بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : پمپ پمپ خانگی

فروش پمپ خانگی | کاتالوگ پمپ اسپرونی ایتالیا | آتورصنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

 

پمپ اسپرونی ایتالیا

Speroni از برندهای نام آشنای ایتالیایست که از سال 1946 با تولید انواع موتور پمپ پا به عرصه ی ظهور نهاد. به دنبال رشد فعالیت های کشاورزی ، این کمپانی بر آن شد تا با تولید و عرضه ی تجهیزات مرتبط، گام بلندی در مسیر کاری خود بردارد. در حال حاضر شرکت اسپرونی با بهره مندی از تخصص بیش از 150 کارمند در محیطی پیشرفته و مجهز ، به حدی از توانمندی رسیده است که محصولات آن به بیش از 120 کشور صادر می شود.

پمپ آب خانگی,پمپ اسپرونی,قیمت فروش پمپ آب خانگی اسپرونی,پمپ اسپرونی یک اسب KPM,Speroni,پمپ آب اسپرونی ایتالیاعمده محصولات اسپرونی عبارتند از :

 • انواع پمپ های آب خانگی اسپرونی
 • انواع پمپ های آب جتی اسپرونی
 • انواع پمپ های خودمکش اسپرونی
 • انواع پمپ های سانتریفیوژ اسپرونی
 • انواع پمپ های طبقاتی اسپرونی
 • انواع پمپ های کف کش اسپرونی

پمپ آب خانگی اسپرونی

پمپ آب خانگی اسپرونی سری KPM

پمپ آب خانگی,پمپ اسپرونی,قیمت فروش پمپ آب خانگی اسپرونی,پمپ اسپرونی یک اسب KPM,Speroni,پمپ آب اسپرونی ایتالیا

پمپ آب خانگی اسپرونی سری KPM در سه مدل KPM 70,KPM 50 و KPM 80 موجود است. این سری از مدل های چدنی پمپ های آب اسپرونی می باشد که توان تامین فشار با حداقل و حداکثر میزان 34 و 60 متر را دارا می باشد. کمترین توان مصرفی توسط پمپ های آب خانگی اسپرونی متعلق به سری KPM 50 با مقدار 0.5 اسب بخار است. سری KPM پمپ آب خانگی اسپرونی از کیفیت بالایی برخوردار بوده و نصب آن به سهولت انجام می پذیرد. از این سری از پمپ آب خانگی اسپرونی جهت انتقال آب و تامین فشار در سطح خانگی ، صنعتی و همچنین جهت امور کشاورزی استفاده می شود. در ادامه اطلاعات هر یک از مدل های این سری ، بصورت مجزا آورده شده است :

پمپ آب خانگی اسپرونی سری KPM 50 : این سری با پروانه ی برنجی تولید می شود و جهت انتقال سیالاتی با حداکثر دمای 60 درجه سانتی گراد مناسب است. کلاس حفاظتی و حرارتی آنها به ترتیب IP 44  و F می باشد. توان مصرفی سری KPM 50 پمپ آب خانگی اسپرونی 0.5 و حداکثر دبی آن 2.4 مترمکعب بر ساعت است.

پمپ آب خانگی اسپرونی سری KPM 70 : حداکثر دبی قابل تامین توسط این سری 2.8 مترمکعب بر ساعت ، توان مصرفی آن 0.7 اسب بخار و حداکثر فشار آن 50 متر می باشد. 

پمپ آب خانگی اسپرونی سری KPM 80 : سری KPM 80 پمپ آب خانگی اسپرونی با پروانه برنجی  عرضه می شود. توان مصرفی این سری 0.8 اسب بخار و حداکثر دبی آن 3 مترمکعب بر ساعت می باشد. بالاترین میزان فشار تولیدی توسط این پمپ 60 متر است.

سایر اطلاعات پمپ آب خانگی اسپرونی سری KPM ، پمپ آب خانگی اسپرونی و لیست قیمت محصولات اسپرونی را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. آتور صنعت عرضه کننده محصولات اسپرونی

محدوده دبی : از 2.4 تا 3 مترمکعب بر ساعت

محدوده ارتفاع : از 34 تا 60 متر

محدوده توان مصرفی : از 0.5 تا 0.8 اسب بخار

جنس بدنه : چدن

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ آب خانگی اسپرونی مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ آب خانگی اسپرونی

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ آب خانگی اسپرونی در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ آب خانگی اسپرونی با ما تماس بگیرید.


