بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : گیربکس شافت مستقیم

گیربکس شافت مستقیم ایلماز | گیربکس ایلماز | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

گیربکس هلیکال ایلماز | گیربکس شافت مستقیم Yilmaz 

گیربکس هلیکال ایلماز از محصولات شرکت Yilmaz یکی از بزرگترین کارخانه های صنعتی در ترکیه است که از سال 1963 به طور رسمی به تولید انواع گیربکس پرداخته است. ایلماز از همان سال ها کیفیت بالا را با در اختیار گرفتن تجهیزات و تکنولوژی روز جهان سر لوحه کار خود قرار داد و توانست به برترین صادر کننده انواع گیربکس صنعتی در ترکیه تبدیل شود.

امروزه ایلماز ( Yilmaz ) به یکی از تامین کنندگان پیشرو در حوزه ی گیربکس های صنعتی و موتور گیربکس در سراسر جهان بدل گشته است و صادرات قابل توجهی به سراسر دنیا دارد. ایلماز به واسطه کیفیت مطلوب محصولات خود توانسته است در ایران هم سهم خوبی از بازار گیربکس داشته باشد.

گیربکس شافت مستقیم ایلماز| گیربکس هلیکال ایلماز | نمایندگی گیربکس ایلماز| YILMAZعمده محصولات ایلماز عبارتند از :

انواع گیربکس شافت مستقیم  ایلماز | هلیکال Yilmaz

گیربکس شافت مستقیم ایلماز سری M

گیربکس شافت مستقیم ایلماز| گیربکس هلیکال ایلماز | نمایندگی گیربکس ایلماز| YILMAZ

گیربکس هلیکال ایلماز سری M یکی از محصولات پر فروش و پرکاربرد ایلماز است که به جهت استحکام و کیفیت بالای دنده ها که به دست آمده با فناوری های تولید مدرن است ، کاربرد های فراوانی دارد. این سری گیربکس ایلماز در 13 سایز مختلف و در 1 تا 6 استیج تولید و عرضه می گردد. حداکثر گشتاور قابل انتقال گیربکس هلیکال ایلماز 18000 نیوتون متر و جنس بدنه چدن است. سری M گیربکس هلیکال ایلماز ( Yilmaz ) در چهار مدل زیر تولید و عرضه می گردد :

 1. گیربکس هلیکال ایلماز ( Yilmaz ) سری MR : پایه دار ، کوپل شده مستقیم با الکتروموتور 
 2. گیربکس هلیکال ایلماز ( Yilmaz ) سری MV : پایه دار ، کوپل شده به وسیله فلنچ B5/B14 با الکتروموتور 
 3. گیربکس هلیکال ایلماز ( Yilmaz ) سری MN : پایه دار ، گیربکس تک با فلنچ B5/B14
 4. گیربکس هلیکال ایلماز ( Yilmaz ) سری MT : پایه دار ، گیربکس تک شافت دار

گیربکس شافت مستقیم ایلماز| گیربکس هلیکال ایلماز | نمایندگی گیربکس ایلماز| YILMAZ

از ویژگی های گیربکس هلیکال ایلماز ( Yilmaz ) علاوه بر کیفیت و راندمان بالا می توان به عمر بالای BEARING ها ، تنوع سایز و نوع ، داشتن دنده های فولادی ، تنوع در حالات نصب ، کارکرد بدون ارتعاش و ... اشاره کرد. کاربرد گیربکس هلیکال ایلماز در بالابر ها ، همزن ها ، وینچ ها و کوره ها ، رولینگ فولاد ، نوار نقاله ها ، صنایع کاشی و سرامیک و ... می باشد.

 سایر اطلاعات گیربکس هلیکال ایلماز سری M ، کاتالوگ گیربکس هلیکال ایلماز و لیست قیمت محصولات ایلماز را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده گیربکس هلیکال ایلماز ( Yilmaz ) 

حداکثر گشتاور : 18000 نیوتون متر                            

توان موتور : 0.12 - 160 کیلووات   

نسبت تبدیل دور : از 3 تا 20.52                         

شافت خروجی : 20 تا 120 میلیمتر

جنس شافت : استیل                                  

جنس بدنه : چدن  

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ گیربکس شافت مستقیم ایلماز ( Yilmaz ) مراجعه نمایید.

لیست قیمت گیربکس هلیکال ایلماز

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت گیربکس شافت مستقیم ایلماز  ( Yilmaz ) در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش الکتروگیربکس شافت مستقیم ایلماز با ما تماس بگیرید.

گیربکس شافت مستقیم ایلماز سری N

گیربکس شافت مستقیم ایلماز| گیربکس هلیکال ایلماز | نمایندگی گیربکس ایلماز| YILMAZ

 گیربکس هلیکال ایلماز سری N همانند سری M ایلماز می باشد با این تفاوت که این سری فلنچ خروجی دارد. سری N گیربکس هلیکال ایلماز به راحتی بر سیستم سوار می شوند و انعطاف پذیری بالایی جهت استفاده دارند. بسته به نیاز مشتری فلنچ B5 یا B14 در خروجی ارائه می شود. این سری گیربکس ایلماز در 1 تا 6 استیج تولید و عرضه می گردد. حداکثر گشتاور قابل انتقال گیربکس هلیکال ایلماز 18000 نیوتون متر و جنس بدنه چدن است. سری N گیربکس شافت مستقیم ایلماز ( Yilmaz ) در چهار مدل زیر تولید و عرضه می گردد :

 1. گیربکس هلیکال ایلماز ( Yilmaz ) سری NR : فلنچ دار ، کوپل شده مستقیم با الکتروموتور 
 2. گیربکس هلیکال ایلماز ( Yilmaz ) سری NV : فلنچ دار ، کوپل شده به وسیله فلنچ B5/B14 با الکتروموتور 
 3. گیربکس هلیکال ایلماز ( Yilmaz ) سری NN : فلنچ دار ، گیربکس تک با فلنچ B5/B14
 4. گیربکس هلیکال ایلماز ( Yilmaz ) سری NT : فلنچ دار ، گیربکس تک شافت دار

گیربکس شافت مستقیم ایلماز| گیربکس هلیکال ایلماز | نمایندگی گیربکس ایلماز| YILMAZ 

از ویژگی های گیربکس شافت مستقیم ایلماز علاوه بر کیفیت و راندمان بالا می توان به عمر بالای BEARING ها ، تنوع سایز و نوع ، داشتن دنده های فولادی ، تنوع در حالات نصب و ... اشاره کرد. کاربرد گیربکس هلیکال ایلماز در بالابر ها ، همزن ها ، وینچ ها و کوره ها ، رولینگ فولاد ، نوار نقاله ها ، صنایع کاشی و سرامیک و ... می باشد.

 سایر اطلاعات گیربکس هلیکال ایلماز سری N ، کاتالوگ گیربکس شافت مستقیم ایلماز و لیست قیمت محصولات ایلماز ( Yilmaz ) را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده گیربکس هلیکال ایلماز ( Yilmaz ) 

حداکثر گشتاور : 18000 نیوتون متر                           

توان موتور : 0.12 - 160 کیلووات   

نسبت تبدیل دور : از 3 تا 23.46                       

شافت خروجی : 20 تا 120 میلیمتر

جنس شافت : استیل                                  

جنس بدنه : چدن  

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ گیربکس شافت مستقیم ایلماز ( Yilmaz ) مراجعه نمایید.

لیست قیمت گیربکس شافت مستقیم ایلماز

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت گیربکس شافت مستقیم ایلماز ( Yilmaz ) در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش الکتروگیربکس شافت مستقیم ایلماز با ما تماس بگیرید.

در این زمینه بیشتر بدانید :

ایلماز را بهتر بشناسیم

گیربکس هلیکال موتوواریو

گیربکس هلیکال Bonfiglioli

گیربکس هلیکال SEW


گیربکس هلیکال چیست 

شاید این سوال شما هم بوده که گیربکس هلیکال چیست. در اینجا به شما به صورت خیلی ساده این تجهیز صنعتی را معرفی می کنیم. یکی از پرمصرف ترین گیربکس هـای صنعتی گیربکس شافت مستقیم است. این گیربکس هـا از تعدادی زوج دنده که داخل یک پوسته قرار گرفته اند تشکیل شده اند کـه در دو طرف محورهای چرخ دنده ها نیز یاتاقان های غلتشی قرار گرفته است. چرخ دنده ایـن گیربکس بصورت مارپیچ (هلیکال) یـا ساده (مستقیم) است. گـیربکس هـای هلیکـال بـه علت کاهش نویز و صدا و درگیری نرم چرخ دنده ها امروزه رایج ترین نوع گیربکس های شافت مستقیم هستند.

گیربکس شافت مستقیم motovario | گیربکس هلیکال motovario | گیربکس شافت مستقیم موتوواریو گیربکس هلیکال موتوواریودر این گیربکس هـا بدلیل زاویـه مـورب امتداد دنده ها با مـحور ، در هر لحظه بیش از یک دنده از هر چـرخ دنده با هم درگیر هستند و این امر موجب کاهش استهلاک دنده ها و وارد آمدن فشار کمتری به آنها می شود. در این گیربکس ها محور خروجی در امتداد محور الکتروموتور قرار داشته و قطر شافت خروجی با اندازه های استاندارد مختلف است.

بـا توجه به نوع کاربری ، این گیربکس هـا به صورت پایه دار، فلنچ دار و پایه و فلنچ است. جنس پوسته این گیربکس ها معمولا از  چدن یا فولاد ، شافت ها فولادی و یاتاقان آنها معمولا غلطشی است.

مشخصات فنی گیربکس ها :    

. محدوده گشتاور قابل انتقال : تا 18000 نیوتون متر     . محدوده توان ورودی : تا 250 کیلووات         . محدوده نسبت تبدیل : تا 1:466 


کاربرد گیربکس شافت مستقیم

گیربکس های شافت مستقیم را می توان از پرکاربرد ترین گیربکس های صنعتی دانست. از موارد کاربرد گیربکس شافت مستقیم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • گیربکس شافت مستقیم ایلماز در بالابر ها
 • گیربکس شافت مستقیم ایلماز در آسیاب ها
 • گیربکس شافت مستقیم ایلماز در نوار نقاله ها
 • گیربکس شافت مستقیم ایلماز در دریچه سد ها
 • گیربکس شافت مستقیم ایلماز در رولینگ فولاد
 • گیربکس شافت مستقیم ایلماز در وینچ ها و کوره ها
 • گیربکس شافت مستقیم ایلماز در مخلوط کن های صنعتی
 • گیربکس شافت مستقیم ایلماز در چرخش تابلوهای  تبلیغاتی
 • گیربکس شافت مستقیم ایلماز در صنایع فولاد
 • گیربکس شافت مستقیم ایلماز در صنایع سیمان
 • گیربکس شافت مستقیم ایلماز در صنایع غذایی
 • گیربکس شافت مستقیم ایلماز در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی
 • گیربکس شافت مستقیم ایلماز در صنایع کاشی و سرامیک
 • گیربکس شافت مستقیم ایلماز در جرثقیل های سقفی

تعمیر گیربکس شافت مستقیم ایلماز 

تعمیر گیربکس شافت مستقیم موتوواریو گیربکس هلیکال ایلماز اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال گیربکس شافت مستقیم ایلماز ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیر کار ماهر لازمه تعمیر هر گیربکسی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند گیربکس شافت مستقیم ایلماز را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند.

از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع گیربکس بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

گیربکس شافت مستقیم شافت مستقیم ایلماز شافت مستقیم YILMAZ گیربکس هلیکال چیست گیربکس شافت مستقیم چیست عرضه کننده ایلماز فروش ایلماز الکتروگیربکس YILMAZ
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی