بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : الکتروموتور دالاندر

الکتروموتور دالاندر SIEMENS | زیمنس | آتورصنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

الکتروموتور دالاندر SIEMENS | الکتروموتور دالاندر زیمنس 

زیمنس را می توان بزرگ ترین شرکت صنعتی در جهان نامید که در اکثر صنایع روز دنیا می درخشد. این هلدینگ بزرگ آلمانی در سال 1847 شروع به کار کرد و امروزه شرکت زیمنس در زمینه تولید تجهیزات مخابراتی و نورپردازی ، لوازم خانگی ، انواع قطار ، تجهیزات تولید برق ، سیستم‌های خودکارسازی ، اتوماسیون صنعتی ، تجهیزات پزشکی و سامانه‌های اعلام حریق فعالیت می‌کند.

در حوزه صنعتی SIEMENS گام های ارزنده ای برداشته و توانسته است محصولات بسیار با کیفیتی تولید کند و به وزنه ای سنگین در صنعت جهان تبدیل شود . الکتروموتور های SIEMENS را می توان در انواع مختلف به وفور در صنایع ایران مشاهده کرد. کیفیت و طول عمر بالای محصولات SIEMENS این کمپانی آلمانی را به عنوان اولین انتخاب در هر صنعتی تبدیل کرده است. اکثر الکتروموتور های SIEMENS در کشور چک و تحت استاندارد NEMA تولید می شود.

الکتروموتور دالاندر SIEMENS | الکتروموتور دو سرعته زیمنس | فروش الکتروموتور دالاندر زیمنسعمده محصولات SIEMENS عبارتند از : 

الکتروموتور دالاندر SIEMENS

الکتروموتور دالاندر SIEMENS | الکتروموتور دو سرعته زیمنس | فروش الکتروموتور دالاندر زیمنس

الکتروموتور دالاندر SIEMENS که به الکتروموتور دو سرعته نیز معروف است برای مصارف صنعتی که نیاز به دو دور متفاوت هستند مورد استفاده قرار می گیرد. الکتروموتور دالاندر SIEMENS نیز همچون مابقی محصولات کمپانی زیمنس با استفاده از تکنولوژی به روز از بالاترین کیفیت ساخت برخوردار است. الکتروموتور دالاندر SIEMENS با دورهای 1500/3000 , 1000/1500 و 750/1500 و در توان های متنوع تولید و عرضه می گردد. کلاس حرارتی الکتروموتور دالاندر SIEMENS از نوع F و کلاس حفاظتی آن IP55 می باشد.

از ویژگی های بارز الکتروموتور دالاندر SIEMENS می توان به راندمان بالا ، تنوع سایز ، کارکرد بدون لرزش و صدا ، داشتن گواهینامه های معتبر ، عمر بالا و ... اشاره کرد. همچنین از الکتروموتور دالاندر SIEMENS در صنایع بسته بندی ، صنایع معدنی ، صنایع دارویی ، نیروگاه ها ، جرثقیل های سقفی ، نوار نقاله ها ، فن ها و ... استفاده می شود.

سایر اطلاعات الکتروموتور دالاندر SIEMENS ، کاتالوگ الکتروموتور دالاندر SIEMENS و لیست قیمت محصولات SIEMENS را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده الکتروموتور دالاندر SIEMENS

مدل 1500/3000 دور                

محدوده توان موتور :   1500 دور : از 0.15 تا 4.3 کیلووات        3000 دور : از 0.15 تا 17 کیلووات          فریم موتور : 80M-160L

 

مدل 1000/1500 دور   

محدوده توان موتور :   1000 دور : از 0.12 تا 9.2 کیلووات        1500 دور : از 0.4 تا 26 کیلووات            فریم موتور : 80M-200L

  

مدل  750/1500 دور

محدوده توان موتور :   750 دور : از 0.1 تا 7.5 کیلووات          1500 دور : از 0.5 تا 28 کیلووات             فریم موتور : 80M-200L

 

کلاس حفاظتی : IP 55                     کلاس حرارتی : F

فرکانس : 50 هرتز                             ولتاژ نامی : 380 ولت

روتور : قفسه سنجابی                      جنس بدنه : آلومینیوم و چدن 

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ الکتروموتور دالاندر SIEMENS مراجعه نمایید.

لیست قیمت الکتروموتور دالاندر زیمنس

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت الکتروموتور دالاندر SIEMENS در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش الکتروموتور دالاندر SIEMENS  با ما تماس بگیرید.


در این زمینه بیشتر بدانید :

SIEMENS را بهتر بشناسیم

الکتروموتور دالاندر ABB

الکتروموتور دالاندر WEG

الکتروموتور دالاندر VEM

الکتروموتور دالاندر LEROY SOMER


الکتروموتور دالاندر چیست

موتور دالاندر SIEMENS نوعی موتور الکتریکی القایی دو سرعته است کـه تغییر سرعت در آن بر پایه تغییر تعداد قطب ها انجام می شود. در این موتورها که از نوع سه فاز خاص است از یک سیم پیچ برای دو سرعت استفاده می شود. اتصال دالاندر در این موتور باعث تغییر در تعداد قطب های سیم پیچی الکتروموتور می شود. روش کنترل سرعت دالاندر یک روش بدون تلفات است کـه نسبت بـه روش هـای کنتـرل تعداد قطب دیگر ، مانند استفاده از چند سیم پیچ مجزا ، بهینه تر است.

بـه ایـن معنا کـه در روش سیم پیچ هـای مجزا از ظرفیت موتور بـه صورت کـامل استفاده نمی شود و در هر یک از حالت هـای کار موتور ، تنها نیمی از سیم پیچ هـای استاتور مـورد استفاده قرار می گیرند در حالی که در سیم پیچی دالاندر از تمـام سیم پیچ هـا در هـر دو حالت استفاده شده و در حالت قطب بیشتـر کـه سرعت کاهش می یابد باعث افزایش گشتاور می شود .

سه روش اتصال برای دالاندر وجود دارد :    

 

الکتروموتور دالاندر SIEMENS | الکتروموتور دو سرعته زیمنس | فروش الکتروموتور دالاندر زیمنس


کاربرد الکتروموتور دالاندر SIEMENS 

الکتروموتور دالاندر SIEMENS کاربرد های زیادی دارد که در ادامه به ذکر بعضی از موارد آن می پردازیم :

 • الکتروموتور دالاندر SIEMENS جهت سیستم های انتقال مواد
 • الکتروموتور دالاندر SIEMENS جهت تجهیزات شهربازی ها
 • الکتروموتور دالاندر SIEMENS جهت جرثقیل های سقفی
 • الکتروموتور دالاندر SIEMENS جهت بارگیری و تخلیه اسکله ها
 • الکتروموتور دالاندر SIEMENS جهت صنایع بسته بندی
 • الکتروموتور دالاندر SIEMENS جهت صنایع نساجی
 • الکتروموتور دالاندر SIEMENS جهت صنایع فولاد
 • الکتروموتور دالاندر SIEMENS جهت صنایع سیمان
 • الکتروموتور دالاندر SIEMENS جهت صنایع غذایی
 • الکتروموتور دالاندر SIEMENS جهت صنایع کاشی و سرامیک
 • الکتروموتور دالاندر SIEMENS جهت صنایع دارویی
 • الکتروموتور دالاندر SIEMENS جهت صنایع شیمیایی
 • الکتروموتور دالاندر SIEMENS جهت صنایع نفت و گاز و پتروشیمی
 • الکتروموتور دالاندر SIEMENS جهت صنایع فلزی
 • الکتروموتور دالاندر SIEMENS جهت گونی بافی

تعمیر الکتروموتور دالاندر SIEMENS 

تعمیر الکتروموتور الکتروموتور دالاندر SIEMENS اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال الکتروموتور دالاندر SIEMENS ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر الکتروموتوری می باشد که هم راستایی این موارد می تواند الکتروموتور دالاندر SIEMENS را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند.

از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع الکتروموتور بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

موتور دو سرعته SIEMENS کاتالوگ الکتروموتور دالاندر SIEMENS لیست قیمت دالاندر SIEMENS عرضه کننده الکتروموتور دالاندر SIEMENS
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی