بنر صفحه درباره ما - آتور صنعت

درباره آتور صنعت ...

بنر توضیحات سال 1393 درباره ما

در بـهار سال 1393 خانواده آتور صنعت به وجود آمد. آتور صنعت را خـــــانواده خود می نامیم چون هر روز در کنار هم صمیمانه برای پیشرفت خود، سایر اعضا و کل مجموعه تلاش می کنیم. دوست داریم خلاصه ای از حیطه کاریمان و روند توسعه شرکت را با شما در میان بگذاریم. با ما همراه باشید…

عکس نمایشگاه مرکزی آتور صنعت
عکس تایپوگرافی آتور صنعت

ما در فاز اول، فعالیت خود را در زمینه عرضه تجهیزات مکانیکی صنایع شــامل انـواع پمپ، گیربکس، الکتروموتور، ویبراتور، دیزل ژنراتور، سایدچنل بلوئر و پمپ وکیوم آغاز نمودیم. همواره مهمترین هــــدف ما معرفی محصولاتی بوده که بتوانند نیازهای صنایع و مصرف کنندگان را به بهترین شکل ممکن و با هزینه به صرفه بر طرف کنند. به همین دلیل تیمی از کارشــناسان فنی در داخل شرکت تشـکیل دادیم که هــمیشه آماده و مشتاقند به مـــشتریان با ارائــه مــشاوره یاری دهند. ما بر این باوریم که اولیـــن قدم در راه ارتباط با مـــشتریان پاسخ به سوالات آنــهاست. به هــمین دلیل هــمواره از طریق تماس تلفنی، ایمیل، وب سایت، ملاقات حضوری و حضور در نمایشگاه های بین المللی با آنها در ارتباط مستقیم، دوستانه و رودررو هستیم.

بنر اعتماد مشتریان به آتور صنعت

در عرض چند سال، با بزرگتر شدن شـرکت با جذب کارشناسان مجرب و افزودن شاخه های جدید به محصولات، شامل پایپینگ متریال، تجهیزات برق صنعتی، اتوماسیون، ابزار دقیق، تجهیزات تأسیساتی و سرمایشی-گرمایشی به یکی از شرکت های پیشرو در زمینه کاری خود در ایران تبدیل شدیم.

وکتور تولیدات آتور صنعت

تولیدات آتور صنعت

علاوه بر تأمین محصولات از سایر برندهای مرغوب، شرکت آتور صنعت در زمینه تولید نیز فعالیت دارد. برخی از محصولات تولیدی ما عبارتند از: پمپ‌های سانتریفیوژ تفــلونی مخــصوص اسید، پمپ‌های فشارقوی مــخصوص استخر و جـــکوزی، پمپ‌ های انتقال فاضلاب، مونو پمپ‌ ها، پمپ‌ های سانتریفیوژ مخصوص آبیاری، پمپ‌ های دنده ای، بوســترپمپ‌ های آبرسانی و آتش نشانی و تابــلو برق‌ های صنعتی.

وکتور همکاری با آتور صنعت

همکاری با آتور صنعت

امروزه آتور صنعت با افتخار به عنوان یکی از تأمین کنندگان اصلی تجهیزات صنعتی و همچنین ارائه دهنده خدمات و تعمیر تجهیزات صنعتی برای صنایع مختلف داخلی و خارجی از جمـله صنایع نفت، گاز، پتروشیــمی، صنایع فولاد، صنایع ســـیمان، صنایع غذایی، صنایع دارویـــی، خودروســـازی، صنایع کاشی و سرامیــک، صنایع شیمیایی و بسیاری دیگر در حال فعالیت است. این مـهم موجب شده است که صنایع مختلف از مشتریان ماندگار شرکت آتور صنعت باشند و با اعتماد به کیـفیت خدمات و محصولات، ارتباط خود را با این شرکت حفظ نمایند.

وکتور کارگاه های فنی آتور صنعت

کارگاه‌های فنی

جهت ارتقای سطح کاری و ارائه خدمات بهتر، کارگاه‌های فنی آتور صنعت با تیمی پویا و حرفه‌ای در مجموعه فعال هستند تا با ســـرعت و کیفیت بیشتری خدمات پس از فروش، تعمیرات و سرویس به مشتریان شرکت ارائه داده شود. این خدمات شـامل نصــب و راه اندازی، بازرسی پیشگیرانه، کالیبراسیون، تعمیرات در محل، عرضه اطـلاعات فنی و قطعات یدکی است. همچنین سیم ‌ پیچی انواع الکــتروموتور، پمپ شناور، کفکش و لجــن ‌کش، تعمیر و نگــهداری انــواع گیربکس، تعمیــر و تأمین قطعات یدکی پمپ‌های خانگی، کشاورزی و صنعتی از دیگر خدمات این مجموعه است.

سخت کوشیده ایم یک فرهنگ سازمانی در شرکت آتورصنعت پرورش دهیم که بر پایه شفافیت، همدلی و نوآوری بنا نهاده شده است. افتخار این را داشتیم که از اعضای این خانواده تیم هایی بسازیم که بتوانند در آنها نقاط قوت خود را به سطوح بالاتر برسانند. این فرهنگ را نه فقط به خاطر خود اعضا، بلکه برای ارائه خدمات و رفاه بیشتر مشتریان نهادینه کردیم. بخش مهمی از این فرهنگ، این باور است که آموزش می تواند زندگی هایمان را بهبود ببخشد. از همین رو، آکادمی آتورصنعت را افتتاح کردیم. در آکادمی آتورصنعت، ویدیو و محتوای آموزشی تولید می کنیم، دوره های عملی، کارگاه ها و سمینارهای فنی در خصوص آشنایی با تجهیزات تخصصی و عمومی برگزار می کنیم و تلاش می کنیم مخاطبان و شرکت کنندگان، با افزایش سطح دانش خود و کسب مهارت های صنعتی تازه، زندگی و کسب و کار خود را ارتقا دهند. ما در آتور صنعت محصولاتی مطابق با نیاز صنایع و مصرف کنندگان ارائه می دهیم. از برندهای مطرح بین المللی تا برندهای باکیفیت ایرانی همه و همه در سبد محصولات آتور صنعت قرار داده شده اند تا هدف نهایی ما که کسب رضایت مشتری است برآورده شود. رمز موفقیت ما، تخصص و تنوع محصولات ماست.

عکس دسته جمعی اعضای شرکت آتور صنعت
پیمایش به بالا