بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : گیربکس شافت مستقیم

گیربکس شافت مستقیم SEW | الکتروگیربکس SEW | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

گیربکس هلیکال SEW | الکتروگیربکس شافت مستقیم SEW

گیربکس هلیکال SEW از محصولات شرکت آلمانی SEW می باشد که در سال 1931 تاسیس شد و به تولید انواع گیربکس صنعتی پرداخت. امروز SEW یک کمپانی بین المللی است که با به کارگیری 15000 نفر در سراسر جهان به تولید انواع الکتروگیربکس ، اینورتر و سروو درایو می پردازد. حضور گیربکس SEW در ایران سابقه طولانی مدتی دارد و توانسته است به برندی خوشنام در صنعت گیربکس بدل گردد. گیربکس های SEW در ایران در صنایع مختلف نظیر نفت ، پتروشیمی ، فولاد ، سیمان و ... به وفور یافت می شوند. کیفیت ، تنوع محصول ، راندمان و استحکام بالا از مشخصه های کلیدی گیربکس SEW می باشد.

گیربکس هلیکال SEW | آتور صنعتانواع گیربکس SEW عبارتند از :

انواع گیربکس هلیکال SEW

گیربکس شافت مستقیم SEW | سری R

گیربکس شافت مستقیم SEW | آتور صنعت

گیربکس هلیکال SEW سری R در دو نوع دو و سه استیج تولید می گردد و دامنه تولید وسیعی دارد. این سری گیربکس SEW در مدل های فلنچ دار و بدون فلنچ عرضه می شود. حداکثر گشتاور قابل انتقال سری R گیربکس شافت مستقیم SEW برابر با 18000 نیوتون متر است.

از ویژگی های سری R گیربکس شافت مستقیم SEW می توان به دوام بالا ، قابلیت اطمینان بالا (جهت مصارفی با وزن نهایی بالا ) ، راندمان مناسب ، تولید در مدل های مختلف ، طیف گسترده گشتاور و نسبت تبدیل ، کارکرد بدون لرزش و روان و ... اشاره کرد.کاربرد گیربکس هلیکال SEW در بالابر ها ، همزن ها ، وینچ ها و کوره ها ، رولینگ فولاد ، نوار نقاله ها ، صنایع کاشی ، سرامیک و ... می باشد.

 سایر اطلاعات گیربکس شافت مستقیم SEW سری R ، کاتالوگ گیربکس شافت مستقیم SEW و لیست قیمت محصولات SEW را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. آتور صنعت عرضه کننده الکتروگیربکس شافت مستقیم SEW

حداکثر گشتاور : 18000 نیوتون متر                                 

توان موتور : 0.12 - 90 کیلووات   

نسبت تبدیل دور (چند استیج) : 90 - 27001             

نسبت تبدیل دور (تک استیج) : 3.21 تا  289.74

سایز بندی : از C05 تا C100                                

جنس شافت : فولاد                

جنس بدنه : چدن  به غیر از مدل های R07 , R17 , R27 (آلومینیوم)

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ گیربکس هلیکال SEW مراجعه نمایید.

لیست قیمت گیربکس شافت مستقیم SEW

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت گیربکس شافت مستقیم SEW در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش الکتروگیربکس شافت مستقیم SEW  با ما تماس بگیرید.

گیربکس هلیکال SEW | سری RX

گیربکس هلیکال SEW | آتور صنعت

 گیربکس شافت مستقیم SEW سری RX بر خلاف سری R تک استیج است و برای سرعت های بالا بسیار کاربردی می باشد.سری RX الکتروگیربکس شافت مستقیم SEW برای کاربرد های کوچک خیلی مورد استفاده قرار می گیرد. این سری از 69 تا 830 نیوتون متر گشتاور را انتقال می دهد.

از ویژگی های سری RX گیربکس شافت مستقیم SEW می توان به دوام بالا ، قابلیت اطمینان بالا ، راندمان مناسب ، تولید در مدل های مختلف ،  طیف گسترده گشتاور و نسبت های تبدیل ، کارکرد بدون لرزش و روان و ... اشاره کرد. کاربرد گیربکس هلیکال SEW در بالابر ها ، همزن ها ، وینچ ها و کوره ها ، رولینگ فولاد ، نوار نقاله ها ، صنایع کاشی و سرامیک و ... می باشد.

 سایر اطلاعات گیربکس شافت مستقیم SEW سری RX ، کاتالوگ گیربکس شافت مستقیم SEW و لیست قیمت فروش محصولات SEW را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده الکتروگیربکس شافت مستقیم SEW

حداکثر گشتاور : 830 نیوتون متر                                  

توان موتور : 0.12 - 45 کیلووات    

نسبت تبدیل دور (تک استیج) : 1.30 تا 8.65           

سایز بندی : از RX57 تا RX107        

جنس شافت : فولاد                                        

جنس بدنه : چدن 

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ گیربکس شافت مستقیم SEW مراجعه نمایید.

لیست قیمت گیربکس شافت مستقیم SEW

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت گیربکس هلیکال SEW در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش الکتروگیربکس شافت مستقیم SEW  با ما تماس بگیرید.

   گیربکس شافت مستقیم SEW | سری RM

گیربکس هلیکال SEW | آتور صنعت

گیربکس شافت مستقیم SEW سری RM یکی از مدل های خاص گیربکس هلیکال SEW می باشد که برای کاربرد های خاصی طراحی شده است . این گیربکس ها بار محوری را تحمل می کنند و توان انتقال 18000 نیوتون متر گشتاور را دارند. سری RM گیربکس شافت مستقیم SEW در دو مدل تک استیج و چند استیج تولید می شود.

از ویژگی های سری RM الکتروگیربکس شافت مستقیم SEW می توان به دوام بالا ، قابلیت اطمینان بالا ، راندمان مناسب ، تولید در مدل های مختلف ،  طیف گسترده گشتاور و نسبت های تبدیل ، کارکرد بدون لرزش و روان و ... اشاره کرد. کاربرد گیربکس هلیکال SEW در بالابر ها ، همزن ها ، وینچ ها و کوره ها ، رولینگ فولاد ، نوار نقاله ها ، صنایع کاشی و سرامیک و ... می باشد.

 سایر اطلاعات گیربکس شافت مستقیم SEW سری RM ، کاتالوگ گیربکس شافت مستقیم SEW و لیست قیمت محصولات SEW را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده الکتروگیربکس شافت مستقیم SEW

حداکثر گشتاور : 18000 نیوتون متر                                 

توان موتور : 0.12 - 160 کیلووات   

نسبت تبدیل دور (تک استیج) : 4.29 تا 289.74        

نسبت تبدیل دور (چند استیج) : 134 تا 27001

سایز بندی : از RX57 تا RM167        

جنس شافت : فولاد                                          

جنس بدنه : چدن 

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ گیربکس شافت مستقیم SEW مراجعه نمایید.

لیست قیمت گیربکس شافت مستقیم SEW

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت گیربکس هلیکال SEW در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش الکتروگیربکس شافت مستقیم SEW با ما تماس بگیرید.

در این زمینه بیشتر بدانید :

SEW را بهتر بشناسیم

گیربکس هلیکال موتوواریو

گیربکس هلیکال Bonfiglioli

گیربکس هلیکال ایلماز


گیربکس هلیکال چیست 

شاید این سوال شما هم بوده که گیربکس هلیکال چیست . در اینجا به شما به صورت خیلی ساده این تجهیز صنعتی را معرفی می کنیم . یکی از پرمصرف ترین گیربکس هـای صنعتی گیربکس شافت مستقیم است. این گیربکس هـا از تعدادی زوج دنده که داخل یک پوسته قرار گرفته اند تشکیل شده است کـه در دو طرف محورهای چرخ دنده ها نیز یاتاقان های غلتشی قرار گرفته است. چرخ دنده ایـن گیربکس بصورت مارپیچ (هلیکال) یـا ساده (مستقیم) است. گـیربکس هـای هلیکـال بـه علت کاهش نویز و صدا و درگیری نرم چرخ دنده ها امروزه رایج ترین نوع گیربکس های شافت مستقیم هستند.

گیربکس شافت مستقیم motovario | گیربکس هلیکال motovario | گیربکس شافت مستقیم موتوواریو گیربکس هلیکال موتوواریودر این گیربکس هـا بدلیل زاویـه مـورب امتداد دنده ها با مـحور ، در هر لحظه بیش از یک دنده از هرچـرخ دنده با هم درگیر هستند و این امر موجب کاهش استهلاک دنده ها و وارد آمدن فشار کمتری به آنها می شود. در این گیربکس ها محور خروجی در امتداد محور الکتروموتور قرار داشته و قطر شافت خروجی با اندازه های استاندارد مختلف است. بـا توجه به نوع کاربری ، این گیربکس هـا به صورت پایه دار ، فلنچ دار و پایه و فلنچ است. جنس پوسته این گیربکس ها معمولا از  چدن یا فولاد و  شافت های فولادی و یاتاقان آنها معمولا غلطشی است.

مشخصات فنی گیربکس ها   

. محدوده گشتاور قابل انتقال : تا 18000 نیوتون متر     . محدوده توان ورودی : تا 250 کیلووات         . محدوده نسبت تبدیل : تا 1:466 


کاربرد گیربکس شافت مستقیم SEW

گیربکس های شافت مستقیم را می توان از پرکاربرد ترین گیربکس های صنعتی دانست. از موارد کاربرد گیربکس شافت مستقیم SEW می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • گیربکس شافت مستقیم SEW در بالابر ها
 • گیربکس شافت مستقیم SEW در آسیاب ها
 • گیربکس شافت مستقیم SEW در نوار نقاله ها
 • گیربکس شافت مستقیم SEW در دریچه سد ها
 • گیربکس شافت مستقیم SEW  در رولینگ فولاد
 • گیربکس شافت مستقیم SEW در وینچ ها و کوره ها
 • گیربکس شافت مستقیم SEW در مخلوط کن های صنعتی
 • گیربکس شافت مستقیم SEW در چرخش تابلوهای  تبلیغاتی
 • گیربکس شافت مستقیم SEW در صنایع فولاد
 • گیربکس شافت مستقیم SEW در صنایع سیمان
 • گیربکس شافت مستقیم SEW در صنایع غذایی
 • گیربکس شافت مستقیم SEW در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی
 • گیربکس شافت مستقیم SEW در صنایع کاشی و سرامیک
 • گیربکس شافت مستقیم SEW در جرثقیل های سقفی

تعمیر گیربکس شافت مستقیم SEW

تعمیر گیربکس شافت مستقیم موتوواریوگیربکس هلیکال SEW اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال گیربکس شافت مستقیم SEW ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر گیربکسی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند گیربکس شافت مستقیم SEW را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند.

از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع گیربکس بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

گیربکس شافت مستقیم شافت مستقیم SEW شافت مستقیم گیربکس هلیکال چیست گیربکس شافت مستقیم چیست SEW فروش SEW الکتروگیربکس SEW
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی