بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : پمپ پمپ لجن کش

پمپ لجن کش توان تک | قیمت لجن کش توان تک | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

پمپ لجن کش توان تک | قیمت لجن کش توان تک

پمپ لجن کش توان تک یکی از محصولات شرکت توان تک جم است که از سال 1362 با تولید انواع محصولات کشاورزی شروع به فعالیت کرد. این شرکت در ابتدای امر با طراحی و تولید یک مدل کف کش بنیان گذار مسیری شد که هم اکنون این شرکت را به یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع پمپ کف کش در داخل کشور تبدیل کرده است. امروزه توان تک توانسته با تکیه بر اصول کیفی و تجهیزات به روز سبد محصولاتی با کیفیت و به روز داشته باشد و پا به پای رقبای خارجی خود به رقابت بپردازد.

پمپ کف کش توان تک | قیمت پمپ کف کش توان تک |

عمده محصولات توان تک عبارتند از :

انواع پمپ لجن کش توان تک

پمپ لجن کش توان تک | سری TPD

پمپ لجن کش توان تک | سری TPD | آتور صنعت

پمپ لجن کش توان تک سری TPD از سری پمپ های مستغرق می باشد که جهت انتقال انواع آب آلوده ، لجن ، فاضلاب خانگی و صنعتی کاربرد دارد. این سری از پمپ لجن کش توان تک دارای پروانه و بدنه ای از جنس چدن می باشد. این سری پروانه باز از نوع Vortex بوده که توانایی انتقال سیالات همراه با ذرات جامد را به پمپ اضافه می کند. دهانه خروجی سری TPD پمپ لجن کش توان تک ۲ اینچ و ۳ اینچ می باشد . الکتروموتور این سری از پمپ لجن کش توان تک کاملا ضد آب بوده و حداکثر تا عمق ۲۰ متر غوطه ور می شود. پمپ لجن کش توان تک سری TPD در دو نوع ساده و فلوتردار تولید می گردد و حداکثر دمای مناسب برای کارکرد این پمپ ۴۰ درجه سانتیگراد می باشد. از پمپ لجن کش توان تک در تخلیه فاضلاب در کارخانه ها ، سیستم های تخلیه در واحد های تصفیه فاضلاب شهری ، ایستگاه های فاضلاب در محله های مسکونی ، استخر گاز متان و آبیاری زمین ها استفاده می شود. از ویژگی های پمپ لجن کش توان تک میتوان به کیفیت ساخت بالا ، تنوع مدل ، کارکرد روان و بدون صدا ،قیمت مناسب تر نسبت به رقبا و ... اشاره کرد.

سایر اطلاعات پمپ لجن کش توان تک سری خانگی ، کاتالوگ پمپ لجن کش توان تک و لیست قیمت محصولات توان تک را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ لجن کش توان تک

حداکثر ارتفاع : 20 متر                

دهانه خروجی : 2 و 3 اینچ             

حداکثر آبدهی : 935 لیتر بر دقیقه

کلاس حفاظتی : IP 68                        

توان موتور : 1 تا 2.2 کیلووات 

جنس بدنه : چدن

حداکثر دما : 40 درجه سانتیگراد

جنس پروانه : چدن

فلوتر : دارد

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ لجن کش توان تک مراجعه نمایید.

پمپ لجن کش توان تک
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ لجن کش توان تک مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ لجن کش توان تک

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ لجن کش توان تک در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ لجن کش توان تک با ما تماس بگیرید.


 پمپ لجن کش توان تک | سری TPC

 پمپ لجن کش توان تک | سری TPC

پمپ لجن کش توان تک سری TPC از سری پمپ های فاضلابی خانگی می باشد که جهت انتقال آب های گل آلود ، فاضلاب های خانگی و ... کاربرد دارد. پروانه این سری از پمپ لجن کش توان تک در دو نوع تک کانال و چند کانال و از جنس چدن ساخته شده است. دهانه خروجی این سری 5 سانتی متر ( 1 و 3/4 اینچ ) بوده و حداکثر می تواند سیال را تا ارتفاع 13 متر پمپاژ کند. این سری در دو مدل تکفاز و سه فاز تولید می گردد . از پمپ لجن کش توان تک در تخلیه فاضلاب در کارخانه ها ، سیستم های تخلیه در واحد های تصفیه فاضلاب شهری ، ایستگاه های فاضلاب در محله های مسکونی ، استخر گاز متان و آبیاری زمین ها استفاده می شود. از ویژگی های پمپ لجن کش توان تک میتوان به کیفیت ساخت بالا ، تنوع مدل ، کارکرد روان و بدون صدا ، قیمت مناسب تر نسبت به رقبا و ... اشاره کرد.

سایر اطلاعات پمپ لجن کش توان تک سری خانگی ، کاتالوگ پمپ لجن کش توان تک و لیست قیمت محصولات توان تک را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ لجن کش توان تک

حداکثر ارتفاع : 3 متر                

دهانه خروجی : 5 سانتیمتر ( 1 و 3/4 اینچ )

حداکثر آبدهی : 420 لیتر بر دقیقه

کلاس حفاظتی : IP 68                        

توان موتور : 1.1 کیلووات 

جنس بدنه : چدن

حداکثر دما : 40 درجه سانتیگراد

جنس پروانه : چدن

فلوتر : ندارد

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ لجن کش توان تک مراجعه نمایید.

 پمپ لجن کش توان تک
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ لجن کش توان تک مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ لجن کش توان تک

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ لجن کش توان تک در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ لجن کش توان تک با ما تماس بگیرید.


در این زمینه بیشتر بدانید :

توان تک را بهتر بشناسیم

پمپ لجن کش لیو

پمپ لجن کش لوارا

پمپ لجن کش پنتاکس


پمپ لجن کش چیست

پمپ لجن کش مکانیزمی همانند پمپ های کف کش دارد و در رده پمپ های سانتریفیوژ مستغرق قرار می گیرد. پمپ لجن کش با قرار گرفتن در محلی که سیالات لجن دار قرار دارند ، آن ها را پمپاژ می کند. پمپ لجن کش جهت انتقال انواع فاضلاب های صنعتی و خانگی ، لجن  ، سیالات همراه با ذرات و ... مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ لجن کش دارای الکتروموتوری با کلاس حفاظتی بالا (IP68) می باشد که بسته به غلظت سیال از 750 تا 3000 دور متغیر است. به گونه ای که برای پمپاژ سیالات رقیق به دور بالا و برای پمپاژ سیالات غلیظ تر ، به دور پایین تر نیاز است. پمپ لجن کش از جهت ولتاژی به دو دسته پمپ لجن کش سه فاز و پمپ لجن کش تک فاز طبقه بندی می شود.


انواع پمپ لجن کش عبارتند از :

 1. پمپ لجن کش استیل
 2. پمپ لجن کش خرد کن دار
 3. پمپ لجن کش ضد انفجار
 4. پمپ لجن کش پنوماتیک

پمپ لجن کش استیل

پمپ لجن کش استیل برای انتقال سیالات اسیدی و خورنده استفاده می شود . این لجن کش ها با بدنه و پروانه ای از جنس استیل 316 یا استیل 304 در مدل های گوناگون تولید می گردند.

پمپ لجن کش خرد کن دار

پمپ لجن کش خردکن دار نوعی از پمپ لجن کش است که قابلیت پمپاژ سیالات دارای الیاف بلند ، پارچه ، لاستیک و پلاستیک را بدون انسداد مجاری پمپ دارد . در قسمت ورودی این نوع از پمپ لجن کش ، تیغه های برنده ای برای خرد و تکه تکه کردن پلاستیک ، پارچه ، چوب و ... وجود دارد.

پمپ لجن کش ضد انفجار و پمپ لجن کش پنوماتیک

این مدل ها بیشتر برای پمپاژ سیالات قابل اشتعال و انفجار در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی کاربرد دارند.


اجزای تشکیل دهنده پمپ لجن کش

عمده پمپ های لجن کش از اجزای زیر تشکیل شده اند :

پمپ لجن کش چیست

 


انتخاب پمپ لجن کش

برای انتخاب پمپ لجن کش عوامل متعددی وجود دارند که باید آن ها را در نظر گرفت که به بررسی مهم ترین موارد از این عوامل می پردازیم :

ارتفاع

انتخاب پمپ کف کشارتفاع از کف ترین جایی که پمپ لجن کش در آن می نشیند تا بالاترین نقطه ای که سیال را آنجا میریزد مهم ترین عامل در انتخاب پمپ لجن کش است. نکته ای که باید در این عامل در نظر داشت این است که ارتفاع یا هد نامی هر لجن کش آن ارتفاعی است که در آبدهی « صفر » می زند. یعنی در شرایط معمول ارتفاعی کمتر از آنچه بر روی لجن کش ها درج شده است خروجی دارد. لذا بهتر است لجن کش انتخابی چندین متر بالاتر از آنچه نیاز داریم انتخاب شود. برای مثال اگر ارتفاع مورد نیازمان 38 متر است بهتر است لجن کش انتخابی بین 45 تا 50 متر ارتفاع بزند.

قطر خروجی

انتخاب پمپ کف کشقطر لوله خروجی نیز عاملی بسیار مهم است چرا که به صورت مستقیم به آبدهی پمپ لجن کش مرتبط است. باید با توجه به حجم آب موجود و همچنین زمان مورد نیاز جهت تخلیه آب ، قطر لوله و به تبع آن قطر خروجی لجن کش را انتخاب کرد. قطر های معمول در خروجی لجن کش ها 1 , 1و1/4 , 1و1/2 , 2 , 2 و1/2 , 3 , 4 , 6 , 8 , 12 و ... می باشد که بسته به حجم آب موجود و نوع کاربرد مورد استفاده قرار می گیرد. نکته حائز اهمیت درباره قطر خروجی لجن کش این است که نباید در خروجی آن به طور مستقیم تبدیل زد و سایز آن را تغییر داد. چرا که این امر سبب فشار به موتور و در نهایت سوختن آن می شود. بهتر است اگر مجبور به تغییر خروجی لجن کش شدیم ، ابتدا به اندازه حدودا 1.5 متر با سایز اصلی خود لجن کش لوله گذاری شود و از آنجا به بعد تغییر قطر انجام پذیرد. ارتفاع با میزان آبدهی رابطه معکوس دارد.

برق

انتخاب پمپ کف کشلجن کش ها معمولا از برق AC تغذیه می کنند و بسته به توان موتور مورد نیاز لجن کش ( که معمولا در سایز های بزرگ توان های بالایی نیاز دارند) از برق سه فاز یا تک فاز استفاده می کنند. لجن کش سه فاز و لجن کش تکفاز در ایران بیشترین مصرف را دارند.

 

 

سیستم قطع کننده

انتخاب پمپ کف کشبه طور کلی می توان لجن کش ها را به گونه ای تنظیم کرد که پس از انتقال حجم مشخصی از آب به طور خودکار لجن کش متوقف شود. برای این کار میتوان از تابلو برقی برنامه ریزی شده استفاده کرد. اما در حالت ساده تر می توان از قطع کن های برقی که در اصطلاح به آن ها شناور و یا فلوتر گفته می شود بهره برد. فلوتر ها در سایز های محدودی بر روی لجن کش ها آپارات می شوند و مکانیزم عملکرد آن ها به گونه ایست که پس از اینکه سطح آب تا حد مشخصی پایین آمد به طور خودکار لجن کش را خاموش می کند. در مکان هایی که حجم آب محدود است و امکان دارد پس از مدتی آب تمام شود و لجن کش با کارکرد خشک بسوزد بهتر است از لجن کش های فلوتر دار استفاده کرد. لجن کش ها معمولا به صورت ساده و یا فلوتردار تولید می شوند که می توان لجن کش های ساده را نیز فلوتر دار کرد.

 


کاربرد پمپ لجن کش توان تک

از کاربرد های پمپ لجن کش توان تک می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • پمپ لجن کش توان تک جهت صنایع چوب و کاغذ
 • پمپ لجن کش توان تک جهت صنایع چرم سازی
 • پمپ لجن کش توان تک جهت مزارع پرورش ماهی و میگو
 • پمپ لجن کش توان تک جهت انتقال آب
 • پمپ لجن کش توان تک جهت کشتارگاه ها
 • پمپ لجن کش توان تک جهت صنایع ساختمانی
 • پمپ لجن کش توان تک جهت نیروگاه های پمپاژ دوغاب و مواد ساختمانی رقیق
 • پمپ لجن کش توان تک جهت آبیاری باغها و گلخانه ها
 • پمپ لجن کش توان تک جهت انتقال آب های کثیف
 • پمپ لجن کش توان تک جهت تخلیه پس آبهای باران
 • پمپ لجن کش توان تک جهت انتقال لجن فعال فاضلاب
 • پمپ لجن کش توان تک جهت انتقال لجن پسابهای صنعتی مخلوط
 • پمپ لجن کش توان تک جهت انتقال فاضلاب خاص با الياف بلند
 • پمپ لجن کش توان تک جهت انتقال فاضلاب صنعتی
 • پمپ لجن کش توان تک جهت انتقال انواع فاضلاب خام
 • پمپ لجن کش توان تک جهت لایروبی استخرها ، مخازن و چاه ها

تعمیر پمپ لجن کش توان تک 

تعمیر پمپ لجن کشپمپ لجن کش توان تک اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ لجن کش توان تک ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ لجن کش را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

لجن کش قوی لجن کش قیمت پمپ لجن کش استخر پمپ لجن کش 2 اینچ لجن کش تمام استیل لجن کش چاه لجن کش چینی لجن کش چیست پمپ لجن کش خردکن دار پمپ لجن کش توان تک قیمت لجن کش توان
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی