بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : پمپ دیافراگمی

فروش پمپ دیافراگمی Pomkar | کاتالوگ پمکار | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

پمپ دیافراگمی Pomkar

Pomkar از جمله مجموعه های ترک می باشد که در سال 2010 پا به عرصه صنعت نهاد و نام خود را در لیست تولید کنندگان پمپ دیافراگمی ثبت نمود. این تولید کننده همواره بر آن بوده تا با بکار گیری نیروی کار ماهر و بهره مندی از دانش روز قدم های موثری در حوزه ی صنعت برداشته و خدمات ارزنده ای را به مصرف کنندگان این محصول ارائه دهد. نکته حائز اهمیت در این خصوص بازار مطلوب فروش پمپ دیفراگمی Pomkar در ایران می باشد.

پمپ دیافراگمی,فروش پمپ دیافراگمی,قطعات پمپ دیافراگمی,پمپ دیافراگمی Pomkar,کاتالوگ پمکار,محصولات پومکار,فروش پمپ دیافراگمی Pomkar,pomkar pompa makina sanayiانواع محصولات Pomkar عبارتند از :

 • پمپ دیافراگمی بدنه استیل Pomkar

 • پمپ دیافراگمی بدنه فلزی Pomkar

 • پمپ دیافراگمی بدنه پلاستیکی Pomkar

 • پمپ دیافراگمی فشار قوی Pomkar

انواع پمپ دیافراگمی Pomkar

پمپ دیافراگمی Pomkar سری PK

پمپ دیافراگمی,فروش پمپ دیافراگمی,قطعات پمپ دیافراگمی,پمپ دیافراگمی Pomkar,کاتالوگ پمکار,محصولات پومکار,فروش پمپ دیافراگمی Pomkar,pomkar pompa makina sanayi

پمپ دیافراگمی Pomkar سری Pk در سه جنس پلاستیکی، استیل و فلزی موجود می باشد. این محصولات که حداکثر فشاری برابر با 7 بار دارند، برای انتقال سیالات حاوی ذرات جامد با حداقل و حداکثر قطر 1.5 تا 8 میلی متر مناسب می باشند. محدوده دبی پمپ دیافراگمی Pomakr از 56 لیتر بر دقیقه آغاز و تا 880 لیتر بر دقیقه ادامه دارد. از قابلیت های پمپ های دیافراگمی Pomkar امکان استفاده از آنها جهت انتقال سیالات با ویسکوزیته های مختلف و امنیت بالایشان می باشد. از این پمپ ها می توان جهت جا به جایی سیالات شیمایی با خاصیت سایش یا خورندگی در صنایع شیمیایی ، غذایی و پتروشیمی و ... استفاده نمود. در ادامه اطلاعات مدل های مختلف این سری از پمپ های دیافراگمی Pomkar ارائه خواهد شد : 

پمپ دیفراگمی Pomkar (بدنه استیل) : همانطور که از نام این دسته مشخص است جنس بدنه این پمپ ها از استیل ضد زنگ می باشد. محدوده دبی آنها از 155 لیتر بر دقیقه تا 555 لیتر بر دقیقه متغیر بوده و برای ارتفاع 70 متر مناسب می باشند. حداکثر قطر ورودی و خروجی مدل استیل پمپ دیافراگمی پمکار 2 اینچ و حداقل میزان آنها 1 اینچ می باشد.

پمپ دیافراگمی Pomkar (بدنه آلومینیوم) : دبی در این مدل از پمپ های دیافراگمی Pomkar میزانی از 555 لیتر بر دقیقه تا 880 لیتر بر دقیقه را شامل می شود. بیشترین توانایی در انتقال سیالات با ذرات جامد به این دسته از پمپ دیافراگمی پمکار اختصاص دارد به گونه ای که امکان انتقال ذرات با قطر 8 میلیمتر برای آن میسر است. ماکزیمم فشار درنظر گرفته شده برای این مدل همانند دو مدل دیگر 7 بار می باشد.

پمپ دیافراگمی Pomkar (بدنه پلاستیک) : متریال بکار برده شده برای ساخت این دسته از پمپ دیافراگمی پمکار از جنس پلاستیک بوده و برای انتقال سیالات اسیدی گزینه ی مناسبی می باشد. حداکثر دبی این گروه 555 لیتر بر دقیقه و و حداکثر قطر ورودی و خروجی آن 11/2 اینچ می باشد. 

سایر اطلاعات پمپ دیافراگمی Pomkar، کاتالوگ پمکار و لیست قیمت محصولات Pomkar را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. آتور صنعت عرضه کننده پمپ دیافراگمی Pomkar

حداکثر قطر ورودی : 11/2 اینچ

حداکثر قطر خروجی : 11/2 اینچ

حداکثر دبی : 880 لیتر بر دقیقه

حداکثر فشار : 7 بار

حداقل دمای سیال : 18.85- درجه سانتی گراد

حداکثر قطر ذرات قابل انتقال : 8 میلیمتر

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمکار مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ دیافراگمی Pomkar

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ دیافراگمی Pomkar در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ دیافراگمی Pomkar با ما تماس بگیرید.


در این زمینه بیشتر بدانید :

پومکار را بهتر بشناسیم

پمپ دیافراگمی ARO

پمپ دیافراگمی RAN

پمپ دیافراگمی RV

پمپ دیافراگمی WILDEN


پمپ دیافراگمی چیست

پمپ دیافراگمی گراکو - پمپ دیافراگمی هاسکی - پمپ دیافراگمی بادی - پمپ دیافراگمی اصفهان - پمپ دیافراگمی husky - پمپ دیافراگمی graco

پمپ های دیافراگمی که از دسته پمپ های جابجایی مثبت هستند ، به طور گسترده در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. ایـن پمپ هـا بـصورت بـرقی ، پنوماتیکی یـا دستی راه اندازی می شوند. پـرمصرف ترین نوع پمپ هـای دیافراگمی ،  پمپ دیافراگمی بادی می باشد که به AODD یا AOD معروفند. ایـن پمپ هـا شامل دو دیـافراگم هستند کـه بـا فشار هوا کـار می کنند و محفظه هوایی پشت دیافراگم هـا بـه شیر اطمینان منتهی می شود. جنس بدنه پمپ دیافراگمی آلومینیوم ، چدن ، PVDF ، Aceta ، PTFE ، PP ، Kynar ، Stainless Steel  و جنـس دیافـراگم Viton ، Neoprene ، Nitrile ، Hytrol و تفلون می باشد.


نحوه نصب پمپ دیافراگمی

نحوه نصب پمپ دیافراگمی


مزایای پمپ دیافراگمی

 برای پمپ های دیافراگمی مزایای زیادی را می توان بر شمرد که در ادامه به بررسی چند مورد از مهم ترین آن ها می پردازیم :

ایمنی بالا

پمپ های دیافراگمی به دلیل اینکه سیستم نیروی محرک آنها هوا می باشد و با کمپرسور هوا کار می کنند بسیار ایمن می باشند. همچنین بسیاری از مدل های پمپ های دیافراگمی ضد انفجار بوده و دارای گواهینامه های معتبر ایمنی می باشند.

 

پرتابل و نصب آسان

پمپ های دیافراگمی به راحتی قابل حمل و جا به جایی می باشند و می توان آن ها را از جایی به جای دیگر برد. فقط کافیست خروجی هوای کمپرسور را به ورودی هوای پمپ وصل کنید تا پمپ آماده راه اندازی شود. تنوع نصب در حالات مختلف نیز از محاسن پمپ های دیافراگمی می باشد.

خود مکشی

یکی از ویژگی های مثبت پمپ های دیافراگمی خودمکش ( Self-priming ) بودن آن هاست. این پمپ ها قدرت ساکشن و مکش بالایی دارند و بدون نیاز به هر گونه تجهیزات و همچنین بدون نیاز به هواگیری انواع سیالات را مکش می کنند. همچنین این پمپ ها توانایی کارکرد خشک را نیز دارند.

فشار و آبدهی متغیر

در پمپ های دیافراگمی شما ملزم به داشتن فشار و دبی ثابت و معینی نیستید. این پمپ ها فشار و آبدهی متغیری دارند که می توانید با تغییر فشار و دبی هوای کمپرسور میزان فشار و آبدهی پمپ را تغییر دهید. این ویژگی باعث شده است تا بتوان از این پمپ ها در بسیاری از مواقعی که باید دبی را تغییر داد استفاده کرد.

غوطه وری

پمپ های دیافراگمی را می توانید همچون کف کش داخل سیال بیندازید تا برایتان سیال را از داخل پمپاژ کند. این پمپ ها برای موادی که حساسیت زیادی در انتقال دارند بسیار مفید بوده و بدون هیچگونه آسیبی به سیال آن را انتقال می دهد.

 

سایر مزایای پمپ های دیافراگمی عبارتند از :

 1. عدم نیـاز بـه مکانیکال سیل
 2. تعمیرات و نگهداری آسان
 3. نشتی حداقل
 4. انتقال سیالات با ذرات جامد زیاد
 5. قابلیت کارکرد خشک
 6. تولید در مدل های مختلف

مقایسه پمپ دیافراگمی با سایر پمپ ها


کاربرد پمپ دیافراگمی Pomkar

پمپ دیافراگمی در موارد زیر در صنایع شیمیایی ، غذایی ، کاغذ و بسته بندی ، کاشی و سرامیک  ، نفت و پتروشیمی و ... به کار می رود :

 • پمپ دیافراگمی Pomkar جهت انتقال سس
 • پمپ دیافراگمی Pomkar جهت انتقال رب
 • پمپ دیافراگمی Pomkar جهت انتقال مربا
 • پمپ دیافراگمی Pomkar جهت انتقال شربت
 • پمپ دیافراگمی Pomkar جهت انتقال شکلات
 • پمپ دیافراگمی Pomkar جهت انتقال آب نمک 
 • پمپ دیافراگمی Pomkar جهت انتقال خمیر
 • پمپ دیافراگمی Pomkar جهت انتقال رزین
 • پمپ دیافراگمی Pomkar جهت انتقال حلال
 • پمپ دیافراگمی Pomkar جهت انتقال رنگ
 • پمپ دیافراگمی Pomkar جهت انتقال لاتکس
 • پمپ دیافراگمی Pomkar جهت انتقال پودر
 • پمپ دیافراگمی Pomkar جهت انتقال سیلیس
 • پمپ دیافراگمی Pomkar جهت انتقال چسب 
 • پمپ دیافراگمی Pomkar جهت انتقال كاستيك
 • پمپ دیافراگمی Pomkar جهت انتقال نفت
 • پمپ دیافراگمی Pomkar جهت انتقال  بنزین
 • پمپ دیافراگمی Pomkar جهت انتقال  روغن
 • پمپ دیافراگمی Pomkar جهت انتقال  الکل
 • پمپ دیافراگمی Pomkar جهت انتقال اسید و باز

لوازم یدکی پمپ دیافراگمی Pomkar

مهمترین قطعه مصرفی پمپ دیافراگمی Pomkar دیافراگم های آن می باشند که ممکن است پس از مدتی دچار استهلاک شده و از بین بروند. از این رو توصیه کارشناسان ما به مصرف کنندگان عزیز این است که هنگام تهیه پمپ دیافراگمی ، دیافراگم های آن را نیز تهیه نمایند. جهت تهیه لوازم و قطعات پمپ دیافراگمی می توانید  با ما تماس بگیرید.


 

تعمیر پمپ دیافراگمی Pomkar

تعمیر پمپ دیافراگمی vپمپ دیافراگمی Pomkar اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ دیافراگمی Pomkar ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ دیافراگمی Pomkar را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند.

از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه باز گرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

پمپ دیافراگمی فروش پمپ دیافراگمی قطعات پمپ دیافراگمی پمپ دیافراگمی Pomkar کاتالوگ پمکار محصولات پومکار فروش پمپ دیافراگمی Pomkar pomkar pompa makina sanayi
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی