بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : سایر تجهیزات موتور پمپ

موتور پمپ لیو | موتور پمپ بنزینی | آتورصنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

موتور پمپ LEO | نمایندگی پمپ لیو

شرکت پمپ لیو ( LEO ) از سال 1995 در چین تاسیس شد و به تولید انواع پمپ های صنعتی ، کشاورزی و خانگی پرداخت. این شرکت در سال های اخیر روند رو به رشدی را پشت سر گذاشته و امروزه به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پمپ در چین ، صادرات زیادی را به اقصی نقاط جهان دارد. صادرات به بیش از 120 کشور در سراسر جهان ، از جمله اروپا ، آمریکای شمالی ، مرکزی و جنوبی ، جنوب شرق آسیا ، شرق میانه ، آفریقا ، اقیانوسیه ، خاورمیانه و غیره ، لیو ( LEO ) را وارد یک رقابت جدی با رقبای خود کرده است. مهم ترین نکته ای که لیو را از سایر رقبای خود متمایز می کند ، کیفیت بالای محصولات این هلدینگ چینی است. لیو ( LEO ) با داشتن استاندارد های روز دنیا توانسته است نام خود را به خوبی به صنعت جهان معرفی کند.

موتور پمپ لیو - الکتروپمپ لیو - نمایندگی لیو - قیمت پمپ لیو

عمده محصولات لیو عبارتند از :

انواع موتور پمپ LEO

موتور پمپ دیزلی لیو | سری LDP

موتور پمپ دیزلی لیو

موتور پمپ دیزلی لیو با گازوئیل کار می کند و برای مصارف کشاورزی و تخلیه آب استفاده می شود. این سری از موتور پمپ دیزلی لیو در دو سایز 2 و 3 اینچ عرضه می شود و حداکثر ارتفاع 18 متر دارد. جنس پروانه موتور پمپ دیزلی لیو چدن ضد زنگ و بدنه آن آلومینیوم می باشد. موتور پمپ دیزلی لیو دارای یک موتور 4 اسب تک سیلندر ، 4 زمانه و با سیستم خنک شدن با هوا می باشد که مصرف سوخت پایینی دارد. از ویژگی های بارز موتور پمپ دیزلی لیو می توان به حمل آسان به واسطه طراحی بهینه ، مصرف سوخت پایین ، موتور با کیفیت بسیار بالا , عملکرد عالی و عمر طولانی ، گارانتی معتبر و... اشاره کرد.

محصولات لیو دارای استاندارد ایتالیا می باشند.

سایر اطلاعات موتور پمپ دیزلی لیو ، کاتالوگ موتور پمپ دیزلی لیو و لیست قیمت محصولات لیو را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت نمایندگی موتور پمپ دیزلی لیو 

حداکثر ارتفاع : 18 متر

قطر خروجی : 2 و 3 اینچ

آبدهی : 28 و 47 متر مکعب بر ساعت

توان موتور : 4 اسب

حداکثر دمای آب : 40 درجه سانتیگراد

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ موتور پمپ دیزلی لیو  مراجعه نمایید.

 موتور پمپ دیزلی لیو
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ موتور پمپ دیزلی لیو مراجعه نمایید. 

لیست قیمت موتور پمپ دیزلی لیو

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت موتور پمپ دیزلی لیو در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش موتور پمپ دیزلی لیو با ما تماس بگیرید.


موتور پمپ بنزینی لیو | سری LGP

موتور پمپ بنزینی لیو

در سری LGP موتور پمپ دیزلی لیو  بنزین به عنوان سوخت لازم جهت تولید نیروی محرکه مصرف می شود . این سری از موتور پمپ بنزینی لیو در سایز هایی از 1 تا 3 اینچ و با موتور های 4 زمانه و 2 زمانه تولید می شود. موتور پمپ بنزینی لیو قابلیت تغییر حالت سر خروجی در 5 حالت و حداکثر مکش 8 متر را دارد. از ویژگی های بارز موتور پمپ بنزینی لیو می توان به مصرف پایین بنزین ، راندمان بالا ، عایق بندی عالی ، تنوع خوب ، قیمت مناسب ، گارانتی معتبر و ... اشاره کرد.

محصولات لیو دارای استاندارد ایتالیا می باشند.

سایر اطلاعات موتور پمپ بنزینی لیو ، کاتالوگ موتور پمپ بنزینی لیو و لیست قیمت محصولات لیو را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت نمایندگی موتور پمپ بنزینی لیو

حداکثر ارتفاع : 80 متر

قطر خروجی : 1، 1و1/2 ، 2 و 3 اینچ

حداکثر آبدهی : 60 متر مکعب بر ساعت

حداکثر توان موتور : 6.5 اسب

حداکثر دمای آب : 40 درجه سانتیگراد

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ موتور پمپ دیزلی لیو مراجعه نمایید.

 موتور پمپ دیزلی لیو
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ موتور پمپ دیزلی لیو مراجعه نمایید. 

لیست قیمت موتور پمپ بنزینی لیو

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت موتور پمپ بنزینی لیو در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش موتور پمپ بنزینی لیو با ما تماس بگیرید.


در این زمینه بیشتر بدانید :

لیو را بهتر بشناسیم

موتور پمپ روبین کوشین

 

 


موتور پمپ چیست

انتقال آب همواره یکی از دغدغه های اصلی صنعتگران و کشاورزان بوده است . این ماده حیاتی در طی سال ها با روش های مختلفی انتقال داده شده است . پیشرفت روز افزون صنعت پمپ  در این مسیر به کشاورزان و صنعتگران کمک های شایانی کرده است تا بتوانند در دور ترین مناطق نیز این سیال ارزنده را جا به جا کنند. پمپ ها همگی برای راه اندازی و فعالیت نیاز به نیروی محرکه دارند که در اکثر موارد الکتروموتور ها به وسیله برق این نیرو را تامین می کنند. اما در مکان هایی که بنا به دلایل مختلف برق وجود ندارد برای تامین نیروی محرکه مورد نیاز باید از سوخت برای راه اندازی پمپ استفاده کرد. موتور های دیزلی و بنزینی با تبدیل انرژی فسیلی به مکانیکی ، توانسته اند تا حدود زیادی مشکل عدم انتقال آب در مکان هایی که برق ندارند را برطرف سازند. ترکیب این موتور های سوختی با پمپ آب مجموعه ای به نام " موتور پمپ " را تشکیل می دهد که در سایز های مختلف تولید و عرضه می شوند.

موتور پمپ ها مکش بالایی در حدود 8 متر در ارتفاع دارند.


انواع موتور پمپ

انواع موتور پمپ بر اساس نوع موتور

موتور پمپ ها از نظر کارکرد موتور به دو دسته « چهار زمانه » و « دو زمانه » تقسیم می شوند . موتور های چهار زمانه و دو زمانه در دو مورد با یکدیگر متفاوتند. اصولی ترین تفاوت در مکانیزم عملکردی این موتور ها می باشد. بدین صورت که در موتور های دو زمانه با یک سیکل رفت و برگشت سیلندر و در موتور های چهار زمانه با دو سیکل رفت و برگشت سیلندر احتراق صورت می گیرد. تفاوت دیگر این است که در موتور های دو زمانه روغن و سوخت با هم ترکیب می شوند اما در موتور های چهار زمانه جدا می باشند.

انواع موتور پمپ بر اساس سایز

  • موتور پمپ 1 اینچ

  • موتور پمپ 2 اینچ

  • موتور پمپ 3 اینچ

  • موتور پمپ 4 اینچ                                   


کاربرد موتور پمپ لئو

موتور پمپ ها کاربرد های صنعتی و کشاورزی زیادی دارند که در ادامه به ذکر چند مورد می پردازیم :

  • موتور پمپ لیو جهت تخلیه چاهک ها
  • موتور پمپ لیو جهت تخلیه آب رو ها
  • موتور پمپ لیو جهت تخلیه چاه آب باران
  • موتور پمپ لیو جهت آبیاری کشاورزی
  • موتور پمپ لیو جهت تخلیه آب منابع

تعمیر موتور پمپ لیو

موتور ویبراتور OLIموتور پمپ لیو اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال موتور پمپ لیو ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر موتور پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند موتور پمپ را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع موتور پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

موتور پمپ آب کشاورزی موتور پمپ بنزینی موتور پمپ دیزلی 3 اینچ موتور پمپ 4 اینچ موتور پمپ 2 اینچ موتور پمپ بنزینی کوچک
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی