بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : سایر تجهیزات بوستر پمپ

بوستر پمپ پنتاکس | کاتالوگ بوستر پمپ Pentax | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

بوستر پمپ پنتاکس

بوستر پمپ پنتاکس یکی از معروف ترین بوستر پمپ های ایتالیایی در ایران می باشد که عمده شهرت خود را مدیون موفقیت پمپ های خانگی پنتاکس در بازار است. محصولات پنتاکس در بیش از 100 کشور در دسترس هستند و این خود گویای موفقیت و کیفیت این برند ایتالیایی می باشد. پنتاکس با داشتن جدید ترین تکنولوژی های ساخت پمپ در اروپا توانسته است برای رقبای مطرح خود خط و نشان بکشد.

بوستر پمپ پنتاکس,بوستر پمپ پنتاکس دما تجهیز,قیمت بوستر پمپ پنتاکس,کاتالوگ بوستر پمپ پنتاکس,نمایندگی بوستر پمپ پنتاکس,پمپ خانگی پنتاکس بوستر پمپ,بوستر پمپ آتش نشانی Pentax,بوستر Pentax

عمده محصولات شرکت پنتاکس عبارتند از :

انواع بوستر پمپ پنتاکس 

بوستر پمپ پنتاکس | سری CB

بوستر پمپ پنتاکس

بوستر پمپ پنتاکس سری CB از پرکاربردترین نوع بوستر پمپ های موجود می باشد که با حداکثر ارتفاع 99 متر و دبی 36 مترمکعب بر ساعت تولید می شود. متریال بکار برده شده جهت ساخت بدنه ی بوستر پمپ های پنتاکس از چدن بوده و جنس پروانه های آن از نوریل یا آلومینیوم می باشد. حداکثر دمای سیال برای نوع آلومینیوم 90 درجه ی سانتیگراد و برای نوع نوریل 50 درجه سانتیگراد است. محدوده توان در نظر گرفته شده برای بوستر پمپ های پنتاکس در این سری ، 1 تا 15 اسب بخار می باشد. از ویژگی های بوستر پمپ های پنتاکس که می توان آن را به سایر محصولات آن نیز تعمیم داد ، می توان به قابلیت اطمینان ، کیفیت و بازدهی بالای آنها اشاره کرد. بوستر پمپ های پنتاکس در حوزه های خانگی و صنعتی کاربرد زیادی دارند.

سایر اطلاعات بوستر پمپ پنتاکس ، کاتالوگ بوستر پمپ پنتاکس و لیست قیمت محصولات پنتاکس را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. آتور صنعت عرضه کننده بوستر پمپ پنتاکس 

محدوده توان : از 1 تا 15 اسب بخار

حداکثر ارتفاع : 98.7 متر

حداکثر دبی : 36 متر مکعب بر ساعت

جنس بدنه : چدن

جنس پروانه : برنج یا نوریل

محدوده دمای سیال : 90-0 درجه سانتیگراد ( پروانه نوریل : 50-0 درجه سانتیگراد)

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ بوستر پمپ پنتاکس مراجعه نمایید. 

لیست قیمت بوستر پمپ پنتاکس

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت بوستر پمپ پنتاکس در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش بوستر پمپ پنتاکس با ما تماس بگیرید.

بوستر پمپ پنتاکس سری CM

بوستر پمپ پنتاکس

بوستر پمپ پنتاکس سری CM با حداکثر دبی 8 مترمکعب بر ساعت تولید می شود و توان ایجاد فشاری تا 6 متر را دارد. این بوستر پمپ ها با بدنه ای از جنس چدن تولید و عرضه می شوند. بوستر پمپ پنتاکس سری CM ، دارای خروجی با قطرهای 1 و 1/4"1 اینچ بوده و سیالاتی با حداکثر دمای 90 درجه سانتیگراد را انتقال می دهد. مرغوبیت کالا ، بهره وری بالا و طول عمر زیاد از جمله مواردیست که بوستر پمپ های پنتاکس را از سایر برندهای موجود متمایز می نماید. حداکثر توان بوستر پمپ پنتاکس که برای مصارف خانگی ، صنعتی و کشاورزی جهت آب نماها ، آبیاری ، آبرسانی مسکونی و تجاری و ... به کار می رود 3 اسب بخار می باشد.    

سایر اطلاعات بوستر پمپ پنتاکس ، کاتالوگ بوستر پمپ پنتاکس و لیست قیمت محصولات پنتاکس را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. آتور صنعت عرضه کننده بوستر پمپ پنتاکس

حداکثر دبی : 21 مترمکعب بر ساعت

حداکثر ارتفاع : 60 متر 

قطر خروجی : 1 و 1/4"1 اینچ

جنس بدنه : چدن

حداکثر دمای سیال : 90 درجه سانتیگراد

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ بوستر پمپ پنتاکس مراجعه نمایید.

لیست قیمت بوستر پمپ پنتاکس

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت بوستر پمپ پنتاکس در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش بوستر پمپ پنتاکس با ما تماس بگیرید.


در این زمینه بیشتر بدانیم

پنتاکس را بهتر بشناسیم

بوستر پمپ داب

 

 


بوستر پمپ چیست

بوستر پمپ به مجموع یک یا چند پمپ که به صورت موازی به یکدیگر متصل شده اند و از تابلو برق فرمان می گیرند گفته می شود. این پمپ ها با توجه به میزان فشار مورد نیاز به ترتیب وارد چرخه کار شده و در صورت عدم نیاز از دور خارج می شوند. به عبارت ساده تر بوستر پمپ ها جهت تثبیت فشار جریان موجود در سطح مشخصی بکار می روند. این پمپ ها که در اکثر موارد جهت انتقال سیالات بکار می روند در جنس ها و انواع مختلف تولید می شوند. 


انواع بوستر پمپ ها

بوستر پمپ ها در دو نوع دور ثابت و دور متغیر تولید می شوند. در بوستر پمپ های دور متغیر با بهره گیری از تکنولوژی روز امکان کنترل سرعت دوران بر اساس فرامین صادره از اینورترهای نصب شده در مدار فرمان وجود دارد. ولی در بوستر پمپ های دور ثابت سرعت دوران پمپ ها ثابت و با تنظیم پرشر سوئیچ ها امکان استارت نوبتی پمپ ها وجود دارد.


مزایای بوستر پمپ

از جمله عواملی که استفاده از بوستر پمپ ها را نسبت به سایر پمپ ها مقرون به صرفه می کند عبارتست از :

  • حذف ضربات هیدرولیکی
  • کاهش استهلاک
  • قابلیت حمل و نصب آسان
  • کاهش مصرف انرژی
  • قابلیت سرویس در حین کار
  • گستره وسیع آبدهی بر اساس نیاز 

کاربرد بوستر پمپ پنتاکس 

بوستر پمپ ها حوزه ی کاری وسیعی دارا می باشند که در زیر به بخشی از آن اشاره می شود :

بوستر پمپ پنتاکس جهت آبیاری کشاورزی

بوستر پمپ پنتاکس جهت آب نماهای شهری

بوستر پمپ پنتاکس جهت سیستم اطفاء حریق

بوستر پمپ پنتاکس جهت آبرسانی مسکونی و تجاری

بوستر پمپ پنتاکس جهت آبرسانی هتل ها

بوستر پمپ پنتاکس جهت آبرسانی مراکز صنعتی

بوستر پمپ پنتاکس جهت آبرسانی بیمارستانها و فرودگاه ها  


تعمیر بوستر پمپ پنتاکس

تعمیر پمپ روغن داغبوستر پمپ پنتاکس اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال بوستر پمپ پنتاکس ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر بوستر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند بوستر پمپ پنتاکس را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع بوستر پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

بوستر پمپ پنتاکس قیمت بوستر پمپ پنتاکس کاتالوگ بوستر پمپ پنتاکس نمایندگی بوستر پمپ پنتاکس پمپ خانگی پنتاکس بوستر پمپ بوستر پمپ آتش نشانی Pentax بوستر Pentax
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی