Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
بنر صفحه درباره ما - آتور صنعت
داستان ما از بـهار 1393 شروع شد

درباره آتور صنعت

بنر توضیحات سال 1393 درباره ما

در بـهار سال 1393 خانواده آتور صنعت به وجود آمد. آتور صنعت را خانواده خود می نامیم چون هر روز در کنار هم صمیمانه برای پیشرفت خود، سایر اعضا و کل مجموعه تلاش می کنیم. دوست داریم خلاصه ای از حیطه کاریمان و روند توسعه شرکت را با شما در میان بگذاریم. با ما همراه باشید…

عکس نمایشگاه مرکزی آتور صنعت
عکس تایپوگرافی آتور صنعت

ما در فاز اول، فعالیت خود را در زمینه عرضه تجهیزات مکانیکی صنایع شــامل انـواع پمپ، گیربکس، الکتروموتور، ویبراتور، دیزل ژنراتور، سایدچنل بلوئر و پمپ وکیوم آغاز نمودیم. همواره مهمترین هدف ما معرفی محصولاتی بوده که بتوانند نیازهای صنایع و مصرف- کنندگان را به بهترین شکل ممکن و با هزینه به صرفه برطرف کنند. به همین دلیل تیمی از کارشــناسان فنی در داخل شرکت تشـکیل دادیم که هــمیشه آماده و مشتاقند به مـــشتریان با ارائــه مــشاوره یاری دهند. ما بر این باوریم که اولیـــن قدم در راه ارتباط با مـــشتریان پاسخ به سوالات آنــهاست. به هــمین دلیل هــمواره از طریق تماس تلفنی، ایمیل، وب سایت، ملاقات حضوری و حضور در نمایشگاه های بین المللی با آنها در ارتباط مستقیم، دوستانه و رودررو هستیم.

بنر اعتماد مشتریان به آتور صنعت

در عرض چند سال، با بزرگتر شدن شـرکت، جذب کارشناسان مجرب و افزودن شاخه های جدید به محصولات، شامل پایپینگ متریال، تجهیزات برق صنعتی، اتوماسیون، ابزار دقیق، تجهیزات تأسیساتی و سرمایشی-گرمایشی به یکی از شرکت های پیشرو در زمینه کاری خود در ایران تبدیل شدیم.

اصالت، اعتبار و حفظ اعتماد

لوگوی جدید آتور صنعت

about atoorsanat vertical logo
about the horizontal atoorsanat logo
لوگوی قدیم
لوگوی جدید
old logo
schematic of the new logo
new logo
لوگوی قدیم
old logo
schematic of the new logo
new logo
لوگوی جدید

ریدیزاین لوگو یا همان طراحی مجدد لوگو فرآیندی است که در آن با حفظ ســاختار اصلی و مفاهیم لوگوی قبلی، تغییراتی روی لوگو اعـمال می‌شوند که بیشتر این تغییرات آپدیتی از لحاظ ظاهری هستند که در وهله اول موجب زیباترسازی لوگو شده و در وهله دوم بر اســـاس نیاز روز جامعه؛ استانداردها و سطوح طراحی، لوگوی مدنظر را به روزرسانی می‌کند.

آتور صنعت همواره به دنبال ارتقای جایگاه برند خود در سطح بازار است. این مهم شامل به روزرسانی لوگوی پیشین نیز شده است. اصالت، اعتبار و حفظ اعتماد از جمله ویژگی های لوگوی فعلی آتورصنعت بوده که در روند بازطراحی مدنظر قرار گرفته است.از سوی دیگر، احترام به حس زیبایی شناسی مخاطبین در طول فرآیند باز طراحی لوگو از جمله دغدغه های مدیران بوده است.

گزیده رویدادها

تاسیس شرکت
تکمیل زیر ساخت‌ها​
افتتاح دفتر مرکزی و سایت آتور صنعت
تقویت کارشناسان تیم‌های فروش، مالی و بازاریابی
تغییرات گسترده در کارگاه آتور صنعت و آغاز به کار کارگاه با رویکرد جدید
آغاز به کار شاخه بازرگانی خارجی
افتتاح فروشگاه اینترنتی آتورشاپ / افتتاح نمایشگاه دائمی مرکزی آتور صنعت
افزودن تجهیزات برقی و پایپینگ متریال / افتتاح شعبه مبارکه آتور صنعت / شرکت در نمایشگاه خارجی
شروع عملیات ساختمانی کارخانه تولیدی
رونمایی از سایت جدید آتور صنعت / افتتاح بزرگترین مرکز خدمات پمپ، الکتروموتور و گیربکس
وکتور تولیدات آتور صنعت

تولیدات آتور صنعت

علاوه بر تأمین محصولات از سایر برندهای مرغوب، شرکت آتور صنعت در زمینه تولید نیز فعالیت دارد. برخی از محصولات تولیدی ما عبارتند از: پمپ های سانتریفیوژ تفــلونی مخــصوص اسید، پمپ‌های فشارقوی مــخصوص استخر و جـــکوزی، پمپ‌ های انتقال فاضلاب، مونو پمپ‌ ها، پمپ‌ های سانتریفیوژ مخصوص آبیاری، پمپ‌ های دنده ای، بوســترپمپ‌ های آبرسانی و آتش نشانی و تابــلو برق‌ های صنعتی.

وکتور همکاری با آتور صنعت

همکاری با آتور صنعت

امروزه آتور صنعت با افتخار به عنوان یکی از تأمین کنندگان اصلی تجهیزات صنعتی و همچنین ارائه دهنده خدمات و تعمیر تجهیزات صنعتی برای صنایع مختلف داخلی و خارجی از جمـله صنایع نفت، گاز، پتروشیــمی، صنایع فولاد، صنایع ســـیمان، صنایع غذایی، صنایع دارویـــی، خودروســـازی، صنایع کاشی و سرامیــک، صنایع شیمیایی و بسیاری دیگر در حال فعالیت است. این مـهم موجب شده است که صنایع مختلف از مشتریان ماندگار شرکت آتور صنعت باشند و با اعتماد به کیـفیت خدمات و محصولات، ارتباط خود را با این شرکت حفظ نمایند.

وکتور کارگاه های فنی آتور صنعت

کارگاه‌های فنی

جهت ارتقای سطح کاری و ارائه خدمات بهتر، کارگاه‌های فنی آتور صنعت با تیمی پویا و حرفه‌ای در مجموعه فعال هستند تا با ســـرعت و کیفیت بیشتری خدمات پس از فروش، تعمیرات و سرویس به مشتریان شرکت ارائه داده شود. این خدمات شـامل نصــب و راه اندازی، بازرسی پیشگیرانه، کالیبراسیون، تعمیرات در محل، عرضه اطـلاعات فنی و قطعات یدکی است. همچنین سیم پیچی انواع الکــتروموتور، پمپ شناور، کفکش و لجــن ‌کش، تعمیر و نگــهداری انــواع گیربکس، تعمیــر و تأمین قطعات یدکی پمپ‌های خانگی، کشاورزی و صنعتی از دیگر خدمات این مجموعه است.

اعتباری در سطح جهانی

گواهی نامه ها

36612010 ISO
36612010 ISO
45001 ISO
45001 ISO
14001 ISO
14001 ISO
10004 ISO
10004 ISO
9001 ISO
9001 ISO

سخت کوشیده ایم یک فرهنگ سازمانی در شرکت آتورصنعت پرورش دهیم که بر پایه شفافیت، همدلی و نوآوری بنا نهاده شده است. افتخار این را داشتیم که از اعضای این خانواده تیم هایی بسازیم که بتوانند در آنها نقاط قوت خود را به سطوح بالاتر برسانند. این فرهنگ را نه فقط به خاطر خود اعضا، بلکه برای ارائه خدمات و رفاه بیشتر مشتریان نهادینه کردیم. بخش مهمی از این فرهنگ، این باور است که آموزش می تواند زندگی هایمان را بهبود ببخشد. از همین رو، آکادمی آتورصنعت را افتتاح کردیم. در آکادمی آتورصنعت، ویدیو و محتوای آموزشی تولید می کنیم، دوره های عملی، کارگاه ها و سمینارهای فنی در خصوص آشنایی با تجهیزات تخصصی و عمومی برگزار می کنیم و تلاش می کنیم مخاطبان و شرکت- کنندگان، با افزایش سطح دانش خود و کسب مهارت های صنعتی تازه، زندگی و کسب و کار خود را ارتقا دهند. ما در آتور صنعت محصولاتی مطابق با نیاز صنایع و مصرف کنندگان ارائه می دهیم. از برندهای مطرح بین المللی تا برندهای باکیفیت ایرانی همه و همه در سبد محصولات آتور صنعت قرار داده شده اند تا هدف نهایی ما که کسب رضایت مشتری است برآورده شود. رمز موفقیت ما، تخصص و تنوع محصولات ماست.

تیم آتور صنعت

نمایشگاه بین المللی تاسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی اصفهان آذر ماه 1402