پمپ آب خانگی بشقابی اسپرونی | سری CM

پمپ آب خانگی,پمپ اسپرونی,قیمت فروش پمپ آب خانگی اسپرونی,پمپ اسپرونی یک اسب KPM,Speroni,پمپ آب اسپرونی ایتالیا

سری CM پمپ آب خانگی اسپرونی از دسته پمپ های بشقابی می باشد که برای ساخت بدنه آن از چدن استفاده شده و قابلیت کار در محیط تا دمای 40 درجه سانتیگراد را دارد. این سری در دو مدل تکفاز و سه فاز عرضه شده و قادر به تامین ارتفاع تا 56 متر می باشد. جنس پروانه در پمپ های آب خانگی اسپرونی سری CM از استینلس استیل و یا برنج است. از ویژگی های پمپ های اسپرونی می توان به کیفیت و طول عمر بالای آنها اشاره نمود. این تجهیز در سطوح خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. 

سایر اطلاعات پمپ آب خانگی اسپرونی سری CM ، کاتالوگ پمپ آب خانگی اسپرونی و لیست قیمت محصولات اسپرونی را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. آتور صنعت عرضه کننده محصولات اسپرونی

محدوده دبی : از 0/6 تا 21 متر مکعب بر ساعت

محدوده ارتفاع : از 10 تا 56 متر

جنس بدنه : چدن

جنس پروانه : استینلس استیل 304، برنج

نوع موتور : تکفاز، سه فاز

کلاس حفاظتی :IP 44 , IP 55

کلاس حرارتی : F

اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ آب خانگی اسپرونی سری CM مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ آب خانگی اسپرونی

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ آب خانگی اسپرونی در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ آب خانگی اسپرونی با ما تماس بگیرید.


در این زمینه بیشتر بدانید :

اسپرونی را بهتر بشناسیم

پمپ آب خانگی لیو

پمپ آب خانگی ابارا

پمپ آب خانگی پدرولا


انتخاب پمپ خانگی

عوامل متعددی در انتخاب پمپ آب خانگی مناسب برای یک ساختمان دخیل است که از آن ها می توان به تعداد طبقات ، تعداد واحد ها ، تعداد حمام و دستشویی در هر واحد ، متراژ هر واحد ، سایز لوله ها در داخل ساختمان و ... اشاره کرد. جدول زیر بر اساس شرایط عمومی ساختمان ها به صورتی که هر واحد حدود 120 متر و با یک حمام و یک دستشویی باشد تنظیم شده است. لذا جهت بررسی و مشاوره دقیق با کارشناسان آتور صنعت در تماس باشید.


سیستم کنترل پمپ ؛ کلید اتوماتیک یا مخزن تحت فشار ؟

وقتی پمپ آب خانگی را برای ساختمان انتخاب می کنیم شاید یکی از سوالاتی که برایمان مطرح می شود این است که کدام یک از سیستم های کنترل را برای STOP و START پمپ آب خانگی انتخاب کنیم.

منبع تحت فشار

 

سیستم منبع تحت فشار که به عنوان منبع انبساط نیز نام گذاری می شود به همراه لوازم های همراهش ( پرشر سوییچ ، 5 راهی و درجه ) یکی از قدیمی ترین سیستم های کنترل پمپ خانگی است. نحوه کار منابع انبساط به این صورت است که  داخل منبع تیوپ لاستیکی قرار گرفته است که حدود 2/3 حجم مخزن را با آب پر می کند و خارج از آن تیوپ پلاستیکی ، داخل منبع را گاز پر میکند. با افت فشار آب ساختمان ، آب و فشار هوای داخل منبع کاهش می یابد. پس از این کاهش پرشر سوییچ فرمان استارت را به پمپ می دهد و پمپ آب خانگی جهت افزایش فشار آب داخل ساختمان روشن می گردد. بعد از اینکه فشار آب ساختمان به حداکثر فشاری که در پرشر سوییچ تنظیم شده است رسید ، فرمان  قطع کار  را  به پمپ  آب  خانگی می

                                                   دهد.

به تیوپ داخل منابع انبساط «ممبران» گفته می شود.

کلید اتوماتیک دیجیتال

سیستم دیگری که جهت کنترل پمپ آب خانگی مورد استفاده قرار می گیرد « کلید اتوماتیک دیجیتال » می باشد. این کلید ها به نوعی سیستم الکترونیکی جایگزین منابع انبساط می باشند که با محدودیت هایی مواجه هستند. مکانیزم کار ست کنترل ها به این ترتیب است که یک سوپاپ در داخل آن ها قرار گرفته است و وقتی که فشار آب حدود 0.5 بار از آن بگذرد پمپ را استارت می کند و در حداکثر فشار پیش فرضی که برای دستگاه تعریف شده ( حدودا 3 بار ) پمپ را خاموش می کند. همانطور که گفته شد ست کنترل یا کلید اتوماتیک دیجیتال دارای محدودیت هایی است که باعث می شود نتوان از آن ها در همه جا استفاده کرد. اولین محدودیت در اندازه ورود و خروج آن است. اکثر ست کنترل های موجود در بازار ورود و خروج 1 اینچ دارند و همین امر سبب می شود تا بتوان این سیستم را روی سایز های محدودی از پمپ آب خانگی پیاده سازی کرد.

ست کنترل ها برای ساختمان هایی که نهایتا 3 طبقه و 3 واحد دارند توصیه می شود و استفاده برای بیش از این تعداد موجب افزایش خاموش و روشن شدن پمپ و افزایش چشمگیر استهلاک پمپ و کلید خواهد شد.

 یکی دیگر از محدودیت ها ، فشار پیش نیاز (حدودا 0.5 بار ) است که حتما باید از طرف شبکه پشت ست کنترل باشد تا  کار کند. دلیل آن هم وجود سوپاپی است که درباره آن توضیح داده شد. بنابراین :

در مواقعی که منبع ذخیره آب پشت پمپ قرار می دهیم به دلیل عدم وجود پیش فشار شبکه ، از « کلید اتوماتیک دیجیتال » نمی توان استفاده کرد.

البته متاسفانه خیلی از نصابان محترم از قبول این مورد امتناع می کنند و به محض وقوع مشکل ست کنترل را تعویض می کنند اما بررسی های انجام شده نشان می دهد که اکثر ست کنترل هایی که از منبع ذخیره آب می گیرند عملکرد ناقصی دارند در حالی که کلید کاملا سالم است. از مزایای ست کنترل ها می توان به قیمت مناسب تر ، نصب آسان ، اشغال فضای بسیار کم ، کارکرد بهتر در نواحی مرطوب و ... اشاره کرد.

نتیجه گیری

هر دو سیستم اگر در جای خود به کار گرفته شوند ، به خوبی جوابگوی نیاز شما خواهند بود. اگر ساختمان تا 3 طبقه و 3 واحد است و پشت پمپ آب منبع آبی قرار نمی گیرد ، بهترین گزینه ، استفاده از « کلید اتوماتیک دیجیتال » خواهد بود. اما برای ساختمان های بزرگ تر با توجه به مصرف بالای آب در این ساختمان ها ، توصیه بر این است که از منبع تحت فشار استفاده شود.


پمپ آب خانگی بی صدا ؟؟؟

اینکه یک پمپ آب خانگی بی صداست از اساس غلط است و بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد. هر پمپی با هر برندی و از هر کشوری هنگام کار صدا تولید می کند. اما این صدا در پمپ های مختلف میزان متفاوتی داشته و بسته به عوامل گوناگون می تواند کم یا زیاد باشد. از مهم ترین عوامل در صدای پمپ آب خانگی می توان به جنس پروانه ، جنس پوسته ، کیفیت ماشین کاری پمپ ، طریقه مونتاژ و ... اشاره کرد. با توجه به کیفیت محصولات اسپرونی و رعایت اصول کیفیتی و تولیدی می توان این پمپ را از دسته پمپ های کم صدای بازار دانست.


کاربرد پمپ آب خانگی اسپرونی

پمپ آب خانگی اسپرونی شامل مدل هایی است که در بالا معرفی شدند. همانطور که اشاره شد عمده کاربرد این پمپ ها جهت مصارف خانگی است اما غیر از آن ، کاربرد های دیگری می توانند داشته باشند که در ادامه به ذکر چند مورد می پردازیم :

 • پمپ آب خانگی اسپرونی جهت آب نماها

 • پمپ آب خانگی اسپرونی جهت فواره ها

 • پمپ آب خانگی اسپرونی جهت مصارف آبیاری کوچک

 • پمپ آب خانگی اسپرونی جهت آبرسانی ویلاها

 • پمپ آب خانگی اسپرونی جهت آبرسانی مجتمع های اداری و تجاری

 • پمپ آب خانگی اسپرونی جهت استفاده در بوستر پمپ ها


تعمیر پمپ آب خانگی اسپرونی

پمپ آب خانگی اسپرونی اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ آب خانگی اسپرونی ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیر کار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ آب خانگی را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه باز گرداند. با ما در تماس باشید.

 


کلمات کلیدی :

پمپ آب خانگی پمپ اسپرونی قیمت فروش پمپ آب خانگی اسپرونی پمپ اسپرونی یک اسب KPM Speroni پمپ آب اسپرونی ایتالیا
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی