونی بالابر SEW S عرضه کننده SEW اس ای دبلیو گیربکس حلزونی گیربکس مکعبی
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی