بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : پمپ پمپ خانگی

پمپ آب خانگی ارس | مشخصات | قیمت | فروش | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

پمپ آب خانگی ارس

شرکت ارس فعالیت خود را در سال 1368 در زمینه تولید تجهیزات آبرسانی و انواع مدل های پمپ آب خانگی آغاز نمود. این شرکت توانسته با بکارگیری جدیدترین ماشین آلات ، تجهیزات و تکنولوژی روز جهان در خط تولید محصولاتی با بالاترین بازدهی تولید و به بازار ارائه کند. محصولات ارس مطابق با جدیدترین استانداردهای بین المللی (استاندارد ISO 9001) و با بالاترین سطح کیفیت تولید و در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

پمپ ارس

عمده محصولات ارس عبارتند از : 

  • پمپ سیرکولاتور خطی
  • پمپ اتاترم خطی
  • پمپ خانگی
  • پمپ پکیجی

انواع پمپ خانگی ارس

پمپ آب خانگی ارس سری CB

پمپ آب خانگی دو پروانه سری CB

پمپ آب خانگی ارس سری CB که به پمپ های دو پروانه معروف هستند در دو مدل CB 260  و CB210 با قدرت آبدهی بالا تولید و عرضه می گردد که دارای توانی از 1/5 تا 2 اسب بخار می باشد و حداکثر دمای مایع عبوری که می تواند تحمل کند 40 درجه سانتی گراد است.

جنس بدنه پمپ آب خانگی ارس سری CB از چدن ضد زنگ و جنس پروانه آن ، برنج می باشد که در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی مقاومت بالایی دارد و به خاطر برخورداری از حجم آبدهی بالا در مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.الکتروموتور پمپ دو پروانه ارس دارای کلاس عایق حرارتی F و کلاس حفاظت محیطی IP44  می باشد و حداکثر می تواند تا 4/8 متر مکعب بر ساعت آبدهی تا ارتفاع 57 متر را انجام دهد.

پمپ های دو پروانه ارس برای تامین فشار آب ساختمان ها بسیار پر کاربرد هستند . همچنین جهت انتقال آب در صنایع مختلف ، کشاورزی و سیستم های گرمایشی و سرمایشی مورد استفاده قرار می گیرند.

سایر اطلاعات ، کاتالوگ و لیست قیمت را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. آتور صنعت عرضه کننده پمپ آب خانگی ارس

قطر ورودی : از 1 اینچ

قطر خروجی : از 1 اینچ

حداکثر فشار خروجی : 11/8  بار

حداکثر آبدهی : 8/4 متر مکعب بر ساعت

حداکثر هد / ارتفاع : 57 متر

حداکثر توان : 2 اسب بخار

کلاس حفاظتی موتور :   IP 44

کلاس عایق بندی موتور : F

جنس بدنه : چدن

جنس پروانه : برنج

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ خانگی ارس مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ آب خانگی ارس

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ آب خانگی ارس در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت با ما تماس بگیرید.

پمپ آب خانگی ارس
 
 

پمپ آب خانگی ارس سری PM

 

پمپ آب خانگی ارس سری PM از سری پمپ های محیطی می باشد که در دو مدل PM45 و PM16 با توان 0.5 اسب بخار مطابق جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا تولید می شوند. حداکثر ارتفاعی که توسط این سری پوشش داده می شود 35 متر و حداکثر آبدهی آن تا 2/2 متر مکعب بر ساعت می باشد همچنین حداکثر دمای مایع عبوری که می تواند تحمل کند 80 درجه سانتی گراد است.

آلیاژهایی که در پمپ محیطی ارس  بکار رفته از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه درجه یک تهیه شده است که موجب افزایش مقاومت و استحکام پمپ می شود. جنس پروانه بکار برده شده برای این سری از برنج و شفت آن از استیل و بدنه از چدن می باشد.

پمپ خانگی ارس مدل PM برای سیستم های خانگی کوچک، آبیاری اتوماتیک، سیستم های تهویه کوچک و کاربرد های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

سایر اطلاعات ، کاتالوگ و لیست قیمت را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. آتور صنعت عرضه کننده پمپ آب خانگی ارس

حداکثر آبدهی : 2/2 متر مکعب بر ساعت

حداکثر هد / ارتفاع : 35 متر

حداکثر توان : 0.5 اسب بخار

جنس بدنه : چدن

جنس پروانه : برنج

جنس شفت : استیل

حداکثر دمای مایع : 80 درجه سانتی گراد

جهت دریافت اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ آب خانگی ارس مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ آب خانگی ارس

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ آب خانگی ارس در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت با ما تماس بگیرید.
کاتالوگ پمپ آب خانگی ارس 

 


پمپ آب خانگی ارس سری CM , CS

پمپ آب خانگی بشقابی ارس

پمپ آب خانگی ارس سری CM و CS به پمپ های بشقابی معروف هستند که در مصارف خانگی ، آبیاری و سایر تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرد هم چنین در انتقال آب سرد و گرم مصارف صنعتی هم قابل استفاده می باشد.این سری دارای پروانه باز می باشد که اين نوع پروانه برای توليد دبی بيشتر و فشار کمتر کاربرد دارد.

حداکثر دمای مایعی عبوری که این تجهیز می تواند تحمل کند 90 درجه سانتی گراد می باشد. در مدل های CM و CS حداکثر آبدهی تا 5/6 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 32 متر است.

پمپ بشقابی ارس سری CM و CS پروانه برنجی دارد که داخل محفظه چدنی قرار دارد و شفت آن از جنس استیل تولید شده است که همین آلیاژها موجب شده است پمپ مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی داشته باشد.

سایر اطلاعات ، کاتالوگ و لیست قیمت را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. آتور صنعت عرضه کننده پمپ آب خانگی ارس

حداکثر آبدهی : 5/6 متر مکعب بر ساعت

حداکثر هد / ارتفاع : 32 متر

حداکثر توان : 1 اسب بخار

جنس بدنه : چدن

جنس پروانه : برنج

جنس شفت : استینلس استیل

حداکثر دمای مایع : 90 درجه سانتی گراد

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ آب خانگی ارس مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ آب خانگی ارس

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ آب خانگی ارس در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت با ما تماس بگیرید.

کاتالوگ پمپ آب خانگی ارس
 
 

پمپ آب خانگی ارس سری CAM

پمپ جتی ارس

پمپ آب خانگی ارس مدل CAM از سری پمپ های جتی ارس می باشد که فشار بیشتری نسبت به پمپ های بشقابی ایجاد می کند و شافتی تماما استیل ، پروانه ای برنجی و بدنه ای چدنی دارد. حداکثر ارتفاعی که توسط این سری پوشش داده می شود 46 متر و حداکثر آبدهی آن تا 4/5 متر مکعب بر ساعت می باشد. همچنین حداکثر دمای مایعی عبوری که این تجهیز می تواند تحمل کند 40 درجه سانتی گراد است.

پمپ آب خانگی ارس با توان 1 اسب جهت انواع مصارف خانگی ، آبیاری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

سایر اطلاعات ، کاتالوگ و لیست قیمت را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. آتور صنعت عرضه کننده پمپ آب خانگی ارس

حداکثر آبدهی : 4/5 متر مکعب بر ساعت

حداکثر هد / ارتفاع : 46 متر

حداکثر توان : 1 اسب بخار

جنس بدنه : چدن

جنس پروانه : برنج

جنس شفت : استیل

حداکثر دمای مایع : 40 درجه سانتی گراد

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر کاتالوگ پمپ آب خانگی ارس مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ آب خانگی ارس

بازدیدکننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ آب خانگی ارس در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت با ما تماس بگیرید.

 کاتالوگ پمپ آب خانگی ارس


در این زمینه بیشتر بدانید :

ارس را بهتر بشناسیم

پمپ آب خانگی لیو


انتخاب پمپ خانگی

عوامل متعددی در انتخاب پمپ آب خانگی مناسب برای یک ساختمان دخیل است که از آن ها می توان به تعداد طبقات ، تعداد واحد ها ، تعداد حمام و دستشویی در هر واحد ، متراژ هر واحد ، سایز لوله ها در داخل ساختمان و ... اشاره کرد. جدول زیر بر اساس شرایط عمومی ساختمان ها به صورتی که هر واحد حدود 120 متر و با یک حمام و یک دستشویی باشد تنظیم شده است. لذا جهت بررسی و مشاوره دقیق با کارشناسان آتور صنعت در تماس باشید.


سیستم کنترل پمپ ؛ کلید اتوماتیک یا مخزن تحت فشار ؟

وقتی پمپ آب خانگی را برای ساختمان انتخاب می کنیم شاید یکی از سوالاتی که برایمان مطرح می شود این است که کدام یک از سیستم های کنترل را برای STOP و START پمپ آب خانگی انتخاب کنیم.

منبع تحت فشار

 

سیستم منبع تحت فشار که به عنوان منبع انبساط نیز نام گذاری می شود به همراه لوازم های همراهش ( پرشر سوییچ ، 5 راهی و درجه ) یکی از قدیمی ترین سیستم های کنترل پمپ خانگی است. نحوه کار منابع انبساط به این صورت است که  داخل منبع تیوپ لاستیکی قرار گرفته است که حدود 2/3 حجم مخزن را با آب پر می کند و خارج از آن تیوپ پلاستیکی ، داخل منبع را گاز پر میکند. با افت فشار آب ساختمان ، آب و فشار هوای داخل منبع کاهش می یابد.

پس از این کاهش پرشر سوییچ فرمان استارت را به پمپ می دهد و پمپ آب خانگی جهت افزایش فشار آب داخل ساختمان روشن می گردد. بعد از اینکه فشار آب ساختمان به حداکثر فشاری که در پرشر سوییچ تنظیم شده است رسید ، فرمان  قطع کار  را  به پمپ  آب  خانگی می دهد.

                                                  

به تیوپ داخل منابع انبساط «ممبران» گفته می شود.

کلید اتوماتیک دیجیتال

سیستم دیگری که جهت کنترل پمپ آب خانگی مورد استفاده قرار می گیرد « کلید اتوماتیک دیجیتال » می باشد. این کلید ها به نوعی سیستم الکترونیکی جایگزین منابع انبساط می باشند که با محدودیت هایی مواجه هستند. مکانیزم کار ست کنترل ها به این ترتیب است که یک سوپاپ در داخل آن ها قرار گرفته است و وقتی که فشار آب حدود 0.5 بار از آن بگذرد پمپ را استارت می کند و در حداکثر فشار پیش فرضی که برای دستگاه تعریف شده ( حدودا 3 بار ) پمپ را خاموش می کند.

همانطور که گفته شد ست کنترل یا کلید اتوماتیک دیجیتال دارای محدودیت هایی است که باعث می شود نتوان از آن ها در همه جا استفاده کرد. اولین محدودیت در اندازه ورود و خروج آن است. اکثر ست کنترل های موجود در بازار ورود و خروج 1 اینچ دارند و همین امر سبب می شود تا بتوان این سیستم را روی سایز های محدودی از پمپ آب خانگی پیاده سازی کرد.

ست کنترل ها برای ساختمان هایی که نهایتا 3 طبقه و 3 واحد دارند توصیه می شود و استفاده برای بیش از این تعداد موجب افزایش خاموش و روشن شدن پمپ و افزایش چشمگیر استهلاک پمپ و کلید خواهد شد.

 یکی دیگر از محدودیت ها ، فشار پیش نیاز (حدودا 0.5 بار ) است که حتما باید از طرف شبکه پشت ست کنترل باشد تا  کار کند. دلیل آن هم وجود سوپاپی است که درباره آن توضیح داده شد. بنابراین :

در مواقعی که منبع ذخیره آب پشت پمپ قرار می دهیم به دلیل عدم وجود پیش فشار شبکه ، از « کلید اتوماتیک دیجیتال » نمی توان استفاده کرد.

البته متاسفانه خیلی از نصابان محترم از قبول این مورد امتناع می کنند و به محض وقوع مشکل ست کنترل را تعویض می کنند اما بررسی های انجام شده نشان می دهد که اکثر ست کنترل هایی که از منبع ذخیره آب می گیرند عملکرد ناقصی دارند در حالی که کلید کاملا سالم است. از مزایای ست کنترل ها می توان به قیمت مناسب تر ، نصب آسان ، اشغال فضای بسیار کم ، کارکرد بهتر در نواحی مرطوب و ... اشاره کرد.

نتیجه گیری

هر دو سیستم اگر در جای خود به کار گرفته شوند ، به خوبی جوابگوی نیاز شما خواهند بود. اگر ساختمان تا 3 طبقه و 3 واحد است و پشت پمپ آب منبع آبی قرار نمی گیرد ، بهترین گزینه ، استفاده از « کلید اتوماتیک دیجیتال » خواهد بود. اما برای ساختمان های بزرگ تر با توجه به مصرف بالای آب در این ساختمان ها ، توصیه بر این است که از منبع تحت فشار استفاده شود.


پمپ آب خانگی بی صدا ؟؟؟

اینکه یک پمپ آب خانگی بی صداست از اساس غلط است و بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد. هر پمپی با هر برندی و از هر کشوری هنگام کار صدا تولید می کند. اما این صدا در پمپ های مختلف میزان متفاوتی داشته و بسته به عوامل گوناگون می تواند کم یا زیاد باشد. از مهم ترین عوامل در صدای پمپ آب خانگی می توان به جنس پروانه ، جنس پوسته ، کیفیت ماشین کاری پمپ ، طریقه مونتاژ و ... اشاره کرد. با توجه به کیفیت محصولات ارس و رعایت اصول کیفیتی و تولیدی می توان این پمپ را از دسته پمپ های کم صدای بازار دانست.


کاربرد پمپ آب خانگی ارس

پمپ آب خانگی ارس شامل مدل هایی است که در بالا معرفی شدند. همانطور که اشاره شد عمده کاربرد این پمپ ها جهت مصارف خانگی است اما غیر از آن ، کاربرد های دیگری می توانند داشته باشند که در ادامه به ذکر چند مورد می پردازیم :

  •  آب نماها

  • فواره ها

  • مصارف آبیاری کوچک

  • آبرسانی ویلاها

  • آبرسانی مجتمع های اداری و تجاری

  • جهت استفاده در بوستر پمپ ها


تعمیر پمپ آب خانگی ارس

پمپ آب خانگی ارس اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیر کار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ آب خانگی را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند.

از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه باز گرداند. با ما در تماس باشید.

 


کلمات کلیدی :

پمپ آب خانگی ارس ارس قیمت پمپ خانگی ارس
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی