مرکز خدمات و تعمیرات آتورصنعت

شرکت آتورصنعت در آستانه ورود به دومـین دهـه فعالیت حرفه ای خـود، با راه اندازی کارخانه ای در قلب صنعت ایران، اصفهان، اقدام به تاسیس بزرگترین مرکز تعمیرات تخـصصی انواع پمپ، الکتروموتور، وکیوم، بلوئر، گیربکس و سایر تجهیزات مکانیکی نمــوده است. ما مـفتخریم جهت تکمیل چرخه خدمت رسانی به صنعت کشــور، گام جدیدی در راستای ارتقای سطح کیـــفی فعالیت های خود در این زمینه برداریم.

مرکز خـدمات و تعمیرات تخصصی آتورصنعت در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ مترمربع و با در اختیار داشتن بیـش از ١٦٠٠ متر مربع سوله و انـواع ماشین آلات صنعتی مرتبـط، در کنـار فراهـم آوردن آزمایشگاه های تخصصی تست عمــلکردی انواع پمپ، الکتروموتور، گیربکس و سایر تجــهیزات، با بهره گیری از کادر فـنی جـدید و مـجرب، با سـابقه فعالـیت در صـنایع مختلف کشور آمادگی خود را جهت خدمت رسانی به تمامی صنایع اعلام می دارد.

شرکت آتورصنعت از سال ۹۵ در کنار دفتر بازرگانی خود ، کارگاهی تأسیس نمود تا خـدمات و تعـمیـرات تجهـیزات صنعتی در داخـل مجموعه انجام شود . پس از توسـعه کار و احساس نیاز در صنعت کشور، این شرکت با احداث مرکز تخصصی تعمیرات و خدمات در کارخانه و اخذ استانداردها و ایزوهای مختلف از قبیل:

9001 ISO
سیستم های مدیریت کیفیت:ISO 9001
10004 ISO
سیستم مدیریت زیست محیطی:ISO 10004
14001 ISO
سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای:ISO 14001
45001 ISO
ارزیابی رضایت مشتری:ISO 45001

و تــجهـیز آزمایشــگاه های تـست عـملکردی، تسـت لرزش، تسـت دمـا، هیـدرواستاتیک و… گام جدیدی را در آغاز ورود به دهه ی دوم فـعالیت خود برداشته است. ما در کارگاه سیم پیچی، الکتروموتورها را با جدیدترین متد شارلاک زنی و بصـورت غـوطه ور در وان عایـق نموده و در مـرحله بعد، استاتورهای سیم پیچی شده در داخل کوره خشک کن قرار می گیرند. در نهـایت سیم پیـچی مطابق استـانداردهای روز انجام می شود.

برخی از نمونه کارها

راه های ارتباطی

آدرس دفتر مرکزی

اصفهان، پل شیری، خیابان مطهری غربی، نبش بن بست39

آدرس کارخانه

اصفهان، شـهرک صـنعتی عـلویجه، خیابان تلاش3، پلاک 3

مشاوره تخصصی

تلفن

ایمیل

پاسخگوی شما هستیم