بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : الکتروموتور معمولی TEFC

الکتروموتور جمکو | لیست قیمت جمکو | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

الکتروموتور جمکو | لیست قیمت  جمکو

شرکت ماشین های الکتریکی جوین (جمکو ) در سال 1369 در شهرستان سبزوار با هدف تولید انواع ماشین های الکتریکی تاسیس شد. این تولیدات شامل الکتروموتورهای سه فاز صنعتی از 15 کیلووات تا 10 مگاوات مطابق با استانداردهای بین المللی می باشد. شرکت جمکو به واسطه کادر متخصص و مجرب خود و در اختیار داشتن تجهیزات و ماشین آلات منحصر به فرد در کشور ، امکان طراحی ، ساخت ، تست و تعمیر انواع الکتروموتور و ژنراتور را در ایران دارا می باشد.

الکتروموتور جمکو | الکتروموتور سه فاز جمکو | کاتالوگ جمکو | نمایندگی جمکو اصفهان

عمده محصولات جمکو عبارتند از : 

 • الکتروموتور جمکو : ولتاژ ضعیف
 • الکتروموتور جمکو : ولتاژ متوسط
 • الکتروموتور جمکو : ولتاژ بالا
 • الکتروموتور جمکو : راندمان بالا
 • الکتروموتور جمکو : گشتاور بالا

الکتروموتور معمولی جمکو

الکتروموتور جمکو | الکتروموتور سه فاز جمکو | کاتالوگ جمکو | نمایندگی جمکو اصفهان

الکتروموتور های سه فاز جمکو از توان 11 تا 500 کیلووات و در چهار مدل زیر تولید می شوند که در ادامه به بررسی این چهار مدل الکتروموتور جمکو می پردازیم :

 1. الکتروموتور جمکو سری YD : این سری از الکتروموتور جمکو طبق استاندارد IEC ، از توان 11 تا 90 کیلووات ، در سایز فریم های 160 تا 280 میلیمتر و با پوسته چدنی تولید می گردد. کلاس عایقی الکتروموتور جمکو نوع F و کلاس حرارتی آن B بوده و طراحی اين سری بر مبنای بيشترين دمای محیط 40°C و ارتفاع محل نصب 1000 متر از سطح دريا می باشد.
 2. الکتروموتور جمکو سری YU : این سری از الکتروموتور جمکو طبق استاندارد IEC ، از توان 75 تا 450 کیلووات ، در سایز فریم های 350 تا 400 میلیمتر و با پوسته چدنی تولید می گردد. کلاس عایقی الکتروموتور جمکو نوع F و کلاس حرارتی B بوده و طراحی اين سری بر مبنای بيشترين دمای محیط 40°C و ارتفاع محل نصب 1000 متر از سطح دريا می باشد.
 3. الکتروموتور جمکو سری YJS : این سری از الکتروموتور جمکو شباهت زیادی به سری YU داشته با این تفاوت که در توانها و سایزهای بالاتری تولید می شوند. از این الكتروموتورها می توان برای به حركت در آوردن انواع ماشينها با كاربرد عمومی مانند كمپرسورها ، تهويه ها ، پمپهای آب در مقياس بزرگ و مانند آن استفاده كرد.
 4. الکتروموتور جمکو سری YK : این سری از الکتروموتور جمکو با روتور قفسه سنجابی و پوسته ی فولادی ( Box Type) می باشند. موارد کاربرد آنها در انواع ماشین های صنعتی نظیر کمپرسورها ، هواکش ها ، پمپ های آب در ابعاد مختلف و . . . می باشند. سیستم خنک کنندگی IC 611 بر طبق استاندارد IEC می باشد. شرایط کاری S1 ، کلاس عایقی F ، کلاس حرارتی B و نوع نصب IM B3 است.

الکتروموتور جمکو قابلیت کار به صورت دائم کار و شرایط سخت را دارد.

از ویژگی های الکتروموتور جمکو می توان به تنوع بالا در توان ، کیفیت و قیمت مناسب ، قابلیت کار به صورت دائم کار ، قابلیت اطمینان بالا و ... اشاره کرد. همچنین کاربرد الکتروموتور جمکو در صنایع سیمان ، فولاد ، پتروشیمی ، کاشی و سرامیک ، ذوب فلزات ، خودرو سازی و ... می باشد.

سایر اطلاعات الکتروموتور جمکو ، کاتالوگ الکتروموتور جمکو و لیست قیمت محصولات جمکو را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. آتور صنعت عرضه کننده الکتروموتور جمکو

محدوده توان : از 11 تا 500 کیلووات         

تعداد پل ها : 2 , 4 , 6 , 8

کلاس حفاظتی : IP 55                     

کلاس حرارتی : F

فرکانس : 50 هرتز                            

ولتاژ نامی : 380 ولت

روتور : قفسه سنجابی                      

جنس بدنه : آلومینیوم و چدن 

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ الکتروموتور جمکو مراجعه نمایید.

الکتروموتور جمکو | الکتروموتور سه فاز جمکو | کاتالوگ جمکو | نمایندگی جمکو اصفهان
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ الکتروموتور جمکو مراجعه نمایید.

لیست قیمت الکتروموتور جمکو

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت الکتروموتور جمکو در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش الکتروموتور جمکو با ما تماس بگیرید.


در این زمینه بیشتر بدانید :

جمکو را بهتر بشناسیم

الکتروموتور موتوژن

الکتروموتور الکتروژن

الکتروموتور VEM

الکتروموتور گاماک


الکتروموتور چیست

الکتروموتور ماشین الکتریکی است که انرژی الکتریسته را به انرژی مکانیکی تبدیل می نماید و از این تجهیز به طور گسترده در صنایع مختلف استفاده می شود. هر الکتروموتور بر اساس ساختارش توسط برق جریان مستقیم DC و یا برق جریان متناوب AC تغذیه میگردد. نکته حائز اهمیت در رابطه با الکتروموتور ها مشخصات روی پلاک است که جهت استفاده بهینه در طراحی و راه اندازی باید به این نکات توجه داشت تا از بروز خسارت به تجهیزات جلوگیری شود.


اجزای تشکیل دهنده  الکتروموتور جمکو

الکتروموتور جمکو معمولی AC از دو قسمت تشکیل شده انداست :

نحوه عملکرد الکتروموتور-1 استـاتور: قسمت ثابت موتور بوده کـه از روی هم قرار گرفتن ورقـه های نازک با ضخامت حدود نیم میلیمتر از جنـس فولاد سیـلیـس دار تشکیل یـک استوانه توخالی را می دهد. شیار های استاتور محل قرار گیری سیم پیچ است تا با القای الکتریکی و تشکیل میدان مغناطیسی ، روتور را به حرکت در آورد.

-2 روتور : قسمت گردنده موتور بوده کـه از ورقه هـای فولادی عـایق ، تشکیل شده است. این قطعه دارای شیارهـایی می باشد کـه در داخل آنها بسته به نوع موتور سیم پیچی شده است و یا از مفتول های مسی یا آلومینیومی و یا آلیاژ پر شده است. الکتروموتور جمکو معمـولی ، محفظه بسته بوده و یـک فـن (پروانه) بـه قسمت انتهای محور متصل شده کـه وظیفه خنـک کـاری الکتروموتور را بر عهده دارد.     


مشخصات مهم روی پلاک الکتروموتور

پلاک الکتروموتورA : حداکثر جریان مصرفی مجاز الکتروموتور

V : ولتاژ کاری الکتروموتور

RPM : دور خروجی الکتروموتور بر حسب دور بر دقیقه

HZ : فرکانس کاری الکتروموتور (در شبکه برق ایران این میزان 50Hz می باشد.)

Kw : توان الکتروموتور بر حسب کیلووات (در بعضی از الکتروموتورها بر حسب اسب بخار(HP) نیز نمایش داده می شود.)

IP : میزان حفاظت الکتروموتور در مقابل گرد و غبار ، رطوبت و ...

اگر روی پلاک الکتروموتور V=220/380 باشد بدین معنی است که این الکتروموتور در شبکه برق 110 ولت باید به صورت مثلث و در 220 ولت (ایران) به صورت ستاره بسته شود. دور الکتروموتور ها با فرکانس رابطه مستقیم دارد. برای مثال اگر الکتروموتور 1500 دور در فرکانس 50Hz دارد، در فرکانس 60Hz بیش از 1500 دوران می نماید.


کاربرد الکتروموتور جمکو

الکتروموتور جمکو در صنایع مختلف کاربرد های فراوانی دارد که در ادامه به چند نمونه آن ها اشاره می شود :

 • الکتروموتور جمکو جهت نوارنقاله ها
 • الکتروموتور جمکو جهت همزن ها
 • الکتروموتور جمکو جهت رولینگ ها
 • الکتروموتور جمکو جهت جرثقیل ها
 • الکتروموتور جمکو جهت تابلوهای گردان
 • الکتروموتور جمکو جهت صنایع فولاد
 • الکتروموتور جمکو جهت صنایع سیمان
 • الکتروموتور جمکو جهت صنایع نفت و پتروشیمی
 • الکتروموتور جمکو جهت صنایع کاشی و سرامیک
 • الکتروموتور جمکو جهت صنایع نیروگاهی

تعمیر الکتروموتور جمکو

تعمیر الکتروموتور الکتروموتور جمکو اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال الکتروموتور جمکو ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیر کار ماهر لازمه تعمیر هر الکتروموتوری می باشد که هم راستایی این موارد می تواند الکتروموتور جمکو را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند.

از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع الکتروموتور بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

جمکو الکتروموتور جمکو قیمت الکتروموتور جمکو لیست قیمت الکتروموتور جمکو فروش الکتروموتور جمکو خرید الکتروموتور جمکو عرضه کننده الکتروموتور جمکو سایت جمکو شرکت جمکو جمکو تهران
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی