بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : سایر تجهیزات پمپ وکیوم

پمپ وکیوم Woosung | وکیوم کره ای | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

پمپ وکیوم وسونگ | Woosung

شرکت وسونگ در سال 1976 در شهر اینچئون کره جنوبی تاسیس شد. وسونگ با گسترش پمپ های وکیوم روغنی بخش عظیمی از بازار این نوع پمپ را از آن خود کرد. از اوایل دهه 90 وسونگ تنوع مدل های تولیدی از جمله پمپ های وکیوم تیغه ای و پیستونی در سایز های مختلف را افزایش داد. در سال 2001 وسونگ موفق به دریافت نشان مدیریت کیفیت ISO 9001 و در سال 2010 موفق به کسب نشان ISO 14001 گردید. در طول این سال ها وسونگ اساس هدف خود را بر رضایت مشتری ، ارائه بهترین خدمات و تکنولوژی روز پایه گذاری کرده است. امروزه وسونگ با صادرات عظیم به اروپا و آمریکا و تولید بیش از 10 هزار دستگاه پمپ وکیوم ، خود را به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان پمپ های وکیوم مطرح نموده است.

پمپ وکیوم وسونگ

انواع پمپ وکیوم Woosung عبارتند از :

 • پمپ وکیوم روغنی Woosung

 • پمپ وکیوم تیغه ای Woosung

 • پمپ وکیوم پیستونی Woosung

پمپ وکیوم روغنی وسونگ | Woosung

وکیوم وسانگ

پمپ وکیوم روغنی وسونگ با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و با پشتیبانی دانش بالای متخصصان با بالاترین کیفیت تولید می شود. این پمپ ها از بهترین متریال ساخته شده اند و همین سبب شده تا به مکشی عالی دست پیدا کنند. پمپ وکیوم روغنی وسونگ در سه مدل زیر تولید و عرضه می گردد : 

 1. پمپ وکیوم روغنی وسونگ سری MVP Small : از 5 تا 75 مترمکعب برساعت
 2. پمپ وکیوم روغنی وسونگ سری MVP Large : از 144 تا 324 مترمکعب برساعت
 3. پمپ وکیوم روغنی وسونگ سری Super : با 180 , 216 , 324 , 648 مترمکعب برساعت

از ویژگی های بارز پمپ وکیوم روغنی وسونگ می توان به کارکردی کم صدا و بدون ارتعاش ، تعمیرات و نگهداری آسان ، راندمان بالا ، مکش بالا و ... اشاره کرد. همچنین از پمپ وکیوم روغنی وسونگ می توان در انتقال مواد ، فرمینگ قطعات ، صنایع چوب ، چاپ و ... استفاده نمود.

سایر اطلاعات پمپ وکیوم روغنی وسونگ ، کاتالوگ پمپ وکیوم روغنی وسونگ و لیست قیمت محصولات وسونگ را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ وکیوم روغنی وسونگ کره

پمپ وکیوم روغنی
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ وکیوم روغنی وسونگ مراجعه نمایید.
پمپ وکیوم روغنی
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ وکیوم روغنی وسونگ مراجعه نمایید.
پمپ وکیوم روغنی
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ وکیوم روغنی وسونگ مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ وکیوم روغنی وسونگ

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ وکیوم روغنی وسونگ در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ وکیوم روغنی وسونگ با ما تماس بگیرید.


در این زمینه بیشتر بدانید :

Woosung را بهتر بشناسیم

پمپ وکیوم Leybold

پمپ وکیوم Edwards

پمپ وکیوم Becker

پمپ وکیوم Busch 


پمپ وکیوم چیست

پمپ وکیوم امـروزه سیستم هـای وکیـوم در صنـایع مختلف کـاربرد زیـادی پیدا کـرده اند. صنـایع مـواد غذایی ، ضدعفونی محصولات کشـاورزی ، تولید مواد شیمیـایی ، تعمیر سیستم هـای سرد کننده ، تعویض روغن اتومبیل ، بـازرسی جوش ، سـاخت کامپوزیت ، تولید بدنه های فلزی ، مصارف آزمایشگاهی و ... با وکیوم سر و کار دارند. به فشارهای پایین تر از فشار اتمسفر هوا حالت خلاء گفته می شود. این کار را پمپ های وکیوم انجام می دهند. حوزه عملکرد سیستم های وکیوم مابین فشار اتمسفر و صفر مطلق است. خلاء بسته به فشار گاز به چهار دسته تقسیم می شود: خلاء کم : از فشار اتمسفر تا 1 میلی بار ، خلاء متوسط : از 1 تا 10 میلی بار ، خلاء زیاد : از 10 تا 100 میلی بار و خلاء خیلی زیاد : از 100 تا 1000 میلی بار با توجه به دسته بندی فوق جهت خلاء های مختلف از پمپ های رینگ آبی ، روغنی و خشک استفاده می شود.


انواع پمپ وکیوم

پمپ وکیوم آبی

پمپ وکیوم چیستپمپ وکیوم آبی به دلیل کاربرد های بسیار زیادی که در صنایع گوناگون دارد ، محبوب ترین نوع از انواع پمپ های وکیوم شناخته می شود. مکانیزم عملکرد پمپ وکیوم آبی به این صورت است که حرکت دورانی و خارج از مرکز پروانه حول محور پمپ وکیوم در داخل سیلندر محتوی آب سبب تشکیل رینگ آب می گردد. در جهت دوران با ورود و خروج مداوم پره ها در داخل آب ، حجم بسته فضای بین دو سرسیلندر ، هر دو پره و جداره داخلی رینگ آب در یکطرف افزایش می یابد و عمل مکش صورت می گیرد و در طرف دیگر کاهش یافته و عمل تراکم انجام می پذیرد. عمل خنک کردن در این مدل از پمپ وکیوم بوسیله آب انجام می گیرد که سبب می شود تا فشار 33 میلیمتر جیوه مکش داشته باشد.

شرایط بهینه برای پمپ وکیوم دمای گاز یا هوای ورودی 20°C، فشار محیط 760mmhg و دمـای آب ورودی به پمپ 15°C یا کمتر می باشد.

پمپ وکیوم روغنی

پمپ وکیوم روغنیطبق تعریفی که از پمپ های وکیوم داشتیم این پمپ ها وظیفه ایجاد خلاء را بر عهده دارند. یکی دیگر از انواع پمپ های خلاء یا پمپ وکیوم ، پمپ وکیوم روغنی می باشد که از روغن به عنوان سیال خنک کار در گردش استفاده می کند. ساختار و عملکرد این پمپ به گونه ای است که به صورت چرخشی ، نیروی گریز از مرکز و حرکت دورانی روتاری ، در پمپ ایجاد وکیوم و خلاء میکند. پمپ وکیوم روغنی با پمپ وکیوم آبی تفاوت هایی دارد که از آن ها می توان به میزان خلاء ، میزان مصرف انرژی و ... اشاره کرد. به طور کلی از پمپ وکیوم روغنی بیشتر جهت صنایع متوسط و برای فرآیند هایی که نیاز به حجم خلاء زیادی ندارند مانند طلاسازی ها ، چیلر های جذبی یا کمپرسی ، صنایع پزشکی ، صنایع لاستیک سازی و ... استفاده می شود. از ویژگی های پمپ وکیوم روغنی می توان به صدای کم ، مصرف انرژی پایین ، اشغال حجم فضای کم و ... اشاره کرد.

پمپ وکیوم خشک

پمپ وکیوم خشکاین نوع از پمپ های وکیوم دارای تیغه های کربنی هستند که بدون روغن کار می کنند و عمر بالایی دارند. پمپ وکیوم خشک حداکثر تا 500 متر مکعب ساخته می شود و حداکثر خلاء این پمپ 80 میلی بار می باشد. پمپ وکیوم خشک در صورت کار مداوم نیاز به تعویض تیغه ها بعد از یکسال دارد. در این نوع پمپ هوای ورودی نقش خنک کننده را نیز بر عهده دارد. از پمپ وکیوم خشک بیشتر در صنایع چاپ ، بسته بندی ، چوب و ... استفاده می شود.

میزان قدرت خلاء نهایی این نوع پمپ نسبت به پمپ وکیوم روغنی کمتر است.


کاربرد پمپ وکیوم Woosung

پمپ وکیوم Woosung بسته به نوع آن کاربرد های بسیاری دارد که در ذیل تعدادی از آن ها ذکر شده است :

 • پمپ وکیوم Woosung جهت صنایع بسته بندی
 • پمپ وکیوم Woosung جهت صنایع غذایی
 • پمپ وکیوم Woosung جهت صنایع چوب
 • پمپ وکیوم Woosung جهت صنایع نفت و گاز
 • پمپ وکیوم Woosung جهت صنایع قند و شکر
 • پمپ وکیوم Woosung جهت صنایع فولاد
 • پمپ وکیوم Woosung جهت صنایع کشاورزی
 • پمپ وکیوم Woosung جهت صنایع کاغذ سازی
 • پمپ وکیوم Woosung جهت صنایع فیلتر سازی
 • پمپ وکیوم Woosung جهت جا به جایی قطعات
 • پمپ وکیوم Woosung جهت بازرسی جوش
 • پمپ وکیوم Woosung جهت فرمینگ قطعات فلزی
 • پمپ وکیوم Woosung جهت شیر دوشی
 • پمپ وکیوم Woosung جهت انتقال مواد
 • پمپ وکیوم Woosung جهت  تخلیه مبرد سیستم های سرمایش 
 • پمپ وکیوم Woosungجهت تخلیه هوای داخل لاستیک در صنایع لاستیک سازی

تعمیر پمپ وکیوم Woosung

تعمیر پمپ وکیومپمپ وکیوم Woosung اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ وکیوم Woosung ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ وکیوم Woosung را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

پمپ وکیوم آبی وکیوم روغنی وکیوم چیست وکیوم کره ای مکانیزم عملکرد وکیوم پمپ وکیوم Woosung وکیوم وسونگ
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